PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فوق العاده : نقد بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl :تعقیب مخوف : سایه چرنوبیل

Scream 4
07-04-2007, 09:30
با سلام دوستان عزیز :18:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shadow of Chernobyl :تعقیب مخوف : سایه چرنوبیل
بازی بسیار زیبای اکشن و ترسناک که شما را به داستان واقعی و مخوفی که در کرنوبیل اکراین و در سال 2012 میلادی یعنی شش سال پس از واقعه اسرار آمیز انفجار آن مکان، در حال رخ دادن است، می برد . بازیکن می بایست با گشت و گزار در مراحل مخوف و گسترده این بازی اکشن زیبا و نبرد با موجودات مختلفی فوق بشری در مکان هایی غیر عادی به به مبازه بپردازد . منتقدان فیلم نامه بسیار جذاب بازی و گرافیک زیبا و بالای آن را نقاط قوت این بازی زیبا نامیدند و آن را یکی از زیباترین بازی های اکشن عرضه شده در فصل اول سال 2007 نامیدند. فیلم نامه جذاب بازی به گونه ایست که شما را جذب و غرق در خود کرده و تا مدت ها پس از اتمام بازی ماجراهای آن را به ذهن خواهید داشت . نکته بسیار جالب دیگر در رابطه با فیلم نامه بازی انتهای یکسان نداشتن برای بازیکنان مختل است! بلی این بازی از بیش از 8 فیلم نامه پایانه مختلف برخوردار است که بسته به چگونگی ادامه بازی توسط بازیکن آن فیلم نامه پیش رو خواهد داشت که نکته بسیار جالب و منحصر به فردیست.
سازنده : كمپاني GSC Game World
ناشر : كمپاني THQ
تاريخ انتشار : Mar 20, 2007
وب سايت اختصاصي : S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رده بندي ژانر : اکشن اول شخص شلیک کننده
ميزان دشوار بودن : متوسط.
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نیم ساعت.
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Mature - مناسب برای تمامی افراد و گروههای 17 سال و بالاتر به دلیل خشونت و خونریزی بسیار، زبان تند، مصرف الکل و ... در جریان بازی
ویژگی های بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl:
محیط فوق عظیم بازی با لوکیشنی با مساحت بیش از 30 کیلومتر مربع با قابلیت گشت و گزار بدون محدودیت در محیط بزرگ بازی.
تغییر مداوم دنیا در مسیر بازی با بهره گیری از فن آوری هوش مصنوع پیشرفته بازی .
سلاح ها و تجهیزات جنگی بی همتا و خاص بازی همچون gravitational weapons, psychotropic weapons, telekinesis and telepathy .
بیش از 25 سلاح جنگی تفنگی با قابلیت های مختلف .
وسایل نقلیه جنگی مختلف .
و ....
نقاط ضعف و قوت بازی S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl از دیدگاه منتقدان :
نقاط قوت : فیلم نامه ی خاص بازی که بر روی یک مسیر از پیش تعیین شده نمی باشد و 8 پایان زیبا و مجزا را شامل است، جو تاثیرگذار زیبای بازی، محیط بسیار زیبا طراحی شده، اکشن بسیار جذاب .
نقاط ضعف : برخی باگ های کوچک اجرای بازی مخصوصا در ویندوز ویستا یا ویندوز اکس پی 64 بیتی .
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl :
Operating System: Microsoft® Windows® XP (Service Pack 2)/Microsoft® Windows® 2000 SP4
CPU: Intel Pentium 4 2 Ghz/AMD XP 2200+
RAM: 512 MB RAM
Hard Disk Space: 10 GB available hard drive space
VIDEO: 128 MB DirectX® 9c compatible card/ nVIDIA® GeForce™ 5700/ATI Radeon® 9600
CPU: DirectX® 9 compatible sound card
CPU: LAN/ Internet connection with Cable/DSL speeds for multiplayer
CPU: Keyboard, Mouse
تصاويري از محيط S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

:27: :27: :27: :27: :27: :27:

Mehrdad_Desiner
07-04-2007, 13:33
ممنون دستت درد نکنه

Scream 4
07-04-2007, 18:35
متشکرم . دوست عزیز
مشکلی داشتی بگو .

rsh
07-04-2007, 18:42
من خودم یکی بازی اول شخص انجام نمیدم چون سر درد میگیرم من این بازی رو هفته گذشته گرفتم متاسفانه من نمیدونم بازی شما مال کدوم شرکته اما من بازی رو در یک دی وی دی گرفتم که مشکل داشت کرکش خوب نبود لذا از خیر بازی گذشتم
یک توصیه بکنم و ان اینه که بهتره حتما یک گیگ رم داشته باشید گرافیگ بازی خیلی خوبه اما اگر با 512 مگابایت بخواهبد بازی کنید در صحنه های اکشن بازی کند میشه و لذت بازی رو میگیره
اما در کل اگر اکشن اول شخص باز باشید این بازی خیلی خوبه و گرافیگ عالی داره

Scream 4
08-04-2007, 18:55
متشکرم از راهنماییتان ؟!

اما چرا ؟

Scream 4
10-04-2007, 18:11
داستان اين بازي از واقعيت گرفته شده , از اينجا شروع ميشه كه: نزديك به 25 سال شهري بنام چرنوبيل كه در اكراين (روسيه) واقع هست يك نيروگاه اتمي وجود داشته كه در زير زمين واقع بوده.در سال 1985 اين نيروگاه به دليل ناامن بودن و مشكلاتي كه داشته منفجر ميشه و به دليل پخش مواد راديو اكتيو كه در شهر پخش ميشه به تعداد 30 ميليون نفر از افراد به گونه هاي مختلف از بين ميرن و در حال حاضر راديو اكتيو هنوز در 100 كيلومتري اون شهر وجود داره كه حتي نميشه نزديك اون شهر شد ! كه در كل يك شهر مطروكه ميمونه.

گيم پلي اين بازي در كل به سبك ترسناك ميباشد و از عمق صحنه ي بسيار بالايي برخوردار هست ميتونم بگم به اندازه يك شهر كه ميتونيد از تماميه امكانات اون شهر بهره ببريد از جمله : تماميه خيابانها_بيابانها_ساختمانه ا_خانه ها_پارك ها_حتي كوها و تپه ها_كه ميتونيد با استفاده از ماشين تماميه اون شهر رو گشت بزنيد ! عمق صحنه اين بازي اينقدر زياده كه فكر كنم يك شهر كامل رو توي اين بازي طراحي كردن.

از لحاظ موزيك اين بازي خيلي روش كار شده به سبك موسيقي هاي تاريك و ترسناك كه يك نمونه از اون رو ميتونيد توي official site اين بازي بشنويد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (حتما بريد توي سايتش).

گرافيك اين بازي فوق الاده عجيب هست به گفته THQ بعد از موتور گرافيكه قدرتمنده Unreal 3 , موتوره استالكر يعني x-ray engine رو ميتوان قويترين موتوره جهان شناخت ! جالب اينجاست كه اين موتور گرافيكي از كارايي بخصوصي برخوردار هست از جمله : روز و شب شدن اتوماتيك در بازي ! كه يكي از دلايل واقعي بودن اين بازي همين هست كه دقيقا مثل ساعات شبانه روز جلو ميره ! (سعي كنيد حتما تريلر هاي اين بازي رو ببينيد.)

علاقه مندان در اين بازي با 16 نمونه صلاح پيشرفته آشنا ميشوند كه 5 نمونه ي آن از دوربين دار و تك تير زن برخوردار هست ! كه بنده صلاح دونستم اين عكسها رو براي دوستان بزارم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Assault Rifle

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (Val)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Nationale Herstal FN2000

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] OC-14

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Assault Rifle

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] (PM Makarov, Pistolet Makarova)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Sniper Rifle (Snayperskaya Vintovka Ukorochennaya)

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] Shotgun

hossein_dig
22-05-2007, 01:04
سلام من این استارکر خریدم ولی اولش خیلی کسل کندست کلی باید حرف بزنی. شما سیوی دارین که لول های بعدش باشه هیجان داشته باشه
ممنون (:

artemiz51
22-05-2007, 11:30
سلام به همه
من تازه بازی رو رو pc نصب کردم
اما یه مشکل دارم اونم اینکه همون اولش گیر کردم!
چون فقط در یکی از کمد ها باز میشه و در اصلی اصلا باز نمیشه به طرفش که نگاه میکنم مینویسه The door is loked حتی تراینر رو هم نصب کردم تمام وسایل اون یارو رو هم خریدم اما فایده نداره
یکی بگه من چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟

Ali-Bahal
22-05-2007, 13:20
باید روی نوشته های یارو کلیک کنی و بعد در باز میشه

البته قبلش باید غذا و لباس و... هم بخری

@R3Z
22-05-2007, 13:44
بابت مطلب ممنون.

hossein13842005
26-05-2007, 22:07
سلام - من بازی رو از روی DVD شرکت بارسا گیم نصب کردم ولی بع از طی مرحله اول برای نصب بازی Unlock code 1 و unlock code 2 می خواد لطفا راهنمایی کنید.

@R3Z
26-05-2007, 22:47
پسر خوب باید بری تو فایل bin و بازیو اجرا کنی اون واسه بازی آنلاینه.:31:

MAXXX
27-05-2007, 00:45
دست درد هرچند چندان کامل نبود راستی این که گفتی یعنی چه

سال 2012 میلادی یعنی شش سال پس از واقعه اسرار آمیز انفجار آن مکان، در حال رخ دادن است
1985 اين نيروگاه به دليل ناامن بودن و مشكلاتي كه داشته منفجر ميشه