PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه کمک فوری درمورد N95

alimohammadi
22-04-2007, 11:27
بچه ها من یه مشکل حیاتی با N95 دارم که ازتون میخوام کمک کنید.

به دلایلی من تا حالا تو گوشیم سیم کارت ننداخته بودم یعنی حتی با سیم کارت تستش نکرده بودم. امروز که توش سیم انداختم متوجه شدم که ارور میده واسه شبکه.

میشه بهم بگید این به خاطره این رجیستر لعنتی هست یا چیزه دیگه ای هست. این گوشی رو واسم از خارج فرستادن واسه همینم میگم نکنه این واسه خاطر رجیستر مخابراته !

راستی این رجیستر چی چی هست؟ از کجا بدونم که مشکل ماله رجیستره؟ بعدشم اگه واسه اینه چه طوری میتونم گوشیمو رجیستر کنم و چقدر طول میکشه؟

مرسی

meshkiposh2200
22-04-2007, 12:54
اولا یه سیم کارت ایرانسل یا تالیا بنداز روش اگه درست شد حتما از رجیستر نشدن است .یا باید سریالش را تغییر بدی اونهم نمیدونم با چه نرم افزاری! یا باید بری مخابرات تا بینی چی میگند.

alimohammadi
22-04-2007, 15:24
دوست خوبم تالیا و ایرانسل از کجا بیارم!!!

غیر از رفتن به مخابرات راه دیگه ای نداره؟ تازه از کجا مطمئن شم که ماله رجیستره؟

KINGTATu
22-04-2007, 16:41
به احتمال برای رجیستره ، ببین چه پیغامی میده

یه تالیا یا ایرانسل بگیر خط خودتو دایورت کن روش

SA.ID
22-04-2007, 21:53
سلام...اولا بگو چه اروری میده(متن ارور چی هست) ----

گوشی که ریجستر نباشه بدون سیم کارت شماره 110 را نمی گیره وباسیم کارت هم انتن نمیده یعنی سیمکارت نمی شناسد----

باز هم در خدمتیم

IMANOKIA
22-04-2007, 23:29
بچه ها من یه مشکل حیاتی با N95 دارم که ازتون میخوام کمک کنید.

به دلایلی من تا حالا تو گوشیم سیم کارت ننداخته بودم یعنی حتی با سیم کارت تستش نکرده بودم. امروز که توش سیم انداختم متوجه شدم که ارور میده واسه شبکه.

میشه بهم بگید این به خاطره این رجیستر لعنتی هست یا چیزه دیگه ای هست. این گوشی رو واسم از خارج فرستادن واسه همینم میگم نکنه این واسه خاطر رجیستر مخابراته !

راستی این رجیستر چی چی هست؟ از کجا بدونم که مشکل ماله رجیستره؟ بعدشم اگه واسه اینه چه طوری میتونم گوشیمو رجیستر کنم و چقدر طول میکشه؟

مرسی

دوست عزيز بايد بگم كه متاسفانه حالا حالاها نمي توني گوشيتو رجيستر كني چون مخابرات فعلا گوشي هاي جديد رو رجيستر نمي كنه:41:

ولي خوب سعي خودتو كن شايد بتوني با روش هميشه كارآمد زير ميزي كاري كني:21:

tcom_mobile
23-04-2007, 01:12
اولا ارورش رو بگو
ثانيا ببين 112 رو چندتا شماره ي اورژانسي ديگر رو شماره گيري مي كنه يا نه؟؟؟؟
ثالثا سيمكارت هاي ديگري روش بنداز خوب مجبوري .. تو جواب گفتي از كجا بيارم؟؟؟؟ كسي كه ان95 رو داره بايد پي همه چي رو به تنش بماله. بايد پيدا كني.
برا ريجستر فقط بايد بري مخابرات . نوكياها ريجستر دستي نمي شن اونجوري كه مي گن.. در ثاني خيلي خطرناكه ريجستر دستي برا خودت و گوشيت كه نه آپ ديت مي شه و نه از لحاظ قانوني درسته