PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : شرلوک هلمز

ali_md
23-04-2007, 00:29
از برو بچه هایی که sherlok holmes رو بازی کردن خواهشمند است توضیحی در این مورد بدن.و البته چرا تاپیکی در این مورد زده نمیشه؟ایا طرفدار نداره؟درسته که می گن خیلی سخته؟من یه چیزایی از نسخه قدیمیش یادم میاد .تو اون مایه هاست یا شکل دیگه ای هست؟

Ar@m
23-04-2007, 00:39
من یه شماره شو بازی کردم . بازی جالبی بود اما معماهاش به جای اینکه هوش زیادی بخوان دقت بصری بیشتری می خواستن خب این آدمو خسته می که دیگه منم فقط از داستانش خوشم اومده بود
البته اونی که من بازی کردم از این صحنه های از پیش رندر شده دو بعدی بود یعنی می شه نسل قدیمش

gogole magole
23-04-2007, 10:55
میگم سیستم مورد نیاز این بازی چیه؟ کی میدونه میگن بازی جالبیه

M A T I N
23-04-2007, 18:04
من عاشق شخصیت شرلوک هلمز هستم ... تقریبا تمام کتاب ها و فیلم هاشو خوندم و دیدم ...
جدید ترین ورژن بازیش هم Sherlock Holmes The Awakaned هست که از اشاره و کلیک به اول شخص تبدیل شده ...
خیلی وقته بازیش روی کامپیوترم نصب هست ... و خیلی وقت هم هست که تو بازیش نرفتم ...
نمیگم بازیش قشنگ نیست اتفاقا قشنگ هم هست ولی بازیش اینقدر باگ داره (خارج از تصور ) که من یه جورایی بیخیالش شدم ...
بعضی وقت ها هم به خودم میگفتم اینها که اینقدر زحمت کشیدن این بازی رو درست کردن چرا یه بار زحمت نکشیدن بازی رو امتحان کنن ...
خود سازنده هاش هم بعد از دادن بازی تو بازار یه پچ 7 مگابایتی براش بیرون دادن که خیلی از مشکلات بازی رو درست میکرد ولی هنوز هم یه مشکلات اعصاب خورد کنی وجود داشت ...
در کل بازی برای اونایی که اعصاب و حوصله دارن خیلی خوبه .... داستانش هم تا اون قسمتی که من بازی کردم جالب بود ...
بازیش رو هم تو همین فروشگاه پی سی ورلد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) میفروشن ...

میگم سیستم مورد نیاز این بازی چیه؟ کی میدونه میگن بازی جالبی

اینو از تو Read Me ش کپی کردم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

...موفق باشید...

gogole magole
23-04-2007, 19:05
اقا خیلی ممنون