PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالات و هرگونه مشکل در مورد زیرنویس و مباحث مربوط به آن در این تاپیک مطرح شود

صفحه ها : 1 2 3 [4] 5 6

bahdar
29-12-2009, 01:47
آقا یه سوال عجیب :31:
همه نرم افزارا اجرا شدن اما نمدونم چرا هر چی رو این subresync کلیک میکنم وا نمیشه؟:31: نخندینا :31: کمک :19: :31:

denzelmovie
30-12-2009, 14:06
دوستان عزیز من هم یک مشکل با KM Player دارم
همه ی زیرنویسها رو به شکل زیر نشون میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

نمیخوام که این کادر مشکی رنگ دور زیرنویسها باشه
از ورژن 2.9.4.1435 هم استفاده میکنم

piishii
30-12-2009, 14:12
سلام دوستان من به یک مشکل برخوردم
با پلیر km player فیلم مقصد نهایی 4 رو میخوام نگاه کنم ولی زیرنویسش رو وقتی load میکنم برام به جای زیرنویس یکسری شکل های عجیب نشون میده چیکار کنم درست بشه ؟ (فرمت زیرنویس SRT هستش)
پیشاپیش تشکر :11:
سلام
چه ویندوزی دارین ؟
هرچی دارین یونی کد رو درست کنید یک سرچ توی تاپیک بزنید بارها توضیح داده شده .

di s,hgh
یه سوال می شه همه تایم های زیر نویس انگلیسی رو کپی کرد بعد برای فارسی پست کرد ؟

سلام
زیرنویس ها srt هست ؟ دو زیرنویس رو توی sw باز کنید اگه خطوط برابر هست فقط زیرنویس فارسی رو سیو کنید زمانها یکی میشه

سلام عزیزان..
من چندتا فیلم تهییه کردم اما وقتی کمی از فیلم (مثلا 15 دقیه که میگذره) زیر نویس با دیالوگا همخونی نداره..
یعنی زیر نویس جلوتره و اصلا آدم متوجه نمیشه که چی به چی میشه..؟؟/
میخواستم بدونم اشکال از کجاست و چجوری میشه برطرفش کرد..
دیگه خسته شدم..اه اه..
با برنامه های پاور دی وی دی...ک.ام.پلیر..مدیا پلیر کلاسیک.همینجوری بود..
........
اگه جای سوالم اشتب بود ببخشید..
ممنون از همه

از آموزش های اینجا استفاده کنید پست اول
آموزش كامل برنامه Subtitle Workshop و مباحث در مورد اين نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

همه نرم افزارا اجرا شدن اما نمدونم چرا هر چی رو این subresync کلیک میکنم وا نمیشه؟:31: نخندینا :31: کمک :19: :31:
سلام
دوباره نصبش کنید
نشد از برنامه های جایگزین مثل Subtitle creator استفاده کنید .

Alastoor
30-12-2009, 14:47

سلام
اینجا رو ببینید :

S0R3N4
31-12-2009, 10:19
دوستان
یه لینک از برنامه ی VobSub Joiner و نحوه ی کارش رو بی زحمت توضیح بدید...
ممنونم...

malkemid
31-12-2009, 12:08
چجوری میشه فریم ریت زیرنویس ها رو فهمید؟با هر فرمتی

piishii
31-12-2009, 12:42
دوستان
یه لینک از برنامه ی VobSub Joiner و نحوه ی کارش رو بی زحمت توضیح بدید...
ممنونم...

سلام
از برنامه های جانبی که با Vobsub نصب میشه و طریقه کارش هم واضح هست نیاز به توضیح نداره
برنامه رو اجرا کنید خودتون میفهمید

چجوری میشه فریم ریت زیرنویس ها رو فهمید؟با هر فرمتی
سلام
به صورت حدس زدن
اما میتونید این پست من و امین هم بخونید شاید بدردتون خورد
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dimah2005
31-12-2009, 19:43
سلام
زیرنویس ها srt هست ؟ دو زیرنویس رو توی sw باز کنید اگه خطوط برابر هست فقط زیرنویس فارسی رو سیو کنید زمانها یکی میشه

نه منظورم ساب ایندکس بود

Alastoor
31-12-2009, 20:39
سلام

من یه زیر نویس فارسی دارم ویدونه انگلیسی که هر جفتشون زمان های یکسان دارن

ولی موقع پخش با هم اختلا ف دارن ، زیر نویس انگلیسیه با دیالوگ ها مچه ولی فارسی هی جلو میره ، هر کاری هم کردم درست نشد

نمی دونم چه خبره که هرچی فیلم اسکوسیزیه با زیر نویس مشکل داره ، لامصب نمیشه در این مورد بی خیال زیر نویس فارسی هم شد که اصلا حال نمی دی

مگه میشه ؟!
کدوم فیلم هست حالا ؟

چرا حالا که شده ! با دو تا پلیر هم چک کردم ولی نشد ! :13:

فیلم: گودفلاس

زیرنویس فارسی این فیلم یه جا به هم میریزه (فکر کنم جایی که زن پسره میره سراغ دوست دخترش)
واسه همین باید زیرنویس رو 2 تیکه کنی
جدا جدا تنظیم کنی
بعد به هم وصل کنی

di s,hgh
یه سوال می شه همه تایم های زیر نویس انگلیسی رو کپی کرد بعد برای فارسی پست کرد ؟

نه منظورم ساب ایندکس بود

سلام
نه فکر نکنم بشه تایم های انگلیسی رو برای sub/idx کپی کنی .
اگر هم می شد بازم احتمالا هماهنگ نمی شدن
( تعداد دیالوگ معمولا برابر نیستن :: اصوات ترجمه نمیشن :: کافیه فقط یه دیالوگ ترجمه نشده باشه -که خیلی اوقات پیش میاد- تا کلش به هم بریزه و ... )
همونطور که امین گفت از یه جای این فیلم یه تاخیر تو زیرنویس میوفته
راحت تر اینه که "زمان تاخیر" + "میزان تاخیر" رو پیدا کنی
بعد با shift vobsub راحت میتونی تنظیمش کنی
+
اینم زیرنویس Goodfellas هماهنگ شده خودم :

senatore20042003
01-01-2010, 18:09
من یکی ازدوستام ویندوز ویستا رو نصب کرده و کدک های زبان رو روی سیستم نصب کرده اما میگه فایل هاsrt رو تو نوت پد خرچنگ غورباقه نشون میده .من چون خودم ویستا نداشتم نتونستم کمکش کنم.لطفا یکی ازدوستان راهنمایی کنه.
همچنین با چه برنامه ای میشه زیرنویس های sub/idx رو با prog --- اجراکرد.

naakivar
03-01-2010, 20:10
سلام دوستان نیه سوالی که داشتم اینه که من به تازگی انیمیشن UP رو دانلود کردم و براش زیرنویس هم دانلود کردم ولی وقتیاز Gom player استفاده میکنم زیرنویس از چپ به راست نوشته میشه و با اون یکی PLAYER ها هم اصلا نمیشناسه میتونید کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mohammad_dj_kazin
04-01-2010, 12:55
سلام دوستان
نمیدونید چرا زیر نویس های که فرمتشون srt هست توی ویندوز هفت درست باز نمیشه
یعنی وقتی میزاری روی فیلم به جای زیر نویس یک سری حروف چرت و پرت میزاره
البته با زبان فارسی ایطوری هست
ممنون میشم راهنمایی کنید

omidh81
04-01-2010, 19:41
سلام
وقتی فیلم به همراه زیر نویس فارسی با برنامه FFdshow , WinAVI برای چسبوندن زیرنویس استفاده می کنم
وی میزارم دستگاه پلیر زیر نویس ناخوانا ( یونانی) نشون میده؟
چرا؟
البته دی وی دی میخرم مشکلی نداره!!
ممنون

denzelmovie
04-01-2010, 20:29

mehdi30nema
04-01-2010, 20:58
با سلام

به تازگی در هنگام پخش بعضی از فیلم ها در لپ تاپم با مشکل عجیبی روبرو شدم که زیرنویس ها را به صورت پررنگ کم رنگ نشان میدهد یعنی زیرنویس ها به نوعی کم نور و پر نور میشود و به صورت ثابت نمایش داده نمیشه . البته بعد که این فیلم را در dvd player یا کامپیوتری دیگر امتحان کردم هیچ مشکلی نداشتند .
و یک مشکل دیگر در هنگام پخش فیلم mama mia برام پیش آمده و آن هم این است که در هنگام پخش این فیلم در لپ تاپم به شدت صفحه پر نور و کم نور میشه و نمیشه فیلم را دید در صورتی که این فیلم هم در دستگاه های دیگر هیچ مشکلی ندارد .
در ضمن من فیلم ها را با برنامه power dvd 8 میبینم .
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .

SonyEricsson
04-01-2010, 21:44
راهی هست با برنامه SubtitleWorkshop4 فقط زمان ها رو کپی کرد؟

Smartie7
05-01-2010, 21:52
یکی از دوستام هر پلیری بوده رو کامپیوترش نصب کرده، سه بار ویندوز عوض کرده (با سی دی های مختلف ولی همه XP) ، هر چی فونت بوده نصب کرده ولی زیر نویس فیلما رو نمیتونه ببینه - یعنی نا خوانا (چرت و پرت ) نشون میده.

چه کار باید کرد؟

piishii
07-01-2010, 12:43
سلام دوستان نیه سوالی که داشتم اینه که من به تازگی انیمیشن UP رو دانلود کردم و براش زیرنویس هم دانلود کردم ولی وقتیاز Gom player استفاده میکنم زیرنویس از چپ به راست نوشته میشه و با اون یکی PLAYER ها هم اصلا نمیشناسه میتونید کمکم کنید[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام
این مشکل رو با همین زیرنویس فقط دارین ؟
یعنی چی زیرنویس رو پلیر دیگه نمیتونه بشناسه ؟! اگه با همین زیرنویس هست بذارین یک نگاهی بندازم بهش

سلام دوستان
نمیدونید چرا زیر نویس های که فرمتشون srt هست توی ویندوز هفت درست باز نمیشه
یعنی وقتی میزاری روی فیلم به جای زیر نویس یک سری حروف چرت و پرت میزاره
البته با زبان فارسی ایطوری هست
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
من فکر کنم این سوال رو شما چندبار پرسیدی اما نه در مورد ویندوز سون
باید یونی کد سیستمون رو درست کنید
یک سرچ بکنید توی تاپیک 1000000 بار توضیح داده شده علت این نشون دادن چرت و پرت رو

سلام
وقتی فیلم به همراه زیر نویس فارسی با برنامه FFdshow , WinAVI برای چسبوندن زیرنویس استفاده می کنم
وی میزارم دستگاه پلیر زیر نویس ناخوانا ( یونانی) نشون میده؟
چرا؟
البته دی وی دی میخرم مشکلی نداره!!
ممنون
سلام
توی تاپیک هارد ساب کردن مطرح کنید اما به نظرم زیرنویس رو قبل از هارد ساب کردن به ساب آیدیکس تبدیل کنید بد نباشه بازم اطلاع دقیقی در این زمینه ها من ندارم.

سلام
زیرنویس متنی (SRT) یا گرافیکی (SUB)؟ در Options / Preferences / Subtitle Processing بخش Output Method رو تغییر بده. در شاخه Font Style هم Background رو غیرفعال کن.
اگه هم ساب آیدیکس هست
پس زمینه اش رو بردار

با سلام

به تازگی در هنگام پخش بعضی از فیلم ها در لپ تاپم با مشکل عجیبی روبرو شدم که زیرنویس ها را به صورت پررنگ کم رنگ نشان میدهد یعنی زیرنویس ها به نوعی کم نور و پر نور میشود و به صورت ثابت نمایش داده نمیشه . البته بعد که این فیلم را در dvd player یا کامپیوتری دیگر امتحان کردم هیچ مشکلی نداشتند .
و یک مشکل دیگر در هنگام پخش فیلم mama mia برام پیش آمده و آن هم این است که در هنگام پخش این فیلم در لپ تاپم به شدت صفحه پر نور و کم نور میشه و نمیشه فیلم را دید در صورتی که این فیلم هم در دستگاه های دیگر هیچ مشکلی ندارد .
در ضمن من فیلم ها را با برنامه power dvd 8 میبینم .
ممنون میشم اگه راهنماییم کنید .
سلام
تا حالا مواجه نشدم اما میتونه از کارت گرافیک به نوعی باشه میتونی آخرین درایورش رو نصب کنی

راهی هست با برنامه SubtitleWorkshop4 فقط زمان ها رو کپی کرد؟
سلام
دقیق تر توضیح بدین میخواین چیکار کنید

یکی از دوستام هر پلیری بوده رو کامپیوترش نصب کرده، سه بار ویندوز عوض کرده (با سی دی های مختلف ولی همه XP) ، هر چی فونت بوده نصب کرده ولی زیر نویس فیلما رو نمیتونه ببینه - یعنی نا خوانا (چرت و پرت ) نشون میده.

چه کار باید کرد؟
سلام
شما هم باید یونی کد رو درست کنید سرچ کنید توی تاپیک بارها توضیح داده شده .

G.D.ragon.Ir
19-01-2010, 17:57
سلام. موقع استفاده از زیرنویس, زیرنویسها دیرتر از دیالوگ های کارکترها ظاهر میشن! زیرنویس انگلیسی هست و برنامه KMPlayer رو همین امروز دانلود کردم (جدیدترین ورژن)

ممنون میشم اگه بگید مشکل از چیه

mohammad_dj_kazin
19-01-2010, 20:00
سلام دوستان
یه برنامه میخواستم که بدون تغییر فرمت فیلم زیر نویس رو بهش بچسبونه
زیر نویس فارسی رو هم ساپورت کنه
ممنون میشم

piishii
23-01-2010, 13:04
سلام. موقع استفاده از زیرنویس, زیرنویسها دیرتر از دیالوگ های کارکترها ظاهر میشن! زیرنویس انگلیسی هست و برنامه KMPlayer رو همین امروز دانلود کردم (جدیدترین ورژن)

ممنون میشم اگه بگید مشکل از چیه
سلام
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام دوستان
یه برنامه میخواستم که بدون تغییر فرمت فیلم زیر نویس رو بهش بچسبونه
زیر نویس فارسی رو هم ساپورت کنه
ممنون میشم
سلام
توی تاپیک هارد ساب مطرح کنید توضیح داده شده که بعدشم فکر نکنم برای هارد ساب کردن تغییر فرمت احتیاج باشه

mohammad_dj_kazin
24-01-2010, 00:10
سلام
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

سلام
توی تاپیک هارد ساب مطرح کنید توضیح داده شده که بعدشم فکر نکنم برای هارد ساب کردن تغییر فرمت احتیاج باشه
آدرس تاپیک رو میشه لطف کنید:20:

piishii
25-01-2010, 10:51
آدرس تاپیک رو میشه لطف کنید:20:
سلام
بهترین و آسونترین روش Hard Sub بدون کاهش کیفیت (چسباندن زیرنویس به فیلم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

hp722
30-01-2010, 09:27
سلام دوستان.نمیدونستم این سوالم رو کجا مطرح کنم.فکر کردم اینجا جای مناسبی باشه.ممنون میشم کامل پاسخم رو بدید چون عضو گروه زیرنویس فارسی هستم و جواب این سوال رو لازم دارم.ممنون.می خواستم بدونم زیرنویسی که من ترجمه می کنم رو باید چجوری تو سایت farsisubtitle بذارم؟باتشکر

piishii
31-01-2010, 22:46
سلام دوستان.نمیدونستم این سوالم رو کجا مطرح کنم.فکر کردم اینجا جای مناسبی باشه.ممنون میشم کامل پاسخم رو بدید چون عضو گروه زیرنویس فارسی هستم و جواب این سوال رو لازم دارم.ممنون.می خواستم بدونم زیرنویسی که من ترجمه می کنم رو باید چجوری تو سایت farsisubtitle بذارم؟باتشکر
سلام
شما میتونید با مدیران همون سایت تماس بگیرین نه اینکه اینجا مطرح کنید اما معمولا طبق اطلاع کمی که من دارم شما برای زیرنویسی که درست کردین در بخش زیرنویس انجمن اون سایت تاپیک میزنید بعد مدیران زیرنویس رو روی سرور سایت هم میذارن .
:20:

msme
06-02-2010, 05:37
سلام دوستان.
من خیلی از سوال های این تاپیک به خصوص سوال های صفحه آخر رو خوندم اما مشکلی که من داشتم فعلا کسی مطرح نکرده.
من با زیرنویس با هر فرمتیش هیچ مشکلی ندارم،تنها مشکل من با زیرنویس های فارسیه.
یعنی وقتی فیلمو با برنامه kmplayer باز می کنم و زیرنویس های فارسیرو بهش اضافه می کنم با کاراکترهای عجیبی نشون می ده,در حالی که برای انگلیش این طوری نیست.
کسی می تونه راهنمایی کنه؟!

mohammad_dj_kazin
06-02-2010, 16:14
سلام دوستان
میخواستم ببینم چجوری میشه زیرنویس رو ویرایش کرد؟؟
یعنی بریم متنش رو تغییر بدیم
یه برنامه میخوام که هر دو فرمت زیر نویس idx/sub و srt رو ساپورت کنه
subtitleworkshop رو نصب کردم اما زیر نویس idx/sub رو پشتیبانی نمیکرد
srt هم که باش باز کردم حروف فارسی رو یک سری حروف چرت نشون میداد
ممنون میشم راهنمایی کنید

.::SMS::.
06-02-2010, 18:57
من یه زیرنویس غیرفارسی هماهنگ با فیلمم دارم با فرمت ساب و یه زیر غیر هماهنگ فارسی با فرمت srt
میشه کاری کرد که srt با زمانبندی ساب بیاد؟

یا یه کاری کرد که ساب با زمان بندی srt نشون داده بشه؟

aramispayizan
07-02-2010, 22:27
سلام دوستان من یه سوال دارم اگه کمکم کنین ممنون می شم
می خوام فیلم هایی که دارمو تبدیل کنم به فرمت قابل پخش توی گوشی(گوشیم omnia i8910 هستش)
اولا چه فرمتی بهتره . دوما چجوری می شه زیرنویس بهش هضافه کرد . نرم افزار xilisoft video convetor رو دارم ولی نمی دونم چجوری می شه باش حین تبدیل فیلم زیرنویس هم اضافه کرد ؟
با تشکر.

piishii
10-02-2010, 11:02
سلام دوستان.
من خیلی از سوال های این تاپیک به خصوص سوال های صفحه آخر رو خوندم اما مشکلی که من داشتم فعلا کسی مطرح نکرده.
من با زیرنویس با هر فرمتیش هیچ مشکلی ندارم،تنها مشکل من با زیرنویس های فارسیه.
یعنی وقتی فیلمو با برنامه kmplayer باز می کنم و زیرنویس های فارسیرو بهش اضافه می کنم با کاراکترهای عجیبی نشون می ده,در حالی که برای انگلیش این طوری نیست.
کسی می تونه راهنمایی کنه؟!
سلام
یونی کد سیستمتون درست هست ؟!
سرچ یونی کد در همین تاپیک لطفا

سلام دوستان
میخواستم ببینم چجوری میشه زیرنویس رو ویرایش کرد؟؟
یعنی بریم متنش رو تغییر بدیم
یه برنامه میخوام که هر دو فرمت زیر نویس idx/sub و srt رو ساپورت کنه
subtitleworkshop رو نصب کردم اما زیر نویس idx/sub رو پشتیبانی نمیکرد
srt هم که باش باز کردم حروف فارسی رو یک سری حروف چرت نشون میداد
ممنون میشم راهنمایی کنید
سلام
برای srt همون sw اگه درست نشون نمیده یونی کد هم درست کردین توی برنامه که زیرنویس رو لود میکنید گوشه سمت چپ اون گزینه های Arabic و ANSI اینا رو تغییر بدین
برای ساب آیدیکس هم برنامه ی Subtitle Creator اما فقط میتونید خطوط رو حذف کنید نمیتونید ادیت کنید

من یه زیرنویس غیرفارسی هماهنگ با فیلمم دارم با فرمت ساب و یه زیر غیر هماهنگ فارسی با فرمت srt
میشه کاری کرد که srt با زمانبندی ساب بیاد؟

یا یه کاری کرد که ساب با زمان بندی srt نشون داده بشه؟
سلام
توضیح داده شده قبلا زیرنویس ساب رو با برنامه ی مشخصی باز کنید بعد زیرنویس فارسی رو هم با Sw و زمان های اول و آخر زیرنویس ای آر تی رو با یکی ساب یکی کنید
کاری که من میکنم خودم به شخصه تبدیل زیرنویس Srt به ساب هست و بعد دو زمان زیرنویس رو یکسان میکنم توی برنامه ی subresync

سلام دوستان من یه سوال دارم اگه کمکم کنین ممنون می شم
می خوام فیلم هایی که دارمو تبدیل کنم به فرمت قابل پخش توی گوشی(گوشیم omnia i8910 هستش)
اولا چه فرمتی بهتره . دوما چجوری می شه زیرنویس بهش هضافه کرد . نرم افزار xilisoft video convetor رو دارم ولی نمی دونم چجوری می شه باش حین تبدیل فیلم زیرنویس هم اضافه کرد ؟
با تشکر.
سلام
بستگی به گوشیتون داره چیرو ساپورت کنه اما خوب 3Gp رو که همه ساپورت میکنند
آموزش هارد ساب هم داریم دو تا تاپیک اما اینکه روی 3GP هم بشه چنین کاری کرد من نمیدونم
ImTOO MPEG Encoder Ultimate راحت ترین راه برای چسباندن زیرنویس (hard sub) بدون کاهش کیفیت ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بهترین و آسونترین روش Hard Sub بدون کاهش کیفیت (چسباندن زیرنویس به فیلم) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

mohammad_dj_kazin
10-02-2010, 19:34
برنامه ی نیست که ساب رو به srt تبدیل کنه؟

malkemid
10-02-2010, 21:02
من یه زیرنویس srt دارم که فریم ریتش با فریم ریت فیلم نمی خونه.
خوب kmplayer یه ابزار داره برای تغییر fps...ولی من تمام fps هارو امتحان کردم بازم درست تنظیم نشد...این ابزار قابل اعتماد هست؟
در ضمن اولین دیالوگ تنظیمه زمانش

m a j i d64
11-02-2010, 15:56
سلام
دوستان من دستگاه HD MEDIA PLAYER دارم و جون فرمت srtفارسی ساپورت نمیکنه باید حتمآ به sub تبدیل کنم . برای اینکار از 3-4 نرم افزار استفاده کردم (subtitle creator , subtitle workshop & ....) اما تنها نرم افزاری که جواب گرفتم و دستگاهم پخش کرد نرم افزار txt2sub بود . تنها مشکلی که وجود داره اینه که اگه چندتا اصطلاح انگلیسی تو فیلم باشه حروف انگلیسی رو بصورت مربع نشون میده و اصلا خونده نمیشه .
بنظر دوستان مطلع چه باید بکنم ؟

piishii
12-02-2010, 14:02
برنامه ی نیست که ساب رو به srt تبدیل کنه؟
سلام
برای فارسی منظورتون هست دیگه
خیر

من یه زیرنویس srt دارم که فریم ریتش با فریم ریت فیلم نمی خونه.
خوب kmplayer یه ابزار داره برای تغییر fps...ولی من تمام fps هارو امتحان کردم بازم درست تنظیم نشد...این ابزار قابل اعتماد هست؟
در ضمن اولین دیالوگ تنظیمه زمانش
سلام
من با پلیر تغییر فریم ریت نمیدم کاری که میکنم تبدیل به ساب هست بعد تغییر میدم
یک توضیحی هم در مورد این روش توی تاپیک آموزش ست کردن دادم
برای خودم که همیشه موثر هست

سلام
دوستان من دستگاه HD MEDIA PLAYER دارم و جون فرمت srtفارسی ساپورت نمیکنه باید حتمآ به sub تبدیل کنم . برای اینکار از 3-4 نرم افزار استفاده کردم (subtitle creator , subtitle workshop & ....) اما تنها نرم افزاری که جواب گرفتم و دستگاهم پخش کرد نرم افزار txt2sub بود . تنها مشکلی که وجود داره اینه که اگه چندتا اصطلاح انگلیسی تو فیلم باشه حروف انگلیسی رو بصورت مربع نشون میده و اصلا خونده نمیشه .
سلام
یعنی فارسی ها رو تبدیل میکنه اما انگلیسی ها رو مربع نشون میده ؟
متوجه نشدم یعنی با برنامه های دیگه تبدیل به ساب آیدیکس میکردین برنامه پخش نمیکرد ؟
یکم توضیح بیشتر لطفا .

m a j i d64
12-02-2010, 15:58
آره piishii جان
با برنامه های دیگه که تبدیل به sub میکردم اصلا زیرنویس نمایش داده نمیشد و انگار نه انگار که زیرنویسی وجود داره . ولی با txt2sub که تبدیل میکنم همه چی ردیفه الی حروف انگلیسی . تو بعضی از فیلمها که اصطلاح انگلسیس ندارن اصلا خیالی نیست ولی مثلا دیروز ترمیناتور4 که همش اسم روبات ها T800 و T1000 و SKY NET تو دیالوگاشون هست دیگه اعصاب خوردکنه چون جای حروف انگلیسی مربع میزاره.
با اینکه فونتهای مختلفی رو امتحان کردم ولی مشکل رفع نشد :41:

Amin
12-02-2010, 16:48
آره piishii جان
با برنامه های دیگه که تبدیل به sub میکردم اصلا زیرنویس نمایش داده نمیشد و انگار نه انگار که زیرنویسی وجود داره . ولی با txt2sub که تبدیل میکنم همه چی ردیفه الی حروف انگلیسی . تو بعضی از فیلمها که اصطلاح انگلسیس ندارن اصلا خیالی نیست ولی مثلا دیروز ترمیناتور4 که همش اسم روبات ها T800 و T1000 و SKY NET تو دیالوگاشون هست دیگه اعصاب خوردکنه چون جای حروف انگلیسی مربع میزاره.
با اینکه فونتهای مختلفی رو امتحان کردم ولی مشکل رفع نشد :41:
سلام
از SubtitleCreator استفاده کن
ببین بازم همین مشکل رو داره

m a j i d64
12-02-2010, 19:14
سلام

امین جان این نقل قول از خودمو گذاشتم تا ببینی که من توضیح دادم با sustitle creator فایلی که میسازه (sub) اصلآ تو HD Player خونده نمیشه . فقط txt2sub کار منو راه انداخت اونم 90% . تنها مشکل حروف انگلیسیه .:41:

messi3
13-02-2010, 18:49
سلام من 2 تا dvd دارم با زیر نویس فارسی قبلا زیر نویسش در ویندوز مدیا میامد ولی الان که نگاه میکنم میبینم هیچ زیر نویسی وجود ندارد لطفا راهنمایی کنید ضمن اینکه ویندوز فارسی و هیچ مشکلی نداره

morsadr
13-02-2010, 19:26
با سلام
من یک فیلم دارم با فرمت mkv و زیر نویس فارسی با فرمت srt .من این فیلم را با نرم افزار covertxtodvd روی dvd آوردم ولی زیر نویس با حروف نا مفهوم نمایش داده می شه . ویندوزم فارسیه و تا آنجا که می دانم تنظیماتم موقع تبدیل به dvd فارسی می باشد. من این تبدیل را با نرم افزار total video converter هم انجام دادم باز هم همین مشکل را داشتم . لطفا مرا راهنمایی کنید من چگونه می توانم این مشکل را حل کنم . با تشکر :11:

messi3
13-02-2010, 19:28
بابا من اصلا زیر نویس ندارم یکی به داد برسه اعصابم خورد شد انقدر ور رفتم با ویندوز

messi3
14-02-2010, 10:10
یک نفر پیدا میشه بگه چرا در ویندوز مدیا پلیر در اکسپی و ویستا زیر نویس وجود نداره

amiva
14-02-2010, 15:32
بچه ها اینجا میشه درخوتاست هم داد ؟
من هرچی میگردم زیرنویس mystic river فارسی پیدا نمیکنم کسی داره به من بده ؟؟

Dark Soul
15-02-2010, 01:20
یک نفر پیدا میشه بگه چرا در ویندوز مدیا پلیر در اکسپی و ویستا زیر نویس وجود نداره

مدیا پلیر که اصلا زیرنویس نمی خونه
شما از برنامه ی km player استفاده کن که نه تنها در زمینه ی زیرنویس بلکه در تصویر و صدا هم تنظیمات زیاد و فوق العاده ای رو می تونی اعمال کنی

piishii
15-02-2010, 01:34
امین جان این نقل قول از خودمو گذاشتم تا ببینی که من توضیح دادم با sustitle creator فایلی که میسازه (sub) اصلآ تو HD Player خونده نمیشه . فقط txt2sub کار منو راه انداخت اونم 90% . تنها مشکل حروف انگلیسیه .:41:
سلام
شما یک زیرنویس انگلیسی که تبدیل کردین + srt اش رو بذار من یک نگاه بندازم و بگو کجای زیرنویس مشکل دار شده

با سلام
من یک فیلم دارم با فرمت mkv و زیر نویس فارسی با فرمت srt .من این فیلم را با نرم افزار covertxtodvd روی dvd آوردم ولی زیر نویس با حروف نا مفهوم نمایش داده می شه . ویندوزم فارسیه و تا آنجا که می دانم تنظیماتم موقع تبدیل به dvd فارسی می باشد. من این تبدیل را با نرم افزار total video converter هم انجام دادم باز هم همین مشکل را داشتم . لطفا مرا راهنمایی کنید من چگونه می توانم این مشکل را حل کنم . با تشکر :11:
سلام
قبل از تبدیل زیرنویس هم تبدیل به sub/idx کنید ببینید مشکل حل میشه یا نه

بچه ها اینجا میشه درخوتاست هم داد ؟
من هرچی میگردم زیرنویس mystic river فارسی پیدا نمیکنم کسی داره به من بده ؟؟
سلام
از دفعه های آتی
: تاپیک برای درخواست زیرنویس-پست اول خوانده شود-قبل از درخواست حتما سرچ کنید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

morsadr
15-02-2010, 17:36
تبدیل srt به sub\idx را با چی انجام بدم ؟ آیا با subtitle workshop میشه ؟

Dark Soul
15-02-2010, 21:32
تبدیل srt به sub\idx را با چی انجام بدم ؟ آیا با subtitle workshop میشه ؟

با SubtitleCreator میشه که البته می تونید مکان زیرنویس و همینطور رنگ و ... رو هم تنظیم کنید

shayan5800
19-02-2010, 01:54
سلام...دوستان من وقتی میخوام با dvd player فیلم نگاه کنم فایل avi رو بازیرنویس مربوط رو flash drive کپی میکنم و وقتی به dvd player وصل میکنم زیر نویسش به زبون فارسی نمیاد...شبیه زبون هندی میشه.مشکل از کجاست؟؟؟ dvd palyer???

sajad_n90
19-02-2010, 12:54
سلام
ممنون میشم منو راهنمایی کنید که چه فوتی باید تو ویندوزم استفاده کنم که زیر نویس فیلم درست نشون داده بشه.با چند تا پلیر امتحان کردم که همشون همین جوری هستن.

kourosh_sos
19-02-2010, 13:49
اگر زيرنويس فرمتش srt هستش با vobsub فونت و يونيكد متن رو عوض كن احتمال اين هم هست كه DVDPlayer هم زيرنويس فارسي رو ساپورت نكنه بهتره به سايت سازندش مراجعه كني آخرين آپديتش رو بگيري و بروزش كني

taghi_ramzi
27-02-2010, 16:43
درود
یه فیلمی دارم که زیرنویس انگلیسیش پیدا نمیشه
من زیرنویس فرانسویش رو دادم گوگل ترجمه کرد، البته مجبور شدم چون گوگل همه رو نمی تونست ترجمه کنه ، زیرنویس رو دو قسمت کنم و بدم دست گوگل
بعد از ترجمه دو قسمت رو با هم ترکیب کردم ، تعداد سطرها دقیقاً عین اصلیه ، ولی زیرنویس نه توسط SW و نه توسط مدیا پلیر کلاسیک شناسایی نمیشه
4 نوع کدینگ مختلفی که هست رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد، چیکارش کنم ؟

mz2304
27-02-2010, 22:27
درود
یه فیلمی دارم که زیرنویس انگلیسیش پیدا نمیشه
من زیرنویس فرانسویش رو دادم گوگل ترجمه کرد، البته مجبور شدم چون گوگل همه رو نمی تونست ترجمه کنه ، زیرنویس رو دو قسمت کنم و بدم دست گوگل
بعد از ترجمه دو قسمت رو با هم ترکیب کردم ، تعداد سطرها دقیقاً عین اصلیه ، ولی زیرنویس نه توسط SW و نه توسط مدیا پلیر کلاسیک شناسایی نمیشه
4 نوع کدینگ مختلفی که هست رو هم امتحان کردم ولی جواب نداد، چیکارش کنم ؟

سلام
علت: اينه كه مترجم گوگل ويرگول هاي انگليسي و بعد از ترجمه به فارسي تبديل ميكنه.
راه حل: فايل srt رو با Notepad باز كن بعد Ctrl+H و بزن. تو قسمت Find what ويرگول فارسي و تايپ كن(،) و تو قسمت Replace with ويرگول انگليسي و تايپ كن (,) و سپس Replace All و بزن. و در آخر فايلو Save كن و حالشو ببر.

taghi_ramzi
28-02-2010, 10:24
من زیرنویس رو از فرانسوی به انگلیسی ترجمه کردم ، نه فارسی
در هر حال وجود ویرگول فارسی هم باعث عدم نمایش زیرنویس نمیشه .

mz2304
28-02-2010, 14:00
من زیرنویس رو از فرانسوی به انگلیسی ترجمه کردم ، نه فارسی
در هر حال وجود ویرگول فارسی هم باعث عدم نمایش زیرنویس نمیشه .

زيرنويسو با Subtitle Workshop ميتوني باز كني يا نه؟
اگه جوابت مثبته كه هيچي
اگه منفيه دوتا فايلو (زيرنويس فرانسوي و زيرنويس ترجمه شده) رو با Notepad باز كن، تفاوت خط زمان بندي ترجمه شده و فرانسوي رو پيدا كن. من كه يه نمونه رو امتحان كردم تفاوت تو خط فاصله بودم اينو <- تبديل كن به اين<-- مشكل حل ميشه. مثل حالت قبل تو ويرگول.
اگه نتونستي، زيرنويس فرانسويو بفرست تا رديفش كنم.

taghi_ramzi
28-02-2010, 20:16
زيرنويسو با Subtitle Workshop ميتوني باز كني يا نه؟
اگه جوابت مثبته كه هيچي
اگه منفيه دوتا فايلو (زيرنويس فرانسوي و زيرنويس ترجمه شده) رو با Notepad باز كن، تفاوت خط زمان بندي ترجمه شده و فرانسوي رو پيدا كن. من كه يه نمونه رو امتحان كردم تفاوت تو خط فاصله بودم اينو <- تبديل كن به اين<-- مشكل حل ميشه. مثل حالت قبل تو ويرگول.
اگه نتونستي، زيرنويس فرانسويو بفرست تا رديفش كنم.

مشکل از همون -> بود که حل شد. خیلی از کمکتون ممنون.
موفق باشید.

extreme2006gh
28-02-2010, 21:41
سلام یه فیلم دارم که زیرنویس فارسی به اون مرجmerg شده و فرمتش هم Divx هست
حالا زیرنویس های انگلیسی اون رو گرفتم(با فرمت Srt) و میخوام فارسی رو دیگه نشون نده و انگلیسی رو بذارم

ایا این امکان وجود داره ؟

لطفا راهنمایی کنید با تشکر

sajad_n90
28-02-2010, 22:40
سلام
زیرنویس من حدود 30 ثانیه از فیلمم عقبه چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟( فیلم آواتار)

Dark Soul
01-03-2010, 09:34
سلام یه فیلم دارم که زیرنویس فارسی به اون مرجmerg شده و فرمتش هم Divx هست
حالا زیرنویس های انگلیسی اون رو گرفتم(با فرمت Srt) و میخوام فارسی رو دیگه نشون نده و انگلیسی رو بذارم
ایا این امکان وجود داره ؟
لطفا راهنمایی کنید با تشکر
بکگراند زیرنویستون را فعال کنید

سلام
زیرنویس من حدود 30 ثانیه از فیلمم عقبه چه کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟( فیلم آواتار)
اگه srt هست اینجا :

extreme2006gh
01-03-2010, 21:18
بکگراند زیرنویستون را فعال کنید

چطوري بايد اين كار رو كرد دوست عزيز ؟

اينطوري يعني اون زيرنوس فارسي حذف ميشه ؟

با تشكر

extreme2006gh
01-03-2010, 21:53
يه سولا ديگه هم داشتم دوستانژ

ميخواستم بدونم امكان اينكه جاي زيرنويسها رو تغيير بديم وجود داره
مثلا بياريم بالاي تصوير ؟

اگه امكانش هست لطفا راهنمايي بفرماييد

Moahammad_sdt
03-03-2010, 05:30
سلام
می خواستم بدونم چه جوری میشه زیرنویس فایلهای mkv رو استخراج کرد

extreme2006gh
03-03-2010, 23:41

با تشكر

كسي نميدونه ؟؟؟؟؟؟؟

piishii
04-03-2010, 12:07

با تشكر
سلام
من اینی که دوستمون گفته رو نمیدونم بیاد خودش بگه اما من برای فیلم های هارد ساب شده معمولا زیرنویس دوم یعنی انگلیسی رو بالای صفحه میندازم

سلام
بله میشه توی km player شما F2 رو بزن بعد بخش subtitle processing برو کارایی که میخوای انجام بده

سلام
می خواستم بدونم چه جوری میشه زیرنویس فایلهای mkv رو استخراج کرد
سلام

Attach کردن یک Sub به یک فایل MKV ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

كسي نميدونه ؟؟؟؟؟؟؟

Erfan64
04-03-2010, 12:58
سلام .
من یه زیرنویس دارم منتها هر جمله رو 2 بار تکرار میکنه !
چیجوری میتونم یکی رو حذف کنم ؟

extreme2006gh
05-03-2010, 09:41
سلام
من اینی که دوستمون گفته رو نمیدونم بیاد خودش بگه اما من برای فیلم های هارد ساب شده معمولا زیرنویس دوم یعنی انگلیسی رو بالای صفحه میندازم

سلام
بله میشه توی km player شما F2 رو بزن بعد بخش subtitle processing برو کارایی که میخوای انجام بده

من متوجه نشدم چطوری باید جای زیرنویسها رو تغییر داد اگه بیشتر راهنماییی کنید ممنون میشم
تو KM Player هم فقط میشه روی زیر نویسها افکتهای مختلف داد و نمیشه جاش رو تغییر داد
میشه راهنماییی کنید چطوری این کار رو انجام بدم ؟

با تشکر

piishii
05-03-2010, 12:16
سلام .
من یه زیرنویس دارم منتها هر جمله رو 2 بار تکرار میکنه !
چیجوری میتونم یکی رو حذف کنم ؟
سلام
برای سابتایتل خاصی اینجوری هست ؟ پلیر رو عوض کنید ببینید چی میشه
یکی از زیرنویس های اینجوری رو بذارین یک نگاهی بندازم

من متوجه نشدم چطوری باید جای زیرنویسها رو تغییر داد اگه بیشتر راهنماییی کنید ممنون میشم
تو KM Player هم فقط میشه روی زیر نویسها افکتهای مختلف داد و نمیشه جاش رو تغییر داد
میشه راهنماییی کنید چطوری این کار رو انجام بدم ؟

با تشکر
سلام
شما به اون بخشی که گفتم برو بعد بخش Alignment مال تغییر محل نمایش زیرنویس های اول تا سوم و ..... هست

Erfan64
05-03-2010, 15:25
سلام

ممنون
من گزینه ی Multiple Languages فعال کرده بودم ، بخاطر همون هر جمله رو 2 بار تکرار می کرد ! غیر فعالش کردم درست شد

extreme2006gh
05-03-2010, 21:57
سلام

سلام
شما به اون بخشی که گفتم برو بعد بخش Alignment مال تغییر محل نمایش زیرنویس های اول تا سوم و ..... هست

ممنون دوست عزیز از راهنماییت درست شد

یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم اگه زیرنویس جلوتر یا عقب‌تر از فیلم باشه راهی وجود داره که با فیلم هماهنگ کنیم ؟

piishii
06-03-2010, 00:41
ممنون دوست عزیز از راهنماییت درست شد

یه سوال دیگه هم داشتم میخواستم اگه زیرنویس جلوتر یا عقب‌تر از فیلم باشه راهی وجود داره که با فیلم هماهنگ کنیم ؟
سلام
آموزش كامل برنامه Subtitle Workshop و مباحث در مورد اين نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ssima
09-03-2010, 12:31
من با نرم افزار AVIAddXSub زیرنویس فارسی با فرمت srt رو به فیلمی با فرمت avi اضافه کردم همه چیز توی کامپیوتر خوبه! ولی وقتی میریزم توی فلش و میخوام توی dvd پلیر ببینمش ، نوشته های فارسی به این صورت میآد؛

[ B или URL на веб-странице или си

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

dvd player هم LG هستش و مدلش DV-9450PM

آموزش کار با نرم افزارم توی تاپیک خوندم ، مراحل کارم درسته!

مشکل از دستگاهه؟ یعنی این مدل ممکنه با این نرم افزار جواب نده؟؟؟؟
ممنون میشم راهنماییم کنید؟؟ خیلی وقته که باهاش درگیرم!!!!!!!!!:13:

ssima
11-03-2010, 10:18
من با نرم افزار AVIAddXSub زیرنویس فارسی با فرمت srt رو به فیلمی با فرمت avi اضافه کردم همه چیز توی کامپیوتر خوبه! ولی وقتی میریزم توی فلش و میخوام توی dvd پلیر ببینمش ، نوشته های فارسی به این صورت میآد؛

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

sise
14-03-2010, 01:13
یه سوال اگه تکراریه ببخشید:
اگه دو تا زیرنویس داشته باشیم. یعنی یکی فارسی و یکی انگلیسی. چطور میشه اونا را توسط برنامه SubtitleCreator به یه زیرنویس واحد تبدیل کرد. منظورم تولید زیرنویس با فرمت sub هست از دو فایل srt با دو زبان مختلف.
ممنون

Alastoor
14-03-2010, 01:40

چرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام
توی همون تاپیک خودش مطرح کنید دوستان اگه اطلاع داشته باشن راهنمایی میکنن

یه سوال اگه تکراریه ببخشید:
اگه دو تا زیرنویس داشته باشیم. یعنی یکی فارسی و یکی انگلیسی. چطور میشه اونا را توسط برنامه SubtitleCreator به یه زیرنویس واحد تبدیل کرد. منظورم تولید زیرنویس با فرمت sub هست از دو فایل srt با دو زبان مختلف.
ممنون

سلام
با SubtitleCreator نمیدونم میشه زیرنویس چندزبانه ساخت یا نه
ولی میتونی اول srt ها رو با Txt2VobSub یا همین SubtitleCreator به sub/idx تبدیل کنی
بعد با برنامه VobsubMuxer زیرنویس چند زبانه رو به راحتی بسازی

*IN*
14-03-2010, 13:05
سلام
من یه زیرنویس انگلیسی دارم که با فیلمم هماهنگه یه زیرنویس فارسیم دارم که نا هماهنگه
میشه کاری کرد که زمالن زیرنویس فارسی با انگلیسیه هماهنگ شه؟؟؟

mefmef
14-03-2010, 15:40
دوستان سلام
عزیزان من چطور می شه فونت زیر نویس یه فیلم رو عوض کرد ؟

piishii
15-03-2010, 18:30
سلام
من یه زیرنویس انگلیسی دارم که با فیلمم هماهنگه یه زیرنویس فارسیم دارم که نا هماهنگه
میشه کاری کرد که زمالن زیرنویس فارسی با انگلیسیه هماهنگ شه؟؟؟
سلام
پست اول
[/URL] [URL="[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]"][ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

دوستان سلام
عزیزان من چطور می شه فونت زیر نویس یه فیلم رو عوض کرد ؟
سلام
زیرنویس های ساب آیدیکس رو که بی خیال شین
زیرنویس های srt هم توی پلیرهایی نظیر Media Player Classic توی قسمت های آپشن اینا که برین میتونید اندازه ی فونت و ... رو تغییر بدین همین کار رو توی km Player هم میتونید بکنید
یک روش دیگه هم چون srt ها با نوت پد باز میشند میتونید اونجا باز کنید و فونت رو تغییر بدین و سیو کنید:20:

hosseincode2008
15-03-2010, 19:38
سلام

نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی میپرسم دیگه :20:
من با ایکس پی فیلم زیر نویس دار میدیدم و مشکلی نداشتم اما دیروز که ویندوز سون زدم زیر نویس ندارم . تنظیمات رو هم همه رو رو Persian گذاشتم ولی بازم زیر نویس اصلا نمایش داده نمیشه تو فیلم . یه چیزی هم بگم که نمیدونم ربط داره یا نه ولی وقتی پرشین رو انتخاب میکنم زبان فکر کنم عربی میشه چون السبت یا همچین چیزی نشون میده تو تاریخ و زمان !!

تو این زمینه آماتور تشریف دارم ! از دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم :11:

mefmef
15-03-2010, 21:22
زیرنویس های srt هم توی پلیرهایی نظیر Media Player Classic توی قسمت های آپشن اینا که برین میتونید اندازه ی فونت و ... رو تغییر بدین همین کار رو توی km Player هم میتونید بکنید
یک روش دیگه هم چون srt ها با نوت پد باز میشند میتونید اونجا باز کنید و فونت رو تغییر بدین و سیو کنید
من بانت پد فونت رو تغییر دادم و سیوکردم ولی متاسفانه موقع پخش یه سری کاراکتر عجیب رو نشون می ده ممکنه پلیر من نتونه فونت زیر نویس رو نشون بده ؟

mohsen_gh1991
16-03-2010, 09:52
سلام
فرمت idx و sub رو چطوری باید به فیلم چسبوند؟ نمیخوام فیلم رو رایت کنم و فقط روی پی سی ببینم با نرم افزار km player.

sise
16-03-2010, 14:04
سلام
فرمت idx و sub رو چطوری باید به فیلم چسبوند؟ نمیخوام فیلم رو رایت کنم و فقط روی پی سی ببینم با نرم افزار km player.

عنوان زیر نویس و فیلم را داخل یه پوشه یکی کن و بعد با Jet aoudio یا km player ببین. به همین راحتی

piishii
16-03-2010, 15:10
سلام

نمیدونم جاش اینجاست یا نه ولی میپرسم دیگه :20:
من با ایکس پی فیلم زیر نویس دار میدیدم و مشکلی نداشتم اما دیروز که ویندوز سون زدم زیر نویس ندارم . تنظیمات رو هم همه رو رو Persian گذاشتم ولی بازم زیر نویس اصلا نمایش داده نمیشه تو فیلم . یه چیزی هم بگم که نمیدونم ربط داره یا نه ولی وقتی پرشین رو انتخاب میکنم زبان فکر کنم عربی میشه چون السبت یا همچین چیزی نشون میده تو تاریخ و زمان !!

تو این زمینه آماتور تشریف دارم ! از دوستان راهنمایی کنید ممنون میشم :11:
سلام
متوجه نشدم دقیق شما ویندوز 7 ریختید بعد فونت فارسی رو بد نشون میده یا کلا زیرنویس رو نشون نمیده ؟!
چه پلیری دارین ؟

من بانت پد فونت رو تغییر دادم و سیوکردم ولی متاسفانه موقع پخش یه سری کاراکتر عجیب رو نشون می ده ممکنه پلیر من نتونه فونت زیر نویس رو نشون بده ؟
سلام
قبلش هم همین مشکل رو داشتین ؟ یعنی نمایس فونت فارسی عجیب غریب بود ؟ موقع سیو کردن یونی کد رو رعایت کنید اگه قبلش مشکل نداشتین
اگه هم داشتین از اول که یونی کد سیستم عامل رو درست کنید و فونت فارسی هم حتما نصب شده داشته باشین .

hosseincode2008
16-03-2010, 16:11
سلام
متوجه نشدم دقیق شما ویندوز 7 ریختید بعد فونت فارسی رو بد نشون میده یا کلا زیرنویس رو نشون نمیده ؟!
چه پلیری دارین ؟

کلا نشون نمیده . با K-Lite Codec Pack یا همون Media Player Classic .
ممنون .

بردیا
16-03-2010, 18:02
کلا نشون نمیده . با K-Lite Codec Pack یا همون Media Player Classic .
ممنون .

مشکل از فایلشه
با vobsub cutter بازش کن،open رو بزن و یکی از فایلای زیرنویس رو بهش بده
modify fps رو بزن و یکی از فریم ریتا رو انتخاب کن و بعد سیوش کن
بعد دوباره با فیلم همنامش بکن،قاعدتا این بار باید نشون بده

hosseincode2008
16-03-2010, 20:28
مشکل از فایلشه
با vobsub cutter بازش کن،open رو بزن و یکی از فایلای زیرنویس رو بهش بده
modify fps رو بزن و یکی از فریم ریتا رو انتخاب کن و بعد سیوش کن
بعد دوباره با فیلم همنامش بکن،قاعدتا این بار باید نشون بده

این برنامه رو دانلود کردم و دقیقا همونطوری که گفتید رفتم ولی بازم نشون نداد .
ویندوز رو برمیگردونم به XP . این سون غیر از این زیرنویس مشکلات بزرگ دیگه ای هم برام به وجود اورده .

در هر حال ممنون از شما عزیزان :46:

mefmef
16-03-2010, 23:05
بلش هم همین مشکل رو داشتین ؟ یعنی نمایس فونت فارسی عجیب غریب بود ؟ موقع سیو کردن یونی کد رو رعایت کنید اگه قبلش مشکل نداشتین
اگه هم داشتین از اول که یونی کد سیستم عامل رو درست کنید و فونت فارسی هم حتما نصب شده داشته باشین .
تو ویندوز 7 چه فونت هایی رو باید نصب کنم ؟

sise
17-03-2010, 17:09
تو ویندوز 7 چه فونت هایی رو باید نصب کنم ؟

فونتهای معمول فارسی که حداقل یه 20 تایی میشن. چون امکان داره که زیرنویس با اون فونتها سیو شده باشه.
شما یه پک فونت فارسی گیر میاری و در مسیرC:\WINDOWS\Fonts
کپی میکنی.

mefmef
19-03-2010, 10:55
ونتهای معمول فارسی که حداقل یه 20 تایی میشن. چون امکان داره که زیرنویس با اون فونتها سیو شده باشه.
شما یه پک فونت فارسی گیر میاری و در مسیرC:\WINDOWS\Fonts
کپی میکنی.
منظور فونت هایی هست که با b شروع می شن ؟

sise
19-03-2010, 11:01
منظور فونت هایی هست که با b شروع می شن ؟

آره همونها. کلا از اسمهاشون پیداست. مریم، مینا ،اقدس :دی

zamanphp
19-03-2010, 15:43
با سلام
من یه فیلم hd دانلود کرده ام با حجم 4.35G . که پسوند فایلهاش vob هست. زیر نویس فارسی این فیلم رو به صورت str دارم. چطوری می تونم این زیرنویس رو به این فیلم اضافه کنم؟

piishii
19-03-2010, 16:02
با سلام
من یه فیلم hd دانلود کرده ام با حجم 4.35G . که پسوند فایلهاش vob هست. زیر نویس فارسی این فیلم رو به صورت str دارم. چطوری می تونم این زیرنویس رو به این فیلم اضافه کنم؟
سلام
آموزش کامل افزودن زیر نویس به Dvd به همراه نرم افزار ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

the undertaker
19-03-2010, 17:15
سلام.
من يه سري زيرنويس دانلود كردم ميخوام از فرمت SUB تبديلشون كنم به SRT
ميشه برنامه اي براي اينكار بهم معرفي كنيد.؟

piishii
20-03-2010, 19:14
سلام.
من يه سري زيرنويس دانلود كردم ميخوام از فرمت SUB تبديلشون كنم به SRT
ميشه برنامه اي براي اينكار بهم معرفي كنيد.؟

سلام
فارسی هست ؟
بی خیال شین ممکن پذیر نیست
اگه انگلیسی هست میشه

Golbarg01
22-03-2010, 00:33
برای تبدیل زیرنویس sub/idx به srt از چه نرم افزاری استفاده کنم؟
کلا بهترین نرم افزار برای ویرایش و مرج و اسپلیت کردن فایل های زیرنویس به ویژه srt ها چه نرم افزاریه؟

piishii
22-03-2010, 12:24
برای تبدیل زیرنویس sub/idx به srt از چه نرم افزاری استفاده کنم؟
کلا بهترین نرم افزار برای ویرایش و مرج و اسپلیت کردن فایل های زیرنویس به ویژه srt ها چه نرم افزاریه؟
سلام
یک نگاه به پست بالایی من مینداختین بد نبود.
تبدیل ساب فارسی به اس آر تی رو بی خیال شین
مگه اینکه یکی یکی جمله ها رو خودتون تاپیک کنید که جون آدم در میره
برای هر عملیاتی هم روی اس آر تی برنامه ی سابتایتل وورک شاپ

Golbarg01
27-03-2010, 04:46
واسه من kmplayer بعضی فیلم هایی رو که به فرمت wmv هستن زیرنویسشون رو نشون نمیده یعنی فایل srt جدا از فیلم و همنام با اون رو
ولی همون زیرنویس رو با jetaudio نشون میده

Golbarg01
27-03-2010, 04:49
یه آموزش جامع برای برنامه Subtitleprocessorاگر قرار بدین خیلی خوب میشه.

amirfiri
28-03-2010, 17:17
مي خوام بدون اينكه بشينم فيلم رو ببينم فقط كل زيرنويسش رو تو كامپيوتر ببينم تا بتونم لغات مهمش رو پيدا كنم و ترجمه اش رو داشته باشم تا با خيال راحت بتونم فيلم را با زيرنويس انگليسش ببينم.
ايا سايت يا برنامه اي هست كه اين كار انجام بدهد؟؟
براي سريال OC مي خوام.

sise
28-03-2010, 20:22
مي خوام بدون اينكه بشينم فيلم رو ببينم فقط كل زيرنويسش رو تو كامپيوتر ببينم تا بتونم لغات مهمش رو پيدا كنم و ترجمه اش رو داشته باشم تا با خيال راحت بتونم فيلم را با زيرنويس انگليسش ببينم.
ايا سايت يا برنامه اي هست كه اين كار انجام بدهد؟؟
براي سريال OC مي خوام.

زیرنویس را استخراج یا دانلود میکنی. اگه srt که در برنامه note pad باز میشه همه متنو میتونی ببینی.. اگه sub بود چون انگلیسی هست فابل تبدیل به Srt است و باز همون روال.

saba_879
30-03-2010, 18:00
این زیرنویس های sub /idx رو چه طوری میشه به فیلم اضافه کرد؟

shahi-007
30-03-2010, 20:59
آقا من یه مشکلی دارم. این سریال فرار از زندان رو دارم با kmplayer و در حالتی که زیرنویس انگلیسی(پایین صفحه) و فارسی(بالای صفحه) هر دو پخش می شند می بینم.
الان اومدم فصل 2 رو شروع کنم می بینم زیرنویس فارسی دوبار می آد. یعنی یه متن دوبار پخش می شه. می شه کمک کنید و بگید آیا راهی برای درست کردن این مشکل هست؟ اینم شکلش:

راستی با مدیا پلیر و vobsub که زیرنویس فارسی رو امتحان می کنم درسته ولی با kmplayer اینطوری می شه. چرا؟
و اینکه چطوری می شه مثلاً زیرنویس فارسی رو آورد بالا وسط به جای بالا کنار؟
ممنون

Amin
30-03-2010, 21:39
آقا من یه مشکلی دارم. این سریال فرار از زندان رو دارم با kmplayer و در حالتی که زیرنویس انگلیسی(پایین صفحه) و فارسی(بالای صفحه) هر دو پخش می شند می بینم.
الان اومدم فصل 2 رو شروع کنم می بینم زیرنویس فارسی دوبار می آد. یعنی یه متن دوبار پخش می شه. می شه کمک کنید و بگید آیا راهی برای درست کردن این مشکل هست؟ اینم شکلش:

راستی با مدیا پلیر و vobsub که زیرنویس فارسی رو امتحان می کنم درسته ولی با kmplayer اینطوری می شه. چرا؟
و اینکه چطوری می شه مثلاً زیرنویس فارسی رو آورد بالا وسط به جای بالا کنار؟
ممنون
سلام
برای مشکل اول
Right Click > Subtitle > Show Multiple Subtitle
تیک این گزینه رو وردارین تا درست بشه !
برای مشکل دوم
Right Click > Subtitle > Subtitle Alignment > Horizontal: Center رو باید انتخاب کنید

bakhishman
30-03-2010, 23:21
آقا تکلیف مارو روشن کنید dvdplayer خونگیه ما مارشاله روش Embedding Subtitle که روش کار نمیکنه hard sub که کیفیتو پایین میاره برنامه convert x to dvd ام که با این سیستم ما یه 1 ساعتی طول میکشه تا کانورتشو انجام بده. همنام کردنم جواب نمیده.

alex_pk
31-03-2010, 19:01
سلام دوستان
پلطفا یه برنامه قوی معرفی کنید برای تبدیل زیر نویس drt به IDX و SUB

من یه برنامه قبلا تعریفش رو شنیدم و دانلود کردم(اسمش رو یادم نیست) ولی وقتی استفاده میکردم (مثلا میخواستم تو برنامه Convert x to dvd به فایلی اضافش کنم ) میدیدم کلا رنگش تغییر کرده و خیلی بد شده مثلا خاکستری شده در حالی که من زنگ زرد داده بودم بهش.
همچنین برای سایر رنگ ها و....

ممنون میشم یه برنامه قویتر و حرفه ای تر معرفی کنید که این مشکلات رو نداشته باشه.

saba_879
01-04-2010, 15:21
من زیرنویس با پسوند srt دارم که وقتی باز میکنم با km به صورت زبان ناخوانا میاد,خودم به وسیله word و copy paste در txt و تغییر زبان درستش کردم فقط یه مشکلی هست اینکه زیرنویس از چپ به راست میاد , هر کاریم میکنم تغییر نمیکنه.چه طوری میتونم درستش کنم؟
به طور مثال صبح بخیر به صورت بخیر صبح میاد
یعنی باید از چپ به راست بخونم.

saba_879
01-04-2010, 15:21
من زیرنویس با پسوند srt دارم که وقتی باز میکنم با km به صورت زبان ناخوانا میاد,خودم به وسیله word و copy paste در txt و تغییر زبان درستش کردم فقط یه مشکلی هست اینکه زیرنویس از چپ به راست میاد , هر کاریم میکنم تغییر نمیکنه.چه طوری میتونم درستش کنم؟

alex_pk
01-04-2010, 19:54
شما زبان فارسی رو نصب کردی تو سیتم دیگه؟فونتش و...

Golbarg01
01-04-2010, 20:05
چیکار کنیم که kmplayer,always on top نباشه؟

Golbarg01
01-04-2010, 20:16
میشه فیلم و زیرنویس رو با همنام کرد و در دستگاههای دی وی دی پلیر دید؟چه srt چه sub
یا فقط باید با نرم افزار aviaddxsub اضافش کرد؟

saba_879
02-04-2010, 00:12
شما زبان فارسی رو نصب کردی تو سیتم دیگه؟فونتش و...

بله نصب کردم

shahi-007
02-04-2010, 13:57
یه سوال دیگه:
می شه زمان های یه زیرنویس رو عیناً به یه زیرنویس دیگه منتقل کرد؟

amir082
05-04-2010, 09:23
زیرنویس با فرمت SUB/IDX رو ميشه از وسط تاخیر زماني داد ؟
پست اول تاپیک رو هم خوندم . اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بدين:11:

alex_pk
05-04-2010, 19:25
همچنان منتظر یاری دوستان هستیم.پست 814

sise
06-04-2010, 18:56
سلام دوستان
پلطفا یه برنامه قوی معرفی کنید برای تبدیل زیر نویس drt به IDX و SUB

من یه برنامه قبلا تعریفش رو شنیدم و دانلود کردم(اسمش رو یادم نیست) ولی وقتی استفاده میکردم (مثلا میخواستم تو برنامه Convert x to dvd به فایلی اضافش کنم ) میدیدم کلا رنگش تغییر کرده و خیلی بد شده مثلا خاکستری شده در حالی که من زنگ زرد داده بودم بهش.
همچنین برای سایر رنگ ها و....

ممنون میشم یه برنامه قویتر و حرفه ای تر معرفی کنید که این مشکلات رو نداشته باشه.

من از SubtitleCreator استفاده می کنم. امیدوارم همون قبلی ای نباش که شما راضی نیستین ازش:46:

---------- Post added at 06:56 PM ---------- Previous post was at 06:51 PM ----------

زیرنویس با فرمت SUB/IDX رو ميشه از وسط تاخیر زماني داد ؟
پست اول تاپیک رو هم خوندم . اگه ميشه يكم بيشتر توضيح بدين:11:

Facon_Archi
13-04-2010, 17:57
سلام
آقا من یه فیلم دانلود کردم 1 گیگ سر هم
ولی زیرنویس واسش فقط پارت 1 و پارت 2 داره یعنی 2 سی دی
حالا این 2تا زیرنویس رو چه جوری میشه توی هم ریخت؟

black.assassin
13-04-2010, 20:14
من در مورد زیرنویس فارسی سریال طعم شراب مشکل دارم . ( فقط قسمت 18 و 19 )
مشکلی که دارم این هست که زیرنویس میره زیر نوار سیاه رنگی که بالا و پایین خود فیلم هست ( نرم افزار پلیر این سیاهی رو درست نکرده ) . هر کاری هم کردم بالا نیومد مشکلی ندارم با اینکه زیرنویس وسط صفحه باشه ، ولی فقط باشه . اگر نرم افزاری هست که بشه زیرنویس رو بالاتر آورد لطفا معرفی بفرمایید .
من این فیلم رو هم به صورت پستی و هم دانلودی دارم که هیچ کدوم زیرنویسش درست و حسابی نیست .
از هر نرم افزاری هم استفاده کردم : wmp , kmp , k-lite ولی جواب نداد .
و همچنین موقع پلی کردن سریال با wmp ارور don't send میده . در حالی که قسمت های دیگه رو پخش می کنه .
ممنون و سپاس :40::40::40:

vahid_civil
13-04-2010, 20:37
من در مورد زیرنویس فارسی سریال طعم شراب مشکل دارم . ( فقط قسمت 18 و 19 )
مشکلی که دارم این هست که زیرنویس میره زیر نوار سیاه رنگی که بالا و پایین خود فیلم هست ( نرم افزار پلیر این سیاهی رو درست نکرده ) . هر کاری هم کردم بالا نیومد مشکلی ندارم با اینکه زیرنویس وسط صفحه باشه ، ولی فقط باشه . اگر نرم افزاری هست که بشه زیرنویس رو بالاتر آورد لطفا معرفی بفرمایید .
من این فیلم رو هم به صورت پستی و هم دانلودی دارم که هیچ کدوم زیرنویسش درست و حسابی نیست .
از هر نرم افزاری هم استفاده کردم : wmp , kmp , k-lite ولی جواب نداد .
و همچنین موقع پلی کردن سریال با wmp ارور don't send میده . در حالی که قسمت های دیگه رو پخش می کنه .
ممنون و سپاس :40::40::40:

با همون km player با استفاده از کلیدای ctrl و [ یا ] میتونی زیرنویس رو بالا پایین کنی:46:

aluminum
13-04-2010, 22:10
دوستان من بعضی مواقع با بعضی زیرنویس ها به مشکل بر می خورم

اینجوری که ابتدای فلیم مثلا 1 ثانیه تفاوت زمانی داره و در طول زمان نمایش این مقدار بیشتر میشه که تا حدود140 ثانیه هم میرسه
مشکل از کجاست؟

black.assassin
13-04-2010, 23:06

اینجوری که ابتدای فلیم مثلا 1 ثانیه تفاوت زمانی داره و در طول زمان نمایش این مقدار بیشتر میشه که تا حدود140 ثانیه هم میرسه
مشکل از کجاست؟

مشکل از ریپ فیلم و زیرنویس شماست . با استفاده از دو کلید ] , [ با kmplayer می تونی زمانش رو تغییر بدی . ولی بهتره که از همون اول زیرنویس مخصوص همون فرمت رو بگیری . مثلا برای یه فیلم dvdrip زیرنویس dvdscr رو استفاده نکن . اگه نمی تونی مجبوری که با km ببینی یا اینکه با نرم افزار های مختلف زیرنویس رو با فیلم هماهنگ کنی .
-----------
در ضمن از vahid_civil عزیز تشکر ویژه دارم . چون واقعا مشکلی که داشتم چند روز بود که نمی تونستم درستش کنم و ایشون به راحتی مشکلمو حل کردن . ممنون

saba_879
14-04-2010, 10:33
دوستان کسی به ما جواب نمیده
پست 815

piishii
14-04-2010, 11:07

مشکل از کجاست؟
سلام
فرم ریت زیرنویس و فیلم هماهنگی باهم نداره باید با هم یکیشون کنید

سلام
مسکل شما به اندازه ی کافی عجیب هست خوب
شما چرا ناخوانایی زبان رو این کار کنی ؟
شما ببین عزیز جان فونت فارسی رو نصب کردی که کردی
اون حروف ناخوانا رو باید بری یونی کد سیستم رو درست کنی
من پیشنهاد میکنم یونی کد رو درست کنی و km player هم تنظیماتش رو روی دفالت برگردونی و یا ترجیحا روی یک پلیر دیگه هم مثل VCL تست کنی

piishii
14-04-2010, 11:11
سلام
آقا من یه فیلم دانلود کردم 1 گیگ سر هم
ولی زیرنویس واسش فقط پارت 1 و پارت 2 داره یعنی 2 سی دی
حالا این 2تا زیرنویس رو چه جوری میشه توی هم ریخت؟
سلام
از شما یادم رفت
زیرنویس اگه Sub/Idx هست باید با Vobsub Joiner به هم بچسبونید اگه هم srt توی سابتایتل وورک شاپ با زدن کلید های ترکیبی کنترل + j میتونید این کار رو انجام بدین.

Bizhan26
14-04-2010, 11:32
سلام به اساتید محترم
مشکلی در ارتباط با زیرنویس داشتم زیرنویس های فارسی در فرمت AVI کاملاً درست هستند ولی وقتی فرمت آنرا به VOB تبدیل میکنم زیرنویس فارسی از چپ به راست شده حرف ها جدا هم و در ضمن آینه ای می‌شود ضمناً من از KMPبرای اضافه کردن زیرنویس و از WINAVI برای تغییر فرمت فیلم استفاده میکنم از راهنمائی دستان پیشاپیش سپاسگزارم

saddegh
14-04-2010, 12:49
سلام به همه دوستان و اساتید من یه مشکل توی اجرای زیر نویسها دارم . فیلمهای avi وmkv رو با KM پلیر اجرا میکنم وزیر نویس با پسوند srt رو درگ میکنم توی فیلم . اجرا مشن ولی به زبون دیگه نمیدونم ترکی یا فرانسوی لطفا کمکم کنید.

aluminum
14-04-2010, 14:51
مشکل از ریپ فیلم و زیرنویس شماست . با استفاده از دو کلید ] , [ با kmplayer می تونی زمانش رو تغییر بدی . ولی بهتره که از همون اول زیرنویس مخصوص همون فرمت رو بگیری . مثلا برای یه فیلم dvdrip زیرنویس dvdscr رو استفاده نکن . اگه نمی تونی مجبوری که با km ببینی یا اینکه با نرم افزار های مختلف زیرنویس رو با فیلم هماهنگ کنی .
-----------

بله این رو بلد هستم در کل فیلم دستم روی ] [ بود و هر چند ثانیه جلو می رفتم

مشکل فریم ریت بود که بوسیله نرم افزار ها حل شد

saba_879
15-04-2010, 11:05
سلام
مسکل شما به اندازه ی کافی عجیب هست خوب
شما چرا ناخوانایی زبان رو این کار کنی ؟
شما ببین عزیز جان فونت فارسی رو نصب کردی که کردی
اون حروف ناخوانا رو باید بری یونی کد سیستم رو درست کنی
من پیشنهاد میکنم یونی کد رو درست کنی و km player هم تنظیماتش رو روی دفالت برگردونی و یا ترجیحا روی یک پلیر دیگه هم مثل VCL تست کنی

مرسی از جوابتون
ویندوزم جدیده
km ام دو سه بار رسیت کردم و حتی دوباره نصب کردم ولی مشکل حل نشد
یه km با ورژن بالاتر نصب کردم دیگه این مشکل رو نداشت,خودم که نفهمیدم مشکل از چی بود!!!
ولی ترجیح دادم از یه پلیر دیگه استفاده کنم

Payan
15-04-2010, 16:16
سلام
یه مشکل که دارم و البته رایح هم هست بهم ریختن زیرنویس هست.یعنی ناخوانا نشون میده. فارسی نصب هست و فونت و... اوکی هست. با برنامه subtitle workshop درست نشون میده.یعنی وقتی تنظیم میکنم.اما سیوهم که میکنم بازم همچنان مشکل باقیه. ویندوزمم 7 هست. ممنون اگه کمک کنید.

piishii
18-04-2010, 11:31
سلام به اساتید محترم
مشکلی در ارتباط با زیرنویس داشتم زیرنویس های فارسی در فرمت AVI کاملاً درست هستند ولی وقتی فرمت آنرا به VOB تبدیل میکنم زیرنویس فارسی از چپ به راست شده حرف ها جدا هم و در ضمن آینه ای می‌شود ضمناً من از KMPبرای اضافه کردن زیرنویس و از WINAVI برای تغییر فرمت فیلم استفاده میکنم از راهنمائی دستان پیشاپیش سپاسگزارم
سلام
زیرنویس روی فیلم هارد ساب کنید
این تنها چیزی که به ذهن من میرسه

سلام به همه دوستان و اساتید من یه مشکل توی اجرای زیر نویسها دارم . فیلمهای avi وmkv رو با KM پلیر اجرا میکنم وزیر نویس با پسوند srt رو درگ میکنم توی فیلم . اجرا مشن ولی به زبون دیگه نمیدونم ترکی یا فرانسوی لطفا کمکم کنید.
سلام
بارها گفته شده کاش سرچ کنید یونیکد رو درست کنید توی همین تاپیک سرچ کنید میبینین چقدر پست میاد

سلام
یه مشکل که دارم و البته رایح هم هست بهم ریختن زیرنویس هست.یعنی ناخوانا نشون میده. فارسی نصب هست و فونت و... اوکی هست. با برنامه subtitle workshop درست نشون میده.یعنی وقتی تنظیم میکنم.اما سیوهم که میکنم بازم همچنان مشکل باقیه. ویندوزمم 7 هست. ممنون اگه کمک کنید.
سلام
تو هم پایان جان یک سرچ بزن یونی کد توی سون هم توضیح داده شده
پیدا نکردی بگو تا راهنماییت کنم باز .

sina1415
18-04-2010, 12:15
سلام نمی دونم جای این سوال اینجا هست به هرحال ممنون میشم جواب بدین ...

والا من زیاد از زیرنویس و این جور چیز ها سر در نمی یارم راستش سوال من اینه :

مثلا من یه فیلمی رو نگاه کردم به نام match dead حالا می خوام اینو با زیر نویس انگلیسی ببینم و یا زیر نویس فارسی ...

ایا زیر نویس هر دو ( فارسی و انگلیسی ) رو می تونم از اینجا گیر بیارم یا از اینترنت ....

و اینکه من dvd ندارم و با استفاده از کامپیوتر نگاه می کنم ....ایا باید با استفاده از برنامه خاصی اینکارو کنم مثل subtitle

workshop

و مثلا اگه زیرنویس رو دانلود کردم چه جوری می تونم بزارم پایین فیلم ایا اینم با همین نرم افزار صورت می گیره

خلاصه اینجوری بگم می خوام من هم زیر نویس انگلیسی فیلم رو داشته باشم و هم فارسی ..دستگاه dvd هم ندارم باید چی کار کنم ...

ممنون

farryad
18-04-2010, 18:16
یه سوال
به غیر از "سابتایتل ورکشاپ" نرم افزار دیگه ای هم هست که بشه زیرنویس srt رو به هم چسبوند. این فیلم استاکر نمیدونم چرا قسمت اول زیرنویسش نمیاد که به پارت دومش بچسبونم!
+
به غیر از shift vobsub نرم افزار دیگه ای هست بشه زیرنویس sub/idx رو جلو عقب برد.

takman_236
18-04-2010, 18:24
سلام
آقا یه سوال
یه سایت برای دادن متن فیلم می خواستم که بتونم از روش زیر نویس بسازم
سایت برای دانلود transcript

ramin_nersis
20-04-2010, 12:01
با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم برنامه ای هست که زیرنویس با فرمت srt رو به زیرنویس با فرمت mks -برای پخش به همراه فیلمی با فرمت mkv -تبدیل کنه, اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.

piishii
20-04-2010, 12:48
یه سوال
به غیر از "سابتایتل ورکشاپ" نرم افزار دیگه ای هم هست که بشه زیرنویس srt رو به هم چسبوند. این فیلم استاکر نمیدونم چرا قسمت اول زیرنویسش نمیاد که به پارت دومش بچسبونم!
+
به غیر از shift vobsub نرم افزار دیگه ای هست بشه زیرنویس sub/idx رو جلو عقب برد.

سلام
در مورد اولی خیر یا حداقل من نمیشناسم زیرنویس رو کپی / پیست کنید توی یک فایت تکست و بعد سیو کنید
نشد بذارین یک نگاهی بندازم
عقب جلو کردن و ... هم با برنامه های subtitle creator و برنامه ی جانبی ووب ساب subresync
هم میشه اما من چون دردسر داره و ... توصیه نمیکنم کلا

با عرض سلام و خسته نباشید
می خواستم بدونم برنامه ای هست که زیرنویس با فرمت srt رو به زیرنویس با فرمت mks -برای پخش به همراه فیلمی با فرمت mkv -تبدیل کنه, اگه راهنماییم کنید ممنون می شم.
سلام
متوجه نشدم دقیق شما میخوای مثلا زیرنویسس به صورت توکار باشه ؟ مثل همین فیلم هایی که با کیفیت BRrip و ... هست که زیرنویس هارد ساب نیست اما توکار هست ؟! آره ؟
با MKVtoolnix یک سرچ بزنید توی بخش توضیح داده نحوه ی کار .

saddegh
21-04-2010, 11:28
سلام دوست عزیز من نمیدونستم که یونیکد چیه ولی حالا یاد گرفتم زرری هم نداشت . به هر حال ممنون که وقتت رو در اختیارم گزاشتی.:11:

mpirayesh
23-04-2010, 18:28
من از یه سایتی که الان بستنش
سریال لاست رو دان کردم
امازیرنویساش هماهنگ نیستن
یعنی چند دقیقه ای بعد صحبت کردن تازه زیرنویسش میاد
راه حلی داره

mohsen_1363
28-04-2010, 23:08
سلام این زیر نویس من اصلا نمیاد
مشکل اساسیه
چکارش کنم

vanish
29-04-2010, 09:56
سلام
من میخوام یه فیلم رو با برنامه SubtitleWorkshop زیر نویس کنم ولی وقتی علامت سوال یا علامت نقل قول یا اعداد رو میذارم آخر جمله نمیدونم چرا خود به خود میرن اول جمله :18:
راه حلش چیه؟
ممنون

black.assassin
29-04-2010, 18:09
سلام
من میخوام یه فیلم رو با برنامه SubtitleWorkshop زیر نویس کنم ولی وقتی علامت سوال یا علامت نقل قول یا اعداد رو میذارم آخر جمله نمیدونم چرا خود به خود میرن اول جمله :18:
راه حلش چیه؟
ممنون

یه بار اول علامت سوال رو بزار بعد متن رو بنویس ببین درست میشه یا نه . یا اینکه از برنامه های فارسی نویس مثل مریم استفاده کن .

nirvana.12345
30-04-2010, 12:44
سلام. من یه زیرنویس با فرمت Sub دارم که رو فیلم اجرا نمیشه. میخواستم بدونم چه جوری میشه به Srt تبدیلش کرد؟

koroshfe
01-05-2010, 17:33
با چه برنامه ای فارسی زیرنویس کنم؟؟؟؟؟؟
همه ی برنامه ها عربیند!!!!!
مانند:زیر ی دو تا نقطه میذاره!!!!!
چی کار کنیم کاملا فارسی بنویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
ممنون!

وین رونی
02-05-2010, 21:27
اساتید کمک کنید.
من چندتا فیلم mkv گرفتم(مثل resident evil 2007)هرچی زیرنویس کنارش میذارم و می خوام زیرنویس را رو فیلم حک کنم،زیرنویس با دیالوگ همزمان نمیشه.چندین زیرنویس از چندجا (مثل همین سایت)گرفتم اما هیچکدوم هماهنگ با فیلم نبودن.
فیلم را هم از همین سایت گرفتم.
متشکر

sise
03-05-2010, 14:34
من از یه سایتی که الان بستنش
سریال لاست رو دان کردم
امازیرنویساش هماهنگ نیستن
یعنی چند دقیقه ای بعد صحبت کردن تازه زیرنویسش میاد
راه حلی داره

مراجعه به این تاپیک:
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟

سلام. من یه زیرنویس با فرمت Sub دارم که رو فیلم اجرا نمیشه. میخواستم بدونم چه جوری میشه به Srt تبدیلش کرد؟
اگه فارسی هست که کلا بیخیالش. بگردید و srt اونو پیدا کنید. اما چرا اصلا اجرا نمیشه؟

با چه برنامه ای فارسی زیرنویس کنم؟؟؟؟؟؟
همه ی برنامه ها عربیند!!!!!
مانند:زیر ی دو تا نقطه میذاره!!!!!
چی کار کنیم کاملا فارسی بنویسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟
ممنون!

من دقیقا متوجه سوال شما نشدم. شما میخواید زیرنویس فارسی درست کنید؟ یعنی ترجمه کنید یا اینکه زیرنویس فارسی را دارید و میخواین فونتش را عوض کنید؟
در هر دوحالت اگه شما فونتهای لازم را نصب کرده باشد روی رایا نه تون مشکلی پیش نمیاد و میتونید فونت دلخواه انتخاب کنید.

اساتید کمک کنید.
من چندتا فیلم mkv گرفتم(مثل resident evil 2007)هرچی زیرنویس کنارش میذارم و می خوام زیرنویس را رو فیلم حک کنم،زیرنویس با دیالوگ همزمان نمیشه.چندین زیرنویس از چندجا (مثل همین سایت)گرفتم اما هیچکدوم هماهنگ با فیلم نبودن.
فیلم را هم از همین سایت گرفتم.
متشکر

مراجعه به این تاپیک:
[ آمــوزش ] چگونه زیرنویس را با فیلم هماهنگ کنیم ؟

aluminum
03-05-2010, 17:56

اگه فارسی هست که کلا بیخیالش. بگردید و srt اونو پیدا کنید. اما چرا اصلا اجرا نمیشه؟

نه با نرم افزار Subtitle Creator میشه این کار را کرد

hosseincode2008
04-05-2010, 13:53
سلام
من يه مشكلي پيدا كردم كه برام عجيب بود !
تا ديروز زير نويس ها همشون نشون داده ميشدن زير فيلم ولي ديشب كه با يه برنامه اي يه زير نويس رو ويرايش كردم و بعد سيوش كردم ديگه هيچ كدوم از زيرنويس ها تو فيلم نشون داده نميشه ! مشكل از چيه ؟

hosseincode2008
05-05-2010, 18:31
سلام
تا ديروز زير نويس ها همشون نشون داده ميشدن زير فيلم ولي ديشب كه با يه برنامه اي يه زير نويس رو ويرايش كردم و بعد سيوش كردم ديگه هيچ كدوم از زيرنويس ها تو فيلم نشون داده نميشه ! مشكل از چيه ؟
انتظارمون از بروبچ زيرنويس بالا بود :14:
كسي نيست مارو كمك كنه ؟

aluminum
05-05-2010, 20:41
سلام
ممکنه موقعیت زیرنویس رو عوض کرده باشی و خارج از کادر رفته باشه
ولی اگر همه زیرنویس ها را نشون نمیده مشکل این نیست
از چند تا پلیر استفاده کن ببین همین مشکل را بازم داری

hosseincode2008
06-05-2010, 12:58
ممکنه موقعیت زیرنویس رو عوض کرده باشی و خارج از کادر رفته باشه
ولی اگر همه زیرنویس ها را نشون نمیده مشکل این نیست
از چند تا پلیر استفاده کن ببین همین مشکل را بازم داری

نه مطمئنم اين كارو نكردم .
تازه همه ي زير نويس ها با هر فرمتي اينطوري شدن يعني نشون داده نميشن . با مديا پلير آخرين نسخه و Media Player Classic باز كردم بازم نشون نميده .
عجب گرفتاري شديم :41:

mehdihamed
06-05-2010, 19:30
سلام الان نرم افزاری هست که sub یا idx رو به فیلم بچسبونه یا به فرمت srt تبدیل کنه؟

aluminum
06-05-2010, 22:55
نه مطمئنم اين كارو نكردم .
تازه همه ي زير نويس ها با هر فرمتي اينطوري شدن يعني نشون داده نميشن . با مديا پلير آخرين نسخه و Media Player Classic باز كردم بازم نشون نميده .
عجب گرفتاري شديم :41:

نمی دونم والله
الان چیزی به ذهنم نمیرسه:18::18:
زیرنویس های sub یا idx رو هم نشون نمیده؟

سلام الان نرم افزاری هست که sub یا idx رو به فیلم بچسبونه یا به فرمت srt تبدیل کنه؟

برای تبدیلش میتونی از نرم افزار Subtitle Creator استفاده کنی

و برای چسباندن هم میتونی از این نرم افزار استفاده کنی که خیلی سریع و راحت زیرنویس ها را می چسبونه

Dark Soul
06-05-2010, 23:30
سلام

اون برنامه رو پاک کن پلیرهاتم از اول نصب کن ببین چی میشه

hosseincode2008
07-05-2010, 09:06
نمی دونم والله
الان چیزی به ذهنم نمیرسه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](24).gif
زیرنویس های sub یا idx رو هم نشون نمیده؟

براي خودمم عجيب بود .
آره اونها رو هم نشون نميده .

اون برنامه رو پاک کن پلیرهاتم از اول نصب کن ببین چی میشه

اونو پاك كردم درست نشد . حالا يه بار بايد Media Player Classic رو پاك كنم و از اول نصب كنم ببينم چي ميشه .

ممنون از دوستان

afshin113
08-05-2010, 10:55
سلام
یه دی وی دی پلیر سامسونگ دارو واسه پخش زیر نویس دایو ایکس با زیر نویس فارسی چطوری فونت یا زبان فارسی رو به سخت افزار دستگاه انتقال بدم

koroshfe
08-05-2010, 13:57
سلام دوستان!
منظور من این بود که وقتی تو این زیرنویس ها که داری ترجمه می کنی و در برنامه ی سابتیتل ورکشاپ می نویسی وقتی که می نویسی ی زیرش دو تا نقطه هست یعنی یه جورایی به زبان عربی هستش!
و من با برنامه ی سابتیتل ورکشاپ کار می کنم و بلد نیستم فونت زیرنویس رو عوض کنم!
بعد از نوشتن زیرنویس اونو می برم تو سابتیتل کریتور شاید منظور شما اینه که اونجا فونتش رو عوض کنم که باز هم بلد نیستم!
ممنون از هر کی که جواب بده!!!!!

SAEED_BARCELONA
08-05-2010, 23:11
سلام
ببخشید بخوام زیرنویس رو چند ثانیه بفرستم جلو چیکار باید بکنم؟ کا ام پلیر کل زیرنویس رو عقب جلو میکن در صورتیکه فیلم من تا دقیقه 24 درسته. از اونجا به بعد مشکل دار میشه:دی

Dark Soul
09-05-2010, 08:56
سلام
ببخشید بخوام زیرنویس رو چند ثانیه بفرستم جلو چیکار باید بکنم؟ کا ام پلیر کل زیرنویس رو عقب جلو میکن در صورتیکه فیلم من تا دقیقه 24 درسته. از اونجا به بعد مشکل دار میشه:دی

سلام
اگه srt هست که اینجا آموزش و لینک دانلود یک نرم افزار هست که توسط اون می تونید این کارو انجام بدید
اما اگه sub/idx هست قضیه یک کم سخت میشه

Facon_Archi
10-05-2010, 15:15
من همه ی زیرنویس هام به صورت ناخوانا اجرا میشه
چی کار باید کنم؟

sise
10-05-2010, 19:46
سلام
اگه srt هست که اینجا آموزش و لینک دانلود یک نرم افزار هست که توسط اون می تونید این کارو انجام بدید
اما اگه sub/idx هست قضیه یک کم سخت میشه

خیلی هم سخت نیست. با برنامه کم حجمی به نام shift_vobsub به راحتی میشه از هر کجای فیلم و به هر مقدار زیرنویس را جلو عقب برد. توضیح در پست اول

من همه ی زیرنویس هام به صورت ناخوانا اجرا میشه
چی کار باید کنم؟

اگر چند پست اول را مطالعه کنید بسیار زیاد از این مشکل گفته و جواب داده شده. شما باید در قسمت کنترل پنل رفته و در قسمت language زبان فارسی را نصب کنید.

iceweek
14-05-2010, 15:01
چرا بعضی فیلم ها که براشون جداگانه زیرنویس میگیرم دائم زمانش جلو میره.زمانشو با قیلم مچ میکنم دوباره جلو میره آخر میبینم زیرنویسی که اغاز شروع فیلم باهاش یکی بوده چون خورده خورده جلو بردمش 1دقیقه جابجا شده.
اشکال ازچیه؟

sardar ali
14-05-2010, 21:45
سلام من ویندوز 7 ارجینال دارم خیلی از زیر نویس های فارسی اجق وجق باز میکنه همینطور نرم افزار چلیپا فونتاش عجیب میاد چی کار کنم این فونت هارو بشناسم کلی هم براش فونت فارسی نصب کردم ولی نشد این زیر نویس فارسی خیلی برام مهم ممنون میشم کمکم کنید

aluminum
14-05-2010, 22:35
چرا بعضی فیلم ها که براشون جداگانه زیرنویس میگیرم دائم زمانش جلو میره.زمانشو با قیلم مچ میکنم دوباره جلو میره آخر میبینم زیرنویسی که اغاز شروع فیلم باهاش یکی بوده چون خورده خورده جلو بردمش 1دقیقه جابجا شده.
اشکال ازچیه؟

مشکل از فریم ریت هست که زیرنویس و فیلم با هم یکی نیستند

میتونی با این نرم افزار مشکلت رو حل کنی

---------- Post added at 10:35 PM ---------- Previous post was at 10:31 PM ----------

سلام
یه دی وی دی پلیر سامسونگ دارو واسه پخش زیر نویس دایو ایکس با زیر نویس فارسی چطوری فونت یا زبان فارسی رو به سخت افزار دستگاه انتقال بدم

احتیاج نیست فونت رو به دستگاه منتقل کنی
فقط کافی زیرنویس رو به صورت هارد ساب به فیلم بچسبونی

می تونی از این نر افزار استفاده کنی

اگه نتونستی با نرم افزار کار کنی بگو تا توضیح بدم

fanii
15-05-2010, 19:01
سلام
من یک مشکل دارم،یک سریال گرفتم(lost)وقتی در سینما خانگی میزارمش زیرنویس داره ولی وقتی از کامپیوتر نگاه میکنم زیر نویس نداره آیا می شه که زیر نویس را جدا کرد و بشه تو کامپیوتر دید؟
ممون

aluminum
17-05-2010, 21:00
سلام
من یک مشکل دارم،یک سریال گرفتم(lost)وقتی در سینما خانگی میزارمش زیرنویس داره ولی وقتی از کامپیوتر نگاه میکنم زیر نویس نداره آیا می شه که زیر نویس را جدا کرد و بشه تو کامپیوتر دید؟
ممون

شما نیازی به این کار ندارید
زیرنویس فیلم در کامپیوتر هم قابلیت نمایش داره
با نرم افزاری که کار می کنید یه مقدار ور برید متوجه میشد قسمت نمایش زیرنویس رو فعال کنید

serhossien
20-05-2010, 20:57
نمی دونم چه طوری یه زیر نویس رو توی jetaudio نمایش بدم:41:.کسی کمکم کنه

Dark Soul
21-05-2010, 10:11
اینجا باید پست می دادین

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداما در رابطه با مشکلتون ; وقتی فیلمو باز کردین یک مثلث کوچیک پایین کادر هست روی اون کلیک کنید روی config subtitle کلیک کنید(ایکن مربعی شکل) اونجا هم می تونید زیرنویس بارگذاری کنید و هم فونت ، رنگ و ... را انتخاب کنید .

armenak
22-05-2010, 20:18
زیرنویس فیلم Elektra

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
کسی میتونه زیرنویس این فیلم رو که در این صفحه هست(تک سی دی ش) رو به فرمت SUP تبدیل کنه؟ارور میده باز نمیشه

mohsen_1363
22-05-2010, 23:33
سلام
من یه سوال در مورد زیر نویس با power dvd داشتم
با توجه به اینکه poerdvd10 تو کیفیت تصویر اختلاف محسوسی با سایر نرم افزار ها داره
میخواستم بدونم نرم افزاری یا راهی هست که powerdvd هم بتونه زیرنویس های sub و srt رو مثل kmplayr
پخش کنه؟؟
senatore20042003
24-05-2010, 17:57
سلام
با توجه به اینکه poerdvd10 تو کیفیت تصویر اختلاف محسوسی با سایر نرم افزار ها داره
میخواستم بدونم نرم افزاری یا راهی هست که powerdvd هم بتونه زیرنویس های sub و srt رو مثل kmplayr
پخش کنه؟؟

متاسفانه این نرم افزار قابلیت پخش زیرنویس رو بر روی نسخه های خام نداره.

4daneshjo
24-05-2010, 17:59
مشکل با VobSub
سلام من قبلا برای تنظیم زیر نویس های sub idx از برنامه SubMux
استفاده میکردم
ولی الان که این برنامه رو نصب کردم اصلا اجرا نمیشه ممکن که از سرویس پک 3 باشه که روی Xp نصب کردم؟
راهنمایی کنید لطفا

armenak
24-05-2010, 18:05
زیرنویس فیلم Elektra

--------------------------------------------------------------------------------

سلام
کسی میتونه زیرنویس این فیلم رو که در این صفحه هست(تک سی دی ش) رو به فرمت SUP تبدیل کنه؟ارور میده باز نمیشه

میشه جواب بدید

piishii
25-05-2010, 12:13
مشکل با VobSub
سلام من قبلا برای تنظیم زیر نویس های sub idx از برنامه SubMux
استفاده میکردم
ولی الان که این برنامه رو نصب کردم اصلا اجرا نمیشه ممکن که از سرویس پک 3 باشه که روی Xp نصب کردم؟
راهنمایی کنید لطفا
سلام
برنامه رو پاک و دوباره نصب کنید من روی سون هم هیچ مشکلی با این برنامه ندارم شما هرچی هست مشکل از ویندوز هست
درثانی تا جایی که من کار میکنم برای تنظیم این نوع زیرنویس از subresync استفاده میشه نه از اونی که شما گفتی

میشه جواب بدید
سلام
ببین برادر من یک بار دیگه هم شما رو راهنمایی کردم
اول از همه اینی که گفتین هیچ مشکلی نداره و من الان همونی که اونجاست براتون پیوست میکنم ولی با فرمت Srt هست شما برای تبدیل به ساب یا ساپ برنامه ی SubtitleCreator رو نصب کن و باهاش کار کن
فارسی حرف میزنم که .

behnammazi
25-05-2010, 13:53
سلام
پخش کنه؟؟

منم خیلی دونبالشم اگر راحی پیدا کردید به منم بگید جالب که ورژنهای قبلیش sub/idx نشون میداد و تو این ورژنش فقط srt رو نشون میده و یه سوال دیگه من تو powerdvd 10 چطوری میتونم سایز زیر نویس srt رو تغییر بدم؟

armenak
25-05-2010, 17:17
سلام
ببین برادر من یک بار دیگه هم شما رو راهنمایی کردم
اول از همه اینی که گفتین هیچ مشکلی نداره و من الان همونی که اونجاست براتون پیوست میکنم ولی با فرمت Srt هست شما برای تبدیل به ساب یا ساپ برنامه ی SubtitleCreator رو نصب کن و باهاش کار کن
فارسی حرف میزنم که .

آخه آقای محترم منم حالیمه ولی نه در حد شما! SubtitleCreator بازش نمیکنه که بخوام به sup تبدیلش کنم
شما که میتونید اگه لطفی در حق بنده بکنید تبدیلش کنید برام بفرستید
از زحمات شما بسیار سپاسگذارم

piishii
25-05-2010, 17:40
آخه آقای محترم منم حالیمه ولی نه در حد شما! SubtitleCreator بازش نمیکنه که بخوام به sup تبدیلش کنم
شما که میتونید اگه لطفی در حق بنده بکنید تبدیلش کنید برام بفرستید
از زحمات شما بسیار سپاسگذارم
سلام
برادر من میخوام به خودت یاد بدم چیکار کنی
من که نمیتونم برای هر درخواست یک کاربر وقت بذارم و هلو برو تو گلو عمل کنم .
به هر حال من یک مرحله از کار رو رفتم
شما اینی که پیوست میکنم رو بده برنامه این دفعه لودش میکنه
تست کردم
تبدیل و ... با خودتون تا یک چیزی هم یاد بگیرین

armenak
25-05-2010, 18:50
سلام
برادر من میخوام به خودت یاد بدم چیکار کنی
من که نمیتونم برای هر درخواست یک کاربر وقت بذارم و هلو برو تو گلو عمل کنم .
به هر حال من یک مرحله از کار رو رفتم
شما اینی که پیوست میکنم رو بده برنامه این دفعه لودش میکنه
تست کردم
تبدیل و ... با خودتون تا یک چیزی هم یاد بگیرین

آقا دستتون درد نکنه درست شد
فقط میشه بگید چیکارش کردید درست شد؟که دفعه بعد مزاحمتون نشم و خودمم یاد بگیرم.آخه خیلی به این مشکل برمیخورم باز نمیکنه

4daneshjo
26-05-2010, 10:33
سلام
برنامه رو پاک و دوباره نصب کنید من روی سون هم هیچ مشکلی با این برنامه ندارم شما هرچی هست مشکل از ویندوز هست
درثانی تا جایی که من کار میکنم برای تنظیم این نوع زیرنویس از subresync استفاده میشه نه از اونی که شما گفتی
.

اره من اشتباه کردم همون subresync بوده
ولی از سرویس پک نبود (اون اصلا نمیشه پاکش کرد )
خود vob sub رو هم 10 بار پاک کردم و نصبش کردم
تازه فهمیدم از اینترنت اکسپلورر ورژن جدیدش بوده که وقتی پاکش کردم درست شد :11:

piishii
26-05-2010, 11:33
آقا دستتون درد نکنه درست شد
فقط میشه بگید چیکارش کردید درست شد؟که دفعه بعد مزاحمتون نشم و خودمم یاد بگیرم.آخه خیلی به این مشکل برمیخورم باز نمیکنه
سلام
یک فایل متنی جدید بسازین بعد محتویات کل زیرنویس رو روی اون سیو کنید
برای تبدیلش به srt با برنامه ی سابتایتل وورکشاپ تبدیلش کنید بعد کار دیگه خواستین با اون برنامه دیگه بکنید
گاهی اوقات این کار جواب نمیده که این تقصیر سازنده ی زیرنویس هست که یونی کد و .... رو رعایت نکرده اونجا باید با راه های دیگه زیرنویس رو ست کنید
تغییر فرمت اینجور مواقع نمیشه

a.zaker
26-05-2010, 11:36
سلام
شاید اینجا مکان مناسبی برای سوال من نباشه
موقع بستن Km player پیغام زیر رو میده

ممنون میشم بهم جواب بدید
سیستم عامل : 7 ultimate 64 bit
موفق باشید

mobin
05-06-2010, 08:39
سلام
من یه سری فیلم دارم با فرمتها و کدک های مختلف بهمراه زیرنویس ، میخوام این فیلمها رو با فلش از تلویزیون lcd که فقط mpeg رو ساپورت میکنه نگاه کنم . با چه برنامه ای میتونم این زیرنویسها رو به خورد فیلمها بدم؟ بعبارتی چطور میشه زیرنویس رو جزو لاینفک فیلم کرد؟

XirowN
06-06-2010, 22:15
من زینویس srt دانلود میکنم تو Kmplayer اجق وجق نشون میده !
مشکل چیست ؟!!
ممنون

mojtaba182003
12-06-2010, 14:13
با سلام

یه کمکی میخواستم

میخوام زیرنویس یه فیلم بزارم روی فیلم که بتونم توی یه دستگاه پلایر در پلایر وصل به تلویزیون نشون بده

نمیخوام 2 تا فایل بشه

میخواستم مستقیم روی فیلم باشه زیرنویس

black.assassin
12-06-2010, 19:22
من زینویس srt دانلود میکنم تو Kmplayer اجق وجق نشون میده !
مشکل چیست ؟!!
ممنون

شما مطمئنی که فارسی تون کاملا نصبه ؟ یعنی تو همه گزینه های language option تو کنترل پنل . ایران و فارسی انتخاب شده باشن .

mojtaba182003
12-06-2010, 20:04
یکی به من کمک کنه

piishii
12-06-2010, 21:57
یکی به من کمک کنه
سلام
باید زیرنویس رو روی فیلم بچسونید آموزشش توی انجمن هست
سرچ کنید هارد ساب
خوبه این بخش چند صفحه بیشتر نداره ها

hadi-emperor
25-06-2010, 17:58
سلام. من ویندوزم نمی تونه زیر نویس ها رو نشون بده. برنامه های مختلفی رو هم امتحان کردم، ولی هیچکدوم جواب ندادند. قبلا توی ویندوز xp میتونستم زیرنویس رو بیارم. ولی حالا توی ویندوز 7 نمی تونم. لطفا کمکم کنید.

serhossien
26-06-2010, 22:36
سلام دوستان
چه جوری می شه توی نرم افزارjetaudio به یه فیلم دوتا زیر نویس چسبوند،( توی نرم افزار jetaudio وقتی که یه فیلم رو پخش می کنی دوتا زیرنویس به اون فیلم اضافه کنی؟ چه طوری؟ )//ممنون// :40::11:

serhossien
28-06-2010, 00:28
کسی نیست:19:
از دوستان و اعضای فعال کسی نیست به من جواب بده

serhossien
28-06-2010, 09:26
کسی نیست:19:
از دوستان و اعضای فعال کسی نیست به من جواب بده

:42::42::42::42::42:کمکم کنید ...

piishii
28-06-2010, 09:40
:42::42::42::42::42:کمکم کنید ...
سلام
2 تا زیرنویس چسبوند ؟ یا دو تا زیرنویس روی فیلم بندازی موقع پخش ؟
جت آیدیو این توانایی رو نداره در نشان دادن دو زیرنویس همزمان با هم
برای اینکار باید پلیر دیگه ای رو امتحان کنید که من Km Player رو پیشنهاد میکنم .

serhossien
28-06-2010, 12:59
piishii دوست عزیز ممنون که کمک کردید.
چه دوتا زیرنویس رو چسبوند، چه دوتا زیر نویس روی فیلم بندازی واسه من فرقی نمی کنه فقط دو تا زیرنویس رو نمایش بدی. دوست عزیز از KmPlayer متنفرم اگه میشه یه نرم افزار دیگه رو معرفی کن.

black.assassin
28-06-2010, 13:17
piishii دوست عزیز ممنون که کمک کردید.
چه دوتا زیرنویس رو چسبوند، چه دوتا زیر نویس روی فیلم بندازی واسه من فرقی نمی کنه فقط دو تا زیرنویس رو نمایش بدی. دوست عزیز از KmPlayer متنفرم اگه میشه یه نرم افزار دیگه رو معرفی کن.

از km متنفری ؟؟؟!!!! :31::27: درسته پخش موزیکش مفت نمی ارزه و سفارش سازیش ضعیفه ولی از این نظر که هر فیلمی رو با هر فرمتی و با هر کوفتی رو پخش می کنه هیچ پلیری بهش نمیرسه .

serhossien
28-06-2010, 14:15
چرا می خندی این رو هم اضافه کن که پخش تصویرش هم بی کیفیته، حالا ای کاش می گفتی که چطور می شه دو تا زیر نویس به یه فیلم اضافه کرد.

saeed-constantine
29-06-2010, 20:55
چرا می خندی این رو هم اضافه کن که پخش تصویرش هم بی کیفیته، حالا ای کاش می گفتی که چطور می شه دو تا زیر نویس به یه فیلم اضافه کرد.

باید یکی از زیرنویس ها رو هم نام فیلم بکنی و زیرنویس دوم رو هم نام ولی مثلا یه 2 جلوش بزاری
حالا وقتی فیلم و پخش میکنی توی منوی subtitle میتونی بین زیرنویس ها جابجا بشی
تشکر یادت نره (منم خیلی از km خوشم نمیاد)

از وبلاگ ما هم استفاده کن

serhossien
29-06-2010, 21:01
باید یکی از زیرنویس ها رو هم نام فیلم بکنی و زیرنویس دوم رو هم نام ولی مثلا یه 2 جلوش بزاری
حالا وقتی فیلم و پخش میکنی توی منوی subtitle میتونی بین زیرنویس ها جابجا بشی

از وبلاگ ما هم استفاده کن

سلام دوست عزیز، بله این آموزش رو از وبلاگت خوندم بعد از ایجاد این پست. و از آموزش های خوب وبلاگت هم ممنون واقعا به این نتیجه رسیدم که jetaudio بهترین پلیر هست.اگه به پست هام توجه کنی می بینی که می خواستم این کار رو توی جت انجام بدم //ممنونم:11://
تشکر هم کردم:46:

Smoke_1110
08-07-2010, 11:55
سلام و خسته نباشید
من با نرم افزار workshop و با استفاده از vobsub فیلم رو زیر نویس کردم ولی فقط تو کامپیوتر و با نرم افزار مدیا پلیر میشه دید .. حالا خواستم بدونم دوستان یه راهی دارند که من بتونم فیلم زیر نویس شده رو هم رایتش کنم تا رو دستگاهای دی وی دی هم بخونه با تشکر

piishii
15-07-2010, 01:30
سلام و خسته نباشید
من با نرم افزار workshop و با استفاده از vobsub فیلم رو زیر نویس کردم ولی فقط تو کامپیوتر و با نرم افزار مدیا پلیر میشه دید .. حالا خواستم بدونم دوستان یه راهی دارند که من بتونم فیلم زیر نویس شده رو هم رایتش کنم تا رو دستگاهای دی وی دی هم بخونه با تشکر
سلام
زیرنویس رو باید روی فیلم هارد ساب کنید
سرج کنید تاپیک آموزش چندتایی برای این امر هست .

وین رونی
23-07-2010, 15:33
من فیلم نجات سرباز رایان رو دارم که زیر نویس فارسی داره روی DVD.چندجایی خیلی دری وری می گن،چطور می تونم اون چندتا زیر نویس ناجور رو از فیلم پاکش کنم یا اینکه حداقل چیز دیگه ای به جاش بنویسم؟
متشکر

Diego
23-07-2010, 16:08
من فیلم نجات سرباز رایان رو دارم که زیر نویس فارسی داره روی DVD.چندجایی خیلی دری وری می گن،چطور می تونم اون چندتا زیر نویس ناجور رو از فیلم پاکش کنم یا اینکه حداقل چیز دیگه ای به جاش بنویسم؟
متشکر

روی DVD که نمیشه...درد سر داره.باید فیلم رو بریزی روی هارد.بعد زیرنویس srt شو تهیه کنی،تغییرات رو توی زیرنویس بدی.بعد به صورت DVD Video رایت کنی.

kar1591
28-07-2010, 18:07
سلام

چطوری میشه با برنامه totall vidoe converter زیرنویس رو به فیلم اضافه کرد

coopro
01-08-2010, 00:04
سلام من اتوران سیستمم به علت ویروسی شدن از کار افتاده حالا باید فیلمی رو که می گذارم رو سیستم باید برم توی فایل ویدئو DVD .بعد باpower DVD نمی تونم فایل زیر نویس رو باز کنم .می خواستم بدونم توی عکسی که از یکی از فیلم هام گذاشتم کدوم فایل ها زیر نویسه و کدوم ها رو باید اجرا کنم .البته به نظر شما راه دیگری برای نمایش زیر نویس فیلم هست

Diego
01-08-2010, 01:16
سلام من اتوران سیستمم به علت ویروسی شدن از کار افتاده حالا باید فیلمی رو که می گذارم رو سیستم باید برم توی فایل ویدئو DVD .بعد باpower DVD نمی تونم فایل زیر نویس رو باز کنم .می خواستم بدونم توی عکسی که از یکی از فیلم هام گذاشتم کدوم فایل ها زیر نویسه و کدوم ها رو باید اجرا کنم .البته به نظر شما راه دیگری برای نمایش زیر نویس فیلم هست
برای دیدن DVD به همراه زیرنویس نباید از این روش استفاده کنید.باید ابتدا برنامه یpower dvd رو اجرا کنید،بعد از داخل برنامه و قسمت open کردن فایل،درایوی رو که dvd توش قرار گرفته رو انتخاب کنید.

Jang Bogo
04-08-2010, 12:43
سلام
من ميخوام نوشته هاي يك فايل SRT رو به جاي نوشته هاي يك فايل SRT ديگه بذارم. يعني كپي و پيست كنم.
چطوري اينكارو انجام بدم تا زمانها بهم نريزه؟ يعني من با زمانها كاري ندارم چون فايل SRT دوم زمانش تنظيمه

Diego
05-08-2010, 20:27
سلام
من ميخوام نوشته هاي يك فايل SRT رو به جاي نوشته هاي يك فايل SRT ديگه بذارم. يعني كپي و پيست كنم.
چطوري اينكارو انجام بدم تا زمانها بهم نريزه؟ يعني من با زمانها كاري ندارم چون فايل SRT دوم زمانش تنظيمه

با subtitle workshop از منوی edit گزینه ی آخر حالت Translation رو انتخاب کن،بعد زیرنویس هاتو،یکی سمت راست صفحه و یکی سمت چپ صفحه درگ کن.بعد از منوی file زیرنویس translated رو save کن.اینطوری زمانبندیشون یکی میشه.
برای کپی پیست نمیدونم.

Ssarshar
05-08-2010, 21:41
دوستان من چندوقتي است كه زير نويس شاتر آيلند رو دانلود كردم اما متاسفانه بصورت اتومات هماهنگ سازي نميكنه و بايد دستي زد جلو تا هماهنگ بشه.
مشكل كجاست ؟ ممنون

hamidras
15-08-2010, 20:42
جدیدا تموم زیر نویسام این جوری پخش میشه!! چرا؟

00:01:44,991 --> 00:01:46,151
.Çæä "ÂÌíÊ" äíÓÊ

7
00:01:46,152 --> 00:01:48,713
.Çæä åäæÒ åã ˜æí˜å. ÈÇæÑ ä˜ÑÏäíå

8
00:01:48,713 --> 00:01:50,152
.ÇãíÏæÇÑ㠐ÑÓäå ÈÇÔí, ÂÏÑíÇä

farryad
16-08-2010, 11:52
جدیدا تموم زیر نویسام این جوری پخش میشه!! چرا؟

این پست رو ببین

نکته: شاید به جای Arabic گزینه farsi بود که اون انتخاب میکنی.:20:

ehsan_
16-08-2010, 15:15
سلام

سوال مهمی دارم...خیلی مهم

اول اینکه من چندتا فیلم بدون زیر نویس دارم چطوری روش زیر نویس بزارم....مثلا زیرنویسش رو که دانلود کردم چی کارش کنم ؟؟

چطوری تنظیم کنم که عقب و جلو نباشه

بعد در مورد فرمتش فیلم چطور ؟ هر فرمت زیر نویس خاص داره ؟

خلاصه یک توضیح مفصل برای زیرنویس دار کردن فیلم های بدون زیر نویس با جزییات می خوام

اماتور هستم:11:

برنامه های مورد نیاز رو هم معرفی کنید

ممنون

piishii
20-08-2010, 23:41
سلام

سوال مهمی دارم...خیلی مهم

اول اینکه من چندتا فیلم بدون زیر نویس دارم چطوری روش زیر نویس بزارم....مثلا زیرنویسش رو که دانلود کردم چی کارش کنم ؟؟

چطوری تنظیم کنم که عقب و جلو نباشه

بعد در مورد فرمتش فیلم چطور ؟ هر فرمت زیر نویس خاص داره ؟

خلاصه یک توضیح مفصل برای زیرنویس دار کردن فیلم های بدون زیر نویس با جزییات می خوام

اماتور هستم:11:

برنامه های مورد نیاز رو هم معرفی کنید

ممنون
سلام

ashkan22
09-09-2010, 17:03
چطوري ميشه fps فيلممونو بدونيم؟

piishii
09-09-2010, 18:03
چطوري ميشه fps فيلممونو بدونيم؟
سلام
توی تاپیک هماهنگ کردن زیرنویس کاملا توضیح داده شده عزیزم
یک راهش توی Km Player گرفتن کلید های آلت + J هست و دیدن فرم ریت
یا زدن کلید تب و دیدن عدد Frame

Gune Baxan
10-09-2010, 23:15
سلام،

من زیر نویس فیلم La Dolce Vita رو از Farsi subtitle دانلود کردم. این زیر نویس استخراجی هست و مال نسخه دو DVD آن هست. زیر نویس DVD اول مشکلی نداره، ولی زیر نویس DVD دوم به هیچ عنوان نشون نمیده. با نرم افزارهای مختلف امتحان کردم و با زیرنویس ور رفتم ولی به نتیجه ای نرسیدم. مشکل این زیرنویس از چی می تونه باشه؟

M3HRD@D
11-09-2010, 00:39
piishii جان من اون فايل زيرنويس The.Motorcycle.Diaries 2004 رو از سايت farsisubtitle دانلود كردم ولي دو تيكس cd1وcd2زده
ولي فايل فيلم من يك تيكس هر كار كردم نتونستم فايل زيرنويس cd2
رو به فايل خود فيلم بچسبونم به نظرت چي كار كنم؟:41:

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

piishii جان من اون فايل زيرنويس The.Motorcycle.Diaries 2004 رو از سايت farsisubtitle دانلود كردم ولي دو تيكس cd1وcd2زده

piishii
11-09-2010, 15:37
سلام،

من زیر نویس فیلم La Dolce Vita رو از Farsi subtitle دانلود کردم. این زیر نویس استخراجی هست و مال نسخه دو DVD آن هست. زیر نویس DVD اول مشکلی نداره، ولی زیر نویس DVD دوم به هیچ عنوان نشون نمیده. با نرم افزارهای مختلف امتحان کردم و با زیرنویس ور رفتم ولی به نتیجه ای نرسیدم. مشکل این زیرنویس از چی می تونه باشه؟
سلام من این زیرنویس رو که روی هارد مرحومم هنوز هست و تعمیرش نکردم قبلا باهاش ور رفتم و با نسخه ی خودم ست کردم
زیرنویس رو بذارین اونی که مشکل داره تا یک نگاهی بهش بندازم .

---------- Post added at 01:39 AM ---------- Previous post was at 01:38 AM ----------

سلام
عزیزم از Vobsub Joiner استفاده کن یک از برنامه های جانبی که با Vobsub نصب میشه

Gune Baxan
11-09-2010, 17:56
سلام من این زیرنویس رو که روی هارد مرحومم هنوز هست و تعمیرش نکردم قبلا باهاش ور رفتم و با نسخه ی خودم ست کردم
زیرنویس رو بذارین اونی که مشکل داره تا یک نگاهی بهش بندازم .

ممنون از اینکه جواب دادید.

زیرنویسی که دانلود کردم مال Farsi Subtitle هست. این زیرنویس:

masoud45
12-09-2010, 08:06
سلام
من فیلم رو از تو دی وی دی کپی کردم تو هارد(2 تا پوشه video , audio ) ولی وقتی اجراشون میکنم زیر نویس رو نشون نمیده در حالی که وقتی دی وی دی رو تو dvdram میزارم و به صورت اتومات بالا میاد زیرنویسش اجرا میشه. وقتی از رو هارد اجراش میکنم هم با powerdvd هم با kmplayer و ... زیرنویس نداره
چکار کنم؟ کمکم کنید .

Gune Baxan
12-09-2010, 14:21
سلام
من فیلم رو از تو دی وی دی کپی کردم تو هارد(2 تا پوشه video , audio ) ولی وقتی اجراشون میکنم زیر نویس رو نشون نمیده در حالی که وقتی دی وی دی رو تو dvdram میزارم و به صورت اتومات بالا میاد زیرنویسش اجرا میشه. وقتی از رو هارد اجراش میکنم هم با powerdvd هم با kmplayer و ... زیرنویس نداره
چکار کنم؟ کمکم کنید .

در نرم افزار PowerDVD دکمه Ctrl+O رو بزنید و گزینه Open movie file on hard disk drive رو انتخاب کرده و سپس مسیری که DVD رو کپی کردید رو انتخاب و OK رو بزنید. با این حالت می تونید با زیرنویس فیلم رو ببینید.

masoud45
12-09-2010, 16:18
در نرم افزار PowerDVD دکمه Ctrl+O رو بزنید و گزینه Open movie file on hard disk drive رو انتخاب کرده و سپس مسیری که DVD رو کپی کردید رو انتخاب و OK رو بزنید. با این حالت می تونید با زیرنویس فیلم رو ببینید.
من از powerdvd 10 استفاده میکنم. وقتی ctrl+o رو میزنم Open movie file on hard disk drive نداره دو تا گزیینه بیشتر نداره

یکی درایو H که همون دی وی دی رم هستش و اون یکی هم I که درایو مجازیه مربوط به ultraiso.
چیزی به اسم هارد دیسک نمیاره خودم دستی هم رفتم مسیرش رو همه فایل های تو پوشه ویدئو رو select کردم بعد زدم play که منوی اول فیلم رو میاره ولی هرکاری میکنم هیچ کدوم رو نمیتونم سلکت کنم play هم که میزنم زیرنویس غیر فعاله روشن هم نمیشه

Gune Baxan
12-09-2010, 23:10
من از powerdvd 10 استفاده میکنم. وقتی ctrl+o رو میزنم Open movie file on hard disk drive نداره دو تا گزیینه بیشتر نداره

یکی درایو H که همون دی وی دی رم هستش و اون یکی هم I که درایو مجازیه مربوط به ultraiso.
چیزی به اسم هارد دیسک نمیاره خودم دستی هم رفتم مسیرش رو همه فایل های تو پوشه ویدئو رو select کردم بعد زدم play که منوی اول فیلم رو میاره ولی هرکاری میکنم هیچ کدوم رو نمیتونم سلکت کنم play هم که میزنم زیرنویس غیر فعاله روشن هم نمیشه

من نسخه 10 رو ندارم. البته فکر نکنم این قابلیت رو حذف کرده باشند. حالا شاید یکی از دوستان راه حلی برای مشکل شما داشته باشند.

masoud45
13-09-2010, 08:26
من نسخه 10 رو ندارم. البته فکر نکنم این قابلیت رو حذف کرده باشند. حالا شاید یکی از دوستان راه حلی برای مشکل شما داشته باشند.
فهمیدم چجوریه
اینقد باش ور رفتم تا اینکه بالاخره فهمیدم
کافیه فیلم رو کپی که گرفتی رو پوشه ویدئو کلیک چپ کنی و بزنی play، نباید پوشه رو وا کنی.:27:

jomong666
15-09-2010, 02:50
یه سئوال چه طور میشه فونت زیر نویس رو بزرگ کرد.

بعضی از زیر نویس ها فونتشون خیلی ریزه

Gune Baxan
15-09-2010, 13:53
یه سئوال چه طور میشه فونت زیر نویس رو بزرگ کرد.

بعضی از زیر نویس ها فونتشون خیلی ریزه

در KMPlayer با استفاده از دکمه ALT+F1 میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+F2 زیرنویس رو کوچک کرد.

در JetAudio هم با استفاده از دکمه ALT+UP میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+DOWN زیرنویس رو کوچک کرد.

پ.ن: البته این کار رو فقط برای زیرنویس های SRT میشه انجام داد و در مورد زیرنویس های SUB/IDX و زیرنویس هایی که رو خود فیلم هستند نمیشه این کار رو انجام داد.

jomong666
15-09-2010, 14:31
در KMPlayer با استفاده از دکمه ALT+F1 میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+F2 زیرنویس رو کوچک کرد.

در JetAudio هم با استفاده از دکمه ALT+UP میشه زیرنویس رو بزرگ و با استفاده از دکمه ALT+DOWN زیرنویس رو کوچک کرد.

پ.ن: البته این کار رو فقط برای زیرنویس های SRT میشه انجام داد و در مورد زیرنویس های SUB/IDX و زیرنویس هایی که رو خود فیلم هستند نمیشه این کار رو انجام داد.

ممنون .من از برنامه ی klite codec pack+power dvd 8 استفاده می کنم تو اون ها راهی برای بزرگ کردن زیر نویس وجود داره یا نه .

shahi-007
15-09-2010, 14:39
سلام. من یه سری فیلم با فرمت mkv دارم که توی فیلم زیرنویس هم هست. در واقع زیرنویس همراه فیلم هست نه یک فایل جدا. از طرفی زیرنویس به فیلم نچسبیده یعنی در kmplayer با زدن دگمه Alt+x می شه زیرنویس رو برداشت. می خوام ببینم چطوری می شه این کار رو کرد؟ برنامه ای می خواد؟ می شه معرفی و یاد بدید؟

piishii
16-09-2010, 11:00
ممنون .من از برنامه ی klite codec pack+power dvd 8 استفاده می کنم تو اون ها راهی برای بزرگ کردن زیر نویس وجود داره یا نه .
سلام
پلیر رو عوض کنید هر پلیری امکانات بقیه پلیر ها رو نداره
+
اینکه زیرنویس های ساب آیدیکس رو نمیشه فونتشون رو بزرگ یا کوچک کرد .

سلام. من یه سری فیلم با فرمت mkv دارم که توی فیلم زیرنویس هم هست. در واقع زیرنویس همراه فیلم هست نه یک فایل جدا. از طرفی زیرنویس به فیلم نچسبیده یعنی در kmplayer با زدن دگمه Alt+x می شه زیرنویس رو برداشت. می خوام ببینم چطوری می شه این کار رو کرد؟ برنامه ای می خواد؟ می شه معرفی و یاد بدید؟
سلام
سرچ لطفا
آیا میتوان زیرنویس اتچ شده به فایل Mkv رو جدا کرد؟ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

piishii
16-09-2010, 11:04
سلام،

سلام
من با برنامه ی subresync زیرنویس دی وی دی دوم رو باز کردم اینم متن داخل زیرنویس ( در پیوست ) مشکل شما چیه دقیقا ؟

Gune Baxan
16-09-2010, 11:59
سلام
من با برنامه ی subresync زیرنویس دی وی دی دوم رو باز کردم اینم متن داخل زیرنویس ( در پیوست ) مشکل شما چیه دقیقا ؟

مشکل من اینه که در subresync می تونم به همین صورت که شما عکس رو گذاشتید نوشته های زیرنویس رو ببینم، اما موقعی که می خوام از همین زیرنویس موقع دیدن فیلم استفاده کنم هیچ نوشته ای دیده نمی شه. از پلیرهای مختلف استفاده کردم ولی به نتیجه نرسیدم.

piishii
16-09-2010, 18:10
مشکل من اینه که در subresync می تونم به همین صورت که شما عکس رو گذاشتید نوشته های زیرنویس رو ببینم، اما موقعی که می خوام از همین زیرنویس موقع دیدن فیلم استفاده کنم هیچ نوشته ای دیده نمی شه. از پلیرهای مختلف استفاده کردم ولی به نتیجه نرسیدم.
سلام
شما یک save as بزن دوباره با یک نام دیگه سیو کن بعد دوباره چک کن.
بازم نشد من دوباره یک نگاه بهش میندازم :20:

Gune Baxan
16-09-2010, 23:11
سلام
شما یک save as بزن دوباره با یک نام دیگه سیو کن بعد دوباره چک کن.
بازم نشد من دوباره یک نگاه بهش میندازم :20:

متاسفانه نشد. قبلا هم با استفاده از نرم افزارهای Sub to Sup و Sup2Srt جمله های زیرنویس رو به عکس BMP تبدیل کردم، ولی همه عکس ها سیاه بود و نوشته ای نداشت. فیلم رو نصفه دیدم و از فیلم خوشم اومد، ولی از شانس بد گویا زیرنویس با ما لج افتاده. :31:

Alastoor
16-09-2010, 23:41
متاسفانه نشد. قبلا هم با استفاده از نرم افزارهای Sub to Sup و Sup2Srt جمله های زیرنویس رو به عکس BMP تبدیل کردم، ولی همه عکس ها سیاه بود و نوشته ای نداشت. فیلم رو نصفه دیدم و از فیلم خوشم اومد، ولی از شانس بد گویا زیرنویس با ما لج افتاده. :31:

سلام
زیرنویس از 01,39,47,114 شروع میشه
همین حدود باید زیرنویس رو عقب بکشید
با Shiftvobsub

Gune Baxan
16-09-2010, 23:57
سلام
زیرنویس از 01,39,47,114 شروع میشه
همین حدود باید زیرنویس رو عقب بکشید
با Shiftvobsub

پاک ضایع شدیم رفت :43:
به تنها چیزی که دقت نکردم، زمان بود. :31:
ممنون دوست عزیز، خیر از جوونیت ببینی. :20:

joibari2
17-09-2010, 09:23
سلام.
من یه برنامه برای ساخت یا ویرایش زیرنویس میخواستم وقت خوندن کل تاپیکتونو هم ندارم اگه ممکنه کمکم کنید.

piishii
17-09-2010, 18:43
سلام.
من یه برنامه برای ساخت یا ویرایش زیرنویس میخواستم وقت خوندن کل تاپیکتونو هم ندارم اگه ممکنه کمکم کنید.
سلام
پست اول برنامه هایی که معرفی شده

serhossien
17-09-2010, 19:32
سلام یه عکس دارم با فرمت jpg می شه کاری کرد که این عکس در زمانی خاص به عنوان زیر نویس نمایش داده شه، عکسی هم که می گم این شکلییه :

یعنی می شه کاری کرد که راخت این عکس به عنوان زیر نویس نمایش داده بشه.

joibari2
18-09-2010, 12:14
سلام چطوری میشه متن زیرنویس رو استخراج کرد؟

omid-p30
18-09-2010, 12:27
سلام

من مشکل نا مفهوم بودن فونت فارسی رو که سرچ کردم گفته بودید باید یونی کد رو فارسی کرد.

من وقتی اون قسمت رو رو فارسی قرار میدم و اوکی میکنم میگه که سی دی ویندوز رو بذارید و بعد از اینکه اوکی میکنم

باز میگه که این فایل رو H:\i386 باید پیدا کنید که من نمیدونم چکار باید بکنم.

ممنون.

piishii
18-09-2010, 12:33
سلام چطوری میشه متن زیرنویس رو استخراج کرد؟
سلام
برنامه ی ووب ساب رو نصب کنید از برنامه های جانبیش برای اینکار وجود داره برنامه ای .
یک سرچ بکنید آموزشش فکر کنم هست.

سلام

من مشکل نا مفهوم بودن فونت فارسی رو که سرچ کردم گفته بودید باید یونی کد رو فارسی کرد.

من وقتی اون قسمت رو رو فارسی قرار میدم و اوکی میکنم میگه که سی دی ویندوز رو بذارید و بعد از اینکه اوکی میکنم

باز میگه که این فایل رو H:\i386 باید پیدا کنید که من نمیدونم چکار باید بکنم.

ممنون.
سلام
سی دی ویندوز باید همون سی دی باشه که باهاش ویندوز رو نصب کردین .
مطمئن هستین همون سی دی هست ؟

omid-p30
18-09-2010, 12:37
سلام
برنامه ی ووب ساب رو نصب کنید از برنامه های جانبیش برای اینکار وجود داره برنامه ای .
یک سرچ بکنید آموزشش فکر کنم هست.

سلام
سی دی ویندوز باید همون سی دی باشه که باهاش ویندوز رو نصب کردین .
مطمئن هستین همون سی دی هست ؟

آره کلا همین یک سی دی رو دارم.

joibari2
18-09-2010, 13:20
سلام وقتی تغییراتی روی زیر نویس ایجاد میکنم و سیوش میکنم اون تغییرات اعمال نمیشه و وقتی دوباره زیر نویس رو اجرا میکنم مثله اولشه چطوری میشه این مشکلو برطرف کرد؟

piishii
18-09-2010, 13:38
سلام وقتی تغییراتی روی زیر نویس ایجاد میکنم و سیوش میکنم اون تغییرات اعمال نمیشه و وقتی دوباره زیر نویس رو اجرا میکنم مثله اولشه چطوری میشه این مشکلو برطرف کرد؟

سلام
عزیز من یکجا پست دادی دیده شد.
زیاد هم عجول نباشین لطفا برای گرفتن جواب.
شما این تغییرات روی چه نوع فرمت زیرنوس انجام میدیین ؟
برای سیو کردن چیکار میکنید ؟
اصلا کل پروسه ای که طی میکنید چجوری هست ؟

omid-p30
18-09-2010, 15:01
مشکل فونت من حل شد و فارسی نشون میده ولی ترتیب کلمات از اخر به اوله، یعنی اینجا ایران است رو میزنه است ایران اینجا

اگر راه حل این مشکل رو هم بفرمایید ممنون میشم.

joibari2
18-09-2010, 17:42
سلام
عزیز من یکجا پست دادی دیده شد.
زیاد هم عجول نباشین لطفا برای گرفتن جواب.
شما این تغییرات روی چه نوع فرمت زیرنوس انجام میدیین ؟
برای سیو کردن چیکار میکنید ؟
اصلا کل پروسه ای که طی میکنید چجوری هست ؟
برنامه Subtitle Workshop باز میکنم و زیرنویس srt رو بازخوانی میکنم بعد بعضی نوشته های زیر نویس رو عوض میکنم آخرش هم خارج میشم و میپرسه میخوای سیو بشه منم میزنم بله.وقتی زیرنویس رو دوباره باز میکنم هیچ تغییری نکرده.:41:

joibari2
19-09-2010, 19:01
برنامه Subtitle Workshop باز میکنم و زیرنویس srt رو بازخوانی میکنم بعد بعضی نوشته های زیر نویس رو عوض میکنم آخرش هم خارج میشم و میپرسه میخوای سیو بشه منم میزنم بله.وقتی زیرنویس رو دوباره باز میکنم هیچ تغییری نکرده.:41:
هیچکس تو این تاپیک نیست جواب ما رو بده؟

Alastoor
20-09-2010, 03:24

سلام
یه کم عجیبه . شما از فایل save as رو بزن و subrip رو انتخاب و سیو کن ببین بازم همین مشکل رو داری ؟ /

joibari2
20-09-2010, 13:26
سلام
یه کم عجیبه . شما از فایل save as رو بزن و subrip رو انتخاب و سیو کن ببین بازم همین مشکل رو داری ؟ /
این کارو کردم ولی برطرف نشده چیکار کنم؟

piishii
20-09-2010, 18:32
این کارو کردم ولی برطرف نشده چیکار کنم؟
سلام
شما زیرنویست رو بذار بگو میخوای چیکار کنی من یک چکی بکنم .

joibari2
20-09-2010, 18:47
شما یه امتحانی بکن ببین میتونی یه قسمتیشو تغییر بدی یا نه.

1000_alkapone
20-09-2010, 19:46
سلام دوستان km player من با زارنویس های srt مشکل داره و یک زیرنویس فارسی srt رو به یک زبون دیگه که شبیه یونانی هست نشون میده لطفا راهنمایی کنید ممنون

piishii
20-09-2010, 20:36
سلام دوستان km player من با زارنویس های srt مشکل داره و یک زیرنویس فارسی srt رو به یک زبون دیگه که شبیه یونانی هست نشون میده لطفا راهنمایی کنید ممنون
سلام
یونیکد رو باید درست کنید بارها توضیح داده شده سرچ کنید .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدشما یه امتحانی بکن ببین میتونی یه قسمتیشو تغییر بدی یا نه.
سلام
منظورت از تغییر چی هست خوب عزیز
میخوای زمان رو عقب جلو کنی چیکار کنی؟

joibari2
20-09-2010, 22:52
منظورم اینه که متن یه زیرنویسو تغییر بدی

shahab_f
21-09-2010, 18:10
میخوام یه فیلم رو زیرنویس کنم ، یه فایل زیرنویس انگلیسی srt هست ، من با word بازش میکنم و به جاش فارسی مینویسم و سیو می کنم، اما یه مشکل هست ، موقع پخش به جای حرف ی ، علامت سوال میذاره

omid-p30
21-09-2010, 21:07
سلام.

من اول قسمت 2 لاست که خلاصه قسمت اولش رو یکی دو دقیقه پخش میکنه رو زیرنویس انگلیسیش نداره و فقط از شروع قسمت 2 زیرنویس میزنه.
با تاخیر زمانی زیرنویس رو کشوندم عقب تا سر همون موقع پخش کنه.
اما اواسط فیلم دوباره زیرنویس می افته عقب. اینجا فکر کنم باید fps رو که تو اون تاپیک گفتید درست کنم، یا نه از اول باید این کار رو بکنم ؟

اون آموزش رو هم درست نفهمیدم. الان fps فیلم رو از gom player دیدم23.98 هست. پس قسمت out put رو میذارم 23.98
حالا برا قسمت input باید چی بدم ؟ هر چی هم آزمایش می کنم باز نمیشه. این قسمتش رو یک کم بیشتر توضیح بدید مممنون میشم.

sise
21-09-2010, 22:21
منظورم اینه که متن یه زیرنویسو تغییر بدی
بله میشه. من همین زیرنویس شما را با برنامه Subtitle Workshop هر بلایی خواستم سرش آوردم و سیو کردم. مشکلی ندارد.

میخوام یه فیلم رو زیرنویس کنم ، یه فایل زیرنویس انگلیسی srt هست ، من با word بازش میکنم و به جاش فارسی مینویسم و سیو می کنم، اما یه مشکل هست ، موقع پخش به جای حرف ی ، علامت سوال میذاره
شما با همون note pad کار کنید مشکلی پیش میاد؟ یا همونایی که در word هست را در note pad کپی کنید.

سلام.

من اول قسمت 2 لاست که خلاصه قسمت اولش رو یکی دو دقیقه پخش میکنه رو زیرنویس انگلیسیش نداره و فقط از شروع قسمت 2 زیرنویس میزنه.
با تاخیر زمانی زیرنویس رو کشوندم عقب تا سر همون موقع پخش کنه.
اما اواسط فیلم دوباره زیرنویس می افته عقب. اینجا فکر کنم باید fps رو که تو اون تاپیک گفتید درست کنم، یا نه از اول باید این کار رو بکنم ؟

اون آموزش رو هم درست نفهمیدم. الان fps فیلم رو از gom player دیدم23.98 هست. پس قسمت out put رو میذارم 23.98
حالا برا قسمت input باید چی بدم ؟ هر چی هم آزمایش می کنم باز نمیشه. این قسمتش رو یک کم بیشتر توضیح بدید مممنون میشم.
اول از همه باید fps زیرنویس را درست کنید و بعد اگه نیازی بود عقب یا جلو بودنش را چک کنید.
فرمت زیرنویس شما؟ srt یا sub؟

omid-p30
21-09-2010, 22:39
بله میشه. من همین زیرنویس شما را با برنامه Subtitle Workshop هر بلایی خواستم سرش آوردم و سیو کردم. مشکلی ندارد.

شما با همون note pad کار کنید مشکلی پیش میاد؟ یا همونایی که در word هست را در note pad کپی کنید.

اول از همه باید fps زیرنویس را درست کنید و بعد اگه نیازی بود عقب یا جلو بودنش را چک کنید.
فرمت زیرنویس شما؟ srt یا sub؟

srt هست. یک توضیح کوچیک دیگه برا درست کردن fps میدید ؟