PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فایل هام گم شدن!!!

Alipacino
08-04-2007, 14:11
سلام
یه مشکل عجیب :
فایل هام هم هستن هم نیستن. یعنی فایل های بعضی از پوشه هام (که اتفاقاً همشون موزیک و کلیپ هستند) یه روز صبح که سیستم و روشن کردم نبودن. همین جوری پاک شده بودن. البته از نظر حجمی هستن. یعنی وقتی روی فولدر راست کلیک می کنم میگه 0 بایت ولی وقتی همه پوشه های درایو رو انتخاب می کنم و حجمشون و با فضای خالی درایو جمع می کنم یه چیزی حدود 20، 30 گیگ از ظرفیت درایو کمتره. کسی می دونه این فایل ها کجا ممکنه قایم شده باشن؟
(راهنمایی: کسپر رو هم آپدیت کردم و اسکن کردم و لی ویروسی که مربوط به این باشه پیدا نکرد.)

nw_nk
08-04-2007, 15:31
سلام
یه مشکل عجیب :
فایل هام هم هستن هم نیستن. یعنی فایل های بعضی از پوشه هام (که اتفاقاً همشون موزیک و کلیپ هستند) یه روز صبح که سیستم و روشن کردم نبودن. همین جوری پاک شده بودن. البته از نظر حجمی هستن.

یعنی وقتی روی فولدر راست کلیک می کنم میگه 0 بایت ولی وقتی همه پوشه های درایو رو انتخاب می کنم و حجمشون و با فضای خالی درایو جمع می کنم یه چیزی حدود 20، 30 گیگ از ظرفیت درایو کمتره.

کسی می دونه این فایل ها کجا ممکنه قایم شده باشن؟
(راهنمایی: کسپر رو هم آپدیت کردم و اسکن کردم و لی ویروسی که مربوط به این باشه پیدا نکرد.)

روی کدوم فلدر کلیک راست می کنید؟

فایلهاتو از نظر حجمی پاک شدن یعنی چی؟ اسمشون رفته یا حجم اختصاص داده شده بهشون؟

فایلهاتون مخفی یا ... نیستن؟

Jalal
08-04-2007, 16:03
100 درصد فایلات مخفی شدن
این فایلو ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) تو پوشه هات اجرا کن درست میشه
اینم بگم سیستمت ویروسیه ها

Soda
08-04-2007, 16:07
اين دقيقا يه تروجانه ( يا كرمه )

آموزش پاك كردنش رو هم MB_Danger عزيز تو يه تاپك گذاشته

ويروس Folder Option فكر كنم باشه

ببين Folder Option ات مخفي شده ؟

Alipacino
11-04-2007, 10:40
shahvand جان ممنون. فعلاً من مجبورم از كافي نت كانكت بشم (دليل اينكه اين قدر دير جواب دادم هم همينه) ولي حتماً فايلتو امتحان مي كنم و جوب مي دم.
soda جان تاپيكي هم كه شما گفتي پيدا كردم ولي اون ويروس فرق داره. اون folder option رو مخفي مي كنه در حالي كه من فايل هام پاك شدن. يعني بعضي از پوشه هام تا چند روز پيش فايل توش بود ولي الان خالين. وقتي با موس رو پوشه نگه مي دارم مي نويسه: fodler is empty حجم پوشه هم 0 بايته ولي وقتي حجم همه پوشه هاي درايو رو با فضاي خالي درايو جمع مي كنم از ظرفيت درايو 20،30 گيگ كم داره. يعني 20،30 گيگ از درايو نيست. برنامه هاي ريكاوري هم امتحان كردم ولي فايل ها رو پيدا نكردن.
برمي گرم. فعلاً يا علي

Alipacino
14-04-2007, 10:56
Shahvand جان حق با شما بود. فایل هام مخفی شدن. چون وقتی فایل شما رو توی یکی از اون پوشه ها کپی کردم و پوشه رو رفرش کردم فایل گم شد و وقتی دوباره خواستم کپی کنم گفت همچین فایلی توی این پوشه هست (با وجود اینکه دیده نمیشد).
ولی به هر حال فایل شما هم کار نکرد و فایل هام بر نگشت.

nt
14-04-2007, 11:16
سلام
من هم هم سال 80 هم سال 83 این ویروس را گرفتم :41: ؛ بدین صورت بود که همه فایل هایی که با Clone ایمیج گرفته بودم و حتی تمام فایل های Dat . همش مخفی شده بود ولی حجم را بر روی هارد اشغال کرده بود

خیلی دنبال راه حل بودم تا فهمیدم به وسیله ایمیل منتشر میشه و ایمیل هم به این مزمون هست که فایل های شما گروگان گرفته شده:2: و برای بازیافت اون باید مبلغ ..... را واریز نمایید:18: تا ....

منم بی خیال شدم:27:
تا جایی که یادم هست علت این را تو همین انجمن دیدم
فعلا

Jalal
14-04-2007, 11:40
سلام ...
این دستور رو تو run بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بجای f نام درایو ی که فایلها مخفی شدن
بازم اگه نشد بگید .:46:

Alipacino
15-04-2007, 18:56
سلام ...
این دستور رو تو run بزنید

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
بجای f نام درایو ی که فایلها مخفی شدن
بازم اگه نشد بگید .:46:

تا جايي كه يادمه فايل قبلي هم همين كارو مي كرد ولي بازم چشم. اينم امتحان مي كنم.
مرسي

nt
15-04-2007, 19:37
خوب دوست عزیز ادامه بده تا به جواب من برسی
من 100٪ از حرفی که قبلا زدم مطمئن هستم

Jalal
15-04-2007, 20:20
خوب دوست عزیز ادامه بده تا به جواب من برسی
من 100٪ از حرفی که قبلا زدم مطمئن هستم

عزیز م من روزی 2 از این سیستم ها بر میگردونما

nt
15-04-2007, 20:53
عزیز م من روزی 2 از این سیستم ها بر میگردونما
خوب پس ما منتظریم که سیستم ان دوستمون هم به کمک شما خوب بشه:21:

Alipacino
27-04-2007, 18:16
سلام
اول ببخشيد من اينقدر دير جواب مي دم. اين يكي دو هفته بي اينترنت بودم.
دوم اينكه shahvand جان اين روشي هم كه گفتي كار نكرد. يعني سر بعضي از فايل ها كه احتمالاً همون فايل هاي گم شده اند (اينكه مي گم احتمالاً چون معلوم نكرد كدوم فايلا) ارور داد. جمله شم دقيقاً يادم نيست ولي فكر كنم اين بود:
Data Cyclic redundancy error

خوب پس ما منتظریم که سیستم ان دوستمون هم به کمک شما خوب بشه
ما هم منتظريم.

Alipacino
12-05-2007, 19:10
آقا هیشکی روش دیگه ای بلد نیست؟
در ضمن یکی از دوستام کفت این ویروسا تو محیط ویندوز کار می کنن. اگه تو محیط لینوکس بریم شاید بشه فایل ها رو دید و یه بلایی سرشون آورد.
می خواستم ببینم درست میگه؟ میشه این کارو کرد؟

Jalal
12-05-2007, 19:45
عزیز دل برادر اگه این راهی که به شما گفتم انجام دادید و نتونستید فایلهاتون رو ببینید
ویندوز رو عوض کنید اگه نشد
برید recovery کنید

Alipacino
20-05-2007, 10:58
عزیز دل برادر اگه این راهی که به شما گفتم انجام دادید و نتونستید فایلهاتون رو ببینید
ویندوز رو عوض کنید اگه نشد
برید recovery کنید

فکر کنم باید ویندوز عوض کردن رو امتحان کنم چون recpvery جواب نداد (چون فایلا پاک نشدن، یه جورایی hidden شدن)
حالا اون راهی که گفتم ممکنه جواب بده؟

hashemi85seb
21-05-2007, 13:26
salam
ميتوني با برنامه هاي ريكاوري همه فايل هتتو برگردوني