PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در تایپ با front page

robert
17-04-2007, 09:34
سلام بر یاران همیشگی p30world
یه مشکلی تو تایپ با نرم افزار microsoft front page داشتم و اون هم اینه که بعد از اینکه تو تایپ از حرف "ی" استفاده کرده و مقاله رو save میکنم و دوباره آنرا باز میکنم میبینم کلماتی که در آنها از حرف "ی" استفاده شده یه جورایی بهم ریخته شده اند . مثلا کلمه "دقیقه" تبدیل شده به "دقی قه" یا مثلا کلمه "میز" تبدیل شده به "م ی ز" یعنی حرف "ی" رو بصورت بزرگ نشون میده که این مشکل کوچیک و مسخره چند روزیه اعصاب منو خورد کرده:44:
اگه لطف کنید و منو راهنمائی کنید ممنون میشم.
در ضمن من از microsoft office 2003 استاده میکنم.
قربونتون.

Elfin-D
18-04-2007, 13:11
سلام بر یاران همیشگی p30world
یه مشکلی تو تایپ با نرم افزار microsoft front page داشتم و اون هم اینه که بعد از اینکه تو تایپ از حرف "ی" استفاده کرده و مقاله رو save میکنم و دوباره آنرا باز میکنم میبینم کلماتی که در آنها از حرف "ی" استفاده شده یه جورایی بهم ریخته شده اند . مثلا کلمه "دقیقه" تبدیل شده به "دقی قه" یا مثلا کلمه "میز" تبدیل شده به "م ی ز" یعنی حرف "ی" رو بصورت بزرگ نشون میده که این مشکل کوچیک و مسخره چند روزیه اعصاب منو خورد کرده:44:
اگه لطف کنید و منو راهنمائی کنید ممنون میشم.
در ضمن من از microsoft office 2003 استاده میکنم.
قربونتون.
من حدس میزنم که این مشکل فقط در سیستم خودتون و به علت تنظیمات خاص ویندوز به وجود بیاد و در سیستم بقیه ی افراد به درستی نمایش داده بشه...ایون مورد رو ازمایش کردید؟

robert
19-04-2007, 18:32
من حدس میزنم که این مشکل فقط در سیستم خودتون و به علت تنظیمات خاص ویندوز به وجود بیاد و در سیستم بقیه ی افراد به درستی نمایش داده بشه...ایون مورد رو ازمایش کردید؟

ممنونم که به درخواست من توجه کردی:20:
اما این "تنظیمات خاص ویندوز" یعنی چی؟؟؟؟
اگه منظور همون language ویندوز باشه که فکر نمیکنم موقع نصب اونها (( همزمان با نصب ویندوز زبان فارسی رو هم نصب کردم)) اشتباهی کرده باشم.
اگر از آفیس 2007 استفاده کنم احتمال داره درست بشه؟؟؟:13:
ممنون میشم اگه جواب بدید .
قربونتون

Elfin-D
19-04-2007, 19:35
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

robert
20-04-2007, 09:26
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممنونم از اینکه جواب دقیقی بهم دادی.
دستت درست:11: