PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارسال فایلهای sis با بلوتوث؟

uPGA
15-04-2007, 12:02
سلام دوستان
من یه گوشی N73 دارم ولی با فرستاندن فایلهای sis و mid با بلوتوث مشکل دارم و پیام میده که protect هست:توی تنظیماتش یه کم نگاه کردم چیز خاصی پیدا نکردم خوب به احتمال زیاد بر میگرده به تنظیمات امنیتیش ولی چیزی پیدا نگردم حالا میخوام بدونم دوستان هم هنچین مشکلی داردن یا نه شاید بتونین به من کمک کنین؟:20:
البته من با برنامه ybrowser توی قسمت atribute فایل رفتم و سعی کردم با تغییرش فرجی بشه ولی تاثیری نداشت
عوض کردن پسوند هم کلا بی تاثیر بود (ظاهرا پسوند در سیمبیان اتوماتیک تشخیص داده میشه)

uPGA
15-04-2007, 12:10
اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) یه چیزایی گفتن مثل تغییر پسوند به sisx یا استفاده از برنامه proflExplorer
فعلا که نمیتونم امتحانشون کنم اول باید یکیو پیدا کنم ):

arash-PL@Sma
15-04-2007, 13:59
دوست من بايد فقط S آخر راپاك نماييد
و درباره برنامه هاي جاوا هم بايد R آخر را پاك نماييد.
يعني Arash.sis بايد Arash.si
و Arash.jar بايد Arash.ja نماييد.:27:

uPGA
20-04-2007, 14:36
دوست عزیزم با اون نگاه عاقل اندر سفیه خوشگلت گوشیت چیه؟:31: یا همینجور گفتی؟
من که گفتم مثل pc نیست که با عوض کردن پسوند درست شه مثلا چون پسوند اتوماتیک تشخص داد میشه و اون چیزی که شما میبینین به عنوان پسوند به خاطر انتقال از pc هستش وگرنه شما پسوند یه فایل mp3 رو به jpg تغییر بدین میبین سیستم‌عامل اونو مثل قبل با مدیاپلیرش باز میکنه
حداقل دوستانی که n73 دران میتونن نظر بدن که واسه اونام اینجوریه یا سیسبین دارها؟ یا فقط گوشی من اینجوریه!!!!!!!!
ضمنا پیامی هم که میده اینه:
"unabel to send protected object"
اون برنامه proflexplorer جواب میده

@ MARYAM @
21-04-2007, 13:48
عزیز دل پسوند فایلها رو بکن mp3 بعد سند کن من همین کارو میکنم .جواب میده بعد با فایل منیجر بکنش sis

Kolang
22-04-2007, 13:25
با این برنامه

X-plore.v0.93.Beta.S60v3.rar ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (289.1

در ضمن
پس قسمت درخواست ها واسه کیه؟!!!!!!!

منتقل شد

taghi_ramzi
22-04-2007, 17:06
ببخشید وقتی پسوند عوض میشه و به گوشی نوکیای دیگه ارسال میشه
(فرضا پسوندش شده mp3)
تو گوشی مقصد نمیشه فایلو بیرون کشید و پسوندشو عوض کرد
چون به عنوان mp3 فایلو میشناسه ولی نمیتونه پخشش کنه
یا من اشتباه می کنم ؟

uPGA
02-05-2007, 14:25