PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : قالب فارسی مجید ان لاین برای phpbb

mahdi bg
17-04-2007, 09:00
سلام
قالب فارسی مجید ان لاین رو برای phpbb می خواستم
ممنون

hosseintdk775
17-04-2007, 09:58
به نام خدا
با سلام
دوست عزيز فكي نمي كنم بتوانيد اين قالب را پيدا بكنيد زيرا خيلي از دوستان اينترنتي دنبال همين قالب بوده اند اما به نتيجه اي نرسيده اند.
با تشكر

Mohsen khan
17-04-2007, 12:52
سلام
اين قالب براي وي بولتين فروشي ايست
ولي يكي از دوستان همين قالب را براي ماي بي بي طراحي كرده است .
و فكر كنم بتوانند اين قالب را براي phpbb هم طراحي كنند

hosseintdk775
17-04-2007, 17:40
به نام خدا
با سلام
با عرض معذرت
من فكر كردم شما قالب قبلي كه براي phpbb بود را مي خواهيد.
با تشكر

internet
17-04-2007, 22:28
من قالب وي بي با امکانات کامل در حد همين وي بي داشتم مثل همين سرچ و غيره بچه ها مي دونند روي سايت شيراز آي تي دات نت نصب بود متاسفانه هارد سيستم من سوخت همه چي ام از دست رفت سرور هم ديگه نرفتم سراغش و يک سرور جديد گرفتم و با يک سايت جديد و اين قالب رو روش گذاشتم و فارسي کردم p30central.com
موفق باشيد

J4vad
11-05-2007, 04:51
Password:
pteam.ir

Mohsen khan
11-05-2007, 07:33
سلام
من با نام كاربري وارد سايت شما مي شوم ولي بازهم مي نويسه غير قابل دسترس
دسترسي فقط براي كاربران

از عكس قالب معلومه قالب واقعا زيبايي است
واقعا خسته نباشيد

J4vad
11-05-2007, 12:11
ممنون
محسن جات مشكلي نيست شايد مشكل كوكي ها بوده مجددا تست كن

يا حق .

sa3er
11-05-2007, 15:23
لینک مستقیم قرار داده شد + یک کپی هم به پست مربوطه پیوست شد

#
J4vad
سیستم vBulletin و nuke شما به درستی با هم لینک نشدند.

لطفا password فایل رو قرار بدید.

Mohsen khan
11-05-2007, 17:20
سلام
ممنون ساسر جان كه لينك مستقيم فايل را گذاشتين
فقط مونده پسورد كه دوست عزيزمون بزارن

J4vad
12-05-2007, 05:04
sa3er ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدير گرامي از شما بعيد است ! اولا كه سيستم آجاء نيوك بدون هيچ مشكلي با VB سازگار است فقط اشتباه از بنده بود چون دانلود را به صورت يك درجه خواص گذاشته بودم كه الان بر طرف شد لطفا دوستان از سايت دانلود كنند مدير گرامي اگر احتياج بود بنده اين فايل رو اينجا پيوست مي كردم ! پس نگذاريد زحماتي كه براي قالب متحمل شدم ! اينگونه به هدر برود ! دوستان پسورد را در سايت در قسمتي كه مي خواهيد دانلود كنيد گذاشتم با سپاس يا حق.

مدير گرامي لطفا فايل پيوست شده را پاك نماييد با سپاس

Mohsen khan
12-05-2007, 06:40
سلام
پس لطف كنيد يك بار ديگه آدرس سايتتون را بدهيد
تا از اونجا دريافت كنيم

hosseintdk775
12-05-2007, 09:52
به نام خدا
با سلام
دوستان پسورد اسم سايتشان است.
پسورد : pteam.ir

J4vad
12-05-2007, 20:23
دوستان ديگر از بنده در اين سايت مطلبي نخواهيد ديد ! البته تا الان هم فكر نمي كنم كار خواصي براي شما كرده باشم اما واقعا از شما بعيد بود كه جواب زحمات رو اينجوري بديد يا حق .:41:

hosseintdk775
12-05-2007, 21:29
به نام خدا
با سلام
دوست عزيز چيزي شده است؟ كه ناراحت شديد.؟
با تشكر

Mohsen khan
12-05-2007, 22:01
ايشون مي خواستند كه قالب را از سايت خودشون دانلود بشه
و لينك مستقيم در انجمن قرار داده نشود

hosseintdk775
12-05-2007, 22:16
به نام خدا
با سلام
خوب پس بهتر است كه لينك را حذف بكنيم چون ايشان قالب را فارسي كرده اند.
در ضمن دل شكستن كار راحتي است اما بدست آوردنش كار سختي است.
خواهشا اين لينك را حذف بفرماييد(مديران)
با تشكر

LOVEMT
12-05-2007, 23:29
دوستان من اون قالب رو برای MyBB میخام اگه میشه برام بزارین
همون قالب مجید انلاین

sa3er
13-05-2007, 01:20
sa3er ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) مدير گرامي از شما بعيد است ! اولا كه سيستم آجاء نيوك بدون هيچ مشكلي با VB سازگار است فقط اشتباه از بنده بود چون دانلود را به صورت يك درجه خواص گذاشته بودم كه الان بر طرف شد لطفا دوستان از سايت دانلود كنند مدير گرامي اگر احتياج بود بنده اين فايل رو اينجا پيوست مي كردم ! پس نگذاريد زحماتي كه براي قالب متحمل شدم ! اينگونه به هدر برود ! دوستان پسورد را در سايت در قسمتي كه مي خواهيد دانلود كنيد گذاشتم با سپاس يا حق.

مدير گرامي لطفا فايل پيوست شده را پاك نماييد با سپاس
در رابطه با سیستمتون شاید شما درست بفرمایید و اشتباه از من بوده.
دوست من زحمات شما به هیچ وجه با این مسائل پیش پا افتاده به باد نخواهد رفت و خود بنده از اینکار شما قدردانی می کنم. (ضمن اینکه پسورد فایل به نام سایت خودتون هست)

ولی بارها و بارها در انجمن تذکر دادم و از دوستان خواهش کردم به این صورت سایت یا فایلی رو معرفی نکنید چون درست نیست....

در صورتی که قصد معرفی وب سایتون رو دارید اینکار رو در انجمن "وب سایت ها و وبلاگ ها ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" که به همین منظور ایجاد شده، انجام بدید. در صورتی که قصد معرفی فایل یا .... دارید فقط و فقط لینک مستقیم.... نه به صورت redirector یا registration required و ...

اینجوری عضو گرفتن اجباری درست نیست و برای کلاس کاری سایت خودتون هم خوب نیست.

امیدوارم که موفق باشید.

J4vad
13-05-2007, 02:05
با سلام مدير گرامي ! تشكر از دوستان و لطف اونها !

مدير گرامي شايد برخي چيزها لينك مستقيم صحيح باشد ! اما قبول كنيد برخي كارها به دليل ارزش بالا بايك لينك خالي ختم نشند بهتره ! من حرفي ندارم اين قوانين انجمن بوده و مثل اينكه بنده نقض قوانين انجام دادم اما از اينكه بنده قرار ندادم و بدون اجازه من لينك مستقيم داديد واقعا ناراحت شدم در هر حال موفق باشيد يا حق .

sa3er
13-05-2007, 21:36
# جهت شفاف سازی #

دوست من
با اینکه نمی فهمم شما چه اصراری دارید که هر کاربر برای دریافت فایل حتما در سایت شما عضو بشه. اگه تمایل داشتید یه چند تا سایت template رایگان خارجی بهتون معرفی کنم که برای دریافت هیچ چیزی از شما درخواست نمی کنند. template هایی که به جرات می تونم بگم روزها زمان صرفشون شده. فرضش رو بکنید تمام سایت های اینترنت برای دریافت کوچکترین فایل درخواست عضویت بکنند! امیدوارم یک سری فرهنگهای غریب و آزار دهنده از جامعه ایرانی بیرون برند.

(ببخشید... اصلا قصد توهین ندارم... ولی این اصرار شما این تفکر رو در ذهن آدم تداعی می کنه که به دنبال آدرس ایمیل هستید برای فروش به شرکتهای تبلیغاتی)

با این حال از اینکه این کار من باعث ناراحتی شما شد، واقعا متاسفم.

J4vad
13-05-2007, 22:46
واقعا متاسفم كه P30World يك چنين مديران خوبي دارد !:41:

دوست گرامي 3 ماه تلاش در پي اينكه سيستمي را ترجمه و به ايرانيان عرضه كنيم 3 ماه وقتي كه واقعا برايم ارزش داشت را پاش گذاشتم به شكلي كه سايت اصلي را قانع كردم كه به دليل محدوديت ايراني ها از گرفتن مبلغ عضويت كلوپ بپرهيزد ! نه اينكه براي كارم منت سر كسي بزارم اومدم و .... حال با شروع كاري خود در P30World و ديدن چند تاپيك بنده متوجه خواهيد شد كه چه توهيني در اين تاپيك به بنده شد ! من ديگر جوابي نخواهم داد آخرين باري هم هست كه نتها پست مي دم و حتي ديگر به فاروم P30World نمي آيم حال هر چقدر هم بي ارزش باشد حداقل اينگونه بي حرمتي ها روي نمي دهد !

چند تاپيك كه بنده در آن فعاليت كردم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

و خدا حافظ P30World و شايد پاياني زود هنگام ! هر چقدر هم بي ارزش اميدوارم ما ايراني ها سعي كنيم اين بي حرمتي ها را از بين ببريم ! يا حق .

my friend
14-05-2007, 07:25
بابت زحماتت متشکرم جواد جون
من با ساسر موافقم.
کاربر اگه فقط بخواطر یه فایل بخواد تو یه سایت عضو بشه همون بهتر که نشه!
میدونی اگه RapidShare یا سایت های بزرگی مثل این الان بیان و بگن برای دانلود باید عضو بشید چه وضعی پیش میاد؟

Mohsen khan
14-05-2007, 07:30
حق با ساسر است
همين پي سي ورد خودمون
فقط بعضي از قسمت هاش نياز به عضويت داره
و بيشتر قسمت هاش آزاده
و همان طور كه مي بينيد كاربران مهمان چند برابر كاربران اصلي حضور دارند