PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : تبدیل بازیهای cd به dvd

amirspecialboy
11-04-2007, 15:55
سلام
بر نامه ایی میخواستم که cd بازیهایی رو که مثلا مثل company of hearo که 6 cd هستش رو تبدیل به یه dvd بکنه چون اگه اشتباه نکنم بازی ها اول dvd هستش بعد تبدیل به cd ایش میکنن

danyel
11-04-2007, 16:05
آره منم احتیاجش دارم

IVAN
11-04-2007, 16:42
من که قبلنا دیده بودم میان کل محتویات دی وی دی رو ایمیج میگیرن و با یک برنامه ی ستاپ ساز ایمیج رو به اون برنامه میدن و معین میکنند که تو یک حجم معین فایل رو به چند قسمت تقسیم کنه.بعد هر فایل رو در یک سی دی رایت میکنند و ...
حالا نمیدونم چه مدلی شده ولی اگر باز همون طور هست احتیاجی به برنامه نیست.شما بعد از اینکه ایمیج بازی رو رو هارد ریختین میتونید رو دی وی دی رایتش کنید.اگر جز این هست بگین شاید تونستیم کمکی بکنیم:)

Oracle_Eldorado
11-04-2007, 17:49
میتونید با برنامه ی نرو ( Nero ) این کار رو بکنید . مراحل کار :
1.ابتدا نرو را باز کنید و Data DVD رو انتخاب کنید .
2.بعد سی دی اول بازی که میخواهید تبدیل کنید رو در سیدی رام بزارید .
3.بعد توی نرو یک فولدر جدید بسازید به اسم CD 1
4.بعد دکمه ی ADD رو بزنید و تمام محتویات سیدی یک رو درون فولدر داخل نرو بریزید .
برای تمام سیدی ها این کار رو بکنید . و رایت کنید .
به قول یکی از دوستان همینجا :
برو حال بکن مگو چیست حال !
هر سئوالی دارید بگید تا کمک کنم .

ماراتون
12-04-2007, 00:52
من که قبلنا دیده بودم میان کل محتویات دی وی دی رو ایمیج میگیرن و با یک برنامه ی ستاپ ساز ایمیج رو به اون برنامه میدن و معین میکنند که تو یک حجم معین فایل رو به چند قسمت تقسیم کنه.بعد هر فایل رو در یک سی دی رایت میکنند و ...
حالا نمیدونم چه مدلی شده ولی اگر باز همون طور هست احتیاجی به برنامه نیست.شما بعد از اینکه ایمیج بازی رو رو هارد ریختین میتونید رو دی وی دی رایتش کنید.اگر جز این هست بگین شاید تونستیم کمکی بکنیم:)

البته ممکنه که دی وی دی قفل داشته باشه و بازی تشخیص بده دی.وی.دی اصل نیست. پس بهتره ایمیج بازی رو کلا روی دی وی دی ببرین. یعنی کپی کنید. بعد که خواستید استفاده کنید با یکی از برنامه های درایو مجازی بارگذاری کنید

amirspecialboy
13-04-2007, 00:20
سلام
حرف دوستان درست ولی همین طور که میدونید بعضی بازیها مثل general دو سی دی بیشتر نیست
و وسط نصبش میگه سی دی دوم رو بذار
یعنی منظورم اینه که تو این حالت اصلا بازی کلا رو هارد نصب میشه و از ایمیج خبری نیستش
البته من general و مثال زدم مثا این حالت زیاد پیش میاد
حالا من سوالم اینه که اگه کل محتویات مثلا دو تا سی دی رو داخل یه دی وی دی بریزی
یعنی اول کل محتویات سی دی ها رو کپی کنی رویه هارد بعد همه رو با هم یکی کنی جواب میده یا نه
تو نصبش ایراد نمی گیره اونجایی که میگه cd بعدی رو بذار
با تشکر

Oracle_Eldorado
13-04-2007, 02:08
البته ممکنه که دی وی دی قفل داشته باشه و بازی تشخیص بده دی.وی.دی اصل نیست. پس بهتره ایمیج بازی رو کلا روی دی وی دی ببرین. یعنی کپی کنید. بعد که خواستید استفاده کنید با یکی از برنامه های درایو مجازی بارگذاری کنید

نه بابا . واسه چي قفل داشته باشه . همون راه من بهتره . من تاحالا 10 تا اينطوري درست كردم . نميدونم شايد هم 11 تا .

سلام
حرف دوستان درست ولی همین طور که میدونید بعضی بازیها مثل general دو سی دی بیشتر نیست
و وسط نصبش میگه سی دی دوم رو بذار
یعنی منظورم اینه که تو این حالت اصلا بازی کلا رو هارد نصب میشه و از ایمیج خبری نیستش
البته من general و مثال زدم مثا این حالت زیاد پیش میاد
حالا من سوالم اینه که اگه کل محتویات مثلا دو تا سی دی رو داخل یه دی وی دی بریزی
یعنی اول کل محتویات سی دی ها رو کپی کنی رویه هارد بعد همه رو با هم یکی کنی جواب میده یا نه
تو نصبش ایراد نمی گیره اونجایی که میگه cd بعدی رو بذار
با تشکر
آره . بازي هاي چند سيدي رو بايد همه ي فايل ها رو يه جا بريزي .
آخه اگه توجه كرده باشي بعضي نصب ها ميگه آدرس بده ، بعضي ها هم ميگه آدرس نده . پس همه ي فايل ها رو بريزي يه جا راحت تري

ماراتون
14-04-2007, 00:33
من بازی Quake4 و Doom3 رو که هر کدوم سه سیدی بود ریختم توی یک دی وی دی برای هرکدوم یک شاخه درست کردم و یک اتوران هم ساختم. باید توجه داشته باشید که داخل هر سی دی یک یا چند شاخه همنام وجود داره. پس اگر اونا رو یکجا روی هارد کپی کنی اطلاعات توی اون شاخه ها رونویسی میشه. باید اول چک کنی بینی اطلاعات دو شاخه مثل هم هست یانه اگر نبود فایلهای اضافی رو کپی کنی توی شاخه مربوطه (معمولا اینجا فایلهای با نام Data1,Data2 الی اخر منظور هست)با اینکار برنامه نصب یکسره تا اخر پیش میره و دیگه وسط نصب پیغام برای فایل نمیده.