PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سه تا Icon نامشخص در كنترل پنل

Wisdom
05-04-2007, 18:51
سلام دوستان

داشتم سيستم رو از سايت ماكروسافت به روز ميكردم ، يك ريستارت بين كار داد و ريست كردم
وقتي دوباره امدم بالا ، اين سه تا ايكون رو ديدم
كليك كه ميكنم هيچ اتفاقي نمي افته

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

WooKMaN
05-04-2007, 19:24
محمود جان فکر کنم یه سری application باشه که درست نصب نشده یعنی یه مشکلی ، اروری نذاشته کامل شه ...

احتمالا آپدیت نیمه تموم مونده ...

;)

Behroooz
05-04-2007, 20:00
يك عكس ازش بزار تا ببينيم چيه رفيق ...

*NashenaS*
05-04-2007, 20:41
يك عكس ازش بزار تا ببينيم چيه رفيق ...

عکس گراشته دیگه ... !

این هم یه جای دیگه اپلود کردم که ببینی...:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Wisdom
06-04-2007, 00:53
دوباره زدم up date بشه ميگه لازم نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] خواستيم به روز بازي در بياريم مثلاً [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

گويا بايد با اين 3 دوست توي كنترل پنل زندگي كنم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ، يكي دو ساعتي هم هر كاريش كردم حذف نشد

بچه ها [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MB_Danger
06-04-2007, 06:32
سلام به همه ی دوستان عزیزم ...
امیدوارم حال همگی خوب باشه :40:
Wisdom جان !
محیط ویرایش رجیستری رو باز کن و به مسیر زیر برو و روی کلید NameSpace راست کلیک کن و از منوی ظاهر شده روی گزینه ی Export کلیک کن تا کادری با عنوان Export Registry File ظاهر شود .
مسیر و نامی برای آن انتخاب کن و شستی Save را فشار بده تا این قسمت از رجیستری به صورت یک فایل Reg ذخیره شود !
از رجیستری خارج شو و روی فایل جدید راست کلیک کن و سپس روی گزینه ی Edit کلیک کن تا برنامه ی Notepad محتویات این فایل رو نمایش بده .
با استفاده از کلیدهای ترکیبی Ctrl + A تمام محتویات آن را کپی کن و در پست بعدی نشونم بده .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید .

Wisdom
06-04-2007, 08:52
سلام MB_Danger ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزيز

خدمت شما :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

MB_Danger
06-04-2007, 23:07
سلام Wisdom جان ...
متاسفانه این 3 تا آیکون چیز جدیدی نیستن که بشه اونا رو حذف کرد !
اگه بیشتر دقت کنیم این آیکون ها مربوط میشن به برنامه های Security Center ، Automatic Update و Windows Firewall که به دلیل Update نادرست ، خراب شدن !
شاید با تعمیر ویندوز ، دوباره به حالت سابق بر گردن ...
موفق باشید .

Wisdom
06-04-2007, 23:17
اون ها به من كار ندارن من هم بهشون كار نداشته باشم بهتر هستش ، ويندوز هم مشكلي نداره
ولي من بي گناهم ! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بين كار خواست كه ريست بشه من هم تاييد كردم بعد از راه اندازي مجدد اين 3 تا مهمون با ما همراه شدن [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] دوباره كه ميخوام به روز كنم ، ميگه لازم نداره [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
در ضمن من پك 1 رو نصب دارم ، و Security Center ، Automatic Update و Windows Firewall رو ندارم

MB_Danger ممنون كه وقت گذاشتي
مرسي :10: