PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کد خارج کردن خط از شبکه، دارین؟ یکی لطفاً!

Blossom
05-04-2007, 01:05
والا شنیدیم که کدی هست که خط رو از شبکه خارج می کنه. یعنی اگه کسی زنگ بزنه اون خانومه! میاد میگه که در دسترس نیست!
والا خسته شدم از بس باتری گوشیم رو کندم!
یه چیز تو مایه های دایورت کردن به یه شماره ی عجیبه با این تفاوت که طرف نمی فهمه!!!
امید وارم توضیحم کامل باشه!
گوشی من 6680 نوکیاست:46:

Blossom
05-04-2007, 12:05
کسی بلد نیست؟

dkhx2000
05-04-2007, 12:09
اینم کد
اول *21* رو می زنی بعدش هم 094 و سپس # و دکمه ی تماس رو می زنی و می نویسه که divert alvays
برای خارج کردن از این حالت هم #21# رو می زنیم و می نویسه که همون دایورت این اکتیو

nima_949
05-04-2007, 12:57
شما میتونی به یه شماره که وجود نداره دایورت کنی به همین آسونی کار شاقی نیست به یه شماره که وجود نداره

Blossom
06-04-2007, 01:58
حالا شما بگید! من بد توضیح دادم که اینجوری جواب دادن؟!!
عزیزان دایورت نه! شما همین الان، در حالی که گوشی روشنه، باتری رو درارین و به موبایلتون با یه خط دیگه بزنگین. (البته ممکنه سیم کارت آسیب ببینه(البته مال من تا حالا ندیده!))
حالا یه کد هست که بدون دردسر این کار رو می کنه... بلدین؟

mani_2004_2006
06-04-2007, 02:15
حالا شما بگید! من بد توضیح دادم که اینجوری جواب دادن؟!!
عزیزان دایورت نه! شما همین الان، در حالی که گوشی روشنه، باتری رو درارین و به موبایلتون با یه خط دیگه بزنگین. (البته ممکنه سیم کارت آسیب ببینه(البته مال من تا حالا ندیده!))
حالا یه کد هست که بدون دردسر این کار رو می کنه... بلدین؟

ببين . وقتي باطري رو دربياري و با يه خط ديگه زنگ بزني ميگه كه در دسترس نمي باشد . اون راه دايورت هم كه دوست عزيزمون گفتن دقيقا همين كار رو ميكنه ولي با اين تفاوت كه تو اين حالت مي توني از منو هاي گوش استفاده كني . به جز اين هم هيچ راهي ديگه وجود نداره
اين كد رو ميزني :
#94*21*

در ضمن شما بد توضيح ندادين ... خودتون هم تو اولين پست گفتين كه تو مايه هاي دايورت كردنه و ....
خواهشا بدونين كه چي ميخواين ....

Blossom
06-04-2007, 15:47
پس معلومه بد توضیح دادم! البته زبون فارسیه دیگه، رسوندن منظور باش خیلی سخته!
آقا من این دایورت رو بلدم! هم با گوشی هم با کد!
وقتی گوشی روشنه و باتری رو در بیارین، انگار از پوشش مخابرات خارج شدین و اون خانومه میاد میگه در دسترس نیست. ولی وقتی دایورت می کنین میاد میگه شماره ی مشترک مورد نظر در شبکه موجود نمی باشد یا یه دید دید دید می کنه.
خب حالا گرفتین؟! وقتی دایورت میشه کسی که زنگ زده می دونه که دایورت کردم و ناراحت می شه، مخصوصا اگه با قرار قبلی زنگ بزنه ولی اگه از شبکه خارج بشه دیگه هیچ بهانه ای نیست، میگی تو شهر نبودم!!!
البته شنیدم می شه فویل دور گوشی پیچید و بعد آفلاین کرد ولی آزمایش نکردم.
حالا من دنبال کدی ام که این کار ها رو به راحتی و بی دردسر انجام بده.
انقدر هم نگین دایورت!!!

mohammad hamed
07-04-2007, 10:47
اینو بگم که این کد ها وجود دارم
یه جا دیده بودم که انواع کد ها برای تمام پیغام ها از قبیل شماره مورد نظر شما در شبکه موجود نمی باشد و یا تمامی مسیر ها به سمت مشترک مورد نظر شما مسدود می باشد وجود داره
یه جا دیده بودم

Blossom
08-04-2007, 01:35
عزیز، اونجا رو یادت نیست کجا بوده؟!
به شدت نیاز دارم!