PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راه اندازی سایت شناسایی Invisble ها در یاهو مسنجر

satttanism
12-04-2007, 23:52
وبنا - همانطور که می دانید یاهو مسنجر سرویسی دارد که توسط آن افراد می توا نند به صورت مخفی با ID خود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و اینگونه حضور خود را از دید دیگران مخفی نگاه دارند. سایت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] این امکان را به کاربران می دهند که بتوانند به راحتی بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان از Invisble بودن هر شخص در یاهو مسنجر مطلع شوند.
بهروز کمالیان مدیر شرکت آشیانه به وبنا گفت : "همانطور که می دانید یاهو مسنجر سرویسی دارد که توسط آن افراد می توا نند به صورت مخفی با ID خود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و اینگونه حضور خود را از دید دیگران مخفی نگاه دارند. چند ماه پیش با طراحی یک روبات هوشمند و معرفی یک ID در یاهو مسنجر که به Sivarobot معروف شد، توانستیم امکان شناسایی افراد Invisble را در مسنجر فراهم کنیم ولی پس از مدت کمی به علت ترافیک زیاد و افزایش Request های ارسالی به سمت روبات، ID ذکر شده توسط یاهو مسدود و Deactive شد. "
بهروز کمالیان در پایان از علیرضا صالحی، برنامه نویس شرکت آشیانه و شرکت پارسبد برای حمایت از این سایت تشکر کرد.

Ali_k
13-04-2007, 07:32
دم satttanism گرم که این خبرو داد
و دم آقا بهوز گرم که این سایت را ساخت
امتحان میییییکنیییییم

Kolang
14-04-2007, 19:11
فکر کنم یه اشتباهی شده
چون این سایت، جدید نیست
چند ماه پیش هم دیده بودم (نمیدونم، شاید مشابه این بود، اما دقیقا همین شکل و شمایل رو داشت)

*NashenaS*
14-04-2007, 19:56
تیریپ بچه + :8:

j0l6
15-04-2007, 12:52
برنامه ای که این کار رو انجام بده خیلی وقت پیش ساخته شده و کار هم می کنه تنها مشکل اینکه پیغام یمفرسته واسه طرف
راستی این سایت برا شما جواب داد ؟ برا من که بعد از دادن ای دی و کلیک کردن تصویر انلاین یا افلاین بودن رونشون نداد

Mohsen khan
15-04-2007, 13:09
اره
براي من جواب مي ده
با آي دي خودت چك كن

Mohsen khan
15-04-2007, 13:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

M O H S E N
15-04-2007, 15:21
این سایت دوباره راه اندازی شده حتما.

مال 2 سال پیش بود . یاهو بلافاصله اینگونه سایت ها رو غیر فعال میکنه.

bad_boy_2007
20-04-2007, 11:56
خیلی آشناست فک کنم چند وقت پیشا نمونه انگلیسیش رو دیده بودم !!! با همین قالب و شکل هم بود

satttanism
23-04-2007, 00:05
امکان تشخیص وضعیت واقعی ID یاهو توسط گروه آشیانه فراهم شد.

آیا با بحال بدنبال این بوده اید که بدانید ID مورد نظرتان در Yahoo Messenger واقعا Off است یا اینکه درواقع Invisible می باشد؟! البته یافتن جواب قطعی این سئوال توسط ابزار Yahoo تقریبا غیر ممکن است.
با توجه به اینکه یاهو مسنجر سرویسی دارد که توسط آن افراد می توانند به صورت مخفی با IDخود آنلاین شده و تنها با دوستان مورد نظر خود چت کنند و اینگونه حضور خود را از دید دیگران مخفی نگاه دارند، گروه آشیانه چند ماه پیش با طراحی یک روبات هوشمند و معرفی یک ID در یاهو مسنجر که به Sivarobot معروف شد، توانست امکان شناسایی وضعیت واقعی ID افراد را در مسنجر فراهم کند اما پس از مدت کمی به علت ترافیک زیاد و افزایش Request های ارسالی به سمت روبات، ID ذکر شده توسط یاهو مسدود و Deactive شد.

سپس این گروه اقدام به طراحی وب سایتی برای ارائه این سرویس به آدرس زیر، که در زمینه ارائه شناسایی وضعیت Invisible ها در یاهو مسنجر فعالیت می کند، نمود:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در حال حاضر نرم افزارهایی مثل Buddy Spy و برنامه های مشابه به علت تغییر پروتکل یاهو مسنجر دچار اختلال شده و قادر به شناسایی Invisble ها به صورت صحیح نیستند ولی با استفاده از این وب سایت شما براحتی بدون هیچ محدودیتی و به صورت رایگان می توانید از Invisble بودن هر شخص در یاهو مسنجر مطلع شوید.
clicknews

j0l6
23-04-2007, 00:47
من یه ای دی رو هر وقت با این سایت چک کردم انلاین نشون داده در حالی که تو اد لیست من افلاین هست ( اگهinvisible بود که تو سایت باید می نوشت invisible ) ولی با n2r که چک می کنم اون هم افلاین نشون میده حالا موندم کدوم رو قبول کنم

alimb
23-04-2007, 02:06
دستتون درد نكنه

Ehsani
23-04-2007, 02:19
آقا بسیار ممنون....همین الان مچ یکی که خیلی ادعاش میشد رو گرفتم:27: ...بدبخت بدجور زرد کرد...اصلان توقع نداشت:21:

toadstool
23-04-2007, 07:19
نرم افزار Buddy Check هم اين كار رو بخوبي انجام ميده تنها مشكلش اينه كه سرور Yahoo

اجازه نمي ده كه همزمان از دو جا Login كني در نتيجه بايد اول از تو Yahoo Messenger خارج شده

وسپس با Buddy Check لاگين كرد

اين سايت هم قبلا بود ولي يه مدت بسته شد نوشته بود كه داره تغييرات ميده

و دوباره تقريبا يك ماهي ميشه كه برگشته

hamid_hitman47
23-04-2007, 10:28
ممنون.........خیلی لازمه....

smahdis
23-04-2007, 12:35
از توي سايت ياهو هم ميشه اين كار رو كرد.