PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روي پوشه هاي شير شده چجوري پسور بزارم

Jalal
06-04-2007, 22:06
سلام
من تو كافي نت چجوري مي تونم روي پوشه ها و درايوا پسورد بزارم كه همه نتون وارد بشن.
ممنون

Jalal
08-04-2007, 15:27
یکیم بیاد جواب منو بده

ebilove
08-04-2007, 16:35
دوست عزیز نیاز به پسورد نیست

شما اگه nfts با شی نیازی نیست پسورد بزاری

میتونی سطح دسترسی تعیین کنی

و اگرم fat درایوات اونوقت فرق میکنه

راستی چرا درایو هاتونو رو مخفی نمیکنید
با تغییر در رجیستری بدون نرمافزار میتونید درایو ها رو مخفی کنید

بازم سوالی بود من در خدمتم

درود

Jalal
08-04-2007, 17:18
ممنون از جوابتون سطح دسترسی رو میدونم
ولی می خوام پسور بزارم که همه کس نتونن وارد بشن
نمیدونم منظورمو درست متوجه میشید یا نه

ebilove
08-04-2007, 17:45
اخه نیازی به این کار نیست

شما از چه نرم افزاری برای مدیریت کافی نتتون استفاده میکنید ؟
شما میخواید یک نرم افزاری باشه پسورد بزارید که به یک عده از افراد پسورد بدید اونا استفاده کنن
من درست فهمیدم ؟

Programer
09-04-2007, 23:42
برای پوشه های شیر شده

1-ابتدا در my computer ازمنوی tools گزینه folder option را انتخاب کنید سپس در بخش view تیک کنار گزینه use simple file sharing رو بردارید

2-در سیستم (یا سیستم ها) که می خواهید فایل ها را در آن شر کنید یک اکانت همراه با پسورد بسازید.بهتره در همه سیستم ها اکانت ها با یک اسم باشه از نظر راحتی خودت.همچنین اکانت guest را غیر فعال کنید

3-روی فولدری که میخواهید شر کند رایت کلیک کرده و sharing and security را انتخاب کنید. share this folder را انتخاب کنید و بر روی دکمه permissions کلیک کنید.بر روی everyone کلیک کرده و کادر پائین ستون زیر Deny را تیک برنید

4-دکمه add را بزنید .در کادر enter the object name to select اسم اکانتی را که ساخته اید وارد کنید و برای اطمینان check names را بزنید و سپس Ok

5-حالا بر روی اسم اکانتتون کلیک کرده و اینبار مقابل گزینه read در ستون Allow تیک بزنید و باقی پنجره ها را ok کنید

6-در موقع وارد شدن برای استفاده از پوشه های شر شده نام اکانت به همراه پسورد انتخابی برای آنرا وارد نمایید

اگه جایی اشتباه کردم دوستان بگن ممنون میشم

Jalal
11-04-2007, 12:08
ممنون از جوابتون
ولی تمام این کارها رو انجام میدم ولی اکانتهای کلاینت رو نمیتونم ببینم تا ادد کنم

sabawindy
11-04-2007, 14:09
سلام

اول add رو بزنین بعد advanced بعد find now بعد لیست user ها و گرو ها را می دهد. user یا همون اکانتی که ساختین رو انتخاب کنین.سپس تمام پنجره ها را ok کنید.

امیدوارم که جواب بگیرین.

Jalal
11-04-2007, 14:22
همه این کارها رو انجام می دم ولی اکانتهای خودم لیست میشه چیزی از کلاینتها نمی بینم

ebilove
11-04-2007, 15:39
شما کلاینت ها رو نمیبینید یا اکانت هاشون رو

میشه در مورد تنظیمات ای پی تون اطلاعاتی بدید

Jalal
11-04-2007, 16:19
این عکسو ببینید [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]اکانت کلاینت رو نمی بینم

Programer
12-04-2007, 23:25
بله شما فقط اکانت های محلی local رو میبینید منظور ما هم همین اکانت ها هست