PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يك در خواست كوچك داشتم.( نیاز فوری . نیاز فوری )

forouzesh
29-07-2005, 00:14
با عرض سلام وخسته نباشيد.
خواهشن نرم افزار زير را بفرستيد.
1. يك نرم افزار بسيارقوي مي خواستم كه بتواند از صفحات اينترنتي در هنگامي كه متصل به اينترنت هستيم يك دفعه با قطع شدن ناگهاني از اينتر نت مثل : رفتن برق و قطع شدن ناگهاني كامپيوتر محافظت كند.

*لطفا به ایمیل زیر بفرستید:

forouzesh_aria@yahoo.com

*( نیاز فوری . نیاز فوری )

ZiTaNiX
29-07-2005, 00:22
سلام دوست عزیز
به جمع ما خوش اومدی
میشه یکم واضح تر منظور خودتون رو بیان کنید؟

كه بتواند از صفحات اينترنتي در هنگامي كه متصل به اينترنت هستيم يك دفعه با قطع شدن ناگهاني از اينتر نت مثل : رفتن برق و قطع شدن ناگهاني كامپيوتر محافظت كند.

یکم روشن تر بگی همه کمکت میکنن
اگه منظورت اینه که یه دفعه برقا بره و لینک هایی که تو Browser خودت داری از دستت نره باید بگم که اپرا راه حل خوبیه
البته اگه منظورت همین باشه
:arrow: :idea:

tohave
29-07-2005, 00:45
سلام

خوش آمدي

البته همانطور كه ساثر گفت توضيح بيشتري لازمه ولي براي اطلاع اوليه:
در بخش سابقه History مروگر Browser همه آدرسهايي كه شما رفته ايد ليستشان موجود است. براي هرروز و هفته به ترتيب سايت ٫ تاريخ ٫ آخرين محل و بيشترين مراجعات شما ثبت ميشوند. البته اگر باتري داخل كامپيوتر فعال باشد. ميتوانيد بعد از آمدن برق يا وصل شدن به اينتر نت ٫ به همه آنها دستريس داشته باشيد

Friend
29-07-2005, 01:51
آقا مطمئنم گرفتار می شی چون من هم با یک سوال از این انجمن شروع کردم و گرفتارش شدم من هم برای حله مشکلت یه کم توضیح می خوام :arrow: :idea:

Nesta
29-07-2005, 03:06
سلام دوست عزیز.
اگه مشگل شما برای دانلد هست که باید از یکی‌ از برنامه های dap leechget-idm استفاده کنید.
اگه مشگل سایت هست که ممکن هست بسته بشه با قطع برق خوب اگه مررگر شما firefox or Opera باشه که دیگه هر موقع باز کنید .تمامی‌ صفحات شما آنجا هست .
دیگه غیر از این 2 تا مشگل دیگه نیست.

Sina
29-07-2005, 15:00
اين نرم افزار تو سايت معرفي شده بود !
يه سرچ كنيد پيدا ميشه :wink: