PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور از شر پنجره هاي مزاحم اين Windows Genue بايد خلاص شد؟

FarhadP30
14-04-2007, 17:42
دوستان اخيرا Win Xp SP2 آپديت شد و اين ويندوز جنيو نصب شده
حالا موقع بالا آمدن ويندوز اين اخطار رو ميده كه بايد روي يكي از دكمه ها كليك كني تا ويندوز بالا بياد عكسش:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از توي Tray هم حذف نميشه و بشكل ستاره هست ببينيد:
اصلا هم پاك بشو نيست
اگه از راه رجيستري يا هر روش ديگه اي ميشه غير فعال يا پاكش كرد بگين
مرسي

H A M E D
14-04-2007, 17:48
خوب اين ميگه ويندوزتون قانوني نيست
بايد از اين نرم افزار هاي كرك گير بياري گولش بزني

FarhadP30
14-04-2007, 17:56
مرسي حامد خان
اينكه ميگه وينوزم غير قاونينه كه ميدونم
شما يك لينك كرك داري بذاري برام
كارم فوريه
اگه نيست بگين چطور پاكش كنم اين جنيو رو

pedram_ashena
14-04-2007, 18:18
از زمانی که مایکروسافت قصد کرد که تمام ویندوزهای غیر اصل (اینجا منظور ویندوز Xp است که 95% ما از آن استفاده می کنیم) را به نحوی بدون کاربرد کند و بتواند همه را مجبور به خریدن ویندوز های چند دلاری اصل کند، بحث اصل کردن ویندوز خیلی مهم شد به صورتی که هر روز شاهد ورود روش های مختلف برای اصل کردن ویندوز بودیم. اما اکثر این روش ها یک مشکل داشتند که بعد از مدتی از کار می افتادند که علتش می شد این باشه که یک برنامه به صورت غیر درست، یک تغییر در ویندوز می داد و بعد از مدتی مایکروسافت از آن آگاه می شد و حتی گاهی اوقات خود این برنامه ها ویروسی بودند. من قصد دارم روشی را بگویم که خودم 1 الی 2 سالی است که از این روش استفاده می کنم و به راحتی آخرین به روز رسانی ها مایکروسافت را دریافت می کنم و برنامه های اینترنت اکسپلورر، مدیا پلیر و … را به راحتی نصب می کنم.(حتی چند روز پیش یک بروز رسانی که کردم، مایکروسافت یک برنامه ای روی کامپیوترم ریخت که به روشی جدید چک می کنه ویندوز اصل است یا نه که گفت:از این که ویندوز اصلی تهیه کردید و از آن استفاده می کنید متشکریم!) توجه کنید در تمام مراحل زیر باید ارتباط شما با اینترنت قطع باشد

pedram_ashena
14-04-2007, 18:21
برای اصل کردن ویندوز ابتدا شما باید به Start رفته و روی گزینه Run کلیک کنید و دستور Regedit را تایپ کنید و دکمه Ok را بزنید. حال که پنجره Registery Editor برای شما باز شد، بدون انجام کار اضافی ای به منوی Edit رفته و گزینه …Find را بزنید. در کادر پنجره باز شده تایپ کنید oobetimer سپس روی گزینه Find Next کلیک کنید و منتظر بمانید تا کلید مورد نظر را پیدا کند. سپس روی کلید oobetimer راست کلیک کرده و گزینه Modify را انتخاب کنید. در پنجره ظاهر شده تمام حرف ها، علامت ها و اعداد را پاک کنید به صورتی که فقط 4 صفر بماند که شما نمی توانید آنها را پاک کنید، Ok را یزنید و از تمام برنامه ها بیرون بیایید.

دوباره به Start رفته و گزینه Run را انتخاب کنید و این بار دستور زیر را وارد کنید.(اگر خواستید خودتان دوباره تایپ کنید، به اشتباهی که اکثرا شاید با آن مواجه بشید توجه کنید که در زیر به آن اشاره شده است.(امیدوارم تفاوت را فهمیده باشید! به فاصله بین exe و a/ توجه کنید.))

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a% : درست

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe/a% : اشتباه

که به نظر من همین دستور را به راحتی در Run کپی کرده و خیال خود را راحت کنید. سپس Ok را بزنید. حال در پنجره باز شده (اگر پنجره ای بعد از مدت زمانی کوتاه باز نشد برای باز کردن آن می توانید از این این فایل استفاده کنید و پس از دانلود آن فایل Setup.bat را که در این فایل فشرده (zip) است را اجرا کنید تا پنجره مورد نظر باز شود) گزینه ی

Yes, I want to telephone a customer service representative to activate windows

را انتخاب کرده و روی دکمه Next کلیک کنید. سپس روی دکمه Change Product Key کلیک کرده و حال باید یک سریال اصل شرکت مایکروسافت را وارد کنید (TQBTQ-XQV3X-32RCG-VJ3C8-KWKWJ). سپس آن سریال را وارد کرده و بر روی دکمه Update کلیک کنید و سپس تمام پنجره ها را ببندید (در صورت برگشتن به صفحه قبلی روی دکمه Remind me later کلیک کنید) و ویندوز را راه اندازی مجدد (Restart) کنید.

اگر تمام مراحل بالا را درست رفته باشید، بعد از راه اندازی مجدد ویندوز می توانید به راحتی نرم افزار های مایکروسافت را از سایت مایکروسافت دریافت کنید و حتی به راحتی ویندوز خود را بروز رسانی کنید.

javadshahvand
14-04-2007, 18:21
سلام: با این برنامه میتونی ویندوز و قانونی کنی
فقط با یه کلیک اگه این برنامه رو اجرا کنی ریست می کنه و بعد که ویندوز میاد بالا دیگه این پیغام هارو نمی ده [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .****************%29.exe
به جای ستاره ها اینو تایپ کنیدfreedownload.ir

Adel.p30
14-04-2007, 18:27
سلام اقا فرهاد بفرما این رو توی محیط ویندوز اجرا کن تموم
اگه مشکلت حل نشد یک راه دیگه هم وجود داره
توجه:این یک فایل رخ است و فقط شما با دو کلیک می تونید ویند.وز خود رو کاملا قانونی کنید
100%تست شده
قربانت
Adel.p30

FarhadP30
15-04-2007, 11:35
Adel ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])جان دست شما درد نكنه كار كرد و پنجره ي مزاحمي كه موقع بالا آمدن ويندوز مي آمد رو از بين برد
ولي در Tray هنوز جنيو وجود داشت
ردش رو در پوشه ي system32 گرفتم به اسم wga.exe اگه اشتباه نكنم. اما آيكونش هموني بود كه در Tray بود
بهمراه يك dll كه اون هم اسمش مشابه wga بود پاكشون كردم مشكل فعلا حل شد
يك دنيا ممنون از همه ي دوستان

H A M E D
15-04-2007, 13:18
برای اصل کردن ویندوز ابتدا شما باید به Start رفته و روی گزینه Run کلیک کنید و دستور Regedit را تایپ کنید و دکمه Ok را بزنید. حال که پنجره Registery Editor برای شما باز شد، بدون انجام کار اضافی ای به منوی Edit رفته و گزینه …Find را بزنید. در کادر پنجره باز شده تایپ کنید oobetimer سپس روی گزینه Find Next کلیک کنید و منتظر بمانید تا کلید مورد نظر را پیدا کند. سپس روی کلید oobetimer راست کلیک کرده و گزینه Modify را انتخاب کنید. در پنجره ظاهر شده تمام حرف ها، علامت ها و اعداد را پاک کنید به صورتی که فقط 4 صفر بماند که شما نمی توانید آنها را پاک کنید، Ok را یزنید و از تمام برنامه ها بیرون بیایید.

دوباره به Start رفته و گزینه Run را انتخاب کنید و این بار دستور زیر را وارد کنید.(اگر خواستید خودتان دوباره تایپ کنید، به اشتباهی که اکثرا شاید با آن مواجه بشید توجه کنید که در زیر به آن اشاره شده است.(امیدوارم تفاوت را فهمیده باشید! به فاصله بین exe و a/ توجه کنید.))

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe /a% : درست

systemroot%\system32\oobe\msoobe.exe/a% : اشتباه

که به نظر من همین دستور را به راحتی در Run کپی کرده و خیال خود را راحت کنید. سپس Ok را بزنید. حال در پنجره باز شده (اگر پنجره ای بعد از مدت زمانی کوتاه باز نشد برای باز کردن آن می توانید از این این فایل استفاده کنید و پس از دانلود آن فایل Setup.bat را که در این فایل فشرده (zip) است را اجرا کنید تا پنجره مورد نظر باز شود) گزینه ی

Yes, I want to telephone a customer service representative to activate windows

را انتخاب کرده و روی دکمه Next کلیک کنید. سپس روی دکمه Change Product Key کلیک کرده و حال باید یک سریال اصل شرکت مایکروسافت را وارد کنید که من برای جلوگیری از انتشار بیش از حد، آن را در فایل متنی تایپ کرده ام و بعد در یک فایل فشرده (zip) قرار دادم، که می توانید آن را از اینجا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) دانلود کنید. سپس آن سریال را وارد کرده و بر روی دکمه Update کلیک کنید و سپس تمام پنجره ها را ببندید (در صورت برگشتن به صفحه قبلی روی دکمه Remind me later کلیک کنید) و ویندوز را راه اندازی مجدد (Restart) کنید.

اگر تمام مراحل بالا را درست رفته باشید، بعد از راه اندازی مجدد ویندوز می توانید به راحتی نرم افزار های مایکروسافت را از سایت مایکروسافت دریافت کنید و حتی به راحتی ویندوز خود را بروز رسانی کنید.
من هم از همين روش استفاده مي كنم
واقعا عالي هست و مطمئن!

zendegi
15-04-2007, 18:25
برای حذف Windows Genue از اینم میتونی استفاده کنی: