PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ميشه من رو راهنمايي كنيد ؟ (درخواست نرم افزار)

samira_twix
30-07-2005, 03:25
سلام دوستان .

من يك برنامه آشغال ريختم توي كامپيوتر كه پاكش كردم هنوز اثاراتش باقي مونده و مهمتر از همه اينه كه احساس ميكنم با اين كه پاكش كردم سرعت ويندوز رو آرده پايين . :( :x :evil:

براي همين ميخواستم درخواست نرم افزاري بكنم . شنيدم يك نرم افزارهايي هست كه ميتوني با اون تنضيمات ويندوز رو مثلا به دو روز - سه روز - يه هفته يا .... قبل برگردوني يا يه همچين چيزي . ميخواستم بهم كمك كنيد بهترين نرم افزاري كه در اين زمينه هست برام معرفي كنيد . كه تنضيمات ويندوزم رو به حالت قبل از اينكه اون نرم افزار مزخرف رو ريختم در بيارم كه مشكلاتم حل بشه . :? 8)

چون واقعا دوست ندارم ويندوز عوض كنم يك هفته نيست ويندوز عوض كردم كلي هم برنامه ريختم .

از خجالتتون در ميام . مرسي . :P :oops: :wink:

در ضمن اولين باري به اينجا اومدم :D

Nesta
30-07-2005, 03:37
سلام سمیرا جان ورود شما به این انجمن رو خوش آمد میگم.
در مورد این که سیستم شما برگرده که همان System restore هست .
باید اول لطف کنید بگین که از چه ویندوزی استفاده می‌کنید .تا بهتر توضیح بدیم .
اگه می‌خواهید که برنامه هائی‌ که پاک میشن دیگه آثاری ازش باقی‌ نمونه این برنامه ای که من معرفی‌ کردم جز بهترین برنامه ها هست که البته اکثرا با کرک مشگل داشتند ولی‌ این فول هست حجمش هم 12 مگ هست .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در مورد system restore شما از این طریق پیگیری کنید.
Start==>all Programs==>Accessories===>System Tools====>System Restore
روی این کلیک کنید و یک صفحه باز می‌شه و آنجا شما میتوانید به روزی که می‌خواهید یا بیشتر صحیحترین سیستمی‌ که به تاریخ ثبت شده روی آن کیلیک کنید و restor رو بزنید.
:wink: :wink:

tohave
30-07-2005, 03:42
سلام

بسيار خوش آمديد
من دير پست كردم و نستا طبق معمول زود رسيده :roll: . به هر حال به جمع ما خوش آمديد

samira_twix
30-07-2005, 05:34
آقا نستا مرسي مشكل من حل شد با اين كمك شما اما يه مشكل ديگه به وجود اومده اونم اينكه آنتي ويروسم از كار افتاده بعد Restore كردن ! :cry:

samira_twix
30-07-2005, 05:38
سلام

بسيار خوش آمديد
من دير پست كردم و نستا طبق معمول زود رسيده :roll: . به هر حال به جمع ما خوش آمديد

مرسي به هر حال :wink:

IVAN
30-07-2005, 06:49
سلام سميرا خانوم منم به نوبه ي خودم عضويتتون رو در انجمنهاي باصفاي پي30ورلد تبريك ميگم.در مورد سوالتون هم شما وقتي رستور كردين بريد يه Backup از وويندزتون بگيريد و بعد به حالت اوليه برگرديد مشگلتون حل ميشه

tohave
30-07-2005, 06:50
سلام

ممنون

برنامه رو بايد دوباره نصبش كني
حالا از كدوم آنتي ويروس استفاده ميكني؟

كاسپراسكاي سفارش من به همه دوستان

tohave
30-07-2005, 06:54
سلام

هادی دل پاک
بعد از رستور شدن اگه بك آپ گرفته بشه كه فرقي نميكنه ! قبل از رستور هم بك آپ گرفتن بازهم فرقي نميكنه !

تو اوليش برنامه هاي موصوف پاك شدن و ديگه برنميگردن
تو دوميش هم كه اون برنامه آشغال هم داخل بك آپ هست

Mehdi_Best
30-07-2005, 08:36
سلام
به نظر من بهتره كلا آنتي ويروس رو آنيستال كرده و دوباره نصب كني.
چون آنتي ويروس چيزي نيست كه بشه به سادگي از كنارش رد بشي.
در ضمن يك تاپيك در مورد آنتي ويروس ها هست كه تقريبا توضيحات جامعي در مورد آنتي ويروس ها هست كه اگه به اون تاپيك بري خيلي بهتر مي توني در مورد استفاده از يك آنتي ويروس تصميم بگيري.
اين هم لينك تاپيك مذكور:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] rt=0

MaFia
30-07-2005, 08:58
از نورتون 2005 استفاده مي كنه ايشون :shock:
سعي كردم ارشاد شن از كاسپرسكي و نود32 استفاده كنند نشدن :mrgreen:

Mehdi_Best
30-07-2005, 09:29
مافيا جان واقعا كه اهل سيسيلي! :wink: از كجا متوجه شدي نورتون استفاده مي كنند؟
به حال ما كه فرقي نمي كنه. ما نه حقوق بگير اون آنتي ويروس ها هستيم نه سودي به ما مي رسه اما به خاطر خودشون توصيه مي كنم كه از نورتون استفاده نكنه. يادمه يه زماني پاتال جان مي گفت وقتي مي بينم كسي از نورتون بد مي گه رگ گردنم مي گيره!!! حالا من مي گم نمي دونم چرا وقتي مي بينم كسي از نورتون استفاده مي كنه حالم بد مي شه. فكر مي كنم همين روزهاست كه سيستمش پياده بشه! :mrgreen:
اميدوارم سميرا خانم هم به راه راست (nod32 و كاسپرسكي) برگردن! :wink: (اين آخري شوخي بود اميدوارم ناراحت نشن ايشون)

Nesta
30-07-2005, 14:35
سلام مهدی جان کلا جواب سوال سمیرا جان رو ندادین و مثل اون بحث مرورگر ها که من با یکی‌ بحث می‌کردم.شما هم به جمع انتی‌ ویروس ها امدی که خوشحالم که رگ گردنت نگرفت و بی‌خیال شودی من که اصلا اعتقادی به انتی‌ ویروس ندارم چون که هر موقع که ویروس بگیرم نصب می‌کنم .
چون مثل این میدونم که هر روز قرص سرما خوردگی‌ بخورم چون مبادا امروز مریض شام خوب هر کسی‌ نظری داره .
سمیرا جان شما زمانی‌ که سیستم رو به حالت قبل برگردوندی یعنی‌ system restore کردی احتمالا شما اون موقع انتی‌ ویروس رو نصب نکرده بودی .
یعنی‌ چی‌ یعنی‌ شما الان مثلا winamp نصب میکنی‌ خوب .وقتی‌ سیستنم رو برمیگردونی‌ به 3 روز پیش شما دیگه winamp رو نصب نداری چرا چون رفتی‌ به عقب .و بخاطر این هست که مشگل به وجود میاد .
اگه نظر من نستا رو میخای .نظر شخصی‌ من انتی‌ ویروس جز کند کردن سیستم و اعصاب خردی هیچی‌ نیست اگه یک firewall خوب نصب کنی‌ دیگه ویروس از کجا می‌خواد بیاد از رو سیدی ؟ یا از رو هارد ؟
البته من به نظر همه دوستان از جمله مافیا و مهدی خان احترام میگذارم.ولی‌ الان سیستمت درست شد شما راضی‌ هستی‌ .حال کن بی‌خیال اون شو/

AveCina
30-07-2005, 14:44
خب این ماله وقتیه که ویروس بهت اجازه رو بده ککه آنتی ویروس رو نصب کنی ! بعدم فکر نکنم همیشه راحت بشه فهمید ویروس یا تروجان گرفته سیستم یا نه !
بعد هم اگه اون برنامه مخرب انتشار پیدا کنه و یه سری اطلاعات که براتون مهم هستند ( اطلاعات میتونه یه عکس ، آهنگ ، اسناد ، پروژه های در حال اتمام ناسا و ... باشه ) رو از کار بندازه و راهی جز پاک کردن اونا نداشته باشن یه ضربه روحی میخورین ! :mrgreen: :mrgreen:
حالا شما بهتر میدونید آقای نسات ولی خوب این عین بیماری میمونه که شاید شما از ابتلا به اون متوجه نشید ولی با یک بار مراجعه به پژشک میبینید که چه خبره !

{ بعد دکترتون یه نسخه مینویسه NOD32 رو نصب کن بعد هم آپدیت کن یه بار خودتو اسکن کن ! } :mrgreen: :mrgreen:
در مورد فایر وال هم بگم خوب وقتی شما تویه اینترنت و سایت های مختلف در حال گردش هستید واقعا نمیتونید با خیال راحت کار کنید !
مثال میزنم ، من از مرورگر اپرا استفاده میکنم و فایر وال Kerio رو هم رویه سیستمم دارم ولی وقتی تویه گوگل در مورد یه موضوعی سرچ کردم ( موضوعش هم برنامه ای بود که پدارم جان گفته بودن ) وقتی خواست لیست سایت ها رو به همراه توضیحاتشون بیاره NoD 32 اخطار داد که یکی از سایتها دارای کد های خراب در داخلش هست و بلافاصله ترمینیت کردم ! پس نمیشه فقط به این دو تا اطاطمینان کرد !

Mehdi_Best
30-07-2005, 14:49
نستا جان سلام. البته اين تاپيك مربوط به بحث آنتي ويروس نمي شه كه بيشتر از اين در مورد آنتي ويروس توضيح بدم. اما من هميشه علاج واقعه قبل از وقوع رو توصيه مي كنم. جريان آنتي ويروس هم مثل واكسن هست. اگه دقت كرده باشين واكسن رو مي زنن كه از ابتلا به اون بيماري جلوگيري بشه.
البته هر كس در مورد سيستم خودش مي تونه شخصا تصميم گيري كنه و تصميم هر كدوم از دوستان هم براي من قابل احترامه. من فقط نظر شخصي خودم رو مي گم.
در ضمن اگه از nod32 استفاده كنيد اصلا سرعت رو پايين نمي آره پس مشكل حله.

و نكته آخر اينكه فايروال و آنتي ويروس مكمل يكديگرند و به تنهايي فايده چنداني ندارند. :wink:

Nesta
30-07-2005, 14:53
سلام دکتر اسینا .
من نسات نیستم.نستا هستم .ولی‌ خوب شما باید احتمالی‌ از بیماری رو حس کنید برین دکتر دیگه .
وقتی‌ آثاری احساس نمیکنید خوب چرا باید برید دکتر .بد علم پیشرفت کرده دیگه هر چی‌ هم بشه یه عمل می‌کنن خوب میشید .البته نظر شما هم قابل احترام هست.
:D

samira_twix
04-08-2005, 04:29
دوستان اولا ممنون كه به جاي كمك به من با هم كلكل ميكنيد ! خب شما اينقدر به هم علاقه دارين برين يه تاپيك كلكل درست كنين اونجا با هم دل و قلوه رد و بدل كنيد ! :twisted: :evil:

دوما انتي ويروسم رو ان -انيستال كردم و دوباره اينستال كردم انتي ويروس منم سيمانتك 9 هست ! :wink:

سوما ميخواستم سوال كنم چه طوري با فايروال ويندوز بعضي برنامه ها رو لاك كنم كه به سايتشون متصل نشن و برنامه ترايل بشه ؟! مثل بابيلون و اي-سي-دي-سي

مرسي :oops:

Nesta
04-08-2005, 04:35
سلام سمیرا جان اولا کل کل نیست اینا بحث های شیرین ازا هست که اینطوری جلوه میده مگه نه بچه ها ؟؟؟
دوم
کار خوبی‌ کردین اصلا نصب نمیکردین که مثل من میشودین ...lol
سومن :سوال شما واضح نیست یعنی‌ چی‌ با فایر وال کاری کنین .یعنی‌ برنامه شما trial هست و تمتتماش شده و می‌خواهید که به سایت نره اگه در این زمینه کمی‌ توضیح بفرمائید من می‌تونم کمک کنم .
در هر صورت من شرمنده هستم اگه بحثی‌ اینجا بود که کلا همه بحث ها تمام شده .

tohave
04-08-2005, 04:43
سلام
سميرا خانم
مشكل اولتون كه همه كمك كردن و بعد شروع كردن به جر و بحث كه زياد هم بي ادبي نيست

مشكل دوم رو شما تو پست بالاييتون مطرح كردين خوب ميشه آغاز يك تاپيك ديگه براي بحث دوم كمك

شما ميتونين از خود برنامه ها اتو آپديت رو از كار بندازين كه از فاير وال هم بهتره. بعضي وقتها شما نياز دارين كه به سايت برنامه متصل بشين تا از اطلاعات جديد بدون نياز به آپديت استفاده كنيد

samira_twix
04-08-2005, 04:58
سلام سمیرا جان اولا کل کل نیست اینا بحث های شیرین ازا هست که اینطوری جلوه میده مگه نه بچه ها ؟؟؟
دوم
کار خوبی‌ کردین اصلا نصب نمیکردین که مثل من میشودین ...lol
سومن :سوال شما واضح نیست یعنی‌ چی‌ با فایر وال کاری کنین .یعنی‌ برنامه شما trial هست و تمتتماش شده و می‌خواهید که به سایت نره اگه در این زمینه کمی‌ توضیح بفرمائید من می‌تونم کمک کنم .
در هر صورت من شرمنده هستم اگه بحثی‌ اینجا بود که کلا همه بحث ها تمام شده .

همين بحث ها شيرين هم جاش اينجا نيست :wink:

منظور من اينه كه بعضي از نرم افزارهاي كرك شده وقتي به اينترنت وصل ميشي به سايتشون وصل ميشن براي اپديت اونوقت متوجه ميشن برنامه كرك شدس از فول ورژن به حالت ترايل تبديل ميشن مثل بابيلون . چطوري ميشه به وسيله فايروال اجازه خروج از كامپيوتر رو ازشون گرفت ؟!

Nesta
04-08-2005, 05:19
سلام مجدد ببینین شما باید لایسنس رو بزنید یعنی‌ دریافت کنید و سریال برنامه رو درین یا نه در مورد بابیلن .
اینو امتحان کن
Name : People
Serial Number : 4BECA202B9C8963E

samira_twix
04-08-2005, 05:23
سلام مجدد ببینین شما باید لایسنس رو بزنید یعنی‌ دریافت کنید و سریال برنامه رو درین یا نه در مورد بابیلن .
اینو امتحان کن
Name : People
Serial Number : 4BECA202B9C8963E

جاي كه لايسنس بنويسم نداره بابيلون من مال سي-دي كينگ هست .

Nesta
04-08-2005, 05:42
سلام سمیرا شما unistall کن موقعی‌ که میخای نصب کنی‌ اونجا یک جا داره که شما احتمالا trial رو زادی واسه نصب دقت کن عزیز خواهر .

tohave
04-08-2005, 06:03
سلام

اين مشكل رو منهم داشتم يعني بابيلون هر روز تريال ميشد و بايد ليسانس رو از بخش هلپ وارد ميكردم ٫ ولي نتونستم اونو حل كنم. با مهدي بست هم در اينباره صحبت كردم. در موقع آن اينستال كردن بود كه ديدم اصلا نميشه اين بابيلون رو پاكش بكنم. به هر دري زدم نشد كه نشد. حالا موندم با يه بابيلون خراب كه نميتونم حتي تعميرش بكنم. رجيستري رو تغيير دادم ولي كار بدتر شد :oops: ديگه راهي بنظرم نميرسه
ولي براي برنامه هاي ديگر بايد آپشن اتو آپديت رو از كار بندازين. همشون تو بخش ستتينق دارن

Arashi
04-08-2005, 09:27
عزیز خواهر .

:mrgreen: :mrgreen:
من چند تا چيز بگم :

1. سلام
2.همه خوبن ؟؟؟
3.سلام نستا جان
4. لازم نيست دوباره نصب كنيد فقط وقتي ميريد تو آپشن Auto Update رو كنسل كنيد براي بيبيلون هم خودش ازتون اجازه ميخواد شما ميتونيد كنسل كنيد
5.در جواب نستا جان : بعضي از ويروس ها حتي اجازه نصب آنتي ويروس رو نميدن و اگر هم اجازه بدن آنتي وايروس رو سرويس مي كنن
6.تلفظ صحيح وايروس ه نه ويروس :mrgreen:

موفق باشيد :wink: :wink:

Mehdi_Best
04-08-2005, 10:03
من چند ساعت نبودم ببين چه خبر شده اين تاپيك!!!! :wink: :wink:
سميرا خانم بحث هاي مفيد اشكالي نداره. به شرطي كه كل كل بيخود و همچنين بي احترامي توش نباشه كه خوشبختانه اينجا همه دوستان احترام هم رو دارند.
در مورد مشكل شما هم بايد بگم كه شما اصلا نگفتي از چه فايروالي استفاده مي كني. اگه به امضاي من نگاه كني آرم يك فايروال حرفه اي رو مي بيني كه توصيه من استفاده از اين فايروال هست كه نامش kerio هست. با اين فايروال به راحتي مي توني از وصل شدن بيبيلون يا هر برنامه ديگري به سايتش جلوگيري كني.
اما در مورد بيبيلون بايد بگم كه من يك سريال در تاپيك مخصوص بيبيلون در انجمن كرك و سريال نوشتم كه سريالي است كه از طرف شركت بيبيلون هم مورد تاييده و حتي وقتي به سايتش هم وصل ميشه تريال نمي شه. اصلا ديگه نيازي نيست از وصل شدنش به سايتش جلوگيري كني. همون سريالي است كه با melvin هست. در يكي دو صفحه آخر همون تاپيك اگه نگاه كني نوشته ام. دقيقا در اين لينكي كه مي دهم:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد آنتي ويروس هم نمي خواهم بحث آنتي ويروس ها اينجا پيش بياد اما توصيه اكيد مي كنم كه از نورتون استفاده نكن.

Arashi
04-08-2005, 11:31
ايول من اين فايروالي رو كه آقا مهدي گفت شديدا تاييد مي كنم :arrow: :arrow:

samira_twix
04-08-2005, 18:09
فايروال من فايروال ويندوزه :D

البته فايروال سيمانتك هم هست اما چون دم به ساعت هين مزاحمم ميشد كه ديسيبلش كردم :mrgreen:

با فايروال ويندوز نميشه كاري كرد ؟ :lol:

در مورد بابيلون هم مرسي حتما خبرشو رو بهتون ميدم تنكسسسسسسسس :oops:

Mehdi_Best
04-08-2005, 20:02
سميرا خانم سلام. ببخشيد اين رو مي گم اما اگه از فايروال ويندوز استفاده نكنيد خيلي بهتره!
به نظر من اصلا اسم اون رو نمي شه گذاشت فايروال. مايكروسافت اين رو براي دلخوش كردن مشتري هاش گذاشته كه بگه ما روي امنيت ويندوز هم حساس هستيم. اما واقعا در قياس با فايروال هاي حرفه اي كم مي آره.

Arashi
04-08-2005, 20:10
درسته و هي به هر چيزي بي دليل گير ميده - حالا نميشه يه جوري خاموشش كرد :arrow: :arrow:

(در ضمن اين ياهو مسنجرت رو باز كن خفه شدم :mrgreen: )

samira_twix
04-08-2005, 20:29
حالا كي ميخواد منو هك كنه همينم خوبه عوضش اذيت نداره :)

در ضمن آقاي Arashi, مگه در ياهو مسنجر من افتاده رو شما كه دارين خفه ميشين ؟ :lol:

Ali_k
04-08-2005, 22:06
در ضمن آقاي Arashi, مگه در ياهو مسنجر من افتاده رو شما كه دارين خفه ميشين ؟ :lol:
سمیرا خانم فکر کنم منظور داش آرش . یاهو مسنجر مهدی جان بوده نه شما :lol:

Snip3r
04-08-2005, 22:14
منم اومدم تبريك بگم.

Nesta
04-08-2005, 22:45
حالا كي ميخواد منو هك كنه همينم خوبه عوضش اذيت نداره :)

سلام سمیرا جان آخه ممکن هست که خانوم ها زود هک بشن به دلیل این که مزاحم زیاد هست و خاطر خا هم زیاد دارن باید بیشتر از اقایون مراقب باشن درسته ؟ :wink: :!:

samira_twix
05-08-2005, 00:06
:roll:

samira_twix
05-08-2005, 00:10
سمیرا خانم فکر کنم منظور داش آرش . یاهو مسنجر مهدی جان بوده نه شما :lol:

آهان ميبخشين ! :oops:

samira_twix
05-08-2005, 02:09
انگار Image Shack ----- شد !!! :shock:

Mehdi_Best
05-08-2005, 11:43
سلام
سميرا خانم در مورد بيبيلون اگه از نسخه اصلي كه از خود سايت بيبيلون مي شه دانلود كرد استفاده مي كنيد حتما جاي وارد كردن سريال داره.
مگه اينكه از اين شركتها كه برنامه ها رو دستكاري مي كنند مثل پرند استفاده كنيد كه پس بايد اون رو بگذاريد كنار و نسخه اصلي رو دانلود كنيد.
در مورد آرش جان هم بايد بگم كه منظورش به داداش مهدي اش بوده! :wink: اما متاسفانه من نديدم پستش رو كه بخوام ياهو رو آنلاين كنم.
در مورد فايروال هم من اصلا مشكلي ندارم و پيغام اخطار الكي نمي ده. هر پيغامي هم كه مي ده دليل داره و اگه بخواهيد پيغامهاي كمتري به شما بده باز هم راه داره. پس حتما از فايروال استفاده كنيد. البته نه فايروال خود ويندوز!
و نكته آخر اينكه اگه مي خواهيد اين تاپيك قفل نشه و به نتيجه برسه خواهشا اينقدر پستهاي بيهوده ندهيد. البته اين نكته آخر رو كلي گفتم و منظورم شما تنها نيستيد.

samira_twix
05-08-2005, 19:14
سلام
سميرا خانم در مورد بيبيلون اگه از نسخه اصلي كه از خود سايت بيبيلون مي شه دانلود كرد استفاده مي كنيد حتما جاي وارد كردن سريال داره.
مگه اينكه از اين شركتها كه برنامه ها رو دستكاري مي كنند مثل پرند استفاده كنيد كه پس بايد اون رو بگذاريد كنار و نسخه اصلي رو دانلود كنيد.
در مورد آرش جان هم بايد بگم كه منظورش به داداش مهدي اش بوده! :wink: اما متاسفانه من نديدم پستش رو كه بخوام ياهو رو آنلاين كنم.
در مورد فايروال هم من اصلا مشكلي ندارم و پيغام اخطار الكي نمي ده. هر پيغامي هم كه مي ده دليل داره و اگه بخواهيد پيغامهاي كمتري به شما بده باز هم راه داره. پس حتما از فايروال استفاده كنيد. البته نه فايروال خود ويندوز!
و نكته آخر اينكه اگه مي خواهيد اين تاپيك قفل نشه و به نتيجه برسه خواهشا اينقدر پستهاي بيهوده ندهيد. البته اين نكته آخر رو كلي گفتم و منظورم شما تنها نيستيد.

سلام آقا مهدي مرسي بابت كمكتون . در مورد قفل كردن اينجا هم والا من مشكلي ندارم چون مشكل من حل شد اگه ميبينيد بيهوده شده .قفل كنيدش.

چون من هم به خاط يك سري مسائل كه پيش اومده از طرف يكي از كابران شايد ديگه اصلا نيام اينجا .... :roll: :!:

فعلا :o

tohave
06-08-2005, 06:59
سلام

شايد فكر كنين پست بيهوده ايه ولي مجبورم بنويسم كه:

سميرا خانم يه مشكلي داشتن كه حل شد و يه مشكل ديگه مطرح كردن كه تاپيك يه كم از مسير خارج شد
دوستاني هم بدون منظور و فقط براي خالي نماند عريضه يه چيزهايي نوشتن كه بي منظور بودند
بعضي ار دوستان هم حس رياست بهشون غلبه كرد و همه پستها رو بيربط شناسايي كردند و بهشون جوابهاي بيربط دادند
بعد هم نوبت شوخي و تهديد به هك شد كه در اين موقع من خواستم ياد آوري كنم توي اينتر نت نميشه دختر و پسر رو از هم تشخيص داد ! چون يكي از دوستا راجع به خاطر خواهي نوشته بود :shock: گفتم من هم ميتونم با يه آي دي دخترانه ثبت نام كنم و كسي هم نفهمه من دخترم يا پسر !! :wink:
بعد هم كه سر از اينجا در آوريم. شايد بهتر باشه اينجا قفل بشه كه خوانندگان ديگه ناراحت نشن

Arashi
06-08-2005, 08:44
1. با قفل شدنش مخالفم ==> به نظر من پست هاي بيهوده حذف بشه :arrow: :arrow:

2. سميرا خانوم بودي حالا !!؟!؟! :D :D

3. موفق باشيد :wink: :wink: :wink:

samira_twix
06-08-2005, 09:06
سلام

شايد فكر كنين پست بيهوده ايه ولي مجبورم بنويسم كه:

سميرا خانم يه مشكلي داشتن كه حل شد و يه مشكل ديگه مطرح كردن كه تاپيك يه كم از مسير خارج شد
دوستاني هم بدون منظور و فقط براي خالي نماند عريضه يه چيزهايي نوشتن كه بي منظور بودند
بعضي ار دوستان هم حس رياست بهشون غلبه كرد و همه پستها رو بيربط شناسايي كردند و بهشون جوابهاي بيربط دادند
بعد هم نوبت شوخي و تهديد به هك شد كه در اين موقع من خواستم ياد آوري كنم توي اينتر نت نميشه دختر و پسر رو از هم تشخيص داد ! چون يكي از دوستا راجع به خاطر خواهي نوشته بود :shock: گفتم من هم ميتونم با يه آي دي دخترانه ثبت نام كنم و كسي هم نفهمه من دخترم يا پسر !! :wink:
بعد هم كه سر از اينجا در آوريم. شايد بهتر باشه اينجا قفل بشه كه خوانندگان ديگه ناراحت نشن

آقاي tohave اين پست شما بيهوده نيست ؟ :?:

به نظر من يكي از اون آدمهايي كه براي خالي نبودن عريضه پست ميده شخص شماس . مثلا كه چي اين حرف دختر و پسره رو نميشه تشخيص داد يا ميشه تشخيص داد اصلا اين چه ربطي به بحث تاپيك داره ؟

اولا من دختر هستم نه هيچ دليلي براي دروغ گفتن دارم و نه هيچ اصراري دارم اين موضوع رو به كسي ثابت كنم ! با اين حال شك داري پرايوت مسيج بده بهت ثابت كنم دخترم ! :!: :idea:

من نميدونم شما چه اصراااااااااري داري فقط يه اظهار نظري بكني كه بگي منم هستم ؟! لاقل يه حرف بزن 4 نفر ازش استفاده كنن نه فقط براي اينكه تعداد پستهات بره بالا ...... :!:

IVAN
06-08-2005, 09:22
سلام دوستان آقا اين خانوم تازگيهاست كه عضو انجمن شده شما ها هم اينقدر گير نديد (اونوقت اين اولينو آخرين دخترخانوميه كه عضو انجمن ميشه) بابا حالا شماها كوتاه بياييد نميشه ؟ :roll: :roll:

tohave
06-08-2005, 09:31
سلام

لطفا مجبور به نوشتن جواب نكنيد
سميرا خانم !!! به دو تا مشكل شما راه حل بيهوده ارايه كرده ام يا از مورد ديگه اي ناراحتين ؟ يك از اشخاصي كه كوتاه ترين و جامع ترين راه حلها رو ارايه ميدن منم . ادعا نيست ميتونين همه پستها مو چك كني. نيازي هم به بالا بردن پستهام ندارم چون به كسي مدال قهرماني نميدن.

دختر يا پسر بودن برميگرده به موقعي كه گفته شد شما به خاطر دختر بودنت بيشتر در معرض هك شدن قرار ميگيري !! خب هر كي ميتونه با هر آي دي بياد و رجيستر بكنه :wink: نيازي هم به پرايوت مسيج نيست چون من نيازي به دانستن جنسيت اشخاص ندارم. شما دختري احترامت بجا اگه هم پسري كه باز هم محترمي من كاري به هيچكدومش ندارم

مهم حل مشكلات فني و افزودن بر آگاهيهاي فرديه ٪٪٪

samira_twix
06-08-2005, 09:41
سلام

لطفا مجبور به نوشتن جواب نكنيد
سميرا خانم !!! به دو تا مشكل شما راه حل بيهوده ارايه كرده ام يا از مورد ديگه اي ناراحتين ؟ يك از اشخاصي كه كوتاه ترين و جامع ترين راه حلها رو ارايه ميدن منم . ادعا نيست ميتونين همه پستها مو چك كني. نيازي هم به بالا بردن پستهام ندارم چون به كسي مدال قهرماني نميدن.

دختر يا پسر بودن برميگرده به موقعي كه گفته شد شما به خاطر دختر بودنت بيشتر در معرض هك شدن قرار ميگيري !! خب هر كي ميتونه با هر آي دي بياد و رجيستر بكنه :wink: نيازي هم به پرايوت مسيج نيست چون من نيازي به دانستن جنسيت اشخاص ندارم. شما دختري احترامت بجا اگه هم پسري كه باز هم محترمي من كاري به هيچكدومش ندارم

مهم حل مشكلات فني و افزودن بر آگاهيهاي فرديه ٪٪٪

جناب tohave, ميشه بگين من كجا گفتم به خاطر دختر بودنم بيشتر در معرض هك شدن قرار ميگيرم ؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:

ميشه كپي كنيدش ؟! :evil: :shock: :!: :?:

IVAN
06-08-2005, 09:49
من از مدير اين بخش خواهش ميكنم كه لااقل اين تاپيك رو قفل كنند تا اين جروبحثها ديگه ادامه پيدا نكنه
سميرا خانوم هم فكر ميكنم به جواب رسيده باشن
واميدوارم كه دوستان هم ناراحت نشن ممنون :mrgreen: :mrgreen:

Mehdi_Best
06-08-2005, 10:10
سلام به همه دوستان عزيز
من در صفحات قبلي تاپيك گفتم كه از بحث هاي و پست هاي بيهوده بپرهيزيد اما گويا اثري نداشت.
من الان مي بينم كه بحث كاملا منحرف شده. اينطور پيش بره نه به صلاح انجمنه و نه به صلاح دوستان عزيز.
لطف كنيد با اعضاي جديد طوري برخورد كنيد كه انجمن به جاي جاذبه، دافعه نداشته باشه.
اگه اينطور با اعضاي جديد برخورد بشه هر كسي كه عضو مي شه با ديدن اين برخوردها عطاي انجمن رو به لقايش مي بخشه.
اين تاپيك به نظر من قفل بشه بهتره.