PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط براي يك هفته:ليست و مشخصات آنلاين مسافران تايتانيك

'POP'
15-04-2007, 14:49
تا حالا اگر مي خواستيد به فهرستها و مشخصات(نام،شغل،سن و...) دست نويس و اصلي مسافران كشتي تايتانيك دسترسي پيدا كنيد بايد به آرشيو ملي انگلستان در غرب لندن مي رفتيد
ولي وبسايت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] بعد از 95 سال از غرق اين كشتي براي اولين بار و رايگان اما فقط براي يك هفته اين ليستهاي جالب و ديدني رو در دسترس عموم و بصورت آنلاين قرار داده
بعد از پايان يك هفته ديدن اين ليستها پولي خواهد شد
شايد براي شما جالب باشه كه بدونيد هدف و پروژه ي اصلي اين وبسايت تهيه ي ليست همه ي مسافراني هست كه در طي سالهاي 1890 تا 1960 بوسيله ي كشتي به مقاصد دوردست از بريتانيا عازم سفر شدند!! كه حدود30 ميليون نفر هستند!!و تا حالا 1.5ميليون نفر رو ليست كرده

اطلاعات بيشتر:
Titanic passenger lists go online ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
Titanic voyager list goes digital ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Wisdom
15-04-2007, 14:56
بسرچم شايد يكي هم نام من هم مسافرت كرده باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خدا رو چه ديدي ، شايد آشنا در امديدم رفتيم بريتانيا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

B O L O T
15-04-2007, 15:19
ما هم اشنا داشتسم توي تايتانيك

j0l6
15-04-2007, 22:51
من اون پسره هستم که اخرش میمیره
اقا من نتونستم لینک رو ببینم لینک مستقیم ندارین؟