PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : من از صفحه ی word عکس گرفتم و ان را به photoshop منتقل کردم و ...

pedix
23-04-2007, 20:41
من از صفحه ی word عکس گرفتم و ان را به photoshop منتقل کردم حالا می خواهم فقط نوشته های آن را به نرم افزار دیگری انتقال بدهم یعنی وقتی نوشته های آن را انتخاب می کنم و در نرم افزار دیگر کپی می کنم کادر ان هم کپی می شود از دوستان می خواهم من را کمک کنند اگرمنظورم واضح نیست یک بار دیگر توضیح می دهم.

Shahin King
23-04-2007, 21:05
سلام

خوبی عزیز ؟

شما از صفحه ورد عکس گرفتی ؟ خوب چطور نوشته های یک عکس رو توی فتوشاپ انتخاب کردین ؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] مگه میشه . نکنه منظورتون کپی کردن متون ورد و انتقالشون به فتوشاپه .

بیشتر توضیح بده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Saeed kmss-D
23-04-2007, 21:09
منظورتو نفهمیدم.
بیشتر توضیح بده؟؟

mahsoft
24-04-2007, 05:04
فکر کنم منظور ایشون کپی و انتقال بصورت عکس در فتوشاپه

برای برداشتن کادر میتونید از ابزار ماریکوریی استفاه کنید

aram_nfs
24-04-2007, 10:16
سلام

فکر می کنم تا حدودی منظورتو فهمیدم. اگه می خوای این کار رو بکنی بجای اینکه از صفحه عکس بگیری از صفحه پرینت مجازی بگیر با خود پرینتر آفیس این کار امکان پذیره. که می تونی یه فایل tiff ایجاد کنی و با این امکان تو می تونی بدون کادر ازش استفاده کنی البته یه رنگ پس زمینه داره که اگه از صفحه پرینت پی دی اف بگیری این مشکلت حل میشه.

اگه سوالت غیر از این بود خوشحال می شم بهت کمک کنم.

pedix
27-04-2007, 11:47
سلام

فکر می کنم تا حدودی منظورتو فهمیدم. اگه می خوای این کار رو بکنی بجای اینکه از صفحه عکس بگیری از صفحه پرینت مجازی بگیر با خود پرینتر آفیس این کار امکان پذیره. که می تونی یه فایل tiff ایجاد کنی و با این امکان تو می تونی بدون کادر ازش استفاده کنی البته یه رنگ پس زمینه داره که اگه از صفحه پرینت پی دی اف بگیری این مشکلت حل میشه.

اگه سوالت غیر از این بود خوشحال می شم بهت کمک کنم.

دوست عزیز چگونه می توانم از صفح پرینت مجازی بگیرم.

Shahin King
27-04-2007, 12:01
دوست عزیز چگونه می توانم از صفح پرینت مجازی بگیرم.

سلام

با نصب برنامه PdfFactory Pro :20:

یه سر به این تاپیک بزن : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

قربانت : شاهین :46:

aram_nfs
27-04-2007, 21:03
برای اینکه از صفحه پرینت مجازی بگیری باید پرینت رو بزنی و تو لیست پرینتر هات دنبال آفیس داکیومنت ایمیج بگردی که اگه آفیست کامل نصب شده باشه این پرینتر تو لیست پرینتر هات هست بعد با تنظیم پرینترت می تونی با کلیک پرینت فایلت رو پرینت مجازی کنی

قراره برای آموزشش یه تاپیک بزارم

منتظر باش

خبرت می کنم