PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : با چه نرم افزاری میشه چند تا Gif متحرک رو به هم چسبوند؟

mir@
09-04-2007, 18:04
سلام علیکم:40:

مثلاً من می خوام این دو تا اسمایلی در حالی که متحرک هستند کنار هم قرار بگیرند و بشن یک عکس.

:40: :11:

الآن دو تا عکسه. با چه نرم افزاری میشه اینا رو کنار هم چسبوند و تحرکشون هم حفظ بشه به همین صورت؟؟

ارادتمند:11:

Silwestern
09-04-2007, 18:21
Ulead GIF Animator

Saeed kmss-D
09-04-2007, 18:46
همین Image Ready فتوشاپ.
خیلی راحت.

mir@
13-04-2007, 00:17
میشه یه کم توضیح بدید که چطور با Image Ready میشه؟

مثلاً این امضای متاثر کننده شاهین خان،

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اونی که دست تکون میده که already موجود هست. بعد ایشون یه تابلوی P30WORLD داده دستش.

با چه نرم افزاری این کار رو کرده؟

ارادت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](17).gif

Saeed kmss-D
13-04-2007, 10:52
بابا کاری نداره که.
شما اول اون gif هایی که مورد نظرته تو برنامه Image Ready باز کن.
برای اینکار روی اون راست کلیک کن و از Open With برنامه Adobe Image Ready رو انتخاب کن.
در مورد Gif های ثابت که متحرک نیستند توی فتوشاپ هم میتونی انجام بدی(تو فتوشاپ راحت تره چون امکانات بیشتره)
اگه میخوای توی تحرک اونا تغییر ایجاد کنی باید اول اونو توی Image Ready و بعد با استفاده از گزینه ای که در زیر کادر ابزار وجود داره اونو به فتوشاپ منتقل کنی.
بعد از این که بازش کردی به منوی Image > Mode برو و مد رو از Indexed Color به RGB تغییر بده.
بقیه ش رو دیگه فکر کنم بدونی.
هم میتونی خودت چیزی طراحی کنی و به گیف اصلی اضافه کنی هم میتونی دو تا رو با هم ترکیب کنی.
در مورد امضای شاهین من فکر میکنم شاهین جان فقط متن داخل تابلو رو تغییر داده.
مثل من نگا کن:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشی.