PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک،یکی با شماره خودم برام Sms میفرسته!

szr
06-04-2007, 00:11
با سلام
چطوری می شه که اینجوری میشه........
یکی با شماره خوده من برام Sms می فرسته.......
لطفا راهنمایی کنید که چطور یه همچین کاری می شه کرد.
با تشکر

M O H S E N
06-04-2007, 00:31
گوشی شما چیه عزیز دل؟

اگه سونی اریکسون باشه میشه این کار رو کرد ( در برخی مدل ها )

iman_s
06-04-2007, 01:38
جل الخالق !!!
منم خیلی دوست دارم بدونم.

iman_s
06-04-2007, 01:42
گوشی شما چیه عزیز دل؟

اگه میشه بگین رو کدام مدل از سونی اریکسون ها کار می کنه و چگونه؟
آیا از همون روش ایمیل میشه؟که به جای ایمیل باید شماره طرف و وارد کنیم؟

szr
06-04-2007, 01:49
گوشی شما چیه عزیز دل؟

با سلام
بله K800 است...
یعنی با گوشیهای دیگه نمی شه این کارو کرد.
با تشکر

alibabas76
06-04-2007, 04:07
باکیوتک اس 200 چطور بفرستم؟؟؟

mohammad hamed
06-04-2007, 08:22
یعنی
یا شماره ی خود آدم براش sms می فرستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

m1d1y
06-04-2007, 10:08
میشه بگین چطوری ؟؟؟؟؟؟؟

farhad1390
06-04-2007, 10:22
من میدونم چرا این طوری میشه
یکی از طریق اینترنت برات اس ام اس میفرسته میدونی چطور الان میگم
چون خودم هم این کارو کردم اگه تو یا یک کس دیگه تو یه سایتی که تو اون امکان ارسال اس ام اس وجود داره مثلا
smsiran.com که یه شماره مبایل از تو میخواد اگه شما یه شماره بدی یه کد فعال سازی به اون شماره مبایل میفرسته اگه اون شماره رو تو قسمت کاربری خودت تو سایت بدی حسابت فعال میشه وهر چه sms از اینترنت بفرستی حتی به گوشی خودت شماره مبایل خودت میافتده

mahdy2504
06-04-2007, 10:25
یعنی
یا شماره ی خود آدم براش sms می فرستند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

با سلام
بله K800 است...
یعنی با گوشیهای دیگه نمی شه این کارو کرد.
با تشکر

این امکان در اکثر گوشی های سونی اریکسون وجود داره....و 2 طرف باید هر دو گوشی شون دارای این قابلیت باشه...حالا میتوی به جاش هر چی بنویسی شماره ...ایدی...ا هر چیز دیگه....یادتون نره هر 2 گوشی باد این قابلیت رو اشته باشه....که تو نوکیا تا اونجا میدونم نداره..اما در سونی اریکسونا داره ...

M O H S E N
06-04-2007, 15:23
اگه میشه بگین رو کدام مدل از سونی اریکسون ها کار می کنه و چگونه؟
آیا از همون روش ایمیل میشه؟که به جای ایمیل باید شماره طرف و وارد کنیم؟

بله همون روش درگاه ایمیل را امتحان کنید.

iman_s
07-04-2007, 02:37
با همون روش ایمیل انجام دادم جواب داد.
چه حالی میده طزف بدجوری میره سر کار

behzad1280
07-04-2007, 08:00
سلام
ممکنه دقیقتر توضیح بدی چجوری باید این کار رو بکنم ؟
درگاه ایمیل ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad Hosseyn
08-04-2007, 00:53
هر 2 گوشی باد این قابلیت رو اشته باشه.
من نوکیا دارم اما یکی از دوستانم با همین روش برام اس ام اس میداد و به جای اینکه شماره ی اون ثبت بشه یه آدرس ایمیل ثبت می شد ...
اما اینطوری نیست که کاملا شما رو مخفی کنه .... من بدون اینکه دوستم به من چیزی گفته باشه فهمیدم که اونه و در عرض چند ثانیه شمارش رو پیدا کردم !!!
حالا بگو چطوری ؟

iman_s
08-04-2007, 00:59
سلام
ممکنه دقیقتر توضیح بدی چجوری باید این کار رو بکنم ؟
درگاه ایمیل ؟[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

با اینکه چندین بار در این انجمن و انجمنهای دیگه دربارش بحث شده باز هم یه اشاره کوچیک می کنم
با این روش به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد می کنید ارسال میشه.که میتونید به جای آدرس ایمیل شماره 1 نفر دیگه یا حتی شماره خود طرف رو وارد کنید تا طرف کفش ببره.
ابتدا به قسمت Messaging رفته و وارد Settings سپس Text Message شده.حالا Email gateway رو بزنید و New email gatew. رو انتخاب کنید.در این قسمت شماره کسی که میخواین با این روش بهش sms بزنید رو وارد کنید و Save کنید.
از این به بعد هر وقت خواستید برای کسی Sms بزنید در قسمت اتنتخاب شماره یک گزینه جدید به نام Enter email addr. اضاف میشه که اینجا باید آدرس ایمیل رو وارد کنید.حالا همونطور که گفتم میتونید شماره یکی دیگه رو بدید تا طرف سر کار بمونه.البته این روش شماره رو من فقط تونستم روی سونی اریکسون ازش جواب بگیرم یعنی باید گوشی طرف سونی اریکسون باشه تا شماره بیفته.

iman_s
08-04-2007, 01:07
من نوکیا دارم اما یکی از دوستانم با همین روش برام اس ام اس میداد و به جای اینکه شماره ی اون ثبت بشه یه آدرس ایمیل ثبت می شد ...
اما اینطوری نیست که کاملا شما رو مخفی کنه .... من بدون اینکه دوستم به من چیزی گفته باشه فهمیدم که اونه و در عرض چند ثانیه شمارش رو پیدا کردم !!!
حالا بگو چطوری ؟

همونطوری که گفتم فقط با سونی اریکسون میشه شماره تلفن وارد کرد.برای گوشیهای دیگه مثل نوکیا باید آدرس ایمیل کامل مثل abc@efj.com وارد کنید.
در ضمن این روش بر روی تمامی گوشیهایی که قابلیت Email gateway رو دارند امکان پذیر هست.

Mohammad Hosseyn
08-04-2007, 01:09
با اینکه چندین بار در این انجمن و انجمنهای دیگه دربارش بحث شده باز هم یه اشاره کوچیک می کنم
با این روش به جای شماره شما آدرس ایمیلی که وارد می کنید ارسال میشه.که میتونید به جای آدرس ایمیل شماره 1 نفر دیگه یا حتی شماره خود طرف رو وارد کنید تا طرف کفش ببره.
ابتدا به قسمت Messaging رفته و وارد Settings سپس Text Message شده.حالا Email gateway رو بزنید و New email gatew. رو انتخاب کنید.در این قسمت شماره کسی که میخواین با این روش بهش sms بزنید رو وارد کنید و Save کنید.
از این به بعد هر وقت خواستید برای کسی Sms بزنید در قسمت اتنتخاب شماره یک گزینه جدید به نام Enter email addr. اضاف میشه که اینجا باید آدرس ایمیل رو وارد کنید.حالا همونطور که گفتم میتونید شماره یکی دیگه رو بدید تا طرف سر کار بمونه.البته این روش شماره رو من فقط تونستم روی سونی اریکسون ازش جواب بگیرم یعنی باید گوشی طرف سونی اریکسون باشه تا شماره بیفته.
با سلامی دوباره ...
من یه چندتا پست بالاتر گفتم ، نیار نیست گوشی طرف سونی باشه ... فقط شما که داری می فرستی باید سونی داشته باشی ، همین . و در ضمن این روش کاملا شما رو مخفی نمی کنه ... خیلی راحت میشه شماره ی طرف رو پیدا کنید .. من این کار رو کردم .
با تشکر .

Mohammad Hosseyn
08-04-2007, 01:11
همونطوری که گفتم فقط با سونی اریکسون میشه شماره تلفن وارد کرد.برای گوشیهای دیگه مثل نوکیا باید آدرس ایمیل کامل مثل abc@efj.com وارد کنید.
در ضمن این روش بر روی تمامی گوشیهایی که قابلیت Email gateway رو دارند امکان پذیر هست.
OKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOK OKOKOKOKOKOKOKOKOKOKOK !

choory
08-04-2007, 10:27
با سلامی دوباره ...
من یه چندتا پست بالاتر گفتم ، نیار نیست گوشی طرف سونی باشه ... فقط شما که داری می فرستی باید سونی داشته باشی ، همین . و در ضمن این روش کاملا شما رو مخفی نمی کنه ... خیلی راحت میشه شماره ی طرف رو پیدا کنید .. من این کار رو کردم .
با تشکر .

دقيقا همينطور است.
من هم خيلي راحت شماره طرف را بدست اوردم.در ضمن گوشيم هم سوني اريكسونه.:31: