PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ليگ قهرمانان باشگاههاي اروپا (چمپيون ليگ)

jak_1300
08-04-2007, 07:43
سلام

چند وقتي ميشه كه بازي ليگ قهرمانانا اروپا وارد بازار شده اين بازي تقريبا همون فيفا 07 هستش ولي با گرافيكي بهتر و يه سري جزييات بهتر نسبت به نسخه فيفا 07 ارائه شده من اين بازي تهيه كردم و بازي كردم در اين نسخه بازي سخت تر از فيفا 07 شده اما من يه سوالي برام پيش اومده اونم اينكه من در يكي از اين قسمت ها در قسمت منيجر يا همون مربيگري وارد ميشم نميتونم بازي كنم درست همون آخر كه ميخوام برم تو بازي گير ميده و يه پيغامي ميد اين پيغام در عكسه زير ميبينيد‌:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

حالا از دوستاني كه مشكله من رو ميدونند چيه خواهش ميكنم منو راهنمايي كنند

با عرض معذرت از مدير اين بخش من هر چي گشتم تايپيك اين بازي رو پيدا نكردم اگر صلاح ميدونيد حذفش كنيد با تشكر

من منتظر راهنمايي شما دوستان عزيز هستم

jak_1300
08-04-2007, 16:59
كسي از بچه نيست كه به من كمك كنه من منتظره كمكتون هستم

jak_1300
09-04-2007, 09:20
سلام مجدد خدمت عزيزان

من سوالي در رابطه با اين بازي مطرح كرده بودم ميخواستم ببينم اصلا كسي بازي كرده اين بازي رو اين مشكل رو نميدونم چيه كه جلوداره من شده اگه كسي ميدونه خواهشا راهنمايي كنه

nezamdoobarareh
09-04-2007, 09:46
خوب عرض سلام.
خوب باید بگم که همونطور که این بازی رو انجام دادید، در قسمت منجر این بازی بر عکس نسخه فیفا بازی حالت مرحله ای داره، یعنی این که در هر مسابقه دستورالعنلی از شما میخواد و شما باید اون کار رو براش انجام بدید.
مثلا در یک بازی میخواد که شما بازی رو با اختلاف دو گل ببرید.
حالا اگر شما نتیجه رو 2-1 ببرید بازی این برد رو از شما قبول نمیکنه.
ماموریتها متفاوت و متنوع هستند، در بعضی مواقع میگه شما باید یکی از مهجمان خود رو با قدرت 7 بفروشید و به جاش یک بازیکن با قدرت 6.9 بخرید. ( کلی میره تو اعصابتون )
یک جای دیگه مثل همین مشکل شما میگه که باید یکی از بازیکن های ذخیره رو حتما در ترکیب قرار بدید، بعضی موقع ها هم میگه باید حتما تا 75 دقیقه بازی کنه.
این ارور شما هم میگه که باید بازیکنی با اسم D.Doyle رو در ترکیب 11 نفر اول بازی قرار بدید. حالا نمیدونم که دیگه چه قدر باید بازیش بدید.
اگر بخواد که یه مدت معینی بازیش بدید خودش تویه صفحه ماموریتها مینویسه.
خوب امیدوارم که مشکلتون حل بشه.

jak_1300
09-04-2007, 11:09
مرسي دوسته من از جوابت ممنونم ازت
ولي شما ميشه بگي از كجا فهميدي كه اين چي ميگه از كج ميشه فهميد بيد هتمن زبان انگليسيمون خوب باشه تا بفهميم؟؟؟

nezamdoobarareh
09-04-2007, 21:16
نه زبانت هم زیاد مهم نیست بابا. ( البته یه کم در حد متوسط باید بلد باشی ها )
شما وقتی که روی گزینه Next Match ( فکر کنم همینه ) کلیک میکنی یه صفحه میاد که توش یه متن انگلیسی تایپ شده معمولا همون دو یا سه خط اول ماموریتت نشوته شده.
مثلا گفته که شما باید بازی رو با احتلاف دو گل ببرید.
اصلا سخت نیست.
من با سیستم این بازی از بازی نسخه سال 2005 آشنا شدم.
ماموریت هاش دارای تنوع زیادی هستند فقط ماموریتهای خرید و فروش بازی هستند که خیلی اعصاب خورد کن هستند.
مثلا شما با کلی جون کندن میرید جام باشگاههای اروپا اونوقت وسط مسابقات میگه که باید یکی از بهترین هافبکهات رو بفروشی و یکی دیگه با همون قدرت جاش بخری.
بدبختی هم اینه که همیشه بازیکنی رو که میفروشی درآمدش از خریدش بیشتر هستش و دچار مشکل میشی.
البته یه قلق خاصی هم داره که اگر یادش گرفتی راحت خرید و فروش میکنی. :d

jak_1300
10-04-2007, 07:52
نه زبانت هم زیاد مهم نیست بابا. ( البته یه کم در حد متوسط باید بلد باشی ها )
شما وقتی که روی گزینه Next Match ( فکر کنم همینه ) کلیک میکنی یه صفحه میاد که توش یه متن انگلیسی تایپ شده معمولا همون دو یا سه خط اول ماموریتت نشوته شده.
مثلا گفته که شما باید بازی رو با احتلاف دو گل ببرید.
اصلا سخت نیست.
من با سیستم این بازی از بازی نسخه سال 2005 آشنا شدم.
ماموریت هاش دارای تنوع زیادی هستند فقط ماموریتهای خرید و فروش بازی هستند که خیلی اعصاب خورد کن هستند.
مثلا شما با کلی جون کندن میرید جام باشگاههای اروپا اونوقت وسط مسابقات میگه که باید یکی از بهترین هافبکهات رو بفروشی و یکی دیگه با همون قدرت جاش بخری.
بدبختی هم اینه که همیشه بازیکنی رو که میفروشی درآمدش از خریدش بیشتر هستش و دچار مشکل میشی.
البته یه قلق خاصی هم داره که اگر یادش گرفتی راحت خرید و فروش میکنی. :d

ممنونم ازت كه جواب دادي مرسي دوسته خوبم ايشالله كه جبران كنم برات

jak_1300
11-04-2007, 15:55
سلام
بازم يه مشكله ديگه داشتم اونم اينه اين عكس رو ببينين:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

معنيه اين انگليسي ها چي ميشه ميشه زود جواب بدين ممنونتون ميشم اگه جواب بدين

jak_1300
11-04-2007, 16:24
selling objective complete! you have sold the required number of players. you will now teturn to the transfer market and complete the buing objectives.
اين چي ميشه معنيش يكي جواب بده تورو خدا

jak_1300
11-04-2007, 16:29
تورو خدا يكي جواب بده معني اين چيميشه تو اين بازي ميشه يكي جواب بده

selling objective complete! you have sold the required number of players. you will now teturn to the transfer market and complete the buing objectives.

jak_1300
11-04-2007, 20:27
سلام آقا جانه من یکی کمک کنه
دیگه معنیش چی میشه

nezamdoobarareh
12-04-2007, 00:50
عزیزم این میگه شما بازیکن رو فروختید و حالا باید به همون مقدار بازیکن بخرید.
در ضمن باید با توجه به بازیکنی که فروختی یعنی قدرت بازیش باید یه بازیکن در همون حد بخری.
اندازه رو هم همیشه سمت راست بالا روبروی کلمه انگلیسیه Skil Target مینویسه. ( البته فکر کنم اسمش عوض بشه شاید هم نشه. )

ئلی در کل شما الان باید بازیکن بخرید.