PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آنتي ويروس كاسپارسكي پرسنال نصب كردم هميشه آپديت مي شد حالا نمي شه ؟/

internet1
25-07-2005, 20:52
با سلام
كاسپارسكي پرسنال رو نصب كردم
كي اون رو هم اوكي كردم كه تا سال 2006 اوكي داده
خوب هميشه آپديت مي شد به راحتي ولي جديداْ مي گه كه تنظيمات اينترنت رو درست كن
به نظر شما مشكل از كجاست وصل نمي شه به سايتش يه مشكلي هست با اين كه خيلي هم تنظيمات رو دستكاري كردم ولي جواب نداد
ببخشيد كه اين جا مطرح كردم من مشغله كاري زياد دارم نمي تونم بگردم و مطلب رو جاي خودش بزارم دوستان به بزرگي خودشون منو ببخشن
با تشكر
پيمان از شيراز

Mehdi_Best
25-07-2005, 20:57
پيمان جان سلام. ممكنه اشتباها تيك use proxsy رو زده باشي و ------ اشتباه وارد كرده باشي. مسلما مربوط به تنظيمات اين قسمت است وگرنه نبايد اين مشكل به وجود بياد.

internet1
25-07-2005, 21:02
با سلام
نه دوست عزيز دوباره نصبش هم كردم
نمي دونم چي شده مي گم نكنه از سرورش است
به هر حال نمي دونم مشكل از كجاست خودش ايراد ميگيره كه اشكال از تنظيمات اينترنت سيتينلگ هست
با تشكر
موفق باشيد
پيمان از شيراز

internet1
25-07-2005, 23:22
با سلام
ويندوز ايكس پي رو دوباره نصب كردم يعني درايو سي فرمت و بعد هم نصب كاسپارسكي پرسنال هم نصب كي اون هم نصب ولي دوستان به هيچ عنوان سرور رو نمي شناسه
متاسفانه سرورش ديگه ساپورت نمي كنه بي خيالش شدم
بيت ديفندر رو نصب كردم داره آپدبت مي شه تا ببينيم چه شود
به هر حال خودتون رو هم به زحمت نندازين ديگه آپديتي در كار نيست احتمال زياد پوليش كرده
موفق باشيد
پيمان از شيراز

MaFia
26-07-2005, 01:52
من كه با پرو مشكلي ندارم حالا پرسنال نشد پرو رو نصب كن
بهتر از تعويض آنتي ويروس هست كه

Mehdi_Best
26-07-2005, 07:15
پيمان جان نظر من هم اينه كه شما به خاطر اين موضوع آنتي ويروستون رو تعويض نكنيد. در مورد آپديتهاي كاسپرسكي هم بايد بگم كه هيچ مشكلي نيست و بقيه كماكان آپديت مي كنند. پس پولي نشده و مشكل از سيستم شماست. در ضمن نسخه پرسونال پرو كه خيلي بهتر از پرسونال است.
در مورد آپديت كردنش هم اگه باز هم نتونستي كاري بكني به طور دستي از سايتش دانلود كرده و از روي هارد آپديت كن.
اين هم لينك آپديتهاي كاسپرسكي كه در سه فايل كه براي روزانه - هفتگي و كلي مي توني دانلود كني.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

internet1
26-07-2005, 20:30
با سلام
و تشكر از همه دوستان
من بيت ديفندر نصب كردم ديشب ولي خوب به توصيه شما همون كاسپارسكي پرو رو نصب كردم به توصيه شما عزيزان
اگه نكته اي هست راهنمايي كنيد
با تشكر
پيمان از شيراز

Mehdi_Best
26-07-2005, 20:51
نكته خاصي كه نيست. چون قبلا از پرسونال استفاده مي كرديد پس نبايد با پرو هم مشكلي داشته باشيد. اما اگه مشكلي بود در تاپيك مخصوص آنتي ويروس ها در انجمن معرفي نرم افزار مطرح كنيد.