PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك صحيح نرم افزار Fast Email Extractor 5.1

Haj-Mahdi
28-07-2005, 07:33
كرك صحيح نرم افزار Fast Email Extractor 5.1 را مي خواستم.

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 07:59
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
------------------------
ميشه بگي كار برنامه چيه

Haj-Mahdi
28-07-2005, 08:16
اين ادرسي كه داديد error مي دهد.كار برنامه اين است كه ادرس ايميل اسخراج مي كند مثلا شما در اين برنامه ادرس يك سايت را مي نويسيد و دكمه start را مي زنيد برنامه شروع مي كند به جمع اوري ايميل هايي كه در ان سايت است.

Ali_k
28-07-2005, 08:21

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 08:27
اين ادرسي كه داديد error مي دهد.كار برنامه اين است كه ادرس ايميل اسخراج مي كند مثلا شما در اين برنامه ادرس يك سايت را مي نويسيد و دكمه start را مي زنيد برنامه شروع مي كند به جمع اوري ايميل هايي كه در ان سايت است.
فايروالتو خاموش كن بعد ميتوني دانلود كني

Haj-Mahdi
28-07-2005, 08:52
در گوشه سمت راست روي فايروالم كليك راست كرده بودم و Exit را زده بودم ولي error ميداد در دانلود برنامه هاي ديگر مشكلي ندارم اما با ادرسي كه شما دو تا داديد مشكل دارم :shock: :cry: از ادرسي كه جناب Ali_k هم دادند هم نتوانستم بگيرم لطفا اگر برايتان امكان دارد برايم يه جا اپلود كنيد ممنون مي شوم. :oops:

Ali_k
28-07-2005, 19:34
دوست من برات آپلود کردم اینم آدرسش:
وقتی وارد صفحه میشی رو free کلیک کن 60 ثانیه طول میکشه تا لینک دانلود بیاد :wink:

Haj-Mahdi
29-07-2005, 06:38
جناب Ali_k دانلود كردم و از حالت زيپ خارج كردم يك فايل دارد به نام ac-lenm1 دو بار روي ان كليك مي كنم اين Error را مي دهد متن Error اين است:
ac-lenm1.exe - Application failed to intialize properly (0*c0000135).Click on OK to terminate the application
جناب Ali_k يك نگاه به داخل ان بيندازيد اگر سريال دارد ان را اينجا كپي و پيست فرماييد :oops: ممنون مي شوم.

Haj-Mahdi
30-07-2005, 10:17
كسي نيست كمك كنه! :cry:

Ali_k
30-07-2005, 10:22
عزیز برا منم همین ارور اومد البته من نرم افزارو ندارم شما یه کاری بکن این کرکو تو پوشه ی نرم افزار کپی کن بعد اونجا بازش کن فکر کنم مشکل حل بشه

Haj-Mahdi
30-07-2005, 10:36
نه مشكل حل نشد اين كرك از Error دادن دست بردار نيست! :cry:

Mehdi_Best
30-07-2005, 10:51
سلام دوست عزيز
به اين نكته كه در فايل nfo داخل كرك اشاره كرده دقت كردي؟

NOTE: Both the program and our keymaker require the .NET-Framework

من خودم از اين برنامه استفاده نكرده ام اما گويا براي استفاده از كيجن هم به .net-framework نياز است. پس كيجن رو در شاخه نصب برنامه كپي و سپس اجرا كن. اگه مشكلي بود بگو كه ببينم چيكار ميشه كرد.

Haj-Mahdi
30-07-2005, 15:05
ببخشيد من مبتدي هستم NET-Framework. چه جور برنامه اي است؟ در مورد ان فقط مي دانم كه از سايت مايكروسافت قابل دانلود است حجمش هم 23698 كيلو بايت است.اگر اطمينان داريد نياز به اين برنامه است بفرماييد تا دانلودش كنم بعد راهنمايي هاي بعدي را بفرماييد.

AveCina
30-07-2005, 15:10
اگه اشتباه نکنم
برای استفاده از برنامه هایی که با سری برنامه هایی که تحت .net مایکروسافت مثل ASP.Net نوشته شده اند باید از Framework استفاده کرد و خوب نصبش هیچ مشکلی نداره !

Mehdi_Best
30-07-2005, 15:21
ببخشيد من مبتدي هستم NET-Framework. چه جور برنامه اي است؟ در مورد ان فقط مي دانم كه از سايت مايكروسافت قابل دانلود است حجمش هم 23698 كيلو بايت است.اگر اطمينان داريد نياز به اين برنامه است بفرماييد تا دانلودش كنم بعد راهنمايي هاي بعدي را بفرماييد.

دوست خوبم سلام
من خودم اين برنامه رو نصب نكرده ام. اما اينطور كه در فايل داخل كرك توضيح داده نياز به اين برنامه داريد. پس بهتره كه دانلود و نصب كنيد. فكر كنم آخرين ورژنش هم 1.1 باشه. البته اگه فقط كيجن نياز به اين برنامه داشت مي شد به يكي از بچه ها كه اين برنامه رو داره بگي كه يه سريال برات بسازه اما گويا خود برنامه هم براي اجرا به اين برنامه نياز داره پس بايد دانلود و نصب كنيد. همونطور كه گفتي حدودا بالاي 20 مگابايت هم هست.

Haj-Mahdi
31-07-2005, 08:47
جناب AveCina و جناب Mehdi_Best دستتان درد نكند برنامه NET-Framework. را دانلود و نصب كردم كيجن باز شد اما وقتي registration key را با وارد كردن نام و انتخاب برنامه به دست اوردم و توي برنامه در محل مخصوصش درست كپي پيست كردم پاسخ داد : wrong cicle
اين به چه معناست؟ كلمه cicle در فرهنگ لغت من نيست اما wrong يعني:غلط,اشتباه,ناصحيح.
لطفا راهنمايي هاي لازم را بفرماييد.