PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در جنرال 3

Mhd 007
15-04-2007, 23:11
سلام من توی اجرا کردن بازی جنرال 3 مشکل پیدا کردم : وقتی بازی کامل همراه با کرک نصب می کنم در هنگام
اجرا بازی ارور میده که سیستمت یا ویروس داره یا سطحش پایین مشخصات کامپیوتر منم اینه
گرافیک:128
رم:256
سی پی یو:2.5
حالا ایراد واقعا از سیستم یا نه

Maste^Bazy
16-04-2007, 11:38
سلام من توی اجرا کردن بازی جنرال 3 مشکل پیدا کردم : وقتی بازی کامل همراه با کرک نصب می کنم در هنگام
اجرا بازی ارور میده که سیستمت یا ویروس داره یا سطحش پایین مشخصات کامپیوتر منم اینه
گرافیک:128
رم:256
سی پی یو:2.5
حالا ایراد واقعا از سیستم یا نه

نه با اين سيستم هم ميتوني بازيش كني :27:

من با اين سيستم به راحتي ميتونم بازيش كنم

S@eid
16-04-2007, 12:18
مگه جنرال 3 هم اومده...

این مشکل توی جنرال 2 هم ووجود داره...
در مورد این پیغام باید بگم که هیچ راهی برای رفعش نیست.خودم فکر می کنم به خاطر ضعف سخت افزاری روی بعضی سیستم ها و استفاده از مپ های غیر استاندارد بووجود میاد.
بعضی ها هستن به خاطر این پیغام اصلا نمی تونن وارد بازی بشن بعضی اوقات هم وسط بازی ظاهر میشه یه سری هم اصلا این مشکل رو ندارن.
تنها راهی که به ذهنم میرسه اینه که یه بار بازی رو پاک کنی و دوباره بریزی شاید فرجی شد...

بهتره بود مشکلت رو توی این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])مطرح می کردی...

V A H I D
16-04-2007, 14:03
مگه جنرال 3 هم اومده...
سلام
اومد؟
چه جالب !!
پس بریم بخریم

Mhd 007
16-04-2007, 22:55
نمیدونم ولی سیستم من با اینکه رم 512 انداختم روش باز هم همین ارور می ده راستی سی دی من رایت شده است از محصولات سی دی قرمز هم است

Maste^Bazy
16-04-2007, 23:05
بابا جنرال 3 3 ماه كه اومده اينا ميگم جنرال اومده خنده داره به خدا معلومه كه گيمر حرفه اي نيستيد

nezamdoobarareh
16-04-2007, 23:35
نه عزیزم این چه حرفیه که شما میزنید ؟؟
به هیچ وجه هم جنرال 3 نیومده !!

این بازی که شما الان دارید انجام میدید اسمش Command & Conquer 3 هستش نه Generals 3 .
این بازی اصلا ربطی به سری بازیهای جنزال نداره و در واقع ادامه بازی Tibrium Sun هستش و تنها وجه مشترکشون هم اینه که سازندشون Ea LosAngeles هستش، همین.

در ضمن هیچ وقت این حرفتون رو ملاک بر یک گیمر بودن نذارید، این حرفی که شما زدید مربوط میشه به این که کسی تا چه حد اخبار یک بازی رو دنبال میکنه. من اصلا گیمر حرفه ای نیستم ولی کامل اخبار سری بازیهای استراتژی شرکت EA رو دنبال میکنم. ممکنه یک نفر دیگه هم کلی تویه بازی خفن باشه ولی تنها منبع اخبارش رفیقهاش باشن.

حالا حرف شما خنده داره یا حرف دوستان ؟؟
اما اگر واقعا این بازی اومده لطف کنید و یه اسکرین شات از این بازی از یک سایت معتبر مثل GameSpot بذارید. ( در ضمن لطفا اسکرین شات مدهای بازی رو اینجا نذارید. )

nezamdoobarareh
16-04-2007, 23:43

این بازی که شما الان دارید انجام میدید اسمش Command & Conquer 3 هستش نه Generals 3 .
این بازی اصلا ربطی به سری بازیهای جنزال نداره و در واقع ادامه بازی Tibrium Sun هستش و تنها وجه مشترکشون هم اینه که سازندشون Ea LosAngeles هستش، همین.

در ضمن هیچ وقت این حرفتون رو ملاک بر یک گیمر بودن نذارید، این حرفی که شما زدید مربوط میشه به این که کسی تا چه حد اخبار یک بازی رو دنبال میکنه. من اصلا گیمر حرفه ای نیستم ولی کامل اخبار سری بازیهای استراتژی شرکت EA رو دنبال میکنم. ممکنه یک نفر دیگه هم کلی تویه بازی خفن باشه ولی تنها منبع اخبارش رفیقهاش باشن.

اما اگر واقعا این بازی اومده لطف کنید و یه اسکرین شات از این بازی از یک سایت معتبر مثل GameSpot بذارید. ( در ضمن لطفا اسکرین شات مدهای بازی رو اینجا نذارید. )

Maste^Bazy
16-04-2007, 23:52

در ضمن هیچ وقت این حرفتون رو ملاک بر یک گیمر بودن نذارید، این حرفی که شما زدید مربوط میشه به این که کسی تا چهع حد اخبار یک بازی رو دنبال میکنه. من اصلا گیمر حرفه ای نیستم ولی کامل اخبار سری بازیهای استراتژی شرکت EA رو دنبال میکنم. ممکنه یک نفر دیگه هم کلی تویه بازی خفن باشه ولی تنها منبا اخبارش رفیقهاش باشن.

بيبن تو اشتباه ميكني :41: ببين Command & Conquer Generals Zero Hour اين اسمش بود اين بازي جديد كه اومد اسمش شد
Command & Conquer Tiberium Wars

اين ميشه CC3 ما ميگيم جنرال 3 همه cc3 را ميگن general من نميگم ولي بقيه دوستان ميگن :5:

Mhd 007
17-04-2007, 13:49
اگه می شه به من یه کمکی کنید سی دی که من دارم دو سی دی که یکی اطلاعات و دیگری فقط کرک بازی سیدی های شما هم همینطور

nezamdoobarareh
17-04-2007, 21:48
بيبن تو اشتباه ميكني :41: ببين Command & Conquer Generals Zero Hour اين اسمش بود اين بازي جديد كه اومد اسمش شد

اين ميشه CC3 ما ميگيم جنرال 3 همه cc3 را ميگن general من نميگم ولي بقيه دوستان ميگن :5:

خوب عزیزم دوستان اشتباه میکنن دیگه. :31:
هر گردی که گردو نیست. :13: :31:
خودم هم میدونم که شما کدوم رو میگید، من هم همین رو گفتم ها! مخفف اسم این بازی جدیده CNC3 هستش. الان هم من تمومش کردم، منتظرم تا که SDK مربوط به این بازی به همراه برنامه مپ سازیش رو بذارن رو اینترنت تا برم سراغ دستکاری این بازی. :19: تازه یه چیز دیگه هم بدون که سری بازی های Command & Conquer رو از قدیم این اسم رو داشتن میخواین به ترتیب بوجود اومدنشون براتون اسم ببرم ؟؟

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

حالا دیدید چرا من میگم شما اشتباه میکنید ؟؟ این کلمه Command & Conquer اول بازی رو که شرکت سازنده اولین سری این بازی ها یعنی شرکت Westwood گذاشته و تقریبا مثل یه ارف شده. برای همین همیشه تویه اخبار ساخت بازی های استراتژی میگن که یک بازی جدید از سری بازیهای استراتژی Command & Conquer در حال ساخته ! :8:
حالا هر چند وقت یکبار شرکت EA که شرکت Westwood رو خریده میاد و یک بازی با یک سبک جدید میده بیرون که اول اسمش Command & Conquer هستش. و ادامه این کلمه اسم بازی جدید رو میده.
حالا بعضی موقع ها به خاطر فروش موفق یکی از بازیها میان و شماره دوم رو هم برای اون میسازن که نمونه های مختلف رو تا حالا خودتون دیدید دیگه.:31:

Oracle_Eldorado
18-04-2007, 12:13

تاييد ميشه .
ولي بازخور ها بهش ميگند جنرال 3
سبكش بيشتر به RED Alert ميخوره .

rsh
18-04-2007, 12:37
بازی جنرال نیست دوستان بازی comand&congur3 است که در 2 تا dvd عرضه شده و احتیاج به 512 مگ رم داره کرک بدی داره بستگی به شانستون هم داره
داستانش هم تا حدی تخیلی هست و دو نوع پایان هم داره در پایان بد شما با یک سلاح مخرب پیروز میشید
اگر رید الرت را بازی کرده باشید شبیه اونه اما با گرافیگ بهتر و صد البته یکم سختر

resident
18-04-2007, 14:53

اولا که کاملا حق با nezamdoobarareh جان هست.
چون شما و دوستانتان میگید جنرال 3 که دلیل نمیشه !!!
Command & Conquer پیشوند یک سری بازیه مثل:
Command & Conquer RedAlert
Command & Conquer Generals
Command & Conquer Generals Zero Hour
Command & Conquer
اون طوری که شما میگی به بازی Command & Conquer RedAlert باید جنرال چند بگیم ؟!!

radian
18-04-2007, 16:34
کاملا تایید میشه ...cc3

resident
19-04-2007, 17:35
دیگه فکر کنم هممون به حد کافی برای این آقا و امثالشون ()توضیح دادیم.
خواهشا یکی به درد این دوستمون برسه(من سی دی بازی رو هنوز نگرفتم که کمکشون کنم)

اگه می شه به من یه کمکی کنید سی دی که من دارم دو سی دی که یکی اطلاعات و دیگری فقط کرک بازی سیدی های شما هم همینطور

ممنون.

nezamdoobarareh
19-04-2007, 20:53
خوب اگر منظور ایشون این بازی جدیده است که باید بگم این بازی روی دو تا دی وی دی عرضه شده و حجم بازی نصب شدش هم 7 گیگی میشه!!
اگر شما هم همین بازی رو میگید باید بگم که به احتمال زیاد مال شما دموی این بازی که روی دو تا سی دی عرضه شده نه نسخه کاملش.

gogole magole
19-04-2007, 23:07
فکر کنم مشکل از سیدیت باشه

heavy metal
20-04-2007, 10:50
من يك مشكل با اين بازي دارم
وقتي ميخام با LAN بازي كنم بعد از اجراي بازي كه به هم وصل شديم بازي ما را قطع ميكند و به صفحه اول بازي بر ميگرديم چي كار كنم
البته اين مشكل در بازي general 1&2 هم است

mahdi66
21-04-2007, 16:40
آقا فكر كنم مشكل lan به خاطر اين باشه كه سريال بازيها مشتركه چون من خودم تو جنرال اين مشكل رو داشتم ولي من C&C3 رو بازي نكردم.

در ضمن اگه ميخواهيد يه بازي توپ مثل جنرال داشته باشيد من بازي COMPANY of HEROES رو پيشنهاد ميكنم.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اينم سايتش COMPANY of HEROES ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Oracle_Eldorado
21-04-2007, 23:55
با سلام به دوستان .

آقا فكر كنم مشكل lan به خاطر اين باشه كه سريال بازيها مشتركه چون من خودم تو جنرال اين مشكل رو داشتم ولي من C&C3 رو بازي نكردم.

در ضمن اگه ميخواهيد يه بازي توپ مثل جنرال داشته باشيد من بازي COMPANY of HEROES رو پيشنهاد ميكنم.

اينم سايتش COMPANY of HEROES

مهدي جان اينجا تاپيك اشكال در جنرال 3 هستش نه كمپاني قهرمانان !
احتياجي هم به معرفي نبود چون همه اين بازي رو ميشناسند.

من يك مشكل با اين بازي دارم
وقتي ميخام با LAN بازي كنم بعد از اجراي بازي كه به هم وصل شديم بازي ما را قطع ميكند و به صفحه اول بازي بر ميگرديم چي كار كنم
البته اين مشكل در بازي general 1&2 هم است
شما فاير وال يا آنتي ويروست رو غير فعال كن قبل از بازي .

majidli
16-06-2013, 11:28
دوستان من یه مشکلی دارم اینکه وقتی وارد بازی میشم هنگام بازی همون اولاس(البته گروهی از طریق نت بازی میکنیم) یهو یکی مون همه چیش میترکه و بازنده میشه
مشکل از چیه به نظرتون؟:n27:

king_siavash
16-06-2013, 11:51
سلام
واسه جنرال 2 آنتی چیت Gentool نصب کردیم این ارور رفع شد. شاید برای جنرال 3 هم جواب بده.

majidli
16-06-2013, 12:00
سلام
واسه جنرال 2 آنتی چیت Gentool نصب کردیم این ارور رفع شد. شاید برای جنرال 3 هم جواب بده.
نشد دادا
بازم ممنون

hamed_yazdani
16-06-2013, 12:22
دوستان من یه مشکلی دارم اینکه وقتی وارد بازی میشم هنگام بازی همون اولاس(البته گروهی از طریق نت بازی میکنیم) یهو یکی مون همه چیش میترکه و بازنده میشه
مشکل از چیه به نظرتون؟:n27:

شما یه بار ویندوز عوض کردین. و با نصب مجدد دایرکت ایکس بازی رو اجرا کردین. ولی رجیستری هایی هستن که موقع نصب ثبت میشن. الان بازی به حالتی فکر میکنه که بازی شما کپیه و......
بازی رو دوباره نصب کنید حل میشه!