PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کیا از zedge تم دانلود میکنند؟

H A M A S
09-04-2007, 14:27
مشکل من با این تم ها اینه که وقتی میری به منو>مدیریت فایل ها>صداها>(انتخاب یک آهنگ)>استفاده بعنوان
ریست میشه یعنی وقتی میای روی یک فایل صوتی و استفاده بعنوان میزنی گوشی ریست میکنه ولی با تم های استاندارد خود گوشی هیچ مشکلی نداره .یکی از دوستان گفته بود عیب از تم هست ولی یک تم دو تا سه تا ولی نه 10 -12 تا گوشیم k750 هست

c0rd3r
09-04-2007, 14:43
با تم های سایت های دیگه امتحان کن . اگه مشکل بر طرف شد مشکل از تم های این سایته . اگر نه از ...

FreeMagic
10-04-2007, 01:16
دوست عزیز اکثر سونی اریکسون ها این مشکل رو دارن وقتی که زبان گوشی فارسی بوده باشه اینجا گوشی ریست میشه و ربطی به تم های سایت Zedge نداره من این رو روی خیلی از تم ها امتحان کردم
حالا اگر زبان گوشی انگلیسی نیست اون رو انگلیسی کن و ببین باز هم این مشکل رو داری یا نه
اتفاقا من از این سایت خیلی تم قشنگ گرفتم

Manager_66
10-04-2007, 11:25
من كه از اين سايت تم دانلود ميكنم و هيچ مشكلي نداره

D E V I L
10-04-2007, 13:42
منم از اين سايت زياد دانلود كردم مشكلي نداشت
خودم هم تم طراحي كردم ولي امكان نداره از تم باشه چون درست كردنش خيلي راحته فقط چند تا عكس رو ميزاري تو برنامه درستش ميكنه.چيزه ديگه اي بهش اضافه نميكنه

H A M A S
10-04-2007, 14:44
منم از اين سايت زياد دانلود كردم مشكلي نداشت
خودم هم تم طراحي كردم ولي امكان نداره از تم باشه چون درست كردنش خيلي راحته فقط چند تا عكس رو ميزاري تو برنامه درستش ميكنه.چيزه ديگه اي بهش اضافه نميكنه

میشه برنامه ساخت تم برای گوشی سونی اریکسون بذارید ممنون
راستی با تغییر زبان مشکل حله فقط با فارسی مشکل داره

Sasan Info
10-04-2007, 15:03
من هم از اين سايت تم گرفتم ولي نه برا k750
و هيچ مشكلي هم نداشت

Sasan Info
10-04-2007, 15:06
راستی با تغییر زبان مشکل حله فقط با فارسی مشکل داره

اگه بخاطر زبان فارسي باشه كه خيلي بده
اما مال دوستام هيچكدوم اينطوري نشد
حالا ديگه مال تو رو نميدونم[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]