PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه سوال در مورد سیو نشدن میزان دانلود در ویندوز ایکس پی

sh-kazeroon
06-04-2007, 19:25
با سلام
قبلا من یه ویندوز روی کامپیوترم نصب بود که ختی اگه در زمان دانلود دیسکانکت میشدم اون میزان از فایل که دانلود شده بود ضخیره میشد و بعد از اتصال مجدد به اینترنت و کلیک بر روی لینک قبلی همون میزان بالا میومد و شروع به دانلود میکرد در واقع با دیسکانکت شدن هیچیز از دست نمیرفت ولی
خالا من یک نسحه ویندوز نصب کردم xp sp2
که این قابلیت رو نداره اگه دیسکانکت شدی دیگه حتی اگه %99 هم باشه از بین میره و باید دوباره از صفز شروع کرد
با توجه به اینکه ویندوز قبلیم خدمات کامپیوتری نصب کرده بود نمیدون چه نسخه بود
ایا راهی داره که من همین نسخه که روی کامپیوترم نصب کردم این قابلیت رو بهش اضافه کنم لطفا راهنمای کنید
با تشکر

nw_nk
06-04-2007, 21:04
با سلام
قبلا من یه ویندوز روی کامپیوترم نصب بود که ختی اگه در زمان دانلود دیسکانکت میشدم اون میزان از فایل که دانلود شده بود ضخیره میشد و بعد از اتصال مجدد به اینترنت و کلیک بر روی لینک قبلی همون میزان بالا میومد و شروع به دانلود میکرد در واقع با دیسکانکت شدن هیچیز از دست نمیرفت ولی
خالا من یک نسحه ویندوز نصب کردم xp sp2
که این قابلیت رو نداره اگه دیسکانکت شدی دیگه حتی اگه %99 هم باشه از بین میره و باید دوباره از صفز شروع کرد
با توجه به اینکه ویندوز قبلیم خدمات کامپیوتری نصب کرده بود نمیدون چه نسخه بود
ایا راهی داره که من همین نسخه که روی کامپیوترم نصب کردم این قابلیت رو بهش اضافه کنم لطفا راهنمای کنید
با تشکر

چرا از Download Manager ها استفاده نمی کنی؟

هم سریعتر هستن , هم مطمئن!

امکانات خوبی هم دارن!

مثل Flashget

H A M E D
07-04-2007, 18:38
بعضي وقتا ويندوز در اين موارد اشتباه مي كنه و يا به اصطلاح اون فايل رو catch مي كنه.. ولي سرويس پك دو اونو حذف كرده! ديگه اصلا اين كار نميشه!

sh-kazeroon
07-04-2007, 20:53
باتشکر از هر دو دوست عزیز پس اشکال از سرویس پک 2 است
اگه یک نصب کنم این کار رو انجام میده؟

piremard
07-04-2007, 21:13
اس پی وان هم ریزوم نداره اگر دانلود با Ie باشه
بنا به احتمال شما قبلا با آی ایی دانلود نمی کردید ،یک سرور با توان ساپورت ریزوم پیدا کنید و با نرم افزار هایی که توان دانلود از بیش از 2 سکشن را دارند مثل همونی که بالا به شما معرفی شده "دانلود منیجر" و امثال اون دانلود کنید
موفق باشید

sh-kazeroon
11-04-2007, 20:26
دوست عزیز از راهنمای شما و همچنین دوستان بی نهایت ممنون