PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست برنامه اي براي افزايش سرعت دانلود

Spider Man
28-07-2005, 14:43
سلام
من يه برنامه ميخواستم كه سرعت دانلود رو واقعا افزايش بده و كارايهاي زيادي هم داشته و برنامه ي جديدي هم باشد.
البته به غير از برنامه ي DAP 7.4 و يا DAP جديد باشد.
مرسي

Navid
28-07-2005, 15:03
خیلی برنامه داریم در این ضمینه - یه برنامه هم همین روزا در سایت معرفی شده - دانلود منیجر خوب زیاد هست :
leechget , IDA , IDM , flashget , ... که با جستجو در انجمن چیزایی زیادی گیرت میاد ( از من می شنوی بی خیال DAP شو )

Soda
28-07-2005, 15:35
منم ميگم
يا nettransport يا leechget

Nesta
28-07-2005, 17:03
سلام دوست عزیز من ه نظر دوستان موافق ولی‌ اولین رو leechget میدونم.

tohave
28-07-2005, 17:56
سلام

LimeWire هم بد نيست

shahroozm
28-07-2005, 18:03
سلام
اين برنامه يه خورده سرعت اينترنت رو زياد ميكنه
IE Accelerator 2.21
البته فقط برايIE هست با opera و Firefox كار نميكنه :wink:

Strasboorg
28-07-2005, 18:37
منم ميگم يا IDM
يا
Reget Deluxe

Ali_k
28-07-2005, 18:56
فقط leechget
only leechget

borzou_one
28-07-2005, 19:24
بااحترام به نظر همه دوستان من این برنامه را معرفی میکنم
Download Express
این برنامه را به همه دوستان توصیه میکنم
حجم اون 510 کیلوبایت هست بله درسته 510 کیلوبایت ولی واقعا معرکه هست
دوستان امتحان کنید اگه نظرتون برنگشت بامن
تضمین میکنم
لینک اونا هم توی معرفی نرم افزارها معرفی کردم
دانلود باسرعت بالا را بااین برنامه تجربه کنید وخواهش میکنم نظرتون را بگید
ممنون

shahroozm
28-07-2005, 23:52
مدونيد تا 2 ماه ديگه اينترنت تهران پر سرعت ميشه؟؟ :P :wink:

King
29-07-2005, 00:28
فقط leechget
only leechget
منم موافقم

Friend
29-07-2005, 01:28
IDA or IDM :arrow: :arrow:

Nesta
29-07-2005, 03:11
بااحترام به نظر همه دوستان من این برنامه را معرفی میکنم
Download Express
این برنامه را به همه دوستان توصیه میکنم
حجم اون 510 کیلوبایت هست بله درسته 510 کیلوبایت ولی واقعا معرکه هست
دوستان امتحان کنید اگه نظرتون برنگشت بامن
تضمین میکنم
لینک اونا هم توی معرفی نرم افزارها معرفی کردم
دانلود باسرعت بالا را بااین برنامه تجربه کنید وخواهش میکنم نظرتون را بگید
ممنون
سلام دوست عزیز.
با احترام به نظر شما باید بگم که این به پای dap هم نمیرسه.ولی‌ leechget از دپ هم بهتر هست .
من تضمین می‌کنم شما leechget هم یکبار امتحان بکنید .شاید نظر شما هم عوض بشه.
:wink:

tohave
29-07-2005, 06:27
سلام

ميدونيد چرا LimeWire؟ براي اينكه همزمان از چند منبع داونلود ميكنه و اگه ارتباط قطع شد هيچ اتفاقي براي مقدار داونلود شده نميافته چون بعد از وصل شدن از جايي كه مونده ادامه ميده. اسم برنامه يا فيلم و يا عكس رو بهش بدين تا با انواع مختلف فرمت و كيفيت براتون پيدا كنه. من فيلمهاي با حجم بالا رو خيلي سريعتر از برنامه هاي ديگه داونلود ميكنم با استفاده از LimeWire

Free Download Manager هم بدك نيست ولي اگه LimeWire رو با احتياط استفاده كنيد عاليه

K053_LSH_KV90
29-07-2005, 06:33
فقط نت تراسپورت
NET TRANSPORT
بقيه سرعتتو كاهشش ميدن :mrgreen:

borzou_one
29-07-2005, 09:02
سلام دوست عزیز
.
با احترام به نظر شما باید بگم که این به پای dap هم نمیرسه.ولی‌ leechget از دپ هم بهتر هست .
من تضمین می‌کنم شما leechget هم یکبار امتحان بکنید .شاید نظر شما هم عوض بشه.
:wink:

نستاجان من بی خودی حرف نمیزنم الان هم از idm و leechget وهم Download Express استفاده میکنم وبا این شرایط به این نتیجه رسیدم

شما اصلا از Download Express استفاده کردی
یه بار استفاده کن بعد با هم بحث میکنیم :!: :!: :?:
dapهم که معلوم شده خودش spywar هست حالا ما هرجا یه تایپیک بدیم شما لطف بفرمائید بیائید یه نظر مخالف بدید

Soda
29-07-2005, 09:40
سلام برزو جان
خوب
اين برنامه كه معرفي كردي برنامه دوم يه شركت معروفه به نام [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] كه برنامه اولش اگه اشتباه نكرده باشم mass downloader هستش
حالا چون برنامه اصلي اونا mass down هستش و كارايي خيلي بالايي هم نداره شايد نستا جان هم بخاطر همين گفتن كه download express هم خوب نيست البته شايدم شما درست ميگي من كه هنوز امتحان نكردم و دارم ميرم امتحان كنم ولي معمولا يه شركت كد دو تا برنامه يه كارش زياد فرقي نداره ولي خوب امتحان مي كنيم ببينيم چي جوريه اگه خوب بود كه سپاسگزاريم از شما

borzou_one
29-07-2005, 12:33
سودا جان ممنون از نظر شما
بله درست میفرمائید mass down زیاد تعریفی نداره اما این یه چیز دیگه هست
توی معرفی برنامه خودسایت سازنده که من میخوندم به کارائی بیشتر اون یعنی 10برابر بهتر اشاره کرده بود وگفته بود که این دانلود منیجر رویای کسانی که اینترنت کم سرعت را دارند براورده کرده البته توضیحات خیلی بیشتری داده بود که من حضور ذهن ندارم همه اونا رابگم
درضمن بار دیگه از اظهار نظر بی طرفانه وعاقلانه شما سپاسگذارم :wink:

AveCina
29-07-2005, 12:49
خوب حالا برزو جان میتونی بگو موقع دانلود با دایال آپ تقریبا سرعت دانلودت چقدره ؟

borzou_one
29-07-2005, 13:25
اوه سینای عزیز یه برنامه باحجم 25 مگابایت را در عرض یک ساعت دانلود کردم اونم با دایال آپ حالا خودتون سرعتشا بسنجید اگه من میخواستم با لیچ گیت دانلود کنم فکر میکنم دوساعت یا بیشتر طول میکشی یه مزیت خیلی خوب دیگه اون اینه که حداقل 3تا دانلود همزمان را بدون کاهش سرعت محسوس انجام میده که مزیت بسیار خوبی هست :shock:

AveCina
29-07-2005, 13:46
نه دیگه اینطوریا هم نیست ! من هم همین نرخ دانلود رو دارم ! یعنی 25 مگ در ساعت ! البته بستگی به اتصال خودم هم داره ولی اگه بالای 48 کانکت شه همین قدر دانلود میکنه !
اما در مورد دانلود همزمان فکر کنم واقعا یه مزین باشه چون من این مشکل رو با لیکگت دارم !
این Download Express آخرین ورژنش همونیه که تو خده سایت معرفی شده ؟ :?:

borzou_one
29-07-2005, 16:49
بله اوه سینا اخرین ورزن همونه

ولی باور کن وامتحان
ممنونم

Nesta
29-07-2005, 17:14
سلام برزو جان من به خاطر حرف شما تست کردم و می‌تونم بگم که leechget یک سر بالاتر هست چرا چون سرعت leechget دائم در تغیر هست ولی‌ این ثابت از اول میمونه اگه رو 4 کیلو بایت در ثانیه از اول واسته دیگه ... :D

borzou_one
29-07-2005, 19:20
سلام نستا جان اینطور که شما فرمودید نیست سرعتش واقعا متغیره از1 هست تا 10
درثانی منظور ما سرعت دانلود در کوتاهترین زمان هست من یه فایل 7 مگابایتی را در یک زمان با لیچ گیت ودانلوداکسپرس شروع به دانلود کردم خوب دوست دارین نتیجه چی شده باشه شاید با ور نکنین ولی دانلود اکسپرس 9دقیقه زود تر دنلود را تمام کرد
خوب من این مقایسه ها وامتحانها را کردم که اینقدر با اطمینان میگم خواهش میکنم شما هم یه همچین مقایسه وامتحانی بکنید ونتیجه را به من بگید

از امتحانی که کردید واظهار نظرتون ممنونم

Nesta
30-07-2005, 00:47
سلام برزو جان معلومه که نمی‌شه .
2 تا باهم شما داری با 1 connections با هم دانلد میکنی‌ و همونی‌ که اول میزانی‌ اون سرعت بیشتری پیدا می‌کنه عزیز .
شما یک کار دیگه بکن سوا سوا این کار رو بکن اون وقت ممکن هست که 4 مین هم زودتر از اون دانلد کنه .
2 تا رو با هم با این سرعت های ما که اصلا قضاوت عادلانه نیست دوست من.
در ضمن از وقتی‌ که leechget معرفی‌ شد خیلی‌ ها دیگه با dap کار میکردند و دیگه دپ رو گذشتند کنار .شما تک تک تست کن .
:roll: :D

Gilopa
30-07-2005, 05:09
nesta يه بدي داره اونم اينه كه اصلا سرعت هاي پايين رو تحمل نداره و تازگيها واسه من موقع دانلود خيلي ارور ميده تا سرعت دريافتم پايين مياد.

nazar
30-07-2005, 05:39
دوستان ممنون اگر لينك Download Express رو بگذاريد تا ما هم يك امتحاني بكنيم! آيا اين برنامه كرك هم داره؟

tohave
30-07-2005, 06:59
سلام

و دوباره LimeWire

آخه يكي پيدا نميشه بگه اين برنامه رو ميشناسه يا نه ؟ بعد برنامه هاي ديگه رو سبك سنگين كنيم

Ali_k
30-07-2005, 10:20
دوستان ممنون اگر لينك Download Express رو بگذاريد تا ما هم يك امتحاني بكنيم! آيا اين برنامه كرك هم داره؟
اینم لینکش:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حجم 600 کیلوبایت
کرکشو برزو جان خودت زحمتشو بکش

borzou_one
30-07-2005, 19:29
سلام دوستان ببخشید من امروز از صبح سرکار بودم نتونستم در خدمت باشم
برای دانلود نرم افزار وکرک به این ادرس سربزنید
ممنونم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

borzou_one
30-07-2005, 19:50
سلام برزو جان معلومه که نمی‌شه .
2 تا باهم شما داری با 1 connections با هم دانلد میکنی‌ و همونی‌ که اول میزانی‌ اون سرعت بیشتری پیدا می‌کنه عزیز .
شما یک کار دیگه بکن سوا سوا این کار رو بکن اون وقت ممکن هست که 4 مین هم زودتر از اون دانلد کنه .
2 تا رو با هم با این سرعت های ما که اصلا قضاوت عادلانه نیست دوست من.
در ضمن از وقتی‌ که leechget معرفی‌ شد خیلی‌ ها دیگه با dap کار میکردند و دیگه دپ رو گذشتند کنار .شما تک تک تست کن .
:roll: :D

سلام نستا جان اتفاقا این توضیح شما به نظر من هم رسید برای همین دوحالت را امتحان کردم واین بار اول لیچ گیت را استارت کردم نتیجه این شد که دانلود اکسپرس 11 دقیقه زودتر دانلود را تمام کرد :shock:
توی کاتالوگ سایت سازنده از این ویژگی اون هم اسم برده بود اصطلاحی با این معنی ( همیشه پیروز )شاید منظورش همین مورد باشه که تو مسابقه دانلود همیشه جلو میزنه

از دوستان میخوام هر سئوالی یا نظری دارند از این به بعد اگه ممکنه تو این تایپیک مطرح کنند اونجا تخصصی تر برسی میکنیم :

تمام سعی من اینه که یه دانلود منیجر عالی به دوستان معرفی بشه تا هم در هزینه وهم در وقت اونا صرفه جوئی بشه یه نکته دیگه اینکه من هیچ تعصبی نسبت به این دانلود منیجر ندارم واگه در اینده دانلود منیجر بهتری به بازار اومد به کمک دوستان اونا به همه بچه ها معرفی میکنیم
یه بار دیگه از همه بچه ها میخوام این برنامه را امتحان کنند ونظر خودشونا تو اون تایپیکی که خدمتتون گفتم حتما حتما مطرح بفرمایند
از همه ممنونم

nazar
30-07-2005, 21:10
سلام!
ممنون از Ali_K و borzou_one
من الان دارم با download express دانلود ميكنم و رويهمرفته خيلي خوب پيش ميره. ولي با وضع اين خط‌ها سخت بشه گفت كه كدام دانلود منجر بهتره چون مرتب سرعت بالا و پايين ميشه. LeechGet 2005 هم بسيار عالي هست با اينكه هنوز كركش نكردم. اگر دوستان زحمت بكشند و كرك LeechGet 2005 رو بگذارند كه بيشتر ممنون ميشم. در هر صورت استفاده از هر نرم‌افزار سليقه‌اي هست و مهم اينه كه آدم باهاش احساس راحتي بكنه. با تشكر!

Soda
30-07-2005, 21:19
كي گفته leechget 2005 رو كرك نكردن يه پسره هست تو همين انجمن كه اونو كركش كرده به نام مسعود .ابي اينم لينك كركش
تازه برزو جان شما قرار بود تك تك تست كني نه اينكه يكي رو اول بزني و يكي ديگه رو بعدا
تك تك تستشون كن ببين هر كدم بتنهايي چقدر واسه يه دانلود وقت ميبرن

K053_LSH_KV90
30-07-2005, 21:20
سودا جان مگه خودت قبلا كرك نكرده بودي؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ :roll:

ramtin329
30-07-2005, 21:26
من هم leech get هم سريع و هم زيباست

nazar
30-07-2005, 22:36
سودا جان سلام! من نگفتم leechget 2005 رو كرك ـ نكردن بلكه گفتم - نكردم-
در جريان هستم كه خود شما اينكار رو كرديد. من همون patch رو كه در تاپيك مربوطه هست رو اجرا كردم ولي نتونستم جواب بگيرم. اين patch اينجا رو هم امتحان كردم بازم Error ميده و ميگه فايل رو نمي‌تونه پيدا كنه. اگر من اشتباهي مي‌كنم لطفا راهنمايي كنيد چون برنامه بدرد بخوري هستش اين leechget 2005 . ممنون!

Ali_k
30-07-2005, 23:45
nazar جان کرکو تو قسمتی که برنامه را نصب کردی کپی میکنی بعد آیکی لیچگت از کنار ساعتو خارج میکنیو بعدشم کرک سودای عزیز را امتحان میکنی

در ضمن دوستان این برنامه که لینکشو میدم دانلود کنند این برنامه برای افزایش سرعت اینترنته

حجمش:2و.. مگابایت
نظر هم بدید

nazar
31-07-2005, 01:24
مرسي دوست عزيز مشكل برطرف شد. توجه نكرده بودم كه برنامه باز هست و آيكونش در Taskbar اكتيو هست. ببخشيد كه شما رو تو زحمت انداختم.
چون اين تاپيك مربوط به download express هست بايد بگم واقعا از اين نرم‌افزار راضي هستم و فايل‌هاي حجيم رو در كمترين زمان دانلود كردم. متاسفانه زمان نگرفتم ولي كاملا محسوس بود كه سرعت خيلي خوبي داره. ممنون از همه دوستان!

Nesta
31-07-2005, 02:27
سلام دوستان حالا دیگه خودتون هر کدوم رو که دوست دارید ازش استفاده کنید بعضی‌ ها میگن leechget بعضی‌ ها میگن download express دیگه سلیقه ای هست ولی‌ من که نظرم همون leechget هست .
دوستان کرک این برنامه هم آقای مسعود ابی‌ فقط pach کردند ولی‌ سودا این برنامه رو کرک کرده .

borzou_one
31-07-2005, 05:16
تك تك تستشون كن ببين هر كدم بتنهايي چقدر واسه يه دانلود وقت ميبرن

سلام اقا سودا همون اول وقبل از اینکه با هم تستشون کنم یکی یکی تست کرده بودم وبه خاطر اینکه مطمئن بشم که توی حالتی که دوتائی با هم دانلود میکنند کدوم سریعتر هست وجواب قانع کننده تری پیداکنم دوتائی را باهم تست کردم که در همه حالات دانلود اکسپرس زودتر دانلود را تمام کرد

Ali_k
31-07-2005, 05:32
در ضمن دوستان این برنامه که لینکشو میدم دانلود کنند این برنامه برای افزایش سرعت اینترنته

حجمش:2و.. مگابایت
نظر هم بدید
کسی استفاده نکرد؟ spider man کجایی؟
اگه میخواین تو یه تاپیک جدا معرفی کنم :roll:

borzou_one
31-07-2005, 18:05
Ali_k
سلام مثل اينكه لينك خرابه من نتونستم دانلود كنم

Ali_k
01-08-2005, 06:00
Ali_k
سلام مثل اينكه لينك خرابه من نتونستم دانلود كنم
برزو جان من همین الان امتحان کردم سالمه البته با فایر فوکس :wink:

Realamd
01-09-2005, 08:01
ميشه كمي توضيح در مورد اين ليچگت بدين كه چه جوري فايل هارو از مگالپلود يا راپيد دنلود كنم؟

Lord_theOne
01-09-2005, 08:25
idm بهترينه براي سرعت صفحات وب هم از speed4web استفاده
كن كركشم

اسم برنامتو اينجا سرچ كن اينها بزرگترين سايتها براي كرك و سريال نامبرهاي برنامها را درست مي كنند و توي سايت مي گذارند معركه است