PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : توصيه مهم

rezakf
24-04-2007, 15:45
سلام

يك توصيه دارم به آقايون مديران و همكاران قسمت فروم كلوپ گوشيها بخصوص سوني اريكسون و اونم اينكه بدليل زياد شدن صفحات تاپيك ها و تعداد پستها امكان جواب دهي به سوالها و پيدا كردن جواب و مباحث مورد سوال و علاقه لازم است كه تجديد نظري در اين رابطه صورت گيرد .

من در انجمن ميكس و مونتاژ مشغول فعاليت هستم و آقايون مديران اون انجمن كار جالبي كردن كه هركس سوالي داره در همون صفحه اول اون رو ميپرسه و همون جا جواب ميگيره و ديگه كاربران مخصوصاً ( كاربران جديد ) دچار سردر گمي و هاج و واج نميشن .

اگه بتونيد همچين كاري بكنين خيلي نتيجه بهتري حاصل ميشه و خيلي ها دعاتون ميكنن

التماس دعا:11:

f4l2z4d
25-04-2007, 18:42
راست میگه ! انجمن w810 ، حدود 250 صفحه شده ! لابلای اینها کلی مطلب ریخته اما نمیشه هیچی پیدا کرد :(

FreeMagic
27-04-2007, 02:43
ولی من منظور حرفاتون نفهمیدم
به انجمن میکس و مونتاژ هم رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد
میشه بهتر توضیح بدید

Hidden-H
27-04-2007, 03:18
دلتون خوشه ها!
حرفاتون رو هیچکی نمی شنوه!
من تاخالا 1000 بار گفتم!

ary_sani
27-04-2007, 11:39
من فکر کنم همچین تاپیکی در همچین انجمنی وجود داشته باشه...
البته باید یک نکته رو متذکر بشم که دنیای گوشی های موبایل فراتر از میکس و مونتاژ هست هر نوعی از گوشی لایق یک تاپیک هست!

FreeMagic
28-04-2007, 03:14
یه کلی از تاپیک ها به خاطر این زده شدن که یکی با پولی که داره می خواد بهترین گوشی رو بگیره
که باید یه فکری به حال اینا کنید وگرنه بیشتر و بیشتر میشن

rezakf
28-04-2007, 08:50
ولی من منظور حرفاتون نفهمیدم
به انجمن میکس و مونتاژ هم رفتم ولی چیزی دستگیرم نشد
میشه بهتر توضیح بدید

سلام جميعاً

براي كساني كه تازه وارد هستند يا مثلاً امثال من كه سوال داريم و ميخوايم دنبال جوابش بگرديم و تو جستجو هم جوابمونو پيدا نميكنيم !!! درصورتيكه جواب موجوده و ما در تايپ جستجو بد تايپ كرديم ، چطوري ميتونيم به جواب برسيم .

بهتر نيست كه جواب رو در همون صفحه اول ببينيم .

يعني اينكه هركس در همون صفحه اول سوال ميپرسه و همونجا هم جواب ميگيره و يك تشكر و ديگه تمام :11:

Mehdi_Full
28-04-2007, 19:05
دلتون خوشه ها!
حرفاتون رو هیچکی نمی شنوه!
من تاخالا 1000 بار گفتم!
کاملا درسته :41:

Kolang
29-04-2007, 08:22
منم متاسفانه دقیقا متوجه منظور شما نشدم!!!

یه کلی از تاپیک ها به خاطر این زده شدن که یکی با پولی که داره می خواد بهترین گوشی رو بگیره
که باید یه فکری به حال اینا کنید وگرنه بیشتر و بیشتر میشن

خوب، بیشترین استفاده کلوپ ها واسه خرید گوشی و رفع اشکالاتش هست دیگه
هر کسی سوالی در این زمینه ها داشته باشه، کجا باید بره؟
اگه این مسائل نبود که همون انجمن موبایل کافی بود;)

rezakf
29-04-2007, 23:06
منم متاسفانه دقیقا متوجه منظور شما نشدم!!!

هر کسی سوالی در این زمینه ها داشته باشه، کجا باید بره؟
اگه این مسائل نبود که همون انجمن موبایل کافی بود;)

من نميگم جاي ديگه اي برن سوال كنن ... در همون صفحه اول سؤالو بپرسن ، نه اينكه برن لابلاي تاپيك ها و اونجا سؤالشون و بپرسن و براي جواب گرفتن بعد از چند روز بايد كلي دنبالش بگردن چون جابجا شده و ممكنه اصلاً كسي سوال رو هم جواب نداده و رد شده باشه

ولي اگه در همون صفحه اول سوال پرسيده بشه ، در رديفهاي اول قرار ميگيره و همه ميتونن اونو ببينن و جواب بدن و چند روزه ديگه هم در همون صفحه ميشه ديدش OK
:19: