PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل در دو بار اجرا شدن اتوران

m-alpha
05-04-2007, 07:02
سلام بر همه دوستان. من يك اتوران توسط برنامه ( APMS (Autoplay media studio درست كرده ام. و يك فايل inf اتوران در سي دي قرار داده ام. ولي نمي دانم كه چرا وقتي سي دي اتوران را در بعضي از سي دي رام ها مي گذارم اتوران دوبار اجرا مي شود. اين در حالي است كه ساير سي دي ها ي اتوران دار در اين سي دي رام ها يك بار اجرا مي شوند. از راهنمايي شما متشكرم.

bb
05-04-2007, 07:14
دوست من سلام
میشه نوشته های فایل inf رو بگذاری اینجا

m-alpha
05-04-2007, 13:59
بله دوست عزيز به اين صورت است :
[AutoRun]
OPEN=autorun.exe
ICON=chem.ico

m-alpha
05-04-2007, 17:32
لازم است كه بگوييم به طور كلي فايل inf من دو تفاوت كوچك با ساير فايلها كه مقايسه كردم داره:
1- اينكه [autorun] به صو رت[AutoRun] نوشته شده كه فكر نمي كنم تاثيري داشته باشه
2- اينكه بعد از خط سوم نوشته ، يك خط بدون هيچ نوشته ( يك enter زدن بي خود) وجود داره.
البته بايد تاكيد كنم كه اين مشكل تنها در بعضي سي دي رام ها به وجود مي آيد. و دوم اينكه چون من بر روي ايميج سي دي قفل گذاشته ام دو موردي را كه گفتم به راحتي نمي توانم اعمال كنم و فقط در صورتي كه مطمئن بشم كه مشكل از اين هاست اين تغييرات رو مي دم.

bb
06-04-2007, 07:26
سلام دوست عزیز برای امتحان
فایل inf رو پاک کن و یه فایل جدید بساز و توش فقط اینا رو بنویس
[AutoRun]
OPEN=autorun.exe

ولی بیشتر احتمال داره که از اون قفلی باشه که گفتی .
سی دی در مورد چی هست ؟

m-alpha
06-04-2007, 09:54
سلام . سي دي در مورد شيمي هستش . در ضمن من فايل اصلي اتوران رو هم تو سي دي نگذاشتم . بلكه اول رو اون قفل گذاشتم كه يه فايل رو از سي دي چك كنه بعد اجرا بشه . به طور كل 10 12 تا قفل تو سي دي هست. ولي فكر نكنم مشكل از اون باشه چون اين مشكل فقط بعضي از سي دي رام ها يه.

bb
07-04-2007, 06:19
من با مولتی مدیا بیلدر اتوران میسازم
یه سی دی ساختم
فایل اصلی رو تو پوشه گذاشتم بعد یه فایل بیرون بود که اگه پسورد میددی فایل اصلی باز می شد
چون من رو پوشه قفل کذاشتم سی دی کار نمیکرد .
حالا شاید از سی دی رام ها هم باشه . شاید همه سی دی رام ها که توشون اینجوری میشه یه مدل بودن ؟؟
دوستانی که تخصص دارن لطفا کمک کنن .

m-alpha
08-04-2007, 23:23
دوست عزيز بايد بگويم كه اطلاعات من در مورد قفل سي دي ها تقريباً خوبه چون مدتهاي بسياري كار من فقط گشتن تو تاپيك هاي قفل براي پيدا كردن يك قفل نرم افزاري خوب بود. حالا هم ظاهراً بايد از مشكل من بگذرم و به مشكل شما بپردازيم. شما نگفتيد كه منظورتون از قفل چي بوده و با چه نرم افزاري اين كار رو كرديد؟ معمولاً براي پوشه ها بهترين كار super hidden كردنه . اگه توضيح مي خواين بگيد تا توضيح بدم

bb
11-04-2007, 06:42
سلام
من پوشه رو super hidden کردم .
بهرته تو این تاپیک به کشکل شما پرداخته بشه .

m-alpha
11-04-2007, 06:46
دوست عزيز اگر با برنامه ultra iso پوشه super hidden بسازيد هر اتوراني اجراش مي كنه