PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مودمم مشكل داره ؟؟

R£ɀД
26-07-2005, 22:15
سلام بچه ها من یک مشکلی داشتم که فکر می کنم از مودمم باشه(شاید هم از چیز دیگه باشه) برای همین اینجا این مطلب رو می زارم تا اگه تونستین کمکم کنین :
اول از همه بگم مشخصات مودم من این هست :
Model:ACORP-56SCM
Data:ITU-T/V.90 56Kbps
Fax:ITU-T V.17/29ter
مودمم هم External هست.
قبلنا این مودم با کامپیوتر قبلیم و ویندوز میلینیوم خوب کار می کرد ولی از 2 سال پیش که کامپیوتر جدید خریدم و ویندوز XP ریختم وقتی شماره ISP رو می گرفتم می گفت که خط مشغول هست ولی وقتی تلفن رو بر می داشتم می دیدم که خطشون آزاد هست از اون به بعد از یک سایتی یک درایور برای مودمم دانلود کردم که تا همین چند وقت پیش مشکلی نداشتم ولی حالا باز به یک مشکل جدید خوردم .
من الان چند وقته که وقتی به اینترنت وصل میشم بعد از 6-4 دقیقه که با اینترنت کار می کنم دیگه هیچ صفحه ای رو نمی تونم بیارم البته دوتا مانیتو کوچیک کنار ساعت هستند که نشون میده من کانکت هستم ولی وقتی گوشی تلفن رو بر می دارم می بینم که خط آزاد هست و من از اینترنت در اومدم ( یعنی بعد از چند دقیقه کانکت شدن من DC میشم ولی دوتا مانیتور کنار ساعت هستند و الکی برای خودشون زمان کانکت شدن رو زیاد می کنند در صورتی که باید با DC شدن پیغامی بده و این دوتا مانیتور از بین برن ) به ISP هم گفتم ولی اونا گفتن که مشکل از ما نیست. وقتی شماره رو عوض می کنم و می خوام به یک شماره دیگه وصل بشم وقتی مودم شروع به سروصدا کردن می کنه که می خواد کانکت بشه قبل از چک کردن پسورد یک دفعه قطع میشه و میگه خط مشغول هست البته با ISP های دیگه این مشکل رو ندارم و با اين ISP هم تا 2-1 ماه پيش اين مشكل رو نداشتم.
بعضي وقتا هم كه Dial رو مي زنم كه كانكت بشم مودمم شماره گيري نمي كنه و مجبور ميشم كه cancel كنم و تا 2 دقيقه كانكشن من از كار مي افته و ديگه نمي تونم بازش كنم كه دوباره Dial كنم .
چندين بار هم ويندوز عوض كردم ولي مشكلم حل نشد :( :cry:
لطفا هر كي ميتونه كمكم كنه . اگه مشكل از درايور مودمم هست و يا درايور جديد مودمم رو دارين لطف كنين لينك دانلود درايور مودمم رو برام بزارين.
ممنون.

R£ɀД
27-07-2005, 15:23
يعني هيچ كس نمي تونه مشكله من رو حل كنه؟؟؟

HamidFULL
27-07-2005, 20:44
reza_s عزيز مشکل شما خيلی ساده هست! اگه شما فقط با يک ISP اين مشکل رو داريد مشکل از Connect شدن مدم شما به ISP هست که با عوض کردن ISP مشکل حل ميشه

بعضي وقتا هم كه Dial رو مي زنم كه كانكت بشم مودمم شماره گيري نمي كنه و مجبور ميشم كه cancel كنم و تا 2 دقيقه كانكشن من از كار مي افته و ديگه نمي تونم بازش كنم كه دوباره Dial كنم .

اين مشکل ناشی از ولتاژ خط و سيم کشی و نحوه يه کار شما هست اگه گوشی ديگه ايی روی اين خط داريد هنگام وصل شدن از خط خارجش کنيد در مورد سيم کشی داخلی هم فکر نميکنم بشه کاری کرد

R£ɀД
28-07-2005, 04:46
HamidFULL جان خيلي ممنون ولي آخه ISP ميگه ما مشكل نداريم و من هم تا چند وقت پيش راحت كانكت مي شدم آخه مي دوني چيه من از اين ISP هر سال يك اينترنت مجاني ساليانه مي گيرم وگرنه ISP رو عوض مي كردم. :?

HamidFULL
28-07-2005, 08:43
reza_s دوست عزيز پس اگه شما ميخوای از همين ISP استفاده کنی چند تا مدم مختلف بگير و رو سيستم ات
تست کن ببين با کدوم بهتر خط ات جواب ميده و بعد اون رو بخر و مدم رو عوض کن
ولی اينم مد نظرت باشه به حرف ISP ها هم نميشه اعتماد کرد

R£ɀД
28-07-2005, 17:55
ممنون حميد جان