PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در God of War 2

hobgoblin
13-04-2007, 16:17
توی یه مرحله از بازی که فکر می کنم The Great Chasm باشه یه پل هست که از وسط شکسته و آخر پل بالهای یه اسب بالدار دیده میشه ولی من وقتی می رم به آخر پل می رسم هیچی نیست و هیچ اتفاقی نمی افته.

احتمال می دم DVDlمن مشکل داشته باشه.

اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون

Geeksboy
13-04-2007, 22:22
اگر میشه واضح تر بگو چون با یه اسب بالدار باید یه ماه برسی...بهتره یه بار هم حسابی Dvd رو بشوری و بعد بزاری.

B O L O T
13-04-2007, 22:35
عكس بزاري بهتر كمكت ميكنند

END_BOY
14-04-2007, 00:18
توی یه مرحله از بازی که فکر می کنم The Great Chasm باشه یه پل هست که از وسط شکسته و آخر پل بالهای یه اسب بالدار دیده میشه ولی من وقتی می رم به آخر پل می رسم هیچی نیست و هیچ اتفاقی نمی افته.

احتمال می دم DVDlمن مشکل داشته باشه.

اگه کسی می تونه کمک کنه ممنون

دوست عزیز DVD شما مشکل داره
دقیقا اخر پل که برسی دمو نشون میده . همون جایی که اون اسب بالدار رو زیر پل میبینی
اگر dvd سالم باشه اونجا دمو نشون میده اگر نداد DVD سری اول رو گرفتی باید dvd جدید رو تهیه کنی !

hobgoblin
18-04-2007, 20:46
Dvd رو عوض کردم درست شد.

ممنون

byebye
18-04-2007, 22:29
آقا اين بازي واسه ps يا pc كدوماش ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M A T I N
19-04-2007, 19:35
آقا اين بازي واسه ps يا pc كدوماش ؟؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

برای Ps2 ...

...موفق باشی...

rezajoonman
21-04-2007, 14:50
من خداي god of war هستم 2 روزه تمامش كردم مشكلي است بپرس

hobgoblin
22-04-2007, 20:40
من خداي god of war هستم 2 روزه تمامش كردم مشكلي است بپرس
اونجا که یه دایره بزرگ سه طبقه با سه تا اهرم هست که وقتی هر اهرمی رو می چرخونی یه طبقه از دایره ها می چرخه و مجسمه وسط به طرف یخهای رو به رو آتیش می زنه باید چیکار کرد؟؟؟؟

من فقط تونستم همون یخ اولیه رو آب کنم.

END_BOY
23-04-2007, 20:04
اونجا که یه دایره بزرگ سه طبقه با سه تا اهرم هست که وقتی هر اهرمی رو می چرخونی یه طبقه از دایره ها می چرخه و مجسمه وسط به طرف یخهای رو به رو آتیش می زنه باید چیکار کرد؟؟؟؟

من فقط تونستم همون یخ اولیه رو آب کنم.

شما همون یخ اول رو که اب کردی
داخل همون یخی که اب شد یک مجسمه هست اون رو حرکت میدی به سمت پایین صفحه دقیقا جایی که وارد شدی به این قسمت
اونجا یک قدرتی میزنی تا یخ های روی سقف بیفته پایین و دریچه نور ازاد بشه و از بالا به سمت پایین بتابه
بعد اون مجسمه رو میبری روی اون نقطهای که نور میتابه دقیقا جلوی قسمت ورودی همون جایی که مجسمه رو قرار دادی و نور منعکس میشه به داخل روی یکی از شکل ها
اون شکل رو با چرخوندن اهرم باید کامل کنی فکر میکنم شکل دایره مانند باید بشه
فقط این رو بگم پشت سر کلاغ دقیقا شکل ماه قرار میکیره این ماه رو درست کنی اون قسمت کامل میشه خودش
بقیه هم که کاملا مشخصه کلاغ یخش اب میشه میتونی حرکتش بدی و بقیه در ها را باز کنی به کمک کلاغ :11:

hobgoblin
23-04-2007, 23:05
ممنون خیلی کارت درسته
برم ببینم چی میشه!!!

rezabobo
30-04-2007, 10:42
سلام
من تو مرحله که سوار اسب بالدار میشه گیر کردم
اونجاکه یه چیزایی از پرنده جولویی پرتاب میشه و میکشه
چیکار باید بکنم؟ :41: :41: :41:

Ar@m
30-04-2007, 17:58
خب جاخالی باید بدی دیگه!!!!

rezabobo
01-05-2007, 10:46
آخه اولین تیرو دومیشو میشه جاخالی داد
بعدیش دیگه نزدیکش میشی جا نداری که در بری

hobgoblin
01-05-2007, 12:46
بالاخره تمومش کردم ولی با وجود گرافیک فوق العاده صحنه پایانی که واقعا یه سر و گردن از بقیه بازیای ps2 بالاتره بدجوری به آدم ضد حال می زنه چون همه چیزو گذاشت برای God of war 3
که اونم احتمال زیاد فقط واسه ps3 میاد.

من هنوز عقده کشتن زئوس دارم.

ALI_PERS!@N
01-05-2007, 14:12
agha man ba asbe baldar miram

bad miram to ghar

ye ghool ba dast migiratesh

miram jelo

onja miresam ke foot mikone
farar mikonam

bar migardam

ba tabara ro be 3 ta ja bezanam to beram on taraf vali nemishe