PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درست کردن لینک باکس؟؟؟

ifu
16-04-2007, 15:59
سلام به دوستان
من میخوام توی یک هاست مثلا پرشینگیگ یه لینک باکس درست کنم .کسی میتونه منو کمک کنه
ممنون میشم

my friend
16-04-2007, 16:46
حداقل باید زبون Html رو بلد باشی.
میتونی از نرم افزار هایی مثل اکسپرژن وب هم استفاده کنی

ifu
16-04-2007, 16:55
لطفا میشه بیش تر توضیح بدهید

my friend
16-04-2007, 19:47
خب ، فکر کنم شما زبون HTML رو بلد نیستید.
راحت ترین نرم افزار برای ساخت یه صفحه وب Front Page هست که میتونی از مغازه های نرم افزار فروشی تهیه کنی.

یه صفحه باهاش میسازی و لینک هاتو توش میزاری ، بعد آپلودش میکنی و آدرسش رو تگ فریم میزاری و اون تگ رو هر جایی خواستی میزاری.

Mohsen khan
16-04-2007, 19:57
يك سر به سايت زير بزن
يك برنامه ساخت لينك باكس دار
البته خودم امتحانش نكردم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ifu
23-04-2007, 15:52
سلام به دوستان
من میخوام لینک باکسم تعداد کلیکها را هم نشان دهد مثلا به شکلPHP باشد
از mohsen khan جان ممنونم ولی mohsen khan جان من میخوام توی هاست خودم باشه

سزار
27-04-2007, 20:20
طریقه درست کردن لینکباکس به این ترتیب هست:
============================

اول توی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه وبلاگ به نام خودت ثبت کن و بعدش به بخش "ویرایش قالب" برو.
بعد قالب لینکباکس خودت رو که خودت طراحی کردی رو توش قرار بده.توجه کن که فقط قالبت باید تگ linkdump داشته باشه.در غیر اینصورت به درد نمیخوره.
3 - حالا تو فرانت پیج یا nvu یه فریم (frame) بساز و آدرس وبلاگت رو بنویس.

و الان تو یه لینکدونی داری،با ورود به بخش مدیریت میهن بلاگ و با کلیک بر روی "پیوندهای روزانه" میتونی لینک باکست رو آپ دیت کنی

یه نمونه از این لینکباکس رو هم خودم ساختم تو آدرس: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

درضمن واسه اینکه از دست من ناراحت نشی کد قالبم رو هم واست گذاشتم تا یاد بگیری:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

امیدوارم لذت برده باشی

ifu
14-05-2007, 09:03
ممنون سزار خان دستت درد نکنه:46:

سزار
17-05-2007, 19:54
خواهش میکنم دوست عزیز

kelpasabidomb
26-05-2007, 16:47
ايول اين كد قالب قشنگ بود فقط براي ارسال لينك يا همون كد قسمت نظر سنجي چي بزاريم

persian365
26-05-2007, 17:03
دوستان عزیز این سئوال برای من هم هست ..
سزار جان اگه بخواهیم از قالب شما استفاده کنم باید چه تغیراتی ایجاد کنم
اگه کامل راهنمایی کنی ممنون میشم

سزار
26-05-2007, 19:17
واسه ارسال لینک وارد میهن بلاگ شو در بر بخش مدیریت لینکدونی لینکهاتو اضافه کن

persian365
27-05-2007, 08:37
واسه ارسال لینک وارد میهن بلاگ شو در بر بخش مدیریت لینکدونی لینکهاتو اضافه کن

ممنون این کارو کردم برای تنظیمات دقیق تر می گم
آخه خیلی تغییرات باید ایجاد کنیم ؟

سزار
27-05-2007, 19:15
سلام دوست عزیز.
واسه استفاده و طراحی قالب ببین از چه tag هایی استفاده کردم.تگهای میهن بلاگ رو بهتره بشناسی.درضمن واسه طراحی تم خودت باید html بلد باشی.راهنمای طراحی تم واسه میهن بلاگ رو بهتره از اینجا بخونی:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی

kelpasabidomb
28-05-2007, 10:05
آقا اين قالب خرابه وقتي بزاريش رو يه وبلاگ اگه اون ويلاگ پستي چيزي داشته باشه اونارم نشون ميده

قالب لينك باكس بايد فقط لينكستان يا لينكدوني رو نشون بده نه پست ها رو
اگه ميشه درستش كنيد
ممنون

persian365
29-05-2007, 12:04
سزار جون ممنون

سزار
31-05-2007, 13:44
آقا اين قالب خرابه وقتي بزاريش رو يه وبلاگ اگه اون ويلاگ پستي چيزي داشته باشه اونارم نشون ميده

قالب لينك باكس بايد فقط لينكستان يا لينكدوني رو نشون بده نه پست ها رو
اگه ميشه درستش كنيد
ممنون
نه داداش اگه من تگ واسه ارسال پست رو تو قالب نزارم میهن بلاگ اصلا اجازه استفاده از قالب رو نمیده میتونی امتحان کنی.بلاگفا هم همین شکلی هست.تو اول که گفتم بهتره یه وبلاگ جدید درست کنی و توش به غیر از لینکهات چیز دیگه نفرستی

سزار جون ممنون
خواهش میکنم.قابلی نداشت

masoud376
27-07-2007, 12:31
مرسی از تویحات خوبتون. خیلی عالی بود .:20::11:
فقط یه سئوالی برام مونده . من یه لینک باکس ساختم. اما وقتی لینکها رو به لینکدونی میهن بلاگ اضافه میکنم لینکها همینجوری ثابت میمونن و اگر لینک جدیدی رو ثبت کنم لینک قبلی دیگه توی فهرست پیدا نیست. میخواستم بهم بگین باید چی کار کنم تا مثل لینک باکسهای دیگه وقتی یه وبلاگ آپدیت و بروز شد بیاد توی فهرست لینکهای لینک باکس نمایش داده بشه . نمی دونم منظورم رو بهتون رسوندم یا نه. فقط میخواستم یادم بدین که لینکها بعد از به روز شدن بیان توی فهرست و همینجوری فهرست لینک باکس تغییر کنه و هر وبلاگی که اپدیت شد بیاد توی فهرست. مثل لینک باکسهای دیگه
چون الان توی لینک باکس من لینکها همینجوری ثابت موندند. و هر چی لینگ جدید اضافه کنم لینک قبلی از نمایش فهرست میره بیرون و دیگه پیدا نیست و هیچوقت دیگه نمایش داده نمیشه حتی اگه اون وبلاگ آپدیت و بروز بشه:41:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mofi
28-07-2007, 18:54
اينجا هم تعدادي قالب لينك باكس هست:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید