PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : موتورولا ساخت کجاست؟

Blue_66
06-04-2007, 14:49
بالاخره کمپانی موتورولا از آمریکاست یا چین؟
من در روزنامه خواندم که موتورولا آمریکایی هست اما اکثر گوشی های بازار چینی هستند
و ضمنا روی بسته بند گوشی نام کشور تولید کننده به هیچ وجه نوشته نشده!
لطفا راهنمایی بفرمایید

dr_metallica
06-04-2007, 15:03
باسلام خدمت شما دوست خوب موتورولا قویترین و پیشرفته سازنده وسایل ارتباطی و مخابراتی جهان که کاملا امریکایی هستش اینم که میگن چینی هستش به نظر من می خوان خرابش کنند به خاطر همین میگن چینی هستش

SoftDevCo
06-04-2007, 16:10
موتورولا یه شرکت آمریکایی ولی توی چین مونتاژ میشه و توی ایران وارد میشه.

GsM
06-04-2007, 17:51
همونطور که دوستمون در پسن 2 گفتند...موتورولا آمریکایی است و برای همین هم هست که نمایندگی درایران نداره...
ولی درکل..الان گوشی های موتو در برخی از مدل ها در سنگاپور پک میشه.. و فقط شارژ و چیز های کوچک دیگر در چین ساخته میشه....

saman_kh
08-04-2007, 15:37
با اجازه اساتید.
باید بگم چون پدر من در زمان جوانی استخدام رسمی شرکت موتورولا بوده من اطلاعاتی راجع به این شرکت دارم، شرکت موتورولا ابتدا در کشور اسرائیل بوسیله چند دانشجوی فارق التحصیل الکترونیک و مخابرات و با مدیریت یک پروفسور رشته مخابرات و از پایه گذاران ارتباط مخابراتی وایرلس افتتاح شده(البته هیچ کدام از اسامی آنان در خاطرم نیست)و با پیشرفت این شرکت و اقتصادی شدن آن و بالا گرفتن اختلافات این کشور با کشور های خاور میانه ،دفتر مرکزی این شرکت به کشور امریکا منتقل شد تا بتواند با تمام کشور های دنیا رابطه اقتصادی داشته باشد.در حال حاضر شرکت موتورولا یکی از ابرقدرتهای مخابرات و الکترونیک است و ترانزیستورها و میکروپروسسور های این شرکت یکی از دقیق ترین قطعات الکترونیکی دنیا به حساب می آید(گوشی های موتورولا تنها گوشی هایی هستند که تمام قطعات الکترونیکی و حتی چیپ های آن ساخت خود شرکت موتورولا می باشد و کاملا دقیق و هماهنگ کار می کنند در صورتی که در بقیه گوشی ها اینطور نیست)علت تولید گوشی های این شرکت در چین به خاطر ارزان بودن قیمت تولید این گوشی ها ست ولی تحت نظر مستقیم خود شرکت تولید می شوند(خیالتان راحت باشد چون تمام قطعات حساس الکترونیکی استفاده شده در گوشی ساخت امریکاست)(باید گفت که با قدرتی که این شرکت در مخابرات دارد تولید گوشی موبایل مانند تولید اسباب بازی برای این شرکت است)

saman_kh
08-04-2007, 15:39
با اجازه اساتید.
باید بگم چون پدر من در زمان جوانی استخدام رسمی شرکت موتورولا بوده من اطلاعاتی راجع به این شرکت دارم، شرکت موتورولا ابتدا در کشور اسرائیل بوسیله چند دانشجوی فارق التحصیل الکترونیک و مخابرات و با مدیریت یک پروفسور رشته مخابرات و از پایه گذاران ارتباط مخابراتی وایرلس افتتاح شده(البته هیچ کدام از اسامی آنان در خاطرم نیست)و با پیشرفت این شرکت و اقتصادی شدن آن و بالا گرفتن اختلافات این کشور با کشور های خاور میانه ،دفتر مرکزی این شرکت به کشور امریکا منتقل شد تا بتواند با تمام کشور های دنیا رابطه اقتصادی داشته باشد.در حال حاضر شرکت موتورولا یکی از ابرقدرتهای مخابرات و الکترونیک است و ترانزیستورها و میکروپروسسور های این شرکت یکی از دقیق ترین قطعات الکترونیکی دنیا به حساب می آید(گوشی های موتورولا تنها گوشی هایی هستند که تمام قطعات الکترونیکی و حتی چیپ های آن ساخت خود شرکت موتورولا می باشد و کاملا دقیق و هماهنگ کار می کنند در صورتی که در بقیه گوشی ها اینطور نیست)علت تولید گوشی های این شرکت در چین به خاطر ارزان بودن قیمت تولید این گوشی ها ست ولی تحت نظر مستقیم خود شرکت تولید می شوند(خیالتان راحت باشد چون تمام قطعات حساس الکترونیکی استفاده شده در گوشی ساخت امریکاست)(باید گفت که با قدرتی که این شرکت در مخابرات دارد تولید گوشی موبایل مانند تولید اسباب بازی برای این شرکت است)

Blue_66
13-04-2007, 01:59
MerCi
az hame doostan motshakeram

Apachi
13-04-2007, 13:49
دوست خوب طراحی چیپ ها و پردازنده های این شرکت در کشور امریکا انجام میشه و تولیدش در کشورهای دیگه شما اگر حتی در خود آمریکا هم گوشی موتوولا بخرید تولید چین هستش که آصلآ مهم نیست چون طراحی و اصل تکنولوژی گوشی در امریکا تولید میشه و در چین فقط مونتاژ میشه.

با اجازه اساتید.
دوست خوبم نمی دونم این اطلاعات عجیب رو از کجا آوردی ولی بهتر بدونی موتورولا توسط Paul Galvin و Joe Galvinتاسیس شد در سال 1947 در کشور امریکا درشیکاگو و اولین تولیدات این شرکت بیسیم و رادیو برای ماشین بوده و اکنون به تولید پردازنده های ماهواره ای رسیده و بزرگترین تولید کننده پردازنده های مخابراتی دنیا هستش.
خواهش میکنم اطلاعات غلط ندید و مرجع بیاورید
برای اطلاعات بیشتر می تونید به بزرگترین مرجع دنیای مدرن بروید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Motorola (NYSE: MOT) is an American multinational communications company based in Schaumburg, Illinois, a Chicago suburb.

دوست خوبم درسته موتورولا در تولید پردازنده های مخابرتی بسیار قدرتمند هستش ولی هیچ مرجعی از تاسیسش تو اسرائیل حرف نزده.
و اکنون هم مدیر عاملش Edward J. Zander هستش که هیچ نخی با اسرائیل نداره.
البته من هیچ مشکلی با کشور یا جایی ندارم ولی خوب این اطلاعات غلط بودش.

saman_kh
15-04-2007, 10:12
Motorola : شركت موتورولا با هدف درست كردن بی سيم و راديوی خودرو كار خود را آغاز كرد. از آنجاييكه مشهورترين سازنده بی سيم و راديو های اتومبيل در آن زمان شركت Victrola بود. مؤسس اين شركت يعنی آقای پال كالوين نيز اسم شركتش را موتورولا گذاشت تا علاوه بر داشتن مشابهت اسمی كلمه موتور نيز به نوعی در اسم شركتش وجود داشته باشد. (منبع : [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ضمنا دوست خوب و عزيزم ، اطلاعات من غلط نيست ولي منبعي هم براي اثبات ندارم.ولي ازت ممنونم بابت اطلاعاتي كه از شما كسب كردم.