PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كنيد من عكس ها را نمي تونم ببينم

samira455
30-07-2005, 01:33
با سلام به همه بچه هاي زحمتكش انجمن:
من وقتي بعضي از صفحات وب را باز مي كنم تصاويري كه در اون قرار داره باز نمي شن.فقط يه ضربدر ديده مي شه.
لطفا راهنمايي كنيد.مثلا همين صفحه اي كه در آن تايپ مي كنم شكلكها باز نشده اند.
ممنونم

mpsjavad
30-07-2005, 01:36
با ســــلام ..

شما بهتر بود ميگفتيد كه از چه مرورگري استفاده ميكنيد .. امكان داره كه شما نا خواسته نمايش تصاوير رو غير فعال كرده باشيد .. ايا با راست كليك بر روي جاي عكس ( ضربدر ) ميتوانيد با شو پيكچر تصوير را به صورت دستي ظاهر كنيد :!:

منتظر پاسخ شما :arrow:

Nesta
30-07-2005, 01:51
سلام خانم شما در هر مررگری که باشید و استفاده می‌کنید یک منو داره به نام view خوب اونجا شما باید بگردید که در قسمت load تصویر شما باید روی همه تصویر رو نشان بده انتخاب کنید یا تیک بزنید .شما الان گفتین که رتسویر رو نشان نده یا این که تصویر در حافظه نهانگاهی‌ .
در آن منو باید نگاه کنید.

nazar
30-07-2005, 02:33
اين موردي رو كه ميخوام بگم فكر نمي‌كنم ارتباطي با مشكل اين دوستمون داشته باشه ولي اخيرا بر روي بعضي كلمات يا اسامي كه معمولا براي آدرس گذاري تصاوير استفاده ميشه مثل thumb ----- گذاري شده(البته نه همه ISP ها). من اين مشكل رو مثلا با سايت Photo.net دارم كه تصاوير كوچك رو نشون نميده و مجبورم كه از فيلترشكن استفاده كنم.

samira455
30-07-2005, 16:32
من از IE v6.0 استفاده ميكنم و با راست كليك كردن روي تصوير وانتخاب گزينه show picture تصوير را مي بينم.
چكار كنم كه نيازي به اين كار نباشه.
در ضمن وقتي صفحه را با نوع Web Page,HTML only ذخيره مي كنم تصاوير ذخيره نمي شوند.

King
30-07-2005, 16:50
من از IE v6.0 استفاده ميكنم و با راست كليك كردن روي تصوير وانتخاب گزينه show picture تصوير را مي بينم.
چكار كنم كه نيازي به اين كار نباشه.
در ضمن وقتي صفحه را با نوع Web Page,HTML only ذخيره مي كنم تصاوير ذخيره نمي شوند.
سلام.
TOOLS----> INTERNET OPTIONS----> ADVANCED
قسمت multimedia تيكshow picture رو اضافه كنيد.
موفق باشيد

Mehdi_Best
30-07-2005, 17:50

سلام. خوب مشخصه كه شما با اين كار خودتون دستور مي دهيد كه تصاوير ذخيره نشوند.
براي ذخيره تصاوير و ساير فايلها مثل فلش ها و غيره بايد گزينه web page, complete را انتخاب كنيد.

samira455
31-07-2005, 00:46
از همه ممنونم ولي اين گزينه تيك خورده. :(

nazar
31-07-2005, 01:58
سلام دوست عزيز!
خيلي عجيبه كه مشكل شما به هيچ يك از اين موارد مربوط نبوده و مشكل كماكان برجاست.
آيا شما از اين برنامه‌هاي افزايش سرعت اينترنت استفاده نمي‌كنيد؟ چون اغلب اين برنامه‌ها براي افزايش سرعت يا تصاوير را كمپرس مي‌كنند و يا حتي حذف مي‌كنند. اگر از اينگونه برنامه‌ها استفاده مي‌كنيد حتما تنظيمات آن را چك كنيد.
آخرين چيزي هم كه به فكرم ميرسه اينه كه ISP خودتان را عوض كنيد. چون چنين مشكلي را من خودم قبلا داشته‌ام!

MOHAMMAD_SAT
31-07-2005, 02:17
سلام دوست عزيز!
خيلي عجيبه كه مشكل شما به هيچ يك از اين موارد مربوط نبوده و مشكل كماكان برجاست.
آيا شما از اين برنامه‌هاي افزايش سرعت اينترنت استفاده نمي‌كنيد؟ چون اغلب اين برنامه‌ها براي افزايش سرعت يا تصاوير را كمپرس مي‌كنند و يا حتي حذف مي‌كنند. اگر از اينگونه برنامه‌ها استفاده مي‌كنيد حتما تنظيمات آن را چك كنيد.
آخرين چيزي هم كه به فكرم ميرسه اينه كه ISP خودتان را عوض كنيد. چون چنين مشكلي را من خودم قبلا داشته‌ام!
منم موافقم
:wink:

mpsjavad
31-07-2005, 03:26
با ســــلام ..

من چند را ه حل پيشنهاد ميكنم :

-- استفاده از يك مرورگره ديگه ..
-- چك كردن تنظيمات ديوار اتش ( FireWall )
-- در نهايت تغيير ISP

براي ذخيره كردن صفحات وب از منو File گزينه Save As رو انتخاب كن بعد هم به صورت Html ذخيره كن .

موفق باشيد .