PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با نصب پریمیر

redmonarch
09-04-2007, 20:09
به نام خدا
با سلام و تبریک سال نو
از شما سوالی داشتم در خصوص نصب برنامه پریمیر پرو چون من با وجود اینکه نصبش کردم
در هنگام اجرا پیغام خطا میدهد
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
خدانگهدار

animeditor
11-04-2007, 02:26
سلام جمیعاً

اگه متن پیغام خطا و یا عکس اون رو بذاری بهتر می تونیم کمکت کنیم.
یه پریمیر دیگه نصب کن ببین باز هم همون اشکال رو می گیره یا نه.

التماس دعا
یا علی

redmonarch
11-04-2007, 15:00
به نام خدا
با سلام
از پیگیری شما ممنونم
من وقتی premier pro 2 را نصب کردم در هنگام نصب پیغام میدهد که sse را باید نصب کنم
و ورژن 1.5 بعد از نصب شدن پیغام the application failed to initialize properly (0xc000001d)
click ok to terminate the application را میدهد
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
خدانگهدار

animeditor
11-04-2007, 23:56
سلام جمیعاً

من وقتی premier pro 2 را نصب کردم در هنگام نصب پیغام میدهد که sse را باید نصب کنم
حتماً CPU شما از نوع Athlon هستش.
برنامه Premiere Pro برای پردازنده های Intel ساخته شده (شاید هم نسخه های اتلونش باشه، ولی من ندیدم).

ورژن 1.5 بعد از نصب شدن پیغام the application failed to initialize properly (0xc000001d)
یا ویندوز خرابه و یا پریمیر.
اول یه نسخه دیگه از پریمیر پرو 1.5 رو نصب کن و ببین باز هم همینه یا نه.
اگه باز هم همین جوری بود، ویندوز رو عوض کن. بهتره که XP SP2 نصب کنی.

التماس دعا
یا علی

mahyarbadry
13-04-2007, 01:16
به نام خدا
با سلام
از پیگیری شما ممنونم
و ورژن 1.5 بعد از نصب شدن پیغام the application failed to initialize properly (0xc000001d)
لطفا من را راهنمایی کنید
با تشکر
خدانگهدار

دوست عزیز سلام در ادامه توضیحات دوست عزیزمان این ایراد بیشتر در مواقعی پیش می اید که نرم افزاری بر روی سیستم نصب می باشد که با مولتی مدیا سازگار نمی باشد بعنوان مثال در سیستمهایی که از ان بیشتر بعنوان بازی استفاده می شود این ایراد بیشتر رخ می دهد زیرا بازی سیستم را از بین میبرد و کارایی خود را به پایین ترین سطح می رساند و حتی این ایراد در بعضی مواقع در نصب ورد نیز اختلال ایجاد می کند بهتر است ابتدا دایرکس خود را به 9c تغییر داده و سپس تست نمایید ضمنا" در نسل جدید سی پی یو های AMD بااین حال که کلیه نرم افزار های مولتی مدیا با اینل کار می کنند اما براحتی سازگار می شود و ایراد و اختلالی ایجاد نمی نماید بطوری که بعضی از افرادی که سیستم برای مونتاژ تیه می نمایند سیتم AMD را براحتی با کارت سازگار میکنند ( از جمله بنده) ( جسارت خدمت دوستمان نشده باشد شرمنده)

Molibden
15-12-2008, 01:59
این ارور معمولا به .net framework برمیگرده