PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نصب ناقص یک آنتی ویروس

shahbab
25-07-2005, 13:12
نصب ناقص kaspreski 5-02
این آنتی ویروس را نصب کردم .
بطور کامل نصب نشد وبه من پیغام داد که برای رفع این مشکل به مدیریت ..!! سیستم مراجعه کنید
حالا هر کار می کنم remove نمی شود .
در لیست Add remove programs در Control Panel نیز دیده نمی شود .
در قسمت Start/Programs/این نرم افزار دیده می شود و قسمت uninstall نیز دارد.اما کار نمی کند
سریال نامبر را نیز قبول نمی کند و پیغام می دهد که این سریال در لیست سیاه قرار دارد .
این برنامه که نه می رود ونه درست نصب میشود کل سیستم مرا به هم ریخته است.
از چند برنامه مانند Add-Remove Pro نیز استفاده کرده ام اصلا این برنامه را نمی توانند پیدا کنند .
از بزر گان \pc خاهش می شود به من کمک کنند.l

AveCina
25-07-2005, 13:47
خب فکر کنم مشکل اینه که شما Administrator نیستید و یک Limited یوزر هستید !
باید با یه اکانت ادمینیستریتور وارد بشین و بعد دوباره برنامه رو نصب کنید !
اگه ویندوزت XP و مطمئنی که فایلت سالمه یه بار دیگه همینجا بگو !

shahbab
26-07-2005, 13:42
1-ویندوزام XP یه
2- ADMINISTRATOR هستم.
3- نمی دونم فایلم سالمه یا نه . چه جوری بفهمم ؟
4- اینم یه لبخند با مقدمه 8)

AveCina
26-07-2005, 14:21
خب منم یه لبخند بزنم اول با اجازت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !
خب اول بگ. بعد از نصب Roll Back کرد یا نه !
بعد هم هر چی فایل با این اسم بود رو پاک کن و از بعد هم از یه فایل سالم شروع کن به نصب کردن ! راهی برای فهمدن اینکه سالم هست یا نه نیست جز نصب کردن ! :mrgreen:

shahbab
26-07-2005, 14:30
آی قر بون اون لبخندات .کاش بتونی یدونم رو لب ما بنشونی.
1- بعضی فایلاش پاک نمیشه (DELETE) نمیشه
2- این یکیو سر در نیااوردم چی هست ROLL BACK اگه منظورت اینه که یه پیامی چیزی داد باید بگم وقتی سعی کردم دوباره نصبش کنم پیام می داد که بعضی فایلا دارند جایگزین قبلی ها می شوند مثل پیام هایی که موقع کپی کردن میاد. :(

AveCina
26-07-2005, 14:45
منظورم اینه که وقتی ارور داد و نصب نشد خوش شروع کرد اون Progress یا درصدی که پر شدش بگرده و پاکش کنه ؟
اما اگه میگی نمیشه یه سری فایلاشو پاک کنی ، مشکل یه ذره جدی تره !
:?

shahbab
26-07-2005, 14:55
:!:

1-نه
2-مشکل جدی چیه میشه بگی ترسیدم!!!!

AveCina
26-07-2005, 15:04
منظورم اینه که من بیشتر از این بلد نیستم ! فقط میدونم که باید یه بار دیگه نصب کنی !
من قبلا برای یه برنامه همچین مشکلی پیدا کردم و فایل هاشم پاک نمشید و در ضمن تو ذوق هم میزد ! منم اول ویندوز عوض کردم و آخر هم اون درایو رو پاک کردم !
:mrgreen: :mrgreen:

shahbab
26-07-2005, 15:13
تا همینجاشم خیلی ممنون

MOHAMMAD_SAT
28-07-2005, 16:12
با نصب ناقص امكان ويروسي شدن سيستمت خيلي بالاست

Gilopa
30-07-2005, 05:12
واسه دويتم اين مشكل داشت من باور نكردم.

Cracki
30-07-2005, 07:15
دوست عزیز این مشکلی که شما داری که نمیتونی این نسخه از کاسپرسکای رو آنیستال کنی مربوط به سیستم شما نمی شود . بلکه نسخه 5.0.20 کاسپرسکای در آنیستالش مشکل داره و بهتره که از نسخه های جدیدش که اومده استفاده بکنی که خیلی هم از لحاظ کارایی پیشرفت کرده.

اما برای رفع مشکل شما طبق مراحل زیر عمل کن مشکلت حل میشه.خودم تا حالا بارها هر مشکلی از لحاظ آنیستال داشتم به این صورت حلش کردم.

System Mechanic رو باز کن و برو به این قسمتی که عکسش رو هم در پایین میبینی. یعنی قسمت آنیستال کردن برنامه ها از بخش Clean.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

وقتی که اون قسمت Unistall Software رو کلیک کردی صفحه عوض میشه و صبر میکنی که همه برنامه ها به در این صفحه به لیست اضافه بشه. مانند عکس زیر...

بعد از تکمیل شدن لیست بر روی Unistall Program Not Listed کلیک میکنی که با فلش قرمز نیز نشون دادم. بعد از کلیک کردن بر روی اون دوباره صفحه عوض میشه و دوباره صبر میکنی تا همه برنامه ها به به صورت اتوماتیک در صفحه کامل به لیست اضافه بشن. بعد از انجام کارهای بالا این قسمت پایین برای شما باز خواهد شد.

همانطور که در عکس بالا میبینی در این قسمت حتی برنامه های خود ویندوز نیز وجود دارد که شما میتوانید اینها رو نیز دز صورت تمایل آنیستال کرده و از سیستم خود پاک کنید از جمله Windows Messenger و یا MSN Explorer و یا برنامه های دیگری که فقط در سیستم جا خوش کردن با این همه سوراخ های بزرگی که هر روز توشون پیدا میشه. حالا با اینا کاری نداریم و میریم سر اصل مطلب.

شما در بین این لیست Kaspersky رو که حتما وجود داره پیدا میکنی و بر روش یک بار کلیک میکنی که انتخاب بشه...بعد بر روی Next در پایین صفحه کلیک میکنی که وارد مرحله بعدی بشیم.... مانند عکس پایین...

در این قسمت اون دو گزینه ای رو که با فلش قرمز مشخص کردم تیک میزنی و به بقیه هم کاری نداشته باش چونکه خودشون انتخاب شدن . یعنی دقیقا باید مثل عکسی باشه که در بالا میبینی.

بعد از انجام کارهای بالا بر روی Start کلیک میکنی که سیستم مکانیک کار خودش رو شروع کنه و بگرده دنبال هر چیزی که مربوط کاسپرسکای میشه. بعد از اتمام کارش همه رو در یک صفحه برات نشون میده که همه شون باید انتخاب شده باشن. شما نیز از بالای همون صفحه که Remove نوشته شده کلیک میکنید و گزینه Remove All رو انتخاب میکنی.

حالا به درایوی میری که کاسپرسکی رو در اونجا اینستال کرده بودی و فولدرش رو Delete میکنی . حالا سیستمت رو رستارت کن و میبینی که هیچ اثری ازش باقی نمونده حتی در رجیستری.

حالا میتونی نسخه جدید کاسپرسکای رو که در همین فروم لینک دانلودش وجود داره رو اینستال کنی.

موفق باشی.

shahbab
30-07-2005, 11:32
CRACKI عزیز
با تشکر از محبتی که نشان دادی...
1-این برنامه system mechanic را اگه می تونی یه لینک واسه دانلودش معرفی کن .
2- من قبلا از چند برنا مه مشابه نظیر Add/remove Platinium و Magic Utiliti و امثالهم استفاده کرده ام و جواب نداده آیا مطمینی که
این برنامه بهتر از بقیه است
3- اگه خودم بخوام این برنامه رو تهیه کنم آیا ورژن اش مهم است ؟

Cracki
30-07-2005, 20:58
System Mechanic دز این مورد از بقیه خیلی بهتره و همنطور که در بالا بهش اشاره کردم من بارها باهاش برنامه هایی رو که آنیستال نمی شدند توسطش آنیستال کردم.

در مورد این برنامه هم به نظرم از System Mechanic 5.5a Standard استفاده بکن نه نسخه پــــــروش چونکه تنها فرق نسخه استاندارد با نسخه پـــــــــرو در اینه که نسخه پــــــــرو دارای آنتی ویروس میباشد .

لینکشم در همین انجمن سرچ کنی پیدا میکنی. ولی اگر پیداش نکردی بهتره در قسمت در خواست نرم افزار و برنامه مطرح کنی.
البته منم برات میگردم ببینم چی میشه...

چند دقیقه بعد....

System Mechanic 5.5 a Standard

Size: 7,49 MG

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مشخصات برای رجیستر کردن برنامه ....

Name >>> [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Serial >>> 77757-S5535-7314301080

shahbab
31-07-2005, 08:33
Cracki عزیز
با تشکر از لطف بی پا یا نت ...
برنامه System Mechanic را نصب ورجیستر کردم ...
طبق دستور العمل شما قسمت Uninestall Software را کلیک کردم.
در لیست نشان داده شده مطابق راهنمایی شما لیست انواع برنامه ها وجود داشت من جمله kaspersky البته بر خلاف شکل شما در منوی Uninestaller Application آن چیزی در مقابل برنامه kaspersky چیزی نوشته نشده بود
پس از فشردن دکمه Uninestall Program Not listed در لیست جدید نام kaspersky وجود نداشت !!!
دیگر نمی دانم چه کار بکنم ؟؟ فکر می کنم این نسخه نصب شده روی سیستم من ناقص است و فایل Uninestallرا ندارد.

ali_yousefian19
02-08-2005, 09:43
ويندوز را پاك كن و دوباره نصب كن(فكر كنم بدترين را حل را پيشنهاد كردم)
من يه بار نورتون نصب كردم كامپيوتر حدود نيم ساعت ميكشيد تا بالا بياد و بعدش هم براي باز كردن يك فايل حدود 2 دقيقه طول ميكشيد ==>مجبور شدم ويندوز را پاك كنم و دوباره نصب كنم :(

shahbab
03-08-2005, 12:17
و اما ختم کلام ...
از همه راهنمایی ها استفاده کردم بخصوص از راهنمایی Cracki عزیز اما فایده ای نداشت ...
اساسا این برنامه به شکلی روی سیستم من نصب شده بود که فایل Uninestall EXE رو نداشت و در ضمن وقتی می خواستم اونو delete کنم خیلی از فایلاش می موند و برنامه بصورت ناقص اجرا می شد.
نهایتا اینکه از یه برنامه به اسم Tune Up Utiliti 2004 استفاده کردم .چطوری ؟ الان میگم.
این برنامه هم نتونست بشکل معمول kaspersky رو Unlnestall بکنه . اما این برنامه یک بخش Delete کننده خیلی قوی داره که من تمام فایلا رو بهش دادم و اونا رو delete کرد .... انجام مراحل:
1-اجرای دکمه File recovery & Destruction
2- اجرای دکمه Tune Up Sherdder
3-ا نتخاب Folders و سپس Next
4- تعین محل فولدر و اینکه چند بار عملیات delete انجام شود . یه چیزی مثل دو قبضه کردن !
5- آنچنان فایل ها حذف می شوند که قابل باز یابی هم نیستند حتی بوسیله خود این برنامه که یک بازیابی کننده قوی undeleter دارد.
6-در پایان عملیات یک Search نمایید و اگر فایلی باقی مانده بود آنها را به همین طریق نابود کنبد.
امید وارم این تجربه به درد دیگر دوستان ودر برنامه هایی مشابه بخورد .
والسلام