PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاری برای تغییر در ظرفیت درایوها بدون از دست رفتن اطلاعات می خواستم (فوری)

shahab_f
29-07-2005, 15:15
لطفا نرم افزاری برای تغییر در ظرفیت درایوها بدون از دست رفتن اطلاعات که کم حجم هم باشه به من معرفی کنید مرسی.

Amin
29-07-2005, 15:26
با Partition Magic ميتوني اين كارو بكني
يه سرچ بكن اگه لينك واسه دانلود گير نيووردي بگو بزارم

Soda
29-07-2005, 15:45
من نرم افزار partition magic رو پيشنهاد ميكنم كه البته حجمش زياده ولي من نسخه تحت داسشو برات آپلود ميكنم
كه حجمش كمه و كافيه با يه ديسكت يا سي دي استارت آپ بالا بياي و pqmagic.exe رو اجرا كني
اينم لينكش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohave
30-07-2005, 00:10
سلام

تا آنجايي كه من ميدانم
اگر پارتيشن بندي قبل از وارد كردن برنامه ها انجام شده تقريبا راهي نديست تا بتوانيد بدون از دست دادن اطلاعات در آن حجمش را تغيير دهيد. ولي اگر بعدا و با برنامه هاي بخش سوم ( جانبي ٫ كه دوستان معرفي كرده اند) ميتوانيد سايز پارتيشنها را تغيير دهيد

Soda
30-07-2005, 07:16
سلام

تا آنجايي كه من ميدانم
اگر پارتيشن بندي قبل از وارد كردن برنامه ها انجام شده تقريبا راهي نديست تا بتوانيد بدون از دست دادن اطلاعات در آن حجمش را تغيير دهيد. ولي اگر بعدا و با برنامه هاي بخش سوم ( جانبي ٫ كه دوستان معرفي كرده اند) ميتوانيد سايز پارتيشنها را تغيير دهيد
جناب tohave شما كاملا در اشتباهيد و امكان تغيير سايز بدون از دست دادن اطلاعات هميشه وجود دارد پس لطفا از دادن اظهار نظر هاي غير علمي جدا خودداري كنين