PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست كرك Access2MySQL Pro 5.7.0

McLarenF1
05-04-2007, 21:03
سلام دوستان ،
اگر ممكنه سريال اين برنامه رو به من بگيد ، من اكانت رپيد شر ندارم و نميتونم برنامه رو دانلود كنم ، اگر شما تونستيد از آدرس زير دانلود كنيد و سريال ثبتش رو به من بگيد ... ممنون ميشم ( من برنامه رو از سايت اصليش دانلود كردم اما در رپيدشر كرك شدش هست و از آدرس زير ميشه دانلود كرد ، اما حجمش زياده و سرعت من كم و اكانت هم ندارم و اين مشكلم رو چند برابر كرده !!! ) :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
با تشكر ...

farid0485
06-04-2007, 01:22
لينك نرم افزار با كرك و سريال نامبر اينجـــــــــا ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

McLarenF1
06-04-2007, 10:36
سلام دوست من ،
من همونطور كه در پست اولم گفتم نيازي دانلود مجدد برنامه ندارم ، يعني راستش نميتونم دو مرتبه دانلودش كنم ، 8 مگ حجم زيادي براي سرعت اينترنت من محسوب ميشه ...
من يك بار برنامه رو دانلود كردم ( با كلي دردسر ) و ديگه نميخوام همون حجم رو دوباره فقط به خاطر يك سريال 1 كيلوبايتي دانلود كنم ...
گفتم اگر از دوستان فردي هست كه سرعت بالا داشته باشه و بتونه اين برنامه رو دانلود كنه و سريال اون رو به من بگه ، كمكم كنه ...
از توجه شما بسيار ممنونم دوست من ...

Wisdom
06-04-2007, 11:25
اين سريال داخل همون لينكي كه ارسال كرده بوديد

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

McLarenF1
06-04-2007, 16:22
سلام دوست من ،
واقعا ممنونم كه زحمت دانلودش رو كشيديد و سريال رو به من اعلام كرديد ، و بسيار معذرت ميخوام از اينكه به زحمت انداختم شما رو ...
اما يك مشكلي هست ، در اون سريالي كه گذاشتيد نام ( يعني Full Name ) هم بايد باشه ، ايني كه شما گذاشتيد اون رو نداره ... ميخواستم اگر ممكن هست يك بار ديگه سريال رو نگاه كنيد و ببينيد آيا اين مورد درونش هست يا خير ؟
اگر باشه كه ممنون ميشم اون رو هم بگيد ، اگر هم نباشه حتما ناقص هست چون بدون وجود نام نميشه برنامه رو ثبت كرد ...
يك دنيا سپاس از شما ...