PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل خطوط تلفن با سرعت پایین و پهنای باند کم

siavosh1
20-04-2007, 19:20
فکر کنم این مشکل فقط مشکل من نباشه و اکثر برو بچ باهاش روبرو هستن..اونم اینکه استفاده از اینترنت با خط تلفن که ذاتا پهنای باند کمی داره...نزدیک به 3khz.... و دومین مشکل حرکت غیر قانونی مخابرات که برای خطوط تلفن جدید به جای سیم کشی از پهنای باند خطوط قدیمی استفاده می کنه ...که این باعث می شه این پهنای باند از 3k هم کمتر بشه...

تو این تاپیک می خوام دوستان در مورد روش هایی صحبت کنن که بشه سرعت انتقال رو تو این جور خطوط افزایش قابل توجهی داد..البته این بحث هم شامل مودم های Dial up میشه و هم ADSL... چون با کاهش پهنای باند اصولا شما توانایی استفاده از ADSL رو از دست میدید..

atrin777
20-04-2007, 19:33
فكر ميكنم راهي بجز اعتراض به مخابرات وجود نداشته باشه كه اونم معمولا در كشور ما بجز توليد دردسر براي خودت سود ديگه اي نخواهد داشت؟

siavosh1
20-04-2007, 19:44
اولین پیشنهاد...خوب مخابرات با نصب دستگاه Pcm 4 پهنای باند مارو کم میکنه!! دو راه حل به ذهنم میرسه..اول اینکه سرعت ارسال رو بالا برده وبه صورت همزمان هر دو مودم فرستنده و گیرنده در حال ارسال باشند...که محدودیت داره...روش دوم هم وسیله ای که این Pcm 4 رو از کار بندازه یا خنثی کنه...حالا چه جوری دیگه باید نظر داد...رشته من الکترونیکه کسایی که می تونن کمکی کنن بگن

atrin777
21-04-2007, 00:37
منظورتو (چيزي كه بشه اين دستگاه را از كار انداخت) متوجه نميشم .
يعني دستگاهي كه ضد اون كار كنه ؟
اگر همچين كاري بشه كرد خطوط تلفون بقيه از كا نخواهد افتاد يا مشكلي براش به وجود نمياد؟

ShayaX
21-04-2007, 00:59
من میترسم بگم باز بیان بگن حرفت ربطی به تاپیک نداشت! ولی خب....
یه دوستی میگفت موقع وصل شدن به نت همهء تلفنها رو از پریز بکشید بیرون!
یعنی فقط مودم وصل باشه!
من امتحان نکردم چون کلاً به خطم فقط مودمم وصله! :دی! (یعنی جور دیگه ش رو نمیدونم!)

AliROCK
21-04-2007, 13:43
درسته یکم سرعت با این کار بهتر میشه من امتحان کردم

atrin777
21-04-2007, 14:43
ولي فكر نميكنم آنقدر تغيير چشم گير باشه .

neda1182004
24-04-2007, 11:26
امیدوارم که این مشکل سراسری پایان یابد و آقای وزیر جناب سلیمانی آن وقت بتوانند به وضع اینترنت افتخار نمایند.