PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سايت هاي رده بندي

mohsen62k
24-04-2007, 22:23
با سلام
دوستان هر كس سايتي رو ميشناسه كه اقدام به رده بندي محصولات سخت افزار بر اساس آزمايشاتي كه انجام ميده ميكنه اينجا لينكش رو بگذاره تا دوستاني كه ميخواهند چيزي بخرند يك مقياس خوب داشته باشند من خودم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده ميكنم ولي اين سايت براي همه اقلام رده بندي كارشناسي نداره فقط رده بندي بر اساس راي بازديد كننده داره

راستي يك سوال هم داشتم با حدود 150 هزار تومان شما چه سي پي يو پيشنهاد ميدين؟
من تا به حال AMD نداشتم خيلي دوست دارم بخرم اما هر مغازه اي ميرم ميزنن توي سرش ميگن اينتل بخر! :13:
در حالي كه حرفهاي كارشناسي خلاف اين رو ميگه!

من فقط يك نگراني دارم اون هم اينكه اگه فن سي پي يو خراب بشه و كند كار كنه AMD ميسوزه اما خوب اينتل ريست ميكنه براي سي پي يو 3 هزار اينتل خودم تا حالا 5 بار فن خريدم خوشبختانه اين آخري 6 ماهي هست كار كرده و خراب نشده

منتظر نظرات شما دوستان هستم

Actros
25-04-2007, 22:47
150 تومن میتونی
intel core2 e4300 رو برداری که باسشم 800

worya_sh
25-04-2007, 23:06
این قضیه سوختن فن ماله قدیما هستش در حال حاظر با 140 هزار تومان می تونید athlon x2 4600 بگیرید که انتخاب دوستمون هم یعنی e4300 هم عالیه ولی با پول کمتر میتونی یه مین بهتره amd ساپورت بگیری.

mohsen62k
25-04-2007, 23:24
از پاسخ شما دوستان ممنون هستم
يك سايت جديد پيدا كردم خيلي سايت خوبي هست
براي اكثر قطعات مطلب كارشناسي داره و نقاط ضعف و قدرت اونها رو بيان ميكنه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

راستي من خبري خوندم كه نوشته بود اينتل به زودي ميخواد پردازنده 4 هسته رو وارد بازار كنه اگه اين كار رو بكنه قيمت 2 هسته اي هاي فعلي و همينطور AMD حتما خيلي سقوط ميكنه
نظر شما چيه صبر كنم شايد 6 ماه ديگه با همين 150 تومان بتونم چيز خيلي بهتري بخرم هر چند در بازار كامپيوتر امروز بخري فردا ارزون تر گيرت مياد :(

يك سوال ديگه هم داشتم چرا سي پي يو هاي اي ام دي حافظه كش زيادي ندارند؟ با توجه به اين موضوع من فكر ميكنم مهمترين دليل اينكه همه نگران حرارت بالاي AMD هستند همين هست چون اينطوري سي پي يو فعاليت بيشتري ميكنه

نميدونم منتظر نظر كارشناسان هستم

Gabana
26-04-2007, 00:41
محسن جان ..
از اين سايت ها زياد هست .. اگه اشتباه نكنم يه تاپيك با نام ( سايت هاي سخت افزاري داشتيم ) . اگر شد پيداش مي كنم و همون جا شما ادامه بديد
ممنون /.

Actros
26-04-2007, 01:03
6 ماه دیگه یه چیزه بهتر میاد مثلا e6300 میشه 150
فرق انچنانی نداره

Ali_Moradi
26-04-2007, 01:15
با سلام
دوستان هر كس سايتي رو ميشناسه كه اقدام به رده بندي محصولات سخت افزار بر اساس آزمايشاتي كه انجام ميده ميكنه اينجا لينكش رو بگذاره تا دوستاني كه ميخواهند چيزي بخرند يك مقياس خوب داشته باشند من خودم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) استفاده ميكنم ولي اين سايت براي همه اقلام رده بندي كارشناسي نداره فقط رده بندي بر اساس راي بازديد كننده داره

راستي يك سوال هم داشتم با حدود 150 هزار تومان شما چه سي پي يو پيشنهاد ميدين؟
من تا به حال AMD نداشتم خيلي دوست دارم بخرم اما هر مغازه اي ميرم ميزنن توي سرش ميگن اينتل بخر! :13:
در حالي كه حرفهاي كارشناسي خلاف اين رو ميگه!

من فقط يك نگراني دارم اون هم اينكه اگه فن سي پي يو خراب بشه و كند كار كنه AMD ميسوزه اما خوب اينتل ريست ميكنه براي سي پي يو 3 هزار اينتل خودم تا حالا 5 بار فن خريدم خوشبختانه اين آخري 6 ماهي هست كار كرده و خراب نشده

منتظر نظرات شما دوستان هستم
معمولاً تو بازار سی پی یو intel کمی گرونتر از سی پی یو amd با همون کارایی هست.. یعنی یه چند تومنی اضافه واسه intel بودنش میدی...
من تا حالا که واسه چندا amd بستم راضی بودن و داره سیستمشون مثل اسب کار میکنه!

بعدشم این قضیه فن کمی چرته.. فن که نمیسوزه یا احتمالش خیلی کمه الانم اکثر مادر بردا دمای سی پی یو رو کنترل میکنند هر وقت زیاد شد ریست میکنن

mohsen62k
26-04-2007, 18:12
نكته جابي الان دقت كردم
اكثرا همه جا از AMD تعريف ميكنند اما عملا اينتل ميخرند چرا؟ الان در همين تاپيك هم در نوشته ها اكثر AMD رو بهتر ميدونيد اما تا حالا 3 نفر راي دادند همه هم به اينتل

نظر شما راجع به اين چي هست؟

ATHLON 64 Bit X2 Dual Core 5000

175 هزار تومان
و يك سوال چرا سي پي يو هاي AMD كششون هم هست؟ آيا در كارايي تاثير منفي نميگذاره ؟

MOHAMMAD2010
26-04-2007, 18:21
cpu های amd نیاز به کش بالا ندارن
بهترین انتخاب برا بودجه شما amd هست 4800 x2 خیلی خوبه
تازه قیمتاشون هم خیلی پایین اومده
دوست عزیز این مساله داغ شدن هم مال قدیمیا بود الان دماشون خیلی کمه

mohsen62k
26-04-2007, 19:17
نظر شما راجع به 5200 چي هست؟ قيمتش خيلي بيشتر هست؟ 5000 هزار 175 تومان بود انتخاب بهتري هست به نظر شما يا نه؟ اين سوال رو از اين بابت ميپرسم چون گاهي اوقات مدل بالاتر كارايي بهتري نداره