PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Flash Decompiler 2.0.0.231

R_Carlos
28-07-2005, 22:28
سلام :

كسي ميتونه يه لينك از اين ورژن برنامه رو براي دانلود براي من بگذاره !
Flash Decompiler 2.0.0.231

پ.ن تاكيد ميكنم اين ورژنش رو ميخوام نه ورژنهاي جديد تر ... !

samira455
29-07-2005, 02:10
ببخشيد مي شه بگيد از اين نرم افزار چه استفاده اي
مي كنيد؟
ممنون

mehdi87
29-07-2005, 02:34
samira455, جان با اين برنامه ميتونن فايلهاي فلشي كه تبديل شدن رو محتوياتش رو ببينن و ازش استخراج كنن - مثلا شما يه كليپ ميبيني كه از آهنگش خوشت مياد - اون وقت با اين برنامه ميتوني فايل آهنگ رو بكشي بيرون !

Nesta
29-07-2005, 03:02
سلام
گاهی اوقات که میریم توی بعضی از سایتها و فلشهای بالاشو میبینیم با خودمون میگیم کاش میشد این فلش مثلا این نوشته کوچیک پایینشو نداشت و من میگذاشتمش توی سایت خودش یا اینکه کاش فلان جای این فلش اینجوری نبود تا میشد ازش استفاده کنم . خوب میخواین خودتون دوبراه ویراششون کنید ؟ این برنامه یکی از بهترین و مطمئنترین راها هست . میتونید کل قابلیهتهاشو در ادامه متن ببینید .
امروزه فايلهاي Flash با فرمت SWF از پر كاربردترين فرمتهاي اينترنتي و تبليغاتي ميباشد كه بسيار مورد استفاده قرار ميگيرد . حالا در نظر بگيريد كه شما يك فايل SWF در دست داريد ! چگونه ميتونيد محتويات درونش كه ميتونه شامل آهنگها و تصاوير و متون بكار رفته و بسيار مفيد باشد رو در بياريد و ازشون استفاده كنيد؟ Flash Decompiler محصولي از سري محصولات شركت Eltima است كه براي خارج كردن تمامي منابع و Resource هاي يك فايل فلش SWF يا به عبارتي كرك كردن آن ، مورد استفاده قرار ميگيره! توسط ابزارهاي گوناگون و محيط زيبا و آشنايي كه داره به كاربر كمك ميكنه كه به آسوني و در كمترين فاصله ي زماني بتونه فايل SWF خودش رو Decompile كنه. از ويژگيهاي ديگر اين نرم افزار متيونم به تبديل فايلهاي SWF به FLA ( فرمت اصلي نرم افزار ماكرومديا فلش كه قابل ويرايش ميباشد) ، مجهز بودن به يك Projector ( نرم افزاري براي اجرايي كردن فايل هاي فلش) و Compressor براي فشرده سازي و كم كردن حجم فايلهاي فلش اشاره كنم . اين نرم افزار ميتونه تمامي مراحل كار رو قبل از ذخيره كردن به صورت پيش نمايش نشون بده . همچنين از لحاظ ظاهري بسيار زيبا و توانايي پشتيباني Skin هاي مختلف رو داراست و چندين زبان رايج دنيا رو پشتيباني ميكنه!همچنين اين نرم افزار با تمامي نسخه هاي ويندوز سازگاري دارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

tohave
29-07-2005, 06:21
سلام

ولي بعد از تغيير دادن كه نميتونه به SWF تبديل كنه. بايد استفاده كننده دوباره سازي كنه. يعني كلي اكشن اسكريپت و تنظيم فريم و ... و خلاصه بگم براي درآوردن عكس و آهنگ خوبه ولي براي ويرايش بايد يه كم حرفه اي باشيد

R_Carlos
30-07-2005, 04:46
Nesta, اين ورژن 2.57 اون برنامه هست ! در صورتي كه من ورژن قديميشو ميخوام ... اينترنت رو زيرو رو كردم نبود .

Nesta
30-07-2005, 14:21
Nesta, اين ورژن 2.57 اون برنامه هست ! در صورتي كه من ورژن قديميشو ميخوام ... اينترنت رو زيرو رو كردم نبود .
سلام کارلوس جان چرا حالا دنبال این هستی‌ فقط البته اگه فوزلی‌ نباشه. :?:

Arashi
30-07-2005, 14:24
حالا مگه چه فرقي مي كنه :arrow: :arrow: