PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ایرانسل بدون Gprs و Mms چطوریه؟

emprator_kochak
08-04-2007, 13:35
سلام:
من این تاپیک و با اجازه بزرگترها زدم تا کسایی که ایرانسل دارن بدون در نظر گرفتن خدمات Gprs و Mms بگن که ایرانسل نسبت به ارتباطات سیار برتری داره یا نه ؟ :5:

kiarash3500
08-04-2007, 14:17
سیم کارتش ارزونتره
ضمنا تو حساب کردن هزینه دقیق ای حساب میکنه که این یه ضعفه نسبت به ارتباطات سیار

M A T I N
08-04-2007, 19:15
شمارش رو خودت میتونی انتخاب کنی ..... ولی مهمترینش همون قیمتشه ...

ary_sani
08-04-2007, 20:01
تقریباً دیگه الان ملت میرن ایرانسل رو بخاطر همین دو مضایاش بخرن!
ولی میدونین که هر یک کیلو بایت mms چیزی معادل 5000 تومان ر میاد وعملاً استفاده از این خدمه اش غیر قابل اجراست...
همچنین که ایرانسل در تمام طول عید با توجه به تبلیغاتش اصلا حتی نمیتوستین sms بزنین دیگه چه برسه به مجانی بودنش و اینا...!
خلاصه اینکه به نظر من ایرانسل یک سیم کارت مذخرفه و اگه احتمال بدیم که با طرف قرار دادش ، قراردادشون بهم بخوره تقریباً دیگه سیم کارت ها رو دست خودتون باد می کنه و باید خر بیاری و باقالی بار کنی!

Babak
08-04-2007, 20:16
از نظر کیفیت صدا ایرانسل بهتره اما به تالیا نمیرسه
محدوده انتن دهی به ترتیب دولتی ایرانسل تالیا

TheMohammad
08-04-2007, 21:14
ولی میدونین که هر یک کیلو بایت mms چیزی معادل 5000 تومان ر میاد وعملاً استفاده از این خدمه اش غیر قابل اجراست...
همچنین که ایرانسل در تمام طول عید با توجه به تبلیغاتش اصلا حتی نمیتوستین sms بزنین دیگه چه برسه به مجانی بودنش و اینا...!
خلاصه اینکه به نظر من ایرانسل یک سیم کارت مذخرفه و اگه احتمال بدیم که با طرف قرار دادش ، قراردادشون بهم بخوره تقریباً دیگه سیم کارت ها رو دست خودتون باد می کنه و باید خر بیاری و باقالی بار کنی!
پس چرا این مشکلاتی که شما دارین رو من ندارم ؟
sms هم روز 2 و 3 عید مشکل داشت که الان دیگه درست شده

من موندم این یک میلیون مشترک ایرانسل رو کسی مجبور کرده که برن بخرن ؟

BABAKAM
08-04-2007, 21:57
به نطر من عاليه
بعضيها فرهنگ استفاده ار اين سيم کارت رو ندارن

درضمن همه جاي ايران 49 تومنه مکالمه اش
هرينه جابه جايي هم نداره
ماکالمه اش تقريبا به صورت ميانگين خيلي پايين تر ار 912هست

Maziar_69
08-04-2007, 22:40

داداش هر کیلوبایت 3 تومن نه 5000 تومن !!!!!!!!:41: کی اینارو بهت گفته؟ به قول آقا بابک که راست گفته بعضی ها ..................

Maziar_69
08-04-2007, 22:42
از نظر کیفیت صدا ایرانسل بهتره اما به تالیا نمیرسه
محدوده انتن دهی به ترتیب دولتی ایرانسل تالیا

چرا به تالیا نرسه؟ من با 1 خط آنتن دهی هم زنگ زدم هم اس ام اس زدم عالی عالی بوده و هست .:11:

Maziar_69
08-04-2007, 23:17
سلام تورو خدا اینقدر تبلیغ منفی و بیخود از ایرانسل نکنید تا یه بنده خدایی که از هیچی خبر نداره و میخواد سیم کارت بخره پولش رو دود هوا نکنه (خط دولتی نخره) . آخه این مخابرات دیگه چند میلیارد (!!!!!) میخواد سیم کارت بفروشه؟ به خدا بعضی از شماها قبل از اینکه ایرانسل بیاد نمیدونستین Gprs و Mms چیه!!! حالا که همه ی دانلودهاتون تموم شده به تعرفه اش اعتراض میکنید؟ آخه مگه اینترنت موبایل برای دانلوده؟ اینترنت موبایل فقط برای کارهای ضروری مثل چک کردن ایمیل در مواقعی هست که کامپیوتر در دسترس نباشه. آخه اونایی که 13 سال پیش یه خط 912 خریدن تا امروز چه تغییری توش حس میکنن؟ هیچی !!! هنوز هم در دسترس نیستند!!! ولی ایرانسل تو حدود 6 ماه تقریبآ60 شهر رو پوشش داده ولی تالیا تو 2 سال تازه به 30 یا35 شهر رسیده !!!! البته تالیا هم تو یه مواردی از مخابرات بهتره. باور کنید وظیفه ی ما اطلاع رسانیه نه تخریب یک اپراتور به دلیل تعصب شخصی. خواهشآ اگر حرفام نامربوطه بگید. با تشکر

nima_949
09-04-2007, 01:13
فکر نمیکنم این تایپیک ضرورتی داشته باشه که شما ایجاد کردید یه تایپیک مخصوص ایرانسل هست شما اول مطالعه کنید بعد به ایجاد تایپیک بپردازید

emprator_kochak
09-04-2007, 21:01
فکر نمیکنم این تایپیک ضرورتی داشته باشه که شما ایجاد کردید یه تایپیک مخصوص ایرانسل هست شما اول مطالعه کنید بعد به ایجاد تایپیک بپردازید

برادر من تاپیک زدن چیزی رو کم نمیکنه... امری بود در خدمتیم :5:

علیرضا خارجی
10-04-2007, 23:40
تماس از ام تی ان ایرانسل به سایر خطوط داخل کشور 499 ریال / دقیقه. پیام کوتاه (SMS) داخل کشور 160 ریال. ساعات کاهش مصرف 128 ریال. ارسال پیام تصویری (MMS) تا سقف 300 کیلوبایت به سایر مشترکین ام تی ان ایرانسل. رایگان تا 10 اردیبهشت 1386---رسال و دریافت دیتا از طریق GPRS
(WAP و مرورگر اینترنت از طریق پورت سریال، کارت دیتا PCMCI/USBT، Infra-Red) -- سرویس‌های ارزش افزوده صورت ريز مكالمات مسدود نمودن تماس انتظار مكالمه انتقال مكالمه كنفرانس تلفني ذخيره شماره تماس گيرنده پيام گير صوتي اشتراك رايگان، بدون هزينه فعال سازي --- کنترل حساب اینترنتی اینش کلی ارزش داره-- رومينگ بين الملل 97 کشور فعلا -- و در اینده کلی چیزهای دیگه در راهه و همین طور کیفیت صدای خوب با این امکانات من ایرانسل خریدم و راضیم و با یه خط آنتن من راحت تماس میگیرم و صحبت میکنم