PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چرا task manager باز نميشه؟

Mah$a
15-04-2007, 20:58
من وقتي alt+del+ctrl رو فشار ميدم task manager باز نميشه ، مي نويسه task manager has been disabaled by your administer اين مشكل كمي بعد از ويروسي شدن كامپيوترم پيش اومد. حالا الان ديگه كامپيوترم ويروسي نيست اما هنوز اين مشكلو دارم. علتش چيه؟ به خاطر ويروسه؟حالا بايد چيكار كنم؟

!As@d
15-04-2007, 22:51
باید بری از ریجستری دوباره فعالش کنی
تویrun تایپ کنregedit بعد....(شرمنده بقیش یادم نیست)
امیدوارم دوستان دیگر کمک تان کنند........

satttanism
15-04-2007, 23:09
احتمال تروجان هست

Naser_helboy
15-04-2007, 23:15
همونطور که دوستمون گفت بر به رجیستری
ودنبال این مسیر بگرد

HKEY_Current_User\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Policies\System

رو این مقدار DisableTaskMgr دابل کلیک کن و مقدار اون رو از 1 به 0 تغییر بده
بعد سیستمت رو ریست کن
به همین آسونی

Mah$a
16-04-2007, 20:23
همونطور که دوستمون گفت بر به
ودنبال این مسیر بگرد

بعد سیستمت رو ریست کن
به همین آسونی

خب چطور برم تو رجیستری؟ تو run تايپ كردم regedit اما پيغام ميده كه registry editing has been disabled by your administer حالا چيكار كنم؟

Mah$a
16-04-2007, 20:26
اگه به خاطر تروجان يا ويروسه چه آنتي ويروسي رو بايد نصب كنم؟

Hazy
16-04-2007, 22:52
هر آنتي ويروسي كه باشه فقط آپديتش كن!!

javadbka
16-04-2007, 23:16
با سلام؛

دوست من اين مشكل بخاطر وجود تروجانه و شما نه ميتوني بهregedit نه به msconfig و نه به task managere دسترسي پيدا كني.و هيچ آنتي ويروسي نميتونه كمكت كنه چون اين مشكل مال رجيستريه و آنتي ويروس نميتونه مشكلت رو حل كنه.شما مجبوري ويندوزت رو عوض كني و براي جلوگيري از اين مشكل در دفعات بعد به فكر يه آنتي ويروس قوي + يك فايروال مطمئن باشي.

Parsian-Soft.IR
16-04-2007, 23:20
با سلام؛

دوست من اين مشكل بخاطر وجود تروجانه و شما نه ميتوني بهregedit نه به msconfig و نه به task managere دسترسي پيدا كني.و هيچ آنتي ويروسي نميتونه كمكت كنه چون اين مشكل مال رجيستريه و آنتي ويروس نميتونه مشكلت رو حل كنه.شما مجبوري ويندوزت رو عوض كني و براي جلوگيري از اين مشكل در دفعات بعد به فكر يه آنتي ويروس قوي + يك فايروال مطمئن باشي.

شما وقتی knowledge نداری، مجبوری مردم رو رهنمايی کنی ؟يا کسی از شما خواهش کرده که کمک کنی ؟

با سپاس از شما !

ملا نصرالدین
16-04-2007, 23:28
اگه راست ميگيد خود شما كه ادعاتون ميشه كمكش كنيد.در ضمن تو اين سايت هر كسي هر اندازه ميتونه كمك ميكنه . همه قصدشون كمك كردنه.

javadbka
16-04-2007, 23:52
شما وقتی knowledge نداری، مجبوری مردم رو رهنمايی کنی ؟يا کسی از شما خواهش کرده که کمک کنی ؟

با سپاس از شما !

اولا ممكنه بدونم نظر شما در اين مورد چيه؟دوما حالا فرض كنيم من اشتباه گفتم خوب شما با دليل و مدرك هم منو قانع كن هم به دوستت كمك كن. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن ديبا جون مخلصيم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Parsian-Soft.IR
16-04-2007, 23:52
اگه راست ميگيد خود شما كه ادعاتون ميشه كمكش كنيد.در ضمن تو اين سايت هر كسي هر اندازه ميتونه كمك ميكنه . همه قصدشون كمك كردنه.

فکر کنم، شما هم همچين مشکلی داشتيد که بنده درست کردم کامپيوتر شما رو.

ديديد که چقد وقتم رو تلف کرديد ( 2.30 ساعت طول کشيد) البته کمی هم بخاطر اين بود که شما وارد نبوديد !، حوصله ندارم باز هم تکرار کنم.

منتظرم اگر دوستان ديگری نتونستن کمک کنن، خودم ياد بدم !!!

درضمن اينجا کسی جواب ميده که اطلاعات داره، نه اينکه بدترين و غلط ترين راه رو بگه ! که اون شخصی که بلد نيست بياد غلط ترين راه رو انتخاب کنه !

با سپاس از درک و فهم شما !

robert.gonzales
17-04-2007, 00:18
البته دوست عزیزمون آقای پارسیان سافت راست میگن. بدترین و سخت ترین کار نصب ویندوز هستش.

یه برنامه هست کار من رو که راه انداخته و امیدوارم کار شما رو هم راه بندازه.

بعد از نصب آیکون برنامه رو در تسکبار میبینی. بعد توی منوی تولز امکان فعال کردن رجیستری و تسک منیجر داره.

البته در اینکه همه جمع شدیم تا به هم کمک کنیم شکی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Parsian-Soft.IR
17-04-2007, 00:23
البته دوست عزیزمون آقای پارسیان سافت راست میگن. بدترین و سخت ترین کار نصب ویندوز هستش.

یه برنامه هست کار من رو که راه انداخته و امیدوارم کار شما رو هم راه بندازه.

بعد از نصب آیکون برنامه رو در تسکبار میبینی. بعد توی منوی تولز امکان فعال کردن رجیستری و تسک منیجر داره.

البته در اینکه همه جمع شدیم تا به هم کمک کنیم شکی نیست.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

البته بعد با برنامه hijackthis هم scan کن، ببين چه فايل مشکوکی رو سيستم هست.

اونو از رو hard + رجيستری پاک کن !!!

اين برنامه که شما ميگی رو دوست من نوشتن ( آقا مهرداد )

ملا نصرالدین
17-04-2007, 00:24
جناب اقاي parsian soft.ir
اولا من قبلا هم تشكر كردم بخاطر لطفتون و درست كردن كامپيوترم
دوما اين جا هر كسي گه به سوالي جواب ميده اطلاعات داره ولي به اندازه ي شما نيست(جناب مهندس شركت ....)
با سپاس از حوصله ي بيش از حد و غرور كم شما!

robert.gonzales
17-04-2007, 00:40
کی گفته اینجا کسی به اندازه آقای مهندس بلد نیست؟

خواهشن همرو مثل خودتون نبینید.

با احترام

javadbka
17-04-2007, 01:02
من نميدنم چرا ييهو گير ميديد به من خب اينم خودش يه راه حله و فكر كنم از بقيه راه حل هايي كه دوستان تو پستهاي قبلي دادن موثرتر بود.حالا هر راهي كه به صلاحه ميشه انتخاب كرد كسي كسي رو مجبور نكرده كه از چه راهي بره.در ضمن كسي نگفته فقط يه نفر نظر بده كه اگه اينطور بود پيغام خصوصي براي اينجور وقتاست.به هر حال منم به قول ديبا قصدم كمك بود.

robert.gonzales
17-04-2007, 01:17
دوست عزیز تو عصر جدید نگه داریه اطلاعات مهم ترین چیزه. همچنین وقتی میشه یه کار رو به سادگی توی 1مین انجام داد واقعا بهتره ویندوز نصب کنی؟

javadbka
17-04-2007, 02:05
دوست عزیز تو عصر جدید نگه داریه اطلاعات مهم ترین چیزه. همچنین وقتی میشه یه کار رو به سادگی توی 1مین انجام داد واقعا بهتره ویندوز نصب کنی؟

عزيزم شما يه نگاه به جوابايي كه بقيه دادن بكن بعد منو محكوم كن :

باید بری از ریجستری دوباره فعالش کنی
تویrun تایپ کنregedit بعد....(شرمنده بقیش یادم نیست)
امیدوارم دوستان دیگر کمک تان کنند........

احتمال تروجان هست

همونطور که دوستمون گفت بر به رجیستری
ودنبال این مسیر بگرد

بعد سیستمت رو ریست کن
به همین آسونی

هر آنتي ويروسي كه باشه فقط آپديتش كن!

البته من براي تمام دوستانم احترام قائلم:10: و فقط نظر خودمو گفتم،بازم ميگم انجمن جاييه براي تبادل نظر.و من چون ديدم راه حلهاي قبلي زياد معقول و كمك كننده نيست نظر دادم.

robert.gonzales
17-04-2007, 02:14
اشکال از من بود فک کردم شما راه حل من رو هم قبول نداشتید.

شرمنده.

javadbka
17-04-2007, 02:20
اشکال از من بود فک کردم شما راه حل من رو هم قبول نداشتید.

شرمنده.

نه عزيزم راهت حرف نداشت منم بلد نبودم ياد گرفتم و ازت ممنونم.:11:

MB_Danger
17-04-2007, 12:27
من وقتي alt+del+ctrl رو فشار ميدم task manager باز نميشه ، مي نويسه task manager has been disabaled by your administer اين مشكل كمي بعد از ويروسي شدن كامپيوترم پيش اومد. حالا الان ديگه كامپيوترم ويروسي نيست اما هنوز اين مشكلو دارم. علتش چيه؟ به خاطر ويروسه؟حالا بايد چيكار كنم؟
سلام !!!

اینجا چه خبره ؟!

shima31 !

اگه واقعا ویروس رو از بین بردی برای فعال کردن Windows Task Manager و Registry Tools ، فایل زیر رو دانلود و از حالت فشرده خارج کنید ، سپس فایل EWTMART.exe را اجرا کنید و یک بار سیستم را Restart نمایید .

دانلود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اندازه ی فایل : 3 کیلوبایت

موفق باشید .

Mah$a
17-04-2007, 22:00
از همگي متشكرم. بيشتر از همه از

persian-soft.ir ,MB_Danger ,robert.gonzales

مشكلم حل شد . دارم از خوشحالي بال در ميارم.خيلي خيلي خيلي ممنون!