PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزاري براي دستكاري فركانس؟

rouhallah
04-04-2007, 21:37
بنام خدا
با سلام
لطفاً يك برنامه بهم معرفي كنيد كه بتونم با اون فركانس(بسامد) صداهاي ضبط شده رو تغيير بدم.البته اگه چندين فرمت صوتي رو پشتيباني كنه بهتره
در ضمن منظور من تغيير فركانس صرف براي عوض كردن صدا يا تقليد صدا نيست بلكه منظورم تغيير فركانس بيشتر در مورد صداي سوت مانند يا بوق مانند هست به طوري كه بتونم فركانس صدا رو اون قدر بالا ببرم تا از حد شنوايي انسان بگذرد لطفاً با توجه به درخواستي كه دارم نرم افزار مناسبي ارائه دهيد
با كمال تشكر از شما دوستان

WooKMaN
04-04-2007, 21:50
Frequency Analysis 4.0.3.4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

974KB

rouhallah
05-04-2007, 14:39
Frequency Analysis 4.0.3.4

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

974KB

دوست عزيز لطفاً بگوييد اين نرم افزار چطور كار ميكنه
چون فقط فايلهاي متني رو ميشه باهاش باز كرد
با تشكر

WooKMaN
05-04-2007, 15:34
دوست عزيز لطفاً بگوييد اين نرم افزار چطور كار ميكنه

عزیزدل من باهاش کار نکردم ... فقط بر اساس درخواست شما گذاشتم ... ;)

tlotn1385
07-04-2007, 11:15
عزیزدل من باهاش کار نکردم ... فقط بر اساس درخواست شما گذاشتم ... ;)
دوست عزيز لطفا اول بررسی کن بعد تو سايت قرار بده مردم که الاف شما نيستن که هی می نويسی برای درخواست شما گذاشتم.

WooKMaN
07-04-2007, 11:35
دوست عزيز لطفا اول بررسی کن بعد تو سايت قرار بده مردم که الاف شما نيستن که هی می نويسی برای درخواست شما گذاشتم.
اگه قرار باشه كليه درخواستهاي دوستان رو قبل از معرفي ، دانلود و تست كنم كه هر درخواست كلي زمان ميبره ...

قبل از اينكه شما تشريف بيارين من همين روال رو داشته بيدم و مشكلي نبيده ، اگه شما مشكل داري ميتوني دانلود نكني ...

;)