PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست نرم افزاری برای ایجاد تصاویر متحرک !به همراه یک عکس نمونه

AveCina
30-07-2005, 14:07
سلام

حتما شما هم دیدین که قسمت هایی از یک فیلم یا ... یا قطعات به مدت چند ثانیه با فرمت Gif هستند و خوب برام جالبه که چطوری میشه این گون تصاویر را ایجاد کرد ! کسی نرم افزاری در این مورد میشناسه ؟

این یک عکس نمونه که فکر کنم حدود 30 ثانیه مدت زمانشه !

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] :lol:

Arashi
30-07-2005, 14:15
خوب از خود يارو بپرس E-Mail كه داده !!! :mrgreen: :mrgreen:

فكر كنم بهترين و راحت ترين برنامه GIF ANIMATOR باشه :D :D يه چيز تو مايه هاي SWISH MAX ولي باري ساختن فايل GIF
موفق باشيد :wink: :wink:

Nesta
30-07-2005, 14:55
سلام دکتر جان .
من یک برنامه دیدم که به نام gif animator هست شاید با اون درست می‌کنن ولی‌ اگه برنامه توپ میخای من Flash4D professional v.4.0 رو پیشنهاد می‌کنم.

AveCina
30-07-2005, 14:59
دکتر کیه ؟

نستا جان مطمئنی برنامه Flash4D professional v.4.0 جواب میده ؟

کار کردی باهاش خودت ؟

Nesta
30-07-2005, 15:09
سلام آخه یک دوستی‌ می‌زنه دکتر اوسینا منم گفتم دکتر که دیگه معروف شی‌
.ببین این برنامه که من میگم خیلی‌ خفن و هست و تو خودش الگو داره می‌شه مثلا توپ فتبل حرکت بدی در ضمن این برنامه 4 بعدی هست و کارش خیلی‌ درسته ولی‌ نسخه 4 اون کرکش نیست 3 هست ولی‌ خود لینک 3 رو از کجا میخای گیر بیاری حدود 30 مگ هست ولی‌ من نمیگم 100 درصد ولی‌ مطمئن هستم که اگه دانلد کنی‌ اگه پاشیمون شودی اینجا بزن منو به این تضمین. :D

AveCina
30-07-2005, 15:18
نسخه 4 حجمشم چقدر ه همون حدوداست یا یه هویی نسخه 4 شده 1000 مگ ؟ اگه همین حدوداست بریم لینک دانلود و کرکش رو پیدا کنیم ! تضمینم دیگه حالا به این شدت نمیخواد !
ممنون !
همش تقصیر این کوسه هستشا ! ببین مارو به چه روزی انداخته !

Nesta
30-07-2005, 15:27
سلام مجدد به دکتر عزیز.
آقا من الان نگاه کردم نسخه 4 این برنامه 40 مگ هست ولی‌ من که الان 6 ماه هست دنبال کرک هستم هیچ جا نیست ولی‌ برنامش حرف نداره .البته من الان دارم میبینم نسخه 3.1 جدید تر اومده ....
این برنامه 100 دلار هست.
البته نسخه 3.1 مثل این که 47 مگ هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]