PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کامپیوترم یه ارور می ده و بعد از 1 دقیقه ریستارت می شه

shahi-007
12-04-2007, 12:12
سلام و خسته نباشید.

من یه مدتیه که یه دفعه یه اروری می آد که توش dont send و send و debug هست.(عکسش در زیر هست)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بعد از اینکه dont send رو می زنی عکس زیر می آد و 1 دقیقه را به طور معکوس می ره و وقتی صفر شد کامپیوتر رو restart می کنه.
می شه یکی راهنمایی کنه که مشکل کامپیوتره من حل بشه.

Parsian-Soft.IR
12-04-2007, 14:17
سلام و خسته نباشید.

من یه مدتیه که یه دفعه یه اروری می آد که توش dont send و send و debug هست.(عکسش در زیر هست)

بعد از اینکه dont send رو می زنی عکس زیر می آد و 1 دقیقه را به طور معکوس می ره و وقتی صفر شد کامپیوتر رو restart می کنه.
می شه یکی راهنمایی کنه که مشکل کامپیوتره من حل بشه.

هر وقت اين 1 دقيقه رستارت امد :

Start > run > Cmd > enter > shutdown -a > enter

درضمن، کامپيوتر شما ويروسی شده، که مطمئناً blaster هست، شما بايد patch ميکروسافت و سرويس RPC رو ببنديد ( در صورتی که با اين سرويس کاری نداريد )همينطور کامپيوتر خودتون رو با blaster scanner پاک کنيد.
يا کلاً يک انتی ويروس بريزيد و scan کنيد کنيد !

پيروز باشی

shahi-007
12-04-2007, 15:14
این rpc چیه و چجوری می شه بستش.می شه کامل توضیح بدید.با تشکر

در ضمن من آنتی ویروس nod32 رو دارم.

Parsian-Soft.IR
12-04-2007, 15:21
این rpc چیه و چجوری می شه بستش.می شه کامل توضیح بدید.با تشکر

در ضمن من آنتی ویروس nod32 رو دارم.

What's RPC :

How to Disable it :
Windows Worms Doors Cleaner v1.4.1 :

nod32 شما به روز هست ؟؟؟ scan کرديد چيزی پيدا نکرد؟

اگر به روز کرديد، و چيزی پيدا نکرد، پس ويروس نيست يک مشکل ديگه هست ... جواب سؤالم رو بده ببينم چيکار ميتونم بکنم برات !

درضمن اون متن error که توی event viewer که log ميندازه رو هم اينجا کپی کن.

start > run > eventvwr.msc > enter

WooKMaN
12-04-2007, 15:50
حذف کرم W32.Blaster.Worm

اثرات W32.Blaster.Worm
این کرم بسیار پیشرفته باعث می شود تا سیستم شما تنها پس از گذشت 60 ثانیه از اتصال به اینترنت ، خاموش شود .

برای پاک سازی دستگاه خود مراحل زیر را بترتیب اجرا نمایید :
1- فایل اصلاحیه MS03-026 Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را از سایت مایکروسافت دریافت نمایید .
2- پس از نصب این اصلاحیه ، سیستم خود را ریست کنید .
3- اکنون فایل FIXBLAST.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دریافت و اجرا کرده ، این فایل فعالیت کرم (MSBLAST.exe) را متوقف نموده
و باعث می شود کدهای ریجستری که توسط آن در ویندوز وارد شده اند حذف گردند .
4- مجدداً و برای آخرین بار سیستم خود را ریست نمایید .
5- به سایت WindowsUpdate.com مراجعه کنيد تا در صورت لزوم آخرین به روز رسانی ها برای حذف این کرم بصورت خودکار برای شما صورت گیرد .

توجه :
اگر شرایط به گونه ای باشد که سیستم شما قبل از دریافت این فایلها خاموش شود ، دکمه start و سپس run را کلیک نموده و در کادر مربوط عبارت shutdown -a را تایپ نمایید . این روش باعث می شود فرایند خاموش شدن دستگاه شما متوقف شود .

shahi-007
12-04-2007, 15:59
بچه های عزیز یه مشکله جدید پیش اومده.

1)الان که دارم اینو می نویسم نمی تونم مثلا از این صفحه اینترنت یه صفحه جدید باز کنم.مثلا نمی تونم لینکی را توسط رایت کلیک و open in new window باز کنم.باید هر بار آیکن ie رو بزنم.
2)خواستم media player را اجرا کنم اومد که can not perform operation.low memory

راستش نمی دونم که آیا nod32 من آپدیت هست یا نه.وقتی می زنم آپدیت کن چیزی نمی آد.ولی قدیما خودش دم به دقیقه آپدیت می کرد.الانم خیلی وقته که اینو دارم.

Parsian-Soft.IR
12-04-2007, 16:35
حذف کرم W32.Blaster.Worm

اثرات W32.Blaster.Worm
این کرم بسیار پیشرفته باعث می شود تا سیستم شما تنها پس از گذشت 60 ثانیه از اتصال به اینترنت ، خاموش شود .

برای پاک سازی دستگاه خود مراحل زیر را بترتیب اجرا نمایید :
1- فایل اصلاحیه MS03-026 Patch ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را از سایت مایکروسافت دریافت نمایید .
2- پس از نصب این اصلاحیه ، سیستم خود را ریست کنید .
3- اکنون فایل FIXBLAST.exe ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) را دریافت و اجرا کرده ، این فایل فعالیت کرم (MSBLAST.exe) را متوقف نموده
و باعث می شود کدهای ریجستری که توسط آن در ویندوز وارد شده اند حذف گردند .
4- مجدداً و برای آخرین بار سیستم خود را ریست نمایید .
5- به سایت WindowsUpdate.com مراجعه کنيد تا در صورت لزوم آخرین به روز رسانی ها برای حذف این کرم بصورت خودکار برای شما صورت گیرد .

توجه :
اگر شرایط به گونه ای باشد که سیستم شما قبل از دریافت این فایلها خاموش شود ، دکمه start و سپس run را کلیک نموده و در کادر مربوط عبارت shutdown -a را تایپ نمایید . این روش باعث می شود فرایند خاموش شدن دستگاه شما متوقف شود .

اگر انتی ويروس ايشون به روز باشه، امکان هست که از طريق شبکه ( منظور از شبکه user های isp هست ) attack ميشه که اين مشکل پيش مياد.

چون ايشون ميگن انتی ويروس دارن !!!

Parsian-Soft.IR
12-04-2007, 16:40
راستش نمی دونم که آیا nod32 من آپدیت هست یا نه.وقتی می زنم آپدیت کن چیزی نمی آد.ولی قدیما خودش دم به دقیقه آپدیت می کرد.الانم خیلی وقته که اینو دارم.

شما اول مشکلت رو با خودت حل کن، من اينجا دسترسی به سيستم شما ندارم که تشخيص بدم.

شما کارهای که گفته شده رو انجام بديد و به من يا ديگران اطلاع بديد !

shahi-007
13-04-2007, 09:33
متاسفانه این فایله fixblast.exe نتونست چیزی پیدا کنه.ولی به هر حال از wookman و parsian-soft.ir بینهایت ممنونم.تا اونجایی هم که می دونم nod32 من آپدیت نیست.فردا باید برم دانشگاه بشینم دانلود کنم.
این تاپیک مخصوص به nod32 هم که تو هر صفحش یکی یه ورژنش رو معرفی کرده معلوم نیست کدوم رو باید دانلود کنیم.

Parsian-Soft.IR
14-04-2007, 01:36
متاسفانه این فایله fixblast.exe نتونست چیزی پیدا کنه.ولی به هر حال از wookman و parsian-soft.ir بینهایت ممنونم.تا اونجایی هم که می دونم nod32 من آپدیت نیست.فردا باید برم دانشگاه بشینم دانلود کنم.
این تاپیک مخصوص به nod32 هم که تو هر صفحش یکی یه ورژنش رو معرفی کرده معلوم نیست کدوم رو باید دانلود کنیم.

شما windows خودتون رو به روز کنيد
همينطور با اون برنامه پرت rpc رو ميبنده هم ببنديد.
مطمئناً مشکلی نخواهيد داشت !

پيروز باشيد
پارسيان سافت

m107
14-04-2007, 07:35
میتونی ساعت رو هم عقب ببری !
یه امتحان بکن :(

shahi-007
14-04-2007, 20:47
خوب شرح ماجرا را از دیروز تا امروز بگم.
رفتم nod32 را تا آخرین ورژن آپ کردم.بعدش scan کردم ولی فایده ای نداشت.هیچی پیدا نمی کنه.
m107 وقتی اون صفحه که شمارش معکوس یک دقیقه ای داره می آد اگه زمان کامپیوتر را عقب ببرم اون زمان هم به همون نسبت می آد عقب و زیاد می شه.ولی خوب با توجه به اینکه خیلی چیزای کامپیوتر رو قطع می کنه من خودم ترجیح می دم که اگه ارور اولی اومد صفحشو بیارم پایین و هیچ کدوم از گزینه های send یا dont send را نزنم.و اگه خودش یه دفعه اومد بذارم restart بشه.
راستی بعضی وقتا یه ارور svchost.exe یا یه همچین چیزی می آد و دوباره همون یه دقیقه ای می آد.

saviss
14-04-2007, 21:11
]
خوب شرح ماجرا را از دیروز تا امروز بگم.
رفتم nod32 را تا آخرین ورژن آپ کردم.بعدش scan کردم ولی فایده ای نداشت.هیچی پیدا نمی کنه.
m107 وقتی اون صفحه که شمارش معکوس یک دقیقه ای داره می آد اگه زمان کامپیوتر را عقب ببرم اون زمان هم به همون نسبت می آد عقب و زیاد می شه.ولی خوب با توجه به اینکه خیلی چیزای کامپیوتر رو قطع می کنه من خودم ترجیح می دم که اگه ارور اولی اومد صفحشو بیارم پایین و هیچ کدوم از گزینه های send یا dont send را نزنم.و اگه خودش یه دفعه اومد بذارم restart بشه.
راستی بعضی وقتا یه ارور svchost.exe یا یه همچین چیزی می آد و دوباره همون یه دقیقه ای می آد.
ناد32یه اینترنت سکیوریتی کامل (آنتی ویروس +آنتی اسپای ور)توی سایتش گذاشته باحجم 15 مگ ومجانی میتونید اونو داونلود کنید و امتحان کنین
اگه مشکلتون برطرف نشد مشکل از ویندوزتون هست باتوجه به اینکه میگین ارور svchost.exeهم میده احتمالا از ویندوزتونه یکبار هم سیستم ری استوررو امتحان کنید ویکبار هم sfc/ scannowاگه نشد
ویندوزرو عوض کنین