PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برنامه اي براي انجام Defragmenter ولي با سرعت بيشتر مي خواستم

AHT
28-07-2005, 22:32
من برنامه اي با چنين ويژگي اي مي خواستم اگه كسي معرفي كنه ممنون ميشم :wink:

tohave
28-07-2005, 23:22
سلام

برنامه زياد معرفي شده ولي من اينو ترجيح ميدم

Perfect Disk 7
اين يك برنامه خيلي عاليست براي دفراگ كردن هارد ديسك. از برنامه پيش قرار داده شده ويندوز به مراتب بهتر و سريعتر. نمونه اش اينه كه ميتونين موقع دفراگ كردن٫ كار خودتان را ادامه دهيد درحالي كه برنامه ويندوز اجازه اين كار را نميدهد. سرعت اين برنامه خيلي بالاتر و كيفيت كارش تاييد شده چند شركت كامپيوتري است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد از شما بخواهد رجيستر بكنيد ولي اطلاعات غلط هم بدهيد اجازه داونلود خواهد داد

Nesta
29-07-2005, 03:16
سلام

برنامه زياد معرفي شده ولي من اينو ترجيح ميدم

Perfect Disk 7
اين يك برنامه خيلي عاليست براي دفراگ كردن هارد ديسك. از برنامه پيش قرار داده شده ويندوز به مراتب بهتر و سريعتر. نمونه اش اينه كه ميتونين موقع دفراگ كردن٫ كار خودتان را ادامه دهيد درحالي كه برنامه ويندوز اجازه اين كار را نميدهد. سرعت اين برنامه خيلي بالاتر و كيفيت كارش تاييد شده چند شركت كامپيوتري است

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

شايد از شما بخواهد رجيستر بكنيد ولي اطلاعات غلط هم بدهيد اجازه داونلود خواهد داد
سلام دوست عزیز .
امیر جان من هم با نظر tohave موافقم چرا چون که سرعت analize این برنامه بالا هست ولی‌ برنامه های دیگه مثل O&o defrag... اینا کند هست.یعنی‌ من یک بار با اینا 4 ساعت دیدم هنوز 15 گیگ همتونسته
defrag کنه .

AHT
30-07-2005, 05:45
خيلي ممنون ميرم دانلود كنم اميدوارم خوب باشه :wink: