PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال (بیان تو بعد اگه می دونستید جواب بدید)

M$$$M
27-07-2005, 19:44
کامپیوتر من شدیدن قات زده می رم تو بازی وسط بازی RESTART می ده امروزم که تو پی سی نمی امد بعضی وقتها هنگ می کنه بعضی وقتها خود به خود RESTART می شه بی دلیل :cry:

Soso
27-07-2005, 19:50
خوب در چه بازی اینطوری میشه ؟
خصوصیات کامپیوترت رو بنویس
منظورم اینه که کارت گرافیک و ... رو بنویس
:arrow:

sa3er
27-07-2005, 19:55
سلام؛
اگر سیستم عامل شما XP هست:

control panel>system>advanced
در قسمت Startup And Recovery
دکمه settings
و در قسمت system failure تيک Automatically Restart رو برداريد...

بعلاوه پيشناد ميکنم ... اگه سيستم با سرعت بالايی نداريد هنگام اجرای بازی، برنامهای مقيم در حافظه رو از کار بيندازيد.

شب خوش.

AveCina
27-07-2005, 19:57
یکی از دلیل هاش گرمی هوا ! مطمئن باش !
یعنی مشکل میتونه از فن ها و همینطور ممکنه سیلیکون CPU دچار مشکل شده باشه و ...

M$$$M
27-07-2005, 19:57
همه بازی ها حتی بی خودی هم restart می ده
کارت گرافیگ 64
فکر کنم اشکال از مودم باشه
چند وقتیه کند شده

Soso
27-07-2005, 20:01
مودم به بازی ربطی نداره
شما شاید فن کامپیوترت خراب شده یا شاید هم شل شده باشه .
شاید هم نمیتونه هوا رو معتدل نگه داره که در این موارد شما باید یا درب کامپیوتر رو باز نگه داری یا یه فن کمکی بخری
یه مشکل دیگه میتونه از بازی باشه که با کارت گرافیک شما سازگاری نداره.
حتما قبل از بازی برنامه های دیگر رو بسته نگاه داربد.

AveCina
27-07-2005, 20:04
یکی از دلیل هاش گرمی هوا ! مطمئن باش !
یعنی مشکل میتونه از فن ها و همینطور ممکنه سیلیکون CPU دچار مشکل شده باشه و ...

همونطوری که گفتم !
مشکل میتونه از فن و یا از بین رفتن چسب سیلیکون CPU و حتی Power و ... باشه

M$$$M
27-07-2005, 20:06
soso جان یکی دو هفتس که اینتوری شده ربطی به کارت گرافیگ نداره
بازی که من معولا بازی می کنم کارت گرافیگ 16 می خواد
:wink: :shock:

farhad60sg
27-07-2005, 20:32
آقا شايد در فايلهاي بازي ايرادي بوجود آمده آگر ميتوني دوباره بازي رو نصب كن . قبل از نصب مجدد برو تو شاخه اي كه بازي رو نصب كردي save هاي آن را در جايي ديگر كپي كن كه اگر مشكلي بوجود آمد آنهارا داشته باشي.

M$$$M
27-07-2005, 20:48
سلام؛
اگر سیستم عامل شما XP هست:

control panel>system>advanced
در قسمت Startup And Recovery
دکمه settings
و در قسمت system failure تيک Automatically Restart رو برداريد...

بعلاوه پيشناد ميکنم ... اگه سيستم با سرعت بالايی نداريد هنگام اجرای بازی، برنامهای مقيم در حافظه رو از کار بيندازيد.

شب خوش.
-----------------------------------------------
انجام دادم باز restart داد

Nesta
27-07-2005, 21:37
سلام دوست عزیز .
به نظر من ممکن هست که مشکل از کارت گرافیک شما باشه که با motherboard شما سازگار نباشه این باعث می‌شه که سیستم شما هی‌ حالت هنگ داشته باشه یا این که مانیتور روشن خاموش بشه.
یا این که ویروس باشه .یا همینطور که یکی‌ از دوستان گفتن از پاور شما باشه.ولی‌ چون تو بازی که میرید اینطوری می‌شه احتمال از ناسازگر بودن کارت گرافیک باشه .
اگه تازگیها اینطوری شده باید ویندوز رو عوض کنی‌ ببینی‌ که حل می‌شه یا نه .ویروس هم می‌تونه این کار رو بکنه یا این worm های جدید.

M$$$M
27-07-2005, 22:11
سلام دوست عزیز .
به نظر من ممکن هست که مشکل از کارت گرافیک شما باشه که با motherboard شما سازگار نباشه این باعث می‌شه که سیستم شما هی‌ حالت هنگ داشته باشه یا این که مانیتور روشن خاموش بشه.
یا این که ویروس باشه .یا همینطور که یکی‌ از دوستان گفتن از پاور شما باشه.ولی‌ چون تو بازی که میرید اینطوری می‌شه احتمال از ناسازگر بودن کارت گرافیک باشه .
اگه تازگیها اینطوری شده باید ویندوز رو عوض کنی‌ ببینی‌ که حل می‌شه یا نه .ویروس هم می‌تونه این کار رو بکنه یا این worm های جدید.
---------------------------------------------------------------------------------------
نستا جان اگه از کارت گرافیکه چرا قبلا نبود اگه باید ویندوز عوض کنم یک ماهم نشده که ویندوز عوض کردم درمورد پاور و ویروس احتمال داره که باشه

Spy
27-07-2005, 22:35
من یه سیستم قدیمی داشتم ریسیست میکرد وواونم بی دیلیل و ناگهانی.

آخرش معلوم شد مشکل مادربورده ....این خازنهای الکترولیت روی مادربوردم برامده شده بود.... شنا هم یه نیگا بنداز...البته امیدارم مشکل از اونجا نباشه ...البته اگرم باشه بت 4-5 تومان درست میشه

Nesta
27-07-2005, 23:24
سلام دوست من من نگفتم که 100% ولی‌ بیشتر از همون احتمال هائی‌ هست که بهتون گفتم مشگل اسپای که گفت از مادر برد هم بعضی‌ اوقات می‌تونه همون ناسازگری کارت گرافیک بباشه.
چون من که نمیدونستم که کارت گرافیک تازه گرفتید یا نه.
در هر صورت برای این که کاملا مطمئن بشی‌ باید تمامی‌ راه ها رو شما بری جلو تا به مقصد برسی‌ .
:wink:

mehdi87
27-07-2005, 23:30
M$$$M, جان درايور كارت گرافيكت رو آپ ديت كردي ؟

ZiTaNiX
27-07-2005, 23:47
به نظر من ویندوزت رو عوض کنی مشکل حله
صلح اول به از جنگ آخر :mrgreen:

:wink: البته ویندوز عوض کردن روشه آخره

MaFia
28-07-2005, 01:44
اين رو شما تو متفرقه زدي چرا :shock: :shock:
منتقل شد به كامپيوتر :shock:

Gilopa
28-07-2005, 02:58
دوستان اين موضوعات به كارت گرافيك ربط داره ولي فقط در بازي ربط پيدا ميكنه نه نقاط ديگه سيستم.بعد اينكه مشكل دوست ما ممكنه از ويندوزشون باشه چون ممكنه بر اثر نصب زياد برنامه حافظه (رم)پر شده باشه و ويندوز هم كاراييش از بين رفته باشه.

وشايدم از cpuباشه.

ctrlو altو delet رو فشار بده و در قسمت performance ببين سيستمت در چ وضعيه و cpu usage در چه درصدي قرار داره.

Nesta
28-07-2005, 04:53
سلام آقای gal.. اصلا امکان از cpu نمی‌ باشد و کلا از درگیری cpu هم نمیبشد.
چرا ؟چین که زمانی‌ که cpu مشگل پیدا کنه کلا سیستم قطع می‌زنه یا روشن نمی‌شه یا مانیتور روشن نمی‌شه ....ایشون سیستمش بالا میاد پس پردازنده که همان cpu هست مشگلی‌ نداره .
در مورد این که فرمودید که به علت این که برنامه زیاد نصب شده و رم پر می‌شه هم ربطی‌ نداره چون شما برنامه که نصب می‌کنید رم کمی‌ خیلی‌ کم درگیر می‌شه مگه این که همش موقع بالا آمدن ویندوز در taskbar load بشه .در غیر این صورت هم اصلا اشغال نمی‌کنه چون اینطوری دیگه کسی‌ نمیتونست برنامه زیاد نصب کنه.البته شما قصد کمک داشتی‌ ولی‌ خوب من توضیح دادم که دوستان اشتباه نکنان.

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 05:48
آقايون ببخشيد چي ميگين من نمي دونم من كه خودم گمراه شدم چه برسه به دوست ما
----------------------------------------------------------------
من فكر مي كنم كه سيستم ويروسي شده باشه ناسازگاري و سازگاري فن پنكه مادر بورد كدومه تا چند روز پيش سر حال بود پشتك هم مي زد :mrgreen: .به نظر من كه ويروسي شده :idea:

Nesta
28-07-2005, 06:42
من فكر مي كنم كه سيستم ويروسي شده باشه ناسازگاري و سازگاري فن پنكه مادر بورد كدومه تا چند روز پيش سر حال بود پشتك هم مي زد :mrgreen: .به نظر من كه ويروسي شده :idea:
سلام دوست عزیز شما گیج شودی دلیل نمی‌شه که فرمودید چه برسه به این دوست ما.
این صحبت ها کاملا پایه و قدیمی‌ هست و آسان .چیز پیچیده ای نداره.دقت کنید همین.

M$$$M
28-07-2005, 08:13
با عذر خواهی از همه دوستان این عکس که می بینید وقتی صفحه
Desktop بالا می یاد این و یه error رو صفحه ظاهر می شه
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Nesta
28-07-2005, 08:19
سلام دوست عزیز که که چیزی نیست احتمالا ویروس یا اسپای هست.و این رو باید پاک کنی‌ ولی‌ پیغام خطا رو من ندیدم.

K053_LSH_KV90
28-07-2005, 08:21
سلام دوست عزیز شما گیج شودی دلیل نمی‌شه که فرمودید چه برسه به این دوست ما.
این صحبت ها کاملا پایه و قدیمی‌ هست و آسان .چیز پیچیده ای نداره.دقت کنید همین.
نستا جان من كه نفهميدم كه چي گفتي لطفا واضح تر بگو
من گفتم كه ويروسي شده فن و ناسازگاري .............. هم الكيه
چون تا چند روز پيش مشكل نداشت

Nesta
28-07-2005, 08:32
سلام دوست عزیز.
شما ممکن هست نفهمیده باشید ولی‌ کاملا واضح هست.
چون که این دوست عزیز الان عکس رو گذشت تا ما ندیده بودیم و چیز هائی‌ که خودشون میگفتن خوب ما هم حدس میزدیم ولی‌ الان با این عکسی‌ که من دیدم که این تشخیص رو دادم.همین.اون موقع مال زمانی‌ بود که ایشون فرمودند reset می‌شه تو بازی میرم .....

M$$$M
28-07-2005, 10:46
سلام دوست عزیز که که چیزی نیست احتمالا ویروس یا اسپای هست.و این رو باید پاک کنی‌ ولی‌ پیغام خطا رو من ندیدم.
---------------------------------------------------------------------
پاک نمی شه
این هم خطاش
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ][/img]

mahdi_pc
28-07-2005, 13:43
من هم باavecina موافقم اشكال از فن هست ممكن خراب شده باشه ممكنم هست كثيف شده باشه. در نتيجه خوب كار نميكنه. (احتمالا موقعي كه ريست ميشه يه صداي تيك هم ميده) اين ارور رو مال من هم ميداد ولي من به جز تميز كردن فن كار ديگه اي نكردم ديگه نمياد. فكر كنم توش قفط گفته يه اشكالي هست با مايكروسافت در ميون بذاريد :)

AHT
28-07-2005, 14:22
منم احتمال ويروس ميدم :wink:

Gilopa
28-07-2005, 16:36
سلام آقای gal.. اصلا امکان از cpu نمی‌ باشد و کلا از درگیری cpu هم نمیبشد.
چرا ؟چین که زمانی‌ که cpu مشگل پیدا کنه کلا سیستم قطع می‌زنه یا روشن نمی‌شه یا مانیتور روشن نمی‌شه ....ایشون سیستمش بالا میاد پس پردازنده که همان cpu هست مشگلی‌ نداره .
در مورد این که فرمودید که به علت این که برنامه زیاد نصب شده و رم پر می‌شه هم ربطی‌ نداره چون شما برنامه که نصب می‌کنید رم کمی‌ خیلی‌ کم درگیر می‌شه مگه این که همش موقع بالا آمدن ویندوز در taskbar load بشه .در غیر این صورت هم اصلا اشغال نمی‌کنه چون اینطوری دیگه کسی‌ نمیتونست برنامه زیاد نصب کنه.البته شما قصد کمک داشتی‌ ولی‌ خوب من توضیح دادم که دوستان اشتباه نکنان.

يعني نستا جان اگه سيپيو ضعيف باشه بازم ميگي ربط نداره.نظرت محترم نستا جان ولي اينو قبوا ندارم كه رم و سييپيو تو سيستم تاثير نداره.وقتي اين دو راندمان كاريشون كم بشه مسلما سيستم كم مياره .اين به راحتي معلوم ميشه وقتي در حالت عادي نباشند اين دو قطعه.

Nesta
28-07-2005, 17:08
سلام دوست عزیز من هم با نظر شما موافقم که سیستم میاورد و کند میشود چرا تاثیر دارد.
ولی‌ مشگل این دوست عزیز reset شدن دستگاه هست و به اینا ربطی‌ ندارد،
من هم به نظر شما احترام میگذارم.