PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بازی خارق العاده قرن : Command & Conquer 3 Tiberium Wars - فرمان و غلبه 3

Scream 4
06-04-2007, 16:57
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با سلام دوستان:31:
- فرمان و غلبه 3
سرانجام پس از 4 سال انتظار هواداران بازی های رایانه ای، نسخه جدید از بازی فوق جذاب Command and Conquer تحت نام Tiberium Wars با زیبایی ها و جذابیت های فراوان با کیفیتی بسیار بالاتر از همیشه و بهره گیری از فن آوری گرافیکی سال 2007 عرضه شد ! وجود بیش از 30 مرحله زیبا و پرهیجان و بازی بسار روان و بهره گیری از گرافیک عالی و داستان بسیار جذاب بازی از جمله ویژگی های متمایز کننده این بازی زیبای رایانه ایست !
سری بازی های Command and Conquer که به C&C یا CNC نیز شهره اند، در طی سالیان در ژانر استراژیک Real-Time و یا اکشن شلیک کننده عرضه می شد که در نسخه اخیر خهوب طراحان بازی به خوبی توانسته اند با هر دو این ژانر ها و سبک های بای را در نسخه Tiberium Wars به زیبایی بگنجانند تا یک بازی بی نظیر به علاقمندان ارائه شود !
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سری بازی های جذاب Command and Conquer از سال 1995 با عرضه اولین نسخه از سری بازی ها تحت عنوان Command and Conquer پای به بازار بازی های رایانه گذاشتند با با درخشش فوق العاده چشمگیر خود پس از هر بار عرضه موفق به کسب جوایز متعدد از سوی منتدقان برای خلق یک بازی بسیار جذاب و بی همتا شده اند.
دیگر نسخه های این بازی شامل : (1996) - Command and Conquer Red Alert، (1997) - Command and Conquer Sole Survivor، (1999) - Command and Conquer Tiberium Sun، (2000) - Command and Conquer Red Alert 2، (2002) - Command and Conquer Renegade، (2003) - Command and Conquer Generals و مارس سال 2007Command and Conquer Tiberium Wars می باشند .
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] & Conquer 3 Tiberium Wars گرافیک دارا فوق العاده و بسیار بالا، صدای زیبا و فراگیر و فیلم نامه ای بسیار جذاب است که توانسته باز نمره فوق عالی اکثر منتقدان بازی های رایانه ای دنیا را از آن خود کرده و موفق به کسب مدال طلای وبسایت نقد بازی برتر دنیا،GameSpot، شود .
سازنده : كمپاني EA LA
ناشر : كمپاني EA Games
تاريخ انتشار : Mar 26, 2007
وب سايت اختصاصي : Command & Conquer 3 Tiberium Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
رده بندي : استراتژیک Real-Time و Sci-Fi شلیک کننده .
ميزان دشوار بودن : متوسط
زمان مورد نياز براي آشنايي كامل با محيط بازي : حدود نيم ساعت
درجه بندي ESRB در مورد محتواي بازي : Teen - مناسب براي افراد 13 سال و بالاتر .
ويژگي هاي بازي Command & Conquer 3 Tiberium WarsCommand & Conquer 3 Tiberium Wars:
بازی بسیار سریع، روان و مهیج که از تمامی نسخه های پیشین در این زمینه ها خوش تر درخشیده است .
بیش از 30 مرحله و ماموریت در بازی انفرادی !
محیط بسیار جذاب و رقابتی بازی .
فیلم نامه بسیار مهیج و اعتیاد آور بازی !
هوش مصنوعی فوق پیشرفته به کار رفته در بازی .
بازی زیبا در حالت چند نفره و شبکه های بازی و مسابقات آنلاین .
و ....
نقاط ضف و قوت بازی Command & Conquer 3 Tiberium Wars از دیدگاه منتقدان:
نقاط قوت : مراحل مهیج و متعدد بازی همراه با هزاران افکت ویدیویی و آیتم های بسیار زیبا و با کیفیت، بازی بسیار سریع و روان که بازیکن را جذب خود می کند، میدان نبرد بسیار مناسب برای بازی هذای چند نفره و جذاب . گرافیک عالی و صدای فراگیر بازی و فیلم نامه اعتیاد آور .
نقاط ضعف: شاید درخواست سیستمی قوی برای اجرای بازی را بتوان تنها نقطه ضعف آن نامید .
سيستم مورد نياز براي اجراي بازي Command & Conquer 3 Tiberium Wars :
اطلاعات مورد نیاز بازی :
Offline Modes: Competitive
Online Modes: Competitive
Number of Players: 1-8
Number of Online Players: 8 Online
System: 2.0GHz or high, or AMD equivalent, Vista - 2.2 GHZ or equivalent
RAM: 512 MB
Hard Drive Space: 6000 MB
Other: 1GB RAM for Vista

M E H D I
06-04-2007, 18:04
ممنون به خاطر معرفي كامل شما!

اما يه سوال دارم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] چرا شما هر بازي اي كه ميگين، ميگين بهترين بازي قرن؟ مطمئن هستين كه توي قرن 21 ديگه هيچ بازي اي بهتر از اين بازي نخواهد اومد؟ توي امضا هم كه گفتين R6:Vegas بهترين بازي قرن هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

*PiNk PaNTHeR*
06-04-2007, 18:40
داستانش چیه؟ موضوعش کیه! این ها رو هم کنار نقد بگین جون من. این بازی چیکار میکنن توش؟

Scream 4
06-04-2007, 18:56
از اسمش که معلومه دوست عزیز . مثل ژنرال .

Scream 4
08-04-2007, 22:11
توی نمایشگاهE3 امسال دو تریلر از بازی C&C:Tiberium پخش شده که گزارشش در زیر اومده:
تریلر اول مربوط به داستان بازی بود.راوی این تریلر که به نظر شخصیت اصلی بازی میباشد،یک GDI است که از طریق بیوشیمیایی تغییر شکل یافته است که شاهد تحولات زمین پس از ظهور مرموز عنصری فرا زمینی به نام Tiberium بوده است.تیبریوم عنصری است که با تماس با هر چیزی،آن را به تیبریوم تبدیل میکند.طرف خوب این سری بازی به نام GDI سعی دارد با پنهان نگه داشتن خبر این تهدید جدی،تا زمانی که ماهیت واقعی این عنصر کشف شود،زمین را از هرج و مرج به دور نگه دارد.
اما آن ها موفق نمی شوند،طرف بد داستان Nod پس از کشف اینکه تیبریوم میتواند به عنوان جایگزین انرژی هم عمل کند،با برداشتن پوششی که GDI برای جلوگیری از درز خبر ورود این عنصر به زمین درست کرده بود،GDI را بی اعتبار کند.در پی این قضایا،زمین به دوسته طرفداران GDI و طرفداران NOD تبدیل میشود،این اتفاق تهدید بزرگی برای پیداری بشریت است.تا زمانیکه،آنها آمدند.
تریلردوم تصاویری از گیم پلی این بازی را نشان داد.حضور Orca ها و Mammoth ها نشانگر این است که بازی تا حد زیادی با C&C های کلاسیک وفادار است.
در طول بازی شما همه جا با داستان آن مواجه هستید،در Cut-Sceneهای بین مراحل،در اطلاعاتی که در مرحله به شما داده میشود یا به دست می آورید و حتی در گفتگوی بین واحد های هر دو جناح.
گرافیک این بازی نیز به طرز چشم گیری پیشرفت کرده و بسیار خوب به نظر می آید.در حالت Zoom-inشما جزئیات بسیار بالایی را از واحدهایی میبینید که از یک پایگاه جنگی در یک صحرا بیرون می آیند.همچنین تکنیک های نورپزدازی قوی در بازی بسیار چشم نواز است،از جمله نور آفتاب یا حتی انعکاس نور بر روی ماسه ها!
در این تریلر چند ماموت نشان داده میشود که به سمت شمال میروند،در این هنگام یک جفت Orca هم به سمت جنوب غربی در حرکت هستند و جستجو میکنند.آنها از کنار ماشینی رد می شوند که در حال جمع آوریه تیبریوم است و یک مامور GDI که به سمت دهکده ای دور افتاده حرکت میکند،زیرا در آنجا نشانه های حرارتی فعال شده اند.به محض اینکه Orca ها وارد آن دهکده میشوند،توسط یک سرباز Nod که در خانه ای کمین کرده تا یک ساختمان بی اساس را فرو ریزد،کشته میشوند.این سرباز برای خراب کردن آن ساختمان نیاز به کمک دارد و انتظار تانک های ماموتی را میکشد.سرانجام نیروی هوایی(که درخواست شده بود) وارد عمل شده و بقیه ی دهکده را با خاک یکسان میکند.
طبق صحبت های تهیه کننده ی بازی،این بازی تنها در صحرا صورت نخواهد گرفت.به طور کلی بازی دارای سه منطقه بر اساس فراوانی عنصر تبیریوم است.منطقه های آبی که دست نخورده هستند و به تیبریوم آلوده نشده اند.منطقه های زرد که تیبریوم به تازگی به آنجا راه پیدا کرده و شروع به تخریب کرده است.منظقه های قرمز که کاملا به تیبریوم آلوده شده اند.همچنین تیبریوم روی آب و هوای منطقه هم تاثیر میگذارد.تیبریوم میتواند باعث بروز طوفان شدیدی از نوعی یون شود که باعث از بین رفتن تمام موجودات زنده در منطقه و زیست بوم آن منطقه شود.
طبق گفته ها داستان در این بازی نقش بسیار مهمی را ایفا میکند.جنگ های این بازی<سریع،روان و حذاب>خواهند بود.طبق گفته های Mike Verdu تهیه کننده اجرایی بازی،این بازی اکنون به مدت چند ماه است که تحت ساخت میباشد.او میگوید که برنامه نویسان ما هم اکنون در حال کار بر روی موتور گرافیکی قدرتمند بازی هستند تا هیچ مشکلی از جمله افت فریم نتواند از لذت بردن شما از این بازی سریع جلو گیری کند.به نظر میاید از جلوه Particle Effect نهایت استفاده را در این بازی کرده باشند.
همچنین تیم ما در حال ساختن یه هوش مصنوعی قوی برای بازی میباشد،تا هم کسانی را که قصد دارند به شیوه سریع و بزن-بکوب! بازی کنند را ارضا کنیم،هم کسانی را که قصد دارند ابتدا همه تجهیزات خود را آماده کنند سپس با قدرت هر چه تمام تر به رقیب خود حمله کنند.شما هر شیوه ای را در پیش بگیرید،طرف مقابل هم همان شیوه را در پیش خواهد گرفت.
طبق دیده های ما این بازی بسیار جالب بوده و به سادگی میتواند هم کهنه کاران این سری بازی،و هم تازه کارانی را که قصد دارند تانک ها،هلی کوپتر ها و قایق های جنگی را به خوبی ببینند،به سمت خود جذب کنند.این بازی طبق برنامه ریزی ها در سال 2007 منتشر شده و اکنون در استودیوی لس آنجلس EA در حال گذراندن مراحل ساخت است.

Scream 4
08-04-2007, 22:13
اینم یه 2 تا شات جدید از بازی حالشو ببرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Scream 4
08-04-2007, 22:13
سلام
اینم یه ترایلر دیگه از بازی
البته بیشتر مصاحبه با کسانی است که بازی رو ساختن حجمش هم بالاست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
E3 2006 LiveWire Commentary-320 x 180 (136.9 MB) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Scream 4
08-04-2007, 22:16
اين بار ذخيره ي مراحلو براتون گذاشتم كه اگه خواستيد ميتونيد Download كنيد . فقط يادتون باشه كه اول يه جا از حالت Zip خارجش كنيد (Extraction) و بعد تو My Documents نصبش كنيد . [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در ضمن تازه فهميدم كه بازي با دو پايان مخطلف تموم ميشه كه در اواسط مرحله ي آخر چگونگي اتمام بازي به وسيله ي شما مشخص ميشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
- به اين صورت كه اگه از بمب تايبريمي كه در اواسط مرحله ي آخر در اختيارتون قرار ميگيره استفاده كنيد علاوه بر اينكه موجب پيروزي شما ميشه باعث مرگ هزاران آدم بي گناهم ميشه كه در فيلم آخر بازي به جاي اينكه به خاطر پيروزي در جنگ ازتون قدرداني بشه ، رسانه ها و همچنين فرماندتون ازتون انتقاد ميكنن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
اما اگه بدون استفاده از بمب تايبريمي بازي رو تموم كنين ازتون قدرداني ميشه و فرماندتونم بهتون افتخار ميكنه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .
حالا تصميم با خودتونه . اما يادتون باشه پيروزي با هر قيمتي شايسته نيست و در كل كاري كه به نظرتون درسته رو انجام بديد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] .

تا بعد ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
فایل های پیوست[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) (311.9 کیلوبایت, 4 دیدار)

SIMON137
04-06-2007, 11:15
سلام

آقا من یه سوال فنی داشتم ... می خواستم ببینم که دوربین تا چه حد به بازیکنان نزدیک می شه؟

در ضمن اون آدرس بالا که دادید کار نمی کنه؟

H @ M I D
04-06-2007, 12:47
سلام

آقا من یه سوال فنی داشتم ... می خواستم ببینم که دوربین تا چه حد به بازیکنان نزدیک می شه؟

در ضمن اون آدرس بالا که دادید کار نمی کنه؟

تاپیک مخصوص بازی : C&C : Tiberium Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا ادامه بدید !
ممنون

arnold_ab
04-06-2007, 13:26
تاپیک مخصوص بازی C&C: Tiberium Wars ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

اینجا ادامه بدید !
ممنون
راست میگه H@MIDجان براهربازی که چند تا تاپیک نمی زنند:10:

ParsiX
05-06-2007, 03:15
سلام :10::7:
من این بازی رو انجام دادم, اتفاقا به نظر من خیلی تخیلی و دور از واقعیته ؛ البته برای بازی ها طبیعیه اما تنها دلیل معروفیت و محبوبیت این بازی نسخهای قبل اونه مثل Generals Zero H که یک بازی تا حد زیادی حقیقی بود . منظورم گرافیکش نیست , بلکه داستان بازیه .
بهر حال من که ترجیح میدم Generals ZH رو با Patch های Contra یا Project Raptor 7 بازی کنم . :jealous:

:7:

samadian
06-06-2007, 08:19
ببخشین

منظورتون از Command and Conquer تحت نام Tiberium Wars
همون بازی ژنراله دیگه(general zero hour)

S a f a 6 4
06-06-2007, 09:38
ببخشین

منظورتون از Command and Conquer تحت نام Tiberium Wars
همون بازی ژنراله دیگه(general zero hour)

نه دوست عزیز این دو تا بازی کاملا با هم فرق میکنن
البته سبکشون خیلی شبیه همه

Optimus Prime
06-06-2007, 11:06
اینو بهتر شما دوستان بدونید که اولین قسمت C&C که سال 1995 اومد داستان همین جنگهای GDI and Nod بود.و پایه C&C روی همین داستان بنا شد.Generals هم که اومد اصلا هیچ ربطی به Timeline سری C&C نداشت.همین جوری EA بر حسب اتفاقات الان اینو زد و گرنه COMMAND AND CONQUER یعنی GDI و Nod حالا شاید مثل سری Red Alert که واقعا عالی بودند تونسته باشند خودشونو جا بدن ولی اگه از شماره اول بازی داستانو دنبال می کردید این حرفارو که تخیلیو ایناست نمی زدید.این شماره هم که جز بهترین هاست.پیش همه اینو ثابت کرده.داستانشم عالیه،خواهشا اگه خواستید نظر بدید سعی کنید همه چیز رو راجع به بازی بدونید بعد پست بزنید.:46:

gogole magole
06-06-2007, 12:25
اقا ممنون از توضیحات
عکس هاش خیلی باهال بودن

ram1600
13-06-2007, 13:16
Command & Conquer 3 Tiberium Wars بازی عالی هست نه تنها گرافیک جالبی ولی به دلیل زیاد مدرن بودن تجهزات اون Command & Conquer generalرو آدم بیشتر میپسنده البته من خوره بازی های استراژیک هستم و آگه کد Stronghold Legends رو داری بگید چون موندم توش بعد از 5ساعت مدام بازی کردن

SAM-SON 70
15-06-2007, 00:22
Command & Conquer 3 Tiberium Wars بازی عالی هست نه تنها گرافیک جالبی ولی به دلیل زیاد مدرن بودن تجهزات اون Command & Conquer generalرو آدم بیشتر میپسنده البته من خوره بازی های استراژیک هستم و آگه کد Stronghold Legends رو داری بگید چون موندم توش بعد از 5ساعت مدام بازی کردن

-----------------------------------------------------------------------

با عرض سلا وخسته نباشیدبه همه و شما من یه چنتا سایتو نگاه کردم و اینا رو پیدا کردم
اگه به دردت نخورد از دوستای دیگه بپرس.

از: ISSA S.M

killer_boy_end
06-08-2007, 23:34
سلام
من این بازی رو بازی کردم و باید بگم واقعا بازی جالبیه

mazi_z_PSP
07-08-2007, 09:26
فقط این رو ميتونم بگم که بهترين بازی استراتژيکی بود که تاحالا بازی کردم از رد آلرت گرفته تا همين يکی. سيو های کاملش رو هم اگه خواستين بگين بزارم براتون.
در جواب اون دوستانی که گفتند این بازی جالب نيست : به نظر شما بازی مثل Supreme Commander جالب بود با اون همه تبليغات ؟ که آخرش هم مزخرف از آب در آمد. واقعا از بازيش راضی نيستم.
با يک سی پی يو Core 2 Dou و گرافيک نجومی هم نميشه بازيش رو روان اجرا کرد. به معنای واقعی مسخرس
اما بازی مثل این با گرافيک خيره کنّده و داستان جذاب همه رو به سمت خودش ميکشونه

arnold_ab
07-08-2007, 10:59
ea قصد دارد تا دوباره یاد شاهکار خود در سبک استراتژی، یعنی C&q را در بین بازیکنان زنده کند. آیا این شرکت موفق خواهد شد تا بار دیگر نام این سری را بر سر زبان ها بیندازد؟

hejrati
07-08-2007, 17:21
كسي ميدونه چرا در سري بازيها Command & Conquer (البته بعداز Red Alert 2 ) ديگه از تجهيزات دريايي در اين سري گيم ها خبري نيست ؟!!! :31:

*PiNk PaNTHeR*
07-08-2007, 18:16
قصد دارد تا دوباره یاد شاهکار خود در سبک استراتژی، یعنی C&q را در بین بازیکنان زنده کند. آیا این شرکت موفق خواهد شد تا بار دیگر نام این سری را بر سر زبان ها بیندازد؟
دوست من خبر بعد از یک مدت قدیمی میشه.

keylogger
14-08-2007, 09:39
به نظر من بعد از شاهكار lord of the rings اين بهترين بازي استراتژيكي بود كه من بازي كردم واقعا گرافيكش بي نظير هستش اي ول بر EA

Captain_Nemo
14-08-2007, 10:20
واقعاً بازی عاليه ... فقط حيف که نيروهای Gdi ديگه از اون تانکهای پادار ندارند.

behzad_007_vattic
14-08-2007, 12:28
من در مورد اجرای بازی مشکل دارم.
بازی بالا نمیاد!

SIMON137
14-08-2007, 12:34
من در مورد اجرای بازی مشکل دارم.
بازی بالا نمیاد!

ویندوز شما xp سرویس پک 1 است باید دایرکت ایکس داشته باشد اگر 2 است که هیچی ...

کارت گرافیک شما چیست؟

pouria007
15-08-2007, 16:43
آخ جووووووووووووووون بعد از این همه مدت دوباره باید ژنرال بازی کنیم

Retired User
17-08-2007, 15:44
بازی خیلی خوبی می شه
:8::8::8::8:

I3 E L O \/ E D
18-08-2007, 11:23
bejoz nod va gdi ye grohe fazayi ham hast vali halat dastani nadare va FAGHAT to bazi azad(skrimash) mishe bahash bazi kard:27::31::20:

Honradez
18-08-2007, 15:22
سلام.

کارت گرافیک من NVIDIA geForce MX 4 هست ولی متاسفانه این بازی تاکید کرده که با این کارت نمی‌خونه!
آیا راهی هست که ما هم بتونیم بازی کنیم؟!

;)

alan_wake
18-08-2007, 21:09
دو ماه پیش من این بازی رو نصب کردم اجرا نشد عکس کین می امد و همون جا هنگ می کرد ولی بعد از چند روز بازی اجرا شد و بازی کردمش ولی وقتی ویندوز خود را عوض کردم دیگه اصلاکار نکرد اگه می شه منو راهنمایی کنید در ضمن گرافیک من 5200 xfx 256 ایا دوباره اجرا می شه
ممنون
اگه می شه لینک اخزین ورژن dx را هم بزارید
مرسی :41:

StormWielder
10-09-2007, 06:45
1 - C&C شاهکارEA نیست و در اصل شاهکار Westwood می باشد.(EA شرکت Westwood رو خرید و بعد از مدّتی هم اکثر کارکنان سابقWestwood شرکت EA رو ترک کردند و Petroglyph را دایر کردند که خیلی هم خوب شروع کرد ).البته بازی درجۀ یکی مانند C&C لیاقت پشتیبانی یک شرکت بزرگ مثل EA رو داره .

2-

ینو بهتر شما دوستان بدونید که اولین قسمت C&C که سال 1995 اومد داستان همین جنگهای GDI and Nod بود.و پایه C&C روی همین داستان بنا شد.Generals هم که اومد اصلا هیچ ربطی به Timeline سری C&C نداشت.همین جوری EA بر حسب اتفاقات الان اینو زد و گرنه COMMAND AND CONQUER یعنی GDI و Nod حالا شاید مثل سری Red Alert که واقعا عالی بودند تونسته باشند

یعنی چه "بر حسب اتفاقات الان اینو زد" مگه کشکه ؟!! اونجا که ایران نیست !
EA چون امتیاز Westwood رو خرید امتیاز بازی های Westwood نیز متعلق به EA می شود . وگرنه EA حتّی نمی تونست عنوان Command & Conquer رو برای Generals انتخاب کنه چه برسد به اینکه بازی یه شرکت دیگه رو ادامه بده !

3-

مطمئنّا منظور شما Walker ها هستند ! که هم NOD ، هم GDI وهم Scrin دارند.در ضمن اینکه GDI از Walker های TW2 استفاده نمی کند جزء داستان بازی و در فایل های GDI می باشد.

4-

bejoz nod va gdi ye grohe fazayi ham hast vali halat dastani nadare va FAGHATto bazi azad(skrimash) mishe bahash bazi kard

کی گفته ؟!!
با هر دو گروه NOD و GDI بازی رو تمام کن Scrin باز می شه .

StormWielder
10-09-2007, 07:02
1 - C&C شاهکارEA نیست و در اصل شاهکار Westwood می باشد.(EA شرکت Westwood رو خرید و بعد از مدّتی هم اکثر کارکنان سابقWestwood شرکت EA رو ترک کردند و Petroglyph را دایر کردند که خیلی هم خوب شروع کرد ).البته بازی درجۀ یکی مانند C&C لیاقت پشتیبانی یک شرکت بزرگ مثل EA رو داره .

2-

ینو بهتر شما دوستان بدونید که اولین قسمت C&C که سال 1995 اومد داستان همین جنگهای GDI and Nod بود.و پایه C&C روی همین داستان بنا شد.Generals هم که اومد اصلا هیچ ربطی به Timeline سری C&C نداشت.همین جوری EA بر حسب اتفاقات الان اینو زد و گرنه COMMAND AND CONQUER یعنی GDI و Nod حالا شاید مثل سری Red Alert که واقعا عالی بودند تونسته باشند

یعنی چه "بر حسب اتفاقات الان اینو زد" مگه کشکه ؟!! اونجا که ایران نیست !
EA چون امتیاز Westwood رو خرید امتیاز بازی های Westwood نیز متعلق به EA می شود . وگرنه EA حتّی نمی تونست عنوان Command & Conquer رو برای Generals انتخاب کنه چه برسد به اینکه بازی یه شرکت دیگه رو ادامه بده !

3-
مطمئنّا منظور شما Walker ها هستند ! که هم NOD ، هم GDI وهم Scrin دارند.در ضمن اینکه GDI از Walker های TW2 استفاده نمی کند جزء داستان بازی و در فایل های GDI می باشد.

4-

bejoz nod va gdi ye grohe fazayi ham hast vali halat dastani nadare va FAGHATto bazi azad(skrimash) mishe bahash bazi kard

کی گفته ؟!!
با هر دو گروه NOD و GDI بازی رو تمام کن Scrin باز می شه .

Optimus Prime
10-09-2007, 09:52
شما مثل اینکه منظور پست منو متوجه نشدید.من اینو در جواب کسی دادم که گفته بود داستان بازی الکی تخیلیه و Generals خیلی بهتره.منم گفتم داستان GENERALS هیچ ربطی به سری داستان C&C نداره.
خواهشا بعدا درست مطالعه فرمایید بعد پست بزنید.

StormWielder
12-09-2007, 01:49
؟؟؟
:13::13::13:

OK
به هر حال.

همین که دوستان بدونند شرکت EA که خیلی راحت آرم خودشو اوّل بازی میزنه داره بهرۀ زحمات Westwood رو می بره ، برای من کافیه.

keylogger
13-09-2007, 13:00
نه عزیز اون طوری هم نیست ea میتونه هر کارکنی رو استخدام کنه تا واسه بازی سازی استفاده کنه
این که کارمندان شرکت west wood به ea پیوستن یه دلیل منطقی نیست :
فرمان و غلبه 3 یه شاه کار هستش و EA کارش همین جور بازیهاست نمونه اش lord of the rings :battle for mdille earts

StormWielder
14-09-2007, 02:35
البته که یه شاهکار هست .

منم اشاره کردم. ولی اینکه EA کارمندی رو استخدام کنه با اینکه کل شرکت رو بخره فرق داره. به حر حال EA خیلی خوب داره ادامه میده ولی اکثر تیم سابق C&C الآن تو Petroglyph هستند.

keylogger
14-09-2007, 11:08
سلام.

کارت گرافیک من NVIDIA geForce MX 4 هست ولی متاسفانه این بازی تاکید کرده که با این کارت نمی‌خونه!
آیا راهی هست که ما هم بتونیم بازی کنیم؟!

;)

با 5200 زورکی باز میشه اگه میتونی یه 6200 بخر agp slot 256 ddr2:10:

sagkosh
18-09-2007, 00:17
این بازی بازی بسیار خوبی هست من هم تا اخرش رفتم . ولی شما حق ندارید بگید این بازی بهترین بازی قرن هست . همه میدونن که بهترین بازی تاریخ world of warcraft هست . شک نکنید

saeid_constantin
19-10-2007, 16:24
مثل اینکه من جامو توی این انجمن پیدا کردم!
اینم اطلاعاتی چند در مورد این بازی:
سلام
این تاپیکو برای tiberium باز زدم و برای اونایی که میگن zero hour قدیمیه
داستان این بازی از این قراره که گروه Gdi میخواد یه ایستگاه فضایی بفرسته ولی گروه nod که هر دو زمینی هستند نمیذاره و حمله میکنه.
در حین این جنگ گروه و ارتش Scrin میاد و میخواد زمین رو تسخیر کنه.
حالا بزن بزن شد.
این بازی شامل پنج بخش:
skirmish
(حدود 20 مرحله)Gdi campign
(حدود 25 مرحله)nod campign
scrin campign حدود 5 مرحله)
و
multiplyer هستش
این بازی از آسون شروع میشه و به خیلی سخت و آخر هم به خیلی آسون ختم میشه...
و اینم یه عکس:
یه عکس از این بازی[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Optimus Prime
19-10-2007, 17:39
داستانت اشتباست.ایستگاه فضایی فیلادلفیا که تو این شماره از بین رفت تو شماره های قبلش بود.داستان این شمارش هم خلاصه اینه که KAIN از وجود نژاد فضایی Scrin خبر داره و همینطور GDI چون تو شماره 2 بازی به اسم C&C Tiberian Sun یکی از سفینه هاشون سقوط می کنه روی زمین.و می خواد اونارو بکشونه به طرف زمین با انفجار Liqued Tiberium که تو مرحله سارایو باعث این انفجار میشیم.و از قدرت Tower های اونا استفاده کنه.که آخرش هم همین میشه...
Expansion Pack بازی هم Q3 2008 میاد به اسم Kain's Wrath

saeid_constantin
19-10-2007, 18:11
kain غلطه kane تازه من از چند تا منبع معتبر گرفتم یکی خود وبسایت cnc

Optimus Prime
19-10-2007, 19:29
بازهم می گم داستانت غلطه آدرس منبعتم بده تا بهت بگم. اصلا داستان Tiberium Wars داستان Kane که توطئه برای کشیدن Scrin به زمینه.اگر بازی های قبلشو ندیدی برو ببین مثلا همون اول C&C Tiberian Sun تو Campaign GDI فیلمش تو همون ایستگاه فضایی فلادلفیا اتفاق میوفته .بعد اگر فیلماشو دیده باشی (البته معلومه انگلیسیت خوب نیست) همیه این حرفهارو میگه.

alizshah
23-10-2007, 19:27
کسی میخواد این بازی رو انلاین بازی Command & Conquer 3
( میدونم ربطی به این جا نداره )

gamehacker
03-11-2007, 00:36
با اینکه گرافیک عالی داره ولی به پای جنرالز نمیرسه.

mili_k
26-11-2007, 15:49
درود
تو اینکه این بازی از تمام بازی های استراتژیکی بهتره حرفی نیست (گرافیکش از جنرالز یخورده بالاتره)
ولی گرافیک redalert2 yuri's revenge بهترین گرافیکی بود که تا حالا دیدم همون چیزی که تو c&c3 پس رفت داشت !

prince of persia 4
05-04-2009, 11:13
سلام
كي گفته گرافيك c&c3 خوب نيست.
بنظر من c&C3 از همهي ورژن هاي اين بازي گرافيك بالاتري دارهتي از redalert .

در ضمن من حاضرم بازي كنيم .
bushehr_it_2009@yahoo.com

camry
05-04-2009, 21:15
سلام
من که عاشق این بازی و kw هستم میخواستم بگم منم هستم
ولی شما چه موقع ها بازی میکنید و چه ساعتی؟
با تشکر

Aref_2008
21-02-2011, 06:02
سلام من این بازی رو نصب کردم ولی داخل اجراش ارور میده

میگه:
No disc inserted.
Please insert the original "Command and Conquer 3" CD/DVD.

SIMON137
21-02-2011, 12:27
سلام من این بازی رو نصب کردم ولی داخل اجراش ارور میده

میگه:
No disc inserted.
Please insert the original "Command and Conquer 3" CD/DVD.

یه پوشه ای هست تو دی وی دی بازی اول اسمش R داره ، اونو باید کپی کنید تو مسیر نصب بازی و جایگزین پوشه ای به همون نام

camry
21-02-2011, 14:39
صد در صد مشکل از کرکه
راستی کسی این بازیو آنلاین نمیزنه؟