PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دو مشکل با کا مپیوتر ( اینتر نت و اطلاعات غلطی که می ده )

Atman
10-04-2007, 16:47
با سلام خدمت دو ستان

1. من وقتی به اینترنت وصل می شم و بعد یک مدت کار دیس کانکت میشم و بعد که می خواهم دوباره وصل بشم ارور فون لاین بیزی می ده و تا وقتی کامپیوتر رو ریست نکنم دیگه به اینترنت دسترسی ندارم؟؟؟؟؟؟؟ کمک!!!!!!!!

2. من درایو C که ویندوز توش نصبه دارای 12 gig ( دور همه پوشه های تو درایو خط کشیدم و propertis رو زدم و بهم اینرو گفت ) جای خالی در حالی که خودش می گه 9 gig جای خالی داری ماجرا از چه قراره ؟

ممنون از دوستان !

پ.ن. کمک!

nw_nk
10-04-2007, 21:07
با سلام خدمت دو ستان

1. من وقتی به اینترنت وصل می شم و بعد یک مدت کار دیس کانکت میشم و بعد که می خواهم دوباره وصل بشم ارور فون لاین بیزی می ده و تا وقتی کامپیوتر رو ریست نکنم دیگه به اینترنت دسترسی ندارم؟؟؟؟؟؟؟ کمک!!!!!!!!

2. من درایو C که ویندوز توش نصبه دارای 12 gig ( دور همه پوشه های تو درایو خط کشیدم و propertis رو زدم و بهم اینرو گفت ) جای خالی در حالی که خودش می گه 9 gig جای خالی داری ماجرا از چه قراره ؟

ممنون از دوستان !

پ.ن. کمک!

خودت دیسکانکت میشی یا کسی میاد پشت خط یا چیز دیگه؟

با کشیدن سیم مودم از پریز و زدن دوباره اون مشکلت حل نمیشه؟

مودمت چیه؟ درایورش بروزه؟ از اول اینجوری بوده؟

WooKMaN
10-04-2007, 21:07
من وقتی به اینترنت وصل می شم و بعد یک مدت کار دیس کانکت میشم و بعد که می خواهم دوباره وصل بشم ارور فون لاین بیزی می ده و تا وقتی کامپیوتر رو ریست نکنم دیگه به اینترنت دسترسی ندارم؟؟؟؟؟؟؟ کمک!!!!!!!!

اون ارور یعنی خط اشغاله ... ولی اینکه ریست کنی درست شه عجیبه !!!

شما یه کانکشن دیگه بساز ببین مشکلت حل میشه ...

من درایو C که ویندوز توش نصبه دارای 12 gig ( دور همه پوشه های تو درایو خط کشیدم و propertis رو زدم و بهم اینرو گفت ) جای خالی در حالی که خودش می گه 9 gig جای خالی داری ماجرا از چه قراره ؟

قبلا توضیح داده شه .... بعلت اجرای ویندوز و برنامه های همراش مقداری از درایوی که ویندوز روش نصبه استفاده میشه ...

;)

saviss
11-04-2007, 01:51
اولی ممکنه ازispتون باشه که معمولا اتفاق میافته مگه اینکه ایراد سخت افزاری داشته باشین (ispتون رو عوض کنین)
ودومی همون که رامبد گفت +سیستم ری استور وفایل های هایدن هست(البته فایل های بک آپ هم حجم میگیرن)

Atman
11-04-2007, 16:00
فکر نکنم 3 gig اختلافه تازه امروز باز درایو C پر تر شد بدون اینکه چیزی بریزم حدود 1gig و هر روز داره پر تر می شه ویروسه؟

این قضیه اینترنت هم با ISP های دیگه امتحان کردم همین آشه و همین کاسه؟!؟

مودمم intel ect البته کامپیوترم 1 ماه بیشتر نیست که عوض کردم و مودمم همون قبلیس و روی PC قبلیم همچین اشکال نداشت می شه مشکل سخت افزاری باشه؟

saviss
11-04-2007, 16:34
ویروسی چیزی نگرفتی؟اسکن کردی با ویروس یاب
فولدر temp چی؟خالیش میکنی؟

nw_nk
11-04-2007, 17:40
فکر نکنم 3 gig اختلافه تازه امروز باز درایو C پر تر شد بدون اینکه چیزی بریزم حدود 1gig و هر روز داره پر تر می شه ویروسه؟

این قضیه اینترنت هم با ISP های دیگه امتحان کردم همین آشه و همین کاسه؟!؟

مودمم intel ect البته کامپیوترم 1 ماه بیشتر نیست که عوض کردم و مودمم همون قبلیس و روی PC قبلیم همچین اشکال نداشت می شه مشکل سخت افزاری باشه؟

عوامل زیادی باعث پرشدن درایو ویندوز (پیشفرض) به مرور زمان میشن!

1- فلدرهای Temp نظیر:

Temprorary Internet files

windows/temp

windows/prefetch

document and setting/username/.../local.../temp

و ...

2- برنامه هایی که نصب می کنی! حتی وقتی درون درایو دیگه نصب میشن!

3- میانبرها - cookie و Used Doc list و خیلی چیزهای دیگه!
...
...
...
...

و شاید هم ویروس! به عنوان آخرین راه حل!